: who's that girl? - : b/d

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Februāris 18., 2021


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
11:28 - : b/d
pirms kāda laika bērnudārzs informēja mūs, ka jūlijā tas taps slēgts, un jautāja, vai varēsim to mēnesi viņu paši pieskatīt. es jau pilnīgi redzu, kā viss mans atvaļinājums paietkaut kādā ārprātā. nu, labi, varbūt ne tik traki, bet es kaut kā nesapņoju par atvaļinājumu ar savu mazo zombiju, kurš vakardien pirmo reizi, whaaaat?, apsēdās uz podiņa bez biksēm un bez pampera, mind blown!. tātad, back to topic, kaut kā nudien mans sapņu atvaļinājums tomēr mazliet citādi rādījās, un kurš vispār var paņemt mēnesi garu atvaļinājumu?
tā nu es jau laicīgi informēju babu, ōmi un otru babu, ka lietas ir tādas, kādas ir, un izskatās, ka mums būs diy mājdārziņš.
ir iespēja to mēnesi laist otrā dārziņā, bet es neesmu īpaši lielā sajūsmā par domu, ka tagad uz vienu mēnesi ielikt E pie svešām audzinātājām, pie neredzētiem bērniem, jaunā vidē. nēn, kurš gan var paredzēt, kā būs. ja vien nav jāsvin sava dzimšanas diena, tad E iedzīvojas jaunā vietā pārsteidzoši labi. bet, nujā. lai arī bērnudārzs nāk ar daudziem bonusiem (podiņš, yay?), tas nāk arī ar vēl nepieredzētām galvassāpēm un izraisa vēlmi 22.30 rakstīt dusmīgas īsziņas audzinātājai (ko es nedarīju, bet gribēju, jo tās garās diendusas, för faan! un audzinātāja ņe pri čom, un rīts gudrāks par vakaru).

(9 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]au
Date:18. Februāris 2021 - 15:08
(Link)
bet ko Tu atvaļinājumā gribētu darīt? man bija radies iespaids, ka atvaļinājumus visi parasti pavada kopā - as in with kids.
bet nu gatavojies, skolas laikā viņam būs divi brīvi mēneši :)
[User Picture]
From:[info]savanna
Date:18. Februāris 2021 - 16:40
(Link)
Līdz šim bija 3 :)
[User Picture]
From:[info]au
Date:18. Februāris 2021 - 17:14
(Link)
Ak jā, es mācījos skolā ar eksāmeniem līdz jāņiem, tāpēc joprojām man liekas, ka arī mūsdienu bērniem ir tikai divi mēneši :)
[User Picture]
From:[info]f
Date:18. Februāris 2021 - 17:42
(Link)
man nevajag atvaļinājumu, lai darītu to, ko es jau tāpat daru katru dienu ar bērnu pēc darba, pirms darba un brīvdienās).

man vajag atvaļinājumu, lai darītu to, ko nevaru darīt katru dienu. kaut vai grāmatu palasīt. diemžēl nevaru palasīt ne-klusumā.

[User Picture]
From:[info]au
Date:18. Februāris 2021 - 18:15
(Link)
ā, ok, man atvaļinājumi ir ceļošanas, peldēšanās un saldējumēšanas maratoni laukos parasti, tāpēc man trakākais būtu piespiesties katru rītu kādu vest uz dārziņu :)
bet vasara vēl tālu - e būs jau liels, varēsi zvilnēt sauleskrēslā ar kokteilu un viņš ņemsies savā nodabā ar taureņiem.
[User Picture]
From:[info]f
Date:18. Februāris 2021 - 18:21
(Link)
es domāju, ka Tev taisnība, un vienādiņ vai otrādiņ vasarā kaut kas jau būs citādi. un sadalot laiku starp vecmammām gan jau tisim kaut kādā galā, jo citu variantu jau nav :D
[User Picture]
From:[info]au
Date:18. Februāris 2021 - 19:08
(Link)
Nu man nav vecmāmiņu un Ūpja bērnudārzā brīvlaiks divi mēneši un Āpsim dārziņa nav vispār :D
[User Picture]
From:[info]f
Date:18. Februāris 2021 - 19:17
(Link)
es jau sen pamanīju, ka mūsu dzīves ritmi nemaz nesakrīt :)
From:[info]polija
Date:18. Februāris 2021 - 21:10
(Link)
ak kā es Tevi saprotu! tikai tgd, kad mania jau ir 4,5+, es varu teikt, ka kaut kā tomēr Ir iespējams ar viņu fōnā gan pastrādāt, gan arī bik atpūsties. Da ne tak 2u gadu vecumā. Mums arī bija problēmas ar to, ka privātie bd vasarās ciet.. Toreiz mūsu dēļ uztaisīja dežūrgrupu, jo nu man arī 1) reāli nemaz nav iespējams ņemt 1 mēnesi vaļinājumu; 2) vienītī dīlojot ar bērnu VISU LAIKu, man pēdējais, ko gribējās vēl visu atvaļinājumu 24/7 dīlot ar bērnu..
Tgd kkā esmu pieradusi - jau mēnesi kā viņa pa mājām un kaut kā ar Dievu uz pusēm tieku galā.

> Go to Top
Sviesta Ciba