Fri, May. 20th, 2022, 03:30 pm
[i]gnidrologs: :honk:

This is getting silly now... Remember they said the vaxx was "safe and effective," and it was "two shots to freedom," remember when the vaxx had a "99% efficacy," rate?..
...Well now the media are gloating and calling you an "anti-vaxxer," if you had two shots of the vaxx, had side effects that damaged your ability to play the guitar as one of the most famous guitar players ever, so decided against anymore of the vaxx poison and now catch covid...
Virulent anti-vaxxer Eric Clapton, 76, who branded COVID vaccine rollout as 'mass formation hypnosis' falls sick with the virus and is forced to cancel shows
https://www.dailymail.co.uk/news/ar...ncels-shows-testing-positive-coronavirus.html
If the media were honest they should have written "Double jabbed Clapton, who had to learn to play the guitar again after poison shots, still contracts covid... "Safe and effective?" more like dangerous and useless."

First line of the story.

Second line of the story.


Third line of the story.

So how does the vaxx work again? And what is the definition of Anti-vaxx? Because now you are seen as anti-vaxx if you take any vaxx but get side effects and speak out and the press gloat at you getting covid even if you are fully vaxxed because you got sick from the vaxx and told your story.
Very strange, you now have to believe in the vaxx for it to work and not be called an anti-vaxxer...
...Be Clapton, get vaxx after being told it is safe and effective and you only need 2 shots and has efficacy rating of 99%
Suffer side effects.
Get second shot because family are all NPC cucks.
Get really bad side effects.
Speak out against vaxx despite family being upset.
Media calls you anti vaxx.
Still get covid and you are blamed for it by media and NPC family, who are now telling you you should have got the forth shot of the two shot 99% safe and effective vaxx, after the second shot nearly killed you.

You are now called "anti-vaxx," if you question the vaxx, you have to BELIEVE in the vaxx. And you are not to be believed if you have any side effects from it.
Imagine being a snake oil salesman in a small town having the brass neck to not only shill this dangerous shit that hurts people. Then having the balls to deny their "claims," of injury, then after they caught the ailment the snake oil was supposed to prevent, blaming THEM for THEIR doubt of the MIRICLE CURE. FFS the salesman would have been lynched long before that and so would his paid up shills. But now of course we live in more enlightened times :D and you still have a a such a massive flock of gullible rubes who worship "the science," that the shills feel they STILL can get away with blaming the uselessness of their snakeoil on the DOUBT of those who took it had bad side effects and still got ill.

Fri, May. 20th, 2022, 01:14 pm
[i]methodrone:

Dažreiz viss ir tik jauki (pat manā nepilnībā un noskretumā), kas jūtos tik klusi svētlaimīgi, kā tas resnais buda metro vagonā.

Bet tieši tāds svētlaimīgums, kas ir totāli kluss un pašsaprotams, tāds prasts bet vispārīgs/pārpasaulīgs 'Paldies.'

Thu, May. 19th, 2022, 11:31 pm
[i]gnidrologs:

- Cant even compare them to flu shots, as the flu shots actively target the strain they think will be the dominant one but they cant use the same technology as the flu shots because its a different kind of illness. The Vax and boosters are derived from the alpha strain, they have to keep pushing this crap to get the governments to accept the technology (emergency use lol) because they dont have any long term data to suggest safety measures, so they are ramming it through to make it legal by the fact that everyone has been forced to take it.
What happens when they market the latest newest up to date superduper vax variant for the most super deadly strain only to have hedged their bets and the next variant is from some other strain that bypasses the nuVaxBoost version? Oh well, we tried?
Fucking alpha strain vaccine for a long since mutated virus
Motherfuckers are installing McAfee from a CD found at a jumble sale, not updating and expecting protection
A middle aged man using a condom from their high school days
Why the fuck is this shit so funny and horrifying at the same time?

- I have tried pointing this out to a number of people irl, and they look at me, say "yeah, I know", then go and get a booster.

- Tells you a lot about human nature and their reasoning capabilities. Sometimes i believe the elites made the whole scheme as contradictory as possible (it's a mess, really), just to observe how stupid their cattle actually are.

Thu, May. 19th, 2022, 10:41 pm
[i]bozena:

Lai nedaudz atšķaidītu Cibā valdošo dzirkstošo optimismu, izstāstīšu, kā man iet ar remontdarbiem vecāku dzīvoklītī.
Īsais kurss- remonts ilgst jau no decembra, ir nomainīti logi un durvis, pārvilkta elektrība, izvilkti stūri, iztaisnotas, nošpaktelētas un nokrāsotas sienas, ieliktas grīdas, top duša, atbrauca jauns pods un Ikea lampas.
Veclaicīgās klavieres, kuras sver kādu tonnu, ir tikušas ietucītas vienā no guļamistabām un atkal izceltas laukā.
Es esmu samaksājusi dažādiem vīriešiem tik daudz, ka lūdzu mani pieņemt feministu pulciņā par brīvklausītāju. Sāku orientēties santehnikā un grīdlīstēs.
Apakšējais kaimiņš, pensionēts dakteris un redīss, ir izsaucis pašvaldības policiju 9 (deviņas) reizes, 2 reiz zvanījis man, neskaitāmas reizes apakšbiksēs kāpis uz objektu 3. stāvā traucēt meistariem darbā.
Virtuves mēbeļu kādu laiku vēl nebūs. Aptrūkās nauda!
Labā ziņa - kļūdas pēc man ir šampanieša krāsas rozetes. Jūs zinājāt, ka šampanieša krāsa ir zeltīta? Zeltītas rozetes, tātad!

Thu, May. 19th, 2022, 07:26 pm
[i]mapats:

Vieglāk ir palūgt piedošanu, kā atļauju.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tas ir tas, ko šobrīd dara ar sabiedrību valdošā koloniālā administrācija, ar atrunu, ka miroņiem piedošana nav jālūdz, bet ja neizdodas, tad būs šlipse tiem, kas nepaspēs aizbēgt.

Iedvesma no šī Maksa Igana video - https://www.bitchute.com/video/EhYeM4p7489g/ baltais sirmgalvis lej pār skatītājiem savu dzīves gudrību mierīgā balsī.

Thu, May. 19th, 2022, 03:48 pm
[i]mapats:

Kā tiek noteikts, vai vakcīna ir droša, vai nav. Tā tiek salīdzināta ar placebo, bet placebo drīkst būt cita vakcīna, Alumīnija hidroksīds, vai bigfārmas nepateikta viela. Jaunajai vakcīnai jābūt mazāk toksiskai kā placebo. Nevis jābūt drošai, bet jābūt mazāk kaitīgai, kā vielai ko bigfārma izvēlas lietot kā placebo. Piemēram, ja izvēle kristu uz heroīnu kā placebo, tad kōvid vakcīna varbūt skaitītos drošāka.

...
Rakstā sniegti četri piemēri: 1) pneimokoku vakcīnas (PCV9) pētījumā kā placebo tika izmantota cita vakcīna (DTP-Hib); 2) Holēras vakcīnas pētījumā kā placebo tika izmantota E. coli vakcīna; 3) Citā pneimokoku vakcīnas (PCV23) pētījumā A un B hepatīta vakcīnas tika izmantotas kā placebo; 4) Ceturtajā pētījumā par placebo kalpoja alumīnija hidroksīds, sajaukts ar tiomersālu (etildzīvsudrabu).
...
https://www.vakcinrealitate.org/aktualitates/fakts-vakcinas-nav-drosas/


In the 1960s and 1970s it was speculated that aluminium was related to various neurological disorders, including Alzheimer's disease. Since then, multiple epidemiological studies have found no connection between exposure to environmental or swallowed aluminium and neurological disorders, though injected aluminium was not looked at in these studies.
https://en.wikipedia.org/wiki/Aluminium_hydroxide#Safety

Thu, May. 19th, 2022, 01:15 pm
[i]gnidrologs:

Pēc konservatīvām pirmajām aplēsēm (neatkarīgas firmas audita) Tviterī 20% akauntu ir boti. Kas praksē droši vien nozīmē vēl vairāk, droši ka kāda puse. Tipiskais culprit wokistu promoutētie lohi aļa Baidens, kuram no 22miļiem reāli ir tikai puse un arī tas ļōōti optimistiski (pat ģermokrātiem un ierindas wokēm viņš poh).
Tas nozīmē ne tikai to, ka Maks varēs nosist cenu, bet arī pamatīgus sūdus Tvitera vadībai, konsultantiem, tiesas prāvas no reklāmdevēju un pat valdības puses. Protams, ja valdība viņus nesāks atklāti glābt. Efektīvs propagandas orgāns tomēr. Pie reizes var pieminēt, ka tā kontekstā gūgle sākusi mazāk muhļīt jūtūbes algoritmu ar shadow-banningiem. Baidās, ka nelabi vēji nesāk pūst arī uz viņu pusi.

edit: haha uzrakstīju "Maks" un nelabošu, jo tā taču ir

Thu, May. 19th, 2022, 11:59 am
[i]mapats:

Skatos tīklā par Latvijā esošajiem faktčekeriem un ko domājies, uzzināju ka meklēju nelegālu saturu http://mainampasauli.news/ pārlec uz http://www.neplpadome.lv/lv/nelegalssaturs.html Tas pats ar http://mainampasauli.lv/ , darbojas https://mpzinas.lv/, bet tur divus mēnešus jau klusums. Pat nebūtu uzzinājis par šādu mājaslapu, ja vien tas nebūtu nelegāls saturs :).

Tātad arī Latvijā ir Patiesības ministrija, kur nepl padome un rebaltica ir atsevišķas nodaļas.

Un vispār rebalticā ir ļoti izteikta dzimumu nevienlīdzība darbinieku vidū, 3/10(vīr./siev.), vai arī varu izteikt teoriju, ka rebalticas uzskatā katrs viņu darbinieks vīrietis ir trīs reizes(3x) labāks par katru viņu darbinieci sievieti.

Wed, May. 18th, 2022, 08:28 pm
[i]gnidrologs:

The Finnish President Sauli Niinistö summarised the gift Putin gave to NATO with his war over Ukraine.

"Look into the mirror. You caused this."

Strong words from strong leader.

Thanks to Putin, NATO will now gain one of the strongest militaries in entire Europe and outright the largest by far, most modern artillery force of entire Europe including Russian assets in it's European regions.

And how much will Finland have to pay for this? None. Because to us Russia was always the enemy and we always prepared for the attack from the east and unlike rest of Europe we never drove down our military. Why do we have to pay nothing? Because we already, by our own exceed the 2% requirement. By far if we'd calculate it like some other countries, including US does. We already can fit that measly 50 million mutual payment to common infrastructure. All of our equipment is already NATO standard. Joining NATO umbrella will literally cost nothing to Finland while it'll cost everything to Russia.In fact thanks to preferential pricing it makes things CHEAPER.

Thank you Putin.

Because of you, one of the largest, one of the strongest and one of the best prepared modern militaries by your borders will join NATO. You gave them a gift they've been asking for (literally, behind the curtains) for three decades. Finally Baltics will not be isolated. And it's all thanks to you. I hope you will be proud of your achievements.

Wed, May. 18th, 2022, 10:33 am
[i]mapats:

Bija reiz laiks, kad psihopātus ar vēlmi par pasaules pakļaušanu lika psihenē, napoleonu nodaļā. Tagad viņi un viņas izskatās, ka izlaisti ārā un dibina nevalstiskās organizācijas, katrs savu.

Tue, May. 17th, 2022, 08:32 pm
[i]methodrone:

Es laikam esmu vieniigaa maate pasaulee, kas nemaak ieaijaat beernu uz guleeshanu.

Mon, May. 16th, 2022, 11:09 pm
[i]mapats:

Lietuvā bija mēģinājums ieviest ieroču atņemšanas likumu civilajiem. https://www.medibam.lv/lietuva-visus-civilajiem-piederosos-ierocus-varetu-rekvizet

Mon, May. 16th, 2022, 09:49 pm
[i]extranjero:

Es vienkārši nerakstu, jo patiesība pamazām jau ir atklājusies, un neko jaunu vairs es nepateikšu.

Masks paziņoja, ka grib nopirkt tviteri, uzreiz “taisnības cīnītāji” raudāja un draudēja, ka demokrātija var izdzīvot tikai ar viņu kontroli. Bet pēc tam, kad Masks pārjautāja – vai tiešām tikai <5% tvitera lietotāju ir boti? – sākās juristu draudi, ka lai nemēģina izvairīties no pirkuma. Jo skaidrs, ka tā ir sūdu bedre, kurai nav nekādas lielās vērtības.

Tāpat Skots Aleksandrs ir uzrakstījis grāmatas “Žervē princips” (The Gervais Principle) apskatu. Man kā autistam bieži nav skaidrs, kā darbojas sabiedrības nerakstītās normas, tāpēc es ļoti novērtēju šīs grāmatas, kas dod vismaz aptuveni skaidrojumu par to – šoreiz par to, kā darbojas korporācijas. Lai gan tas nav attiecināms par 100%, tā ir laba atskārsme. Īsumā: hierahiju veido cilvēki, kuri izdara tieši tik, cik no viņiem prasa un paliek pamata strādnieku līmenī. Viņus sauc par lūzeriem, bet viņi nav lūzeri tiešā izpratnē, jo viņi atrod dzīves jēgu lietās, kas nav saistītas ar darbu – ģimenē, draugiem utt., bet darbs ir tikai, lai nopelnītu naudu tam visam.

Otrs līmenis ir darbinieki, kas ieliek lielas pūles darbā, darot vairāk nekā tiek prasīts, lai kāptu pa karjeras kāpnēm. Viņus sauc par nejēgām (clueless). Viņi nav muļķi, jo var būt gudri speciālisti savā jomā, bet viņi dzīvo korporācijai un viņus savās shēmās izmanto hierarhijas augstākais līmenis – sociopāti. Tie nav gluži sociopāti psiholoģijas izpratnē, bet tie, kas jau no paša sākuma saprot, ka ar lielāku darbu neko nevar sasniegt. Viņi faktiski izdara mazāk nekā tiek prasīts, bet ir labi shēmotāji, un ātri paceļas hierarhijas virsotnē un kontrolē visus, un uzņēmumi praktiski darbojas saskaņā ar viņu shēmām.

Cibā laikam ir daudz karjeristu nejēgu. Piemēram, kad “pavisam” man uzbrauca par personāldaļas kritiku, es tajā saskatu padevīgu sociopātu izstrādātu noteikumu izpildi. Tāpat lielā cieņa pret valdības un politiķu (sociopātu) noteikumiem, un ārkārtīga neiecietība pret tiem (piemēram, gnidrologu), kas pamatoti tos kritizē. Jā, tā ir, ka šī grāmata daudz vairāk atbilst gnidrologa pasaules redzējumam (tikai atmetot nepierādītās lietas).

Es esmu pārāk naivs, tāpēc man bija pagrūti saprast, kāpēc cilvēki var tik ļoti aizstāvēt pilnīgi absurdas lietas. Piemēram, vakcīnu sertifikātu uzrādīšanu veikalos. Lūzeriem par to nav intereses, viņiem galvenais ātrāk izdarīt savu darbu, lai cik tas absurds nebūtu, un iet mājās pie siltā pavarda. Tālāk, nejēgas grib kāpt pa karjeras kāpnēm, tāpēc bez iebildumiem padevīgi izpildīs jebkuru augstāk stāvošo prasību. Savukārt sociopātiem paņirgāties par cilvēkiem ir viņu dabā. Šajā visā hierarhijā vispār nekur neparādās jautājums par to, vai šai kārtībai ir kāds praktisks labums infekcijas ierobežošanā. Mēģinājumi to saprast no šāda skatījuma ir naivi un neauglīgi. Pasaule tā nestrādā, un jo ātrāk mēs atradīsim un pieņemsim savu lomu šajā hierarhijā, jo labāk mums pašiem.

Mon, May. 16th, 2022, 09:19 am
[i]shanietis: Kriminālieta iesācējam

"Sarkanais mežs" autori ir uztaisījuši vēl vienu labu, pat ļoti labu, seriālu "Krimināllieta iesācējam" izmantojot par pamatu A. Kolberga detektīvromānu "Meklējiet sievieti". Grāmatu biju lasījis un ar interesi noskatījos. Trīs lietas, ko vēlos atzīmēt. Pirmkārt, pat ja grāmata ir lasīta, filmā ir pārsteigumi labā nozīmē un ir vairākas būtiskas izmaiņas. Otkārt, viena no spēcīgākajām atziņām ir 6. sērijas 41 min, kad čekas savervētais aģents saka savam Maskavas priekšniekam - kamēr mēs esam te(domāta Latvija), te būs purvs, kurā grūti brīvi elpot. Treškārt, filmā ir epizodisks personāžs, kurš netiek īsti atšifrēts pat filmas titros, bet kuram ir būtiska loma kā tiltam starp VDK, organizēto noziedzību un iekšlietu ministriju. Pāc skata ļoti atgādināja vienu itin pazīstamu personu LV politikā. Nezinu, vai tā bija iecere vai vienkārši sagadīšanās.

Sun, May. 15th, 2022, 10:55 am
[i]gnidrologs: čau, boss

Sat, May. 14th, 2022, 09:42 pm
[i]bovuaarinja:

Lai sevi nedaudz izklaidētu darbā, klausījos audiofailā "The Murder of Professor Schlick: The Rise and Fall of the Vienna Circle". Pamodos pie diviem citātiem:

Par Kurtu Gēdelu un viņa sievu Adeli: "Gödel and Adele left Germany a week later, on the 16th. "The only complication which remains", he wrote to Aydelotte on January 5th, "is that I shall have to take the route through Russia and Japan. The German certificate of leave makes explicitly this requirement". The two travelled through Lithuania and Latvia to Moscow before boarding the trans-Siberian express."

Par Karlu Poperu: "The Open Society nearly killed him [..]."

Būs jāpalasa.

Sat, May. 14th, 2022, 03:26 pm
[i]mapats:

Pirms kādiem mēnešiem devu video kur bija redzami taustekļainie parazīti "vakcīnās", saskatāmi mikroskopā. Ir pagājis laiks, parazīti nokļuvuši cilvēkos un paaugušies.

Patalogs izņem no artērijas taustekļainu parazītu plaukstas lielumā.
https://www.bitchute.com/video/Hvg0HWii26Vm/

Izskata līdzība ar iepriekš redzētajiem mikroskopiskajiem dīvaiņiem "vakcīnās" protams ir nejaušība :). Turpinājums sekos, tiek pētīts, kas tad tas īsti ir, jo neviens neko tādu nav redzējis, gluži kā ... .

Sat, May. 14th, 2022, 12:18 pm
[i]mapats:

Noteicēji, pasaules veselības organizācijā(PVO, vai WHO), kā lielākās naudas devēji ir Ķīnas komunistu partija un Bila un Melindas Geitsu fonds.

Komunistiskā Ķīna ir vienīgā valsts, kas ieviesusi sociālā kredīta sistēmu, kā obligātu.

B.Geits ir tieši iesaistīts vakcīnu ražošanā.

20 most recent