: who's that girl? - : dzimšanas dienas

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Februāris 10., 2021


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
11:25 - : dzimšanas dienas
bet, par gadiem runājot, šo piektdien E būs 2 gadi! cik daudz laika pagājis, cik ilgi tas gājis, bet cik ātri pagājis.

vakar rakos rimčika ciparsvecēs, bet neatradu tādu ciparu. tuvākie bija 0 un 3.

vienu reizi pavisam nesen viņš pateica "mana mamma" - lieki piebilst, ka izkusu un sajutos kā izredzētā. viņam jau gan ir topā tagad teikt "mana" un "man", bet biežāk tomēr mana. tad es saku, ka kaut kas ir mammas vai tēta, un viņš viss tāds dalīties gatavs atdod atpakaļ. ja vien tas nav viņa knupis, kurš aizvien vēl ir vajadzīgs, kaut kādu brīdi atpakaļ nebija vajadzīgs nemaz. un vēl viņš sauc krāsas! zaļa, zila, sarkana, dzeltena. zaļo gan sanāk visskaidrāk nosaukt. viņš ir atklājis, ka var paņemt mazo beņķīti, pakāpties uz tā, un aizsniegt, ko vajag. viņam patīk mazgāt zobus, bet negribas iet uz dārziņu. un tad viņš no rīta sauc visus, pie kā labāk brauktu "baba", "ōma". diemžēl jāatsaka un jāsola, ka aizbrauks brīvdienās. viņam ļoti patīk pie vecvecmammas. tur viņi kurina plīti, skatās vilcienus un putnus pa logu, taisa ēst un abi kopā guļ diendusu. ar viņu jau var risināt nelielas sarunas un viņš prot paprasīt, ko viņam vajag. īsi un lakoniski. "jā", "da", "nē", "ņamma", "čai". citreiz viņš pieskrien klāt, saka "čau" un pasniedz roku. ļoti patīk sniegs, bet nevar tā pateikt, tāpēc iemācīju teikt "pika". uz ielas viņu aizvien sauc par meiteni, kaut arī viss ir zili zaļš saģērbts. pats sevi sauc "Eda".

pagājušajā dzimšanas dienā viņš bija tik saguris no ciemiņiem, ka neviens vēl nepaspēja tikt pie kūkas (un mums bija tikai kūka), kā E jau bija gatavs likties gulēt turpat uz paklāja. šogad viņš nebūs tik ātri nogurdināms. vakar pusotru stundu skraidīja no viena dzīvokļa gala uz otru, un aizmiga tāpat tikai 22.00, kaut arī slīpi bija nolicies jau 21.30.


(4 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]mufs
Date:10. Februāris 2021 - 12:45
(Link)
tas ir tik jocīgi, lasīt par Cibas bēbjiem, pa kuru laiku viņi te ir uzradušies un tik lieli izauguši!
bet jūs (cibas mammas) tik burvīgi rakstiet, ka pat tāds bērnu, ēē, ne gluži cienītājs kā es, ar sajūsmu lasa!


[User Picture]
From:[info]f
Date:10. Februāris 2021 - 14:41
(Link)
jāteic, es ar īpašu aizrautību gaidu citu cibas mammu ierakstus par viņu bēbjiem. bet cibā es daudzu rakstītāju ierakstus gaidu ar īpašu aizrautību :D
[User Picture]
From:[info]scorpse
Date:11. Februāris 2021 - 20:04
(Link)
Cik super! Ļoti apsveicu gan tevi, gan mazo lielisko! Es pat abus notikumus atceros cibā, laiks skrien, vai ne?
Starp citu, tā kā tu man esi draudziņš sen, bet es tev nē, bet man tagad ir piedzimis bērniņš, tev ir jānāk man par draudziņu beidzot, lai vari man rakstīt visādus labus ieteikumus. Vienmēr ar prieku sekoju līdzi taviem bērnu ierakstiem un aktivitātei pie tiem. Un vēl - atgādini man, lūdzu, par vienu ierīci, par ko tu biji rakstījusi - pudelīšu sildītājs bija kaut kāds, ne? Tu rekomendēji.
[User Picture]
From:[info]f
Date:11. Februāris 2021 - 20:18
(Link)
prieks dzirdēt, nāku draudzēties!
un apsveikumi mammai un kukainītim :)

rekomendēju es tommee tippee maisījuma sagatavotāju. perfect prep vai līdzīgi. jauns ir padārgs, bet, ja baro ar maisījumu no dzimšanas, arī jaunu pirkt atmaksājas. man gan izdevās atrast lietotu pa 50 eur. uzreiz tik pērc arī filtrus, jo viens filtrs uz kādiem 3 mēnešiem pietiek.

> Go to Top
Sviesta Ciba