: who's that girl? - : testējamies

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Decembris 22., 2020


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
10:44 - : testējamies
nebija tik traki - iegāju kabinetā, apsēdos, izšņaucu neesošās iesnas beidzot jūtos atkal vesela - kak raz laiks pozitīvam asimptomātiskam covid, man teica: "elpojam mierīgi un cenšamies nekustināt galvu."
tad iebāza tievu vates kociņu vispirms vienā nāsī, tad otrā nāsī, tad teica: "atveram muti un sakam "āāā"" kā man teica, tā arī darīju, lai gan tas "ā" uzreiz aizlūza, kad vates kociņš iegāja kaklā.
zinat to sajūtu, kad nāk tāds šķaudiens, ka nu tik būs, bet beigās neatnāk, kaut arī tu ļoti gribi to šķaudienu? nu, lūk, tieši tā arī bija.
atbildes varot gaidīt uz rītdienas rīta pusi.

tajā pašā laikā es saņēmu zvanu, ka mana procedūra dermatoloģijas klīnikā nav atcelta, bet ja tests uzrādīsies pozitīvs, būs pa kāju i tas, i ziemasvētki visai mūsu mājsaimniecībai. es pat nezinu, kā mēs visi spēsim izolēties.

fyi: tagad atnāca tas sintētiski izraisītais šķaudiens

(5 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:22. Decembris 2020 - 11:05
(Link)
Pf, tu gan pa vieglo tiki cauri - man to vates kociņu ne tikai iebāza, bet vēl kārtīgi pabakstīja iekšā-ārā, riktīgs nosefuck :D bet ar visu to nav nekas nepārdzīvojams.
From:[info]polija
Date:22. Decembris 2020 - 11:56
(Link)
nu pirmajā reizē, kad kkad pavasarī testējos, man tā pamatīgi, bet vienalga nekas traks, tieši tāpat kā parasti pie LORa.
Pēdējā reizē arī tikai iebāza, izvilka. Attiecīgi nu jā - manī joprojām sēž doma, ka mok tomēr bija false negative, jo īpaši ņemot vērā, ka nodevu analīzes jau kkādā padsmitajā slimošanas dienā un vārgu tai septembrī tik tiešām pamatīgi..
[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:22. Decembris 2020 - 12:07
(Link)
ēm, tev ir interesants LORs, ja parasti bāž kociņus degunā/rīklē :D
From:[info]polija
Date:22. Decembris 2020 - 20:11
(Link)
es vnk parasti nonāku pie LORa pēc tam, kad izdzerti 2-3 kursi dažādu AB, kuras tiklīdz pārstāj dzert, tā visas bēdas ar blakusdobumiem un/vai kaklu atkal atgriežas ar pilnu sparu. Un tad nu vnk vajag noteikt, kas tur sēž tajā rīklē/degunā, lai arto tiktu galā kaut kā mērķtiecīgāk :D
[User Picture]
From:[info]f
Date:22. Decembris 2020 - 13:19
(Link)
acīmredzot, jā, citi bāžot baigi dziļi iekšā, bet šī medmāsa? teica: "kāpēc? es visu dabūju arī tāpat." so, jā. no tiem dziļbāzējiem tad arī rodas tie šausmu stāsti...

> Go to Top
Sviesta Ciba