November 2020   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Noli me tangere!

Posted on 2020.11.30 at 11:16
Skatījos, kā in laws izturās pret stāvoklī esošo Naomi (Naomi ir zaķim brālim sieva). Mana dzemde sarāvās čokurā un uzkāpa pakrūtē. Ģimenes sievietes čamdīja viņas punci, un viņas čaļa māsīcas bildējās par un ap to punci, tur bučoja, lika rokas... šausmīgi, briesmīgi! varbūt vēl čozī ielūrēs? Es kaut kad nākotnē neizslēdzu pati savus mazuļus, bet mani neviens neaiztiks. Vienalga, kultura, ne kultūra, bet tā ir ļoti intīma padarīšana. Pajautāju brāļa sievai, vai šitas ir normāli, viņai arī iepletās lielas acis. Tā, ka laikam šitā grābāšanās ir tikai ģimenes sievietēm. Bet, jā, izskatās kaut kad nāktonē varētu būt saruna par visu šito.

Posted on 2020.11.24 at 10:45
esam ievākušies, vēl aizkari jāpieliek (un jāatšuj) un gaidam, kad dīvāns būs gatavs (janvārī), un zaķa brālis mums mēbeles šādas tādas taisa. Neko nav kur nolikt. Bet ir labi.

#vissirslikti

Posted on 2020.11.03 at 11:11
Mums laikam būs vēl viens confinamiento. Tik vēl nezinām, cik ļoti nikns. Bet, ja es tā dēļ nevaru strādāt, tad loģiski būtu, ka arī nodokļus nemaksājam. Jo naudas ta nebūs, un nebūs vispār necik. Sūdīgi būt pašnodarbinātajam Spānijā, minimālās soc iemaksas pipec.

Bet jā, naudas nebūs. Būs uz terases jāaudzē kartupeļi. It kā kalnos esot sēnes, bet skuju uz to kalnu tiks, ja mājās jāsēž.

LĀCEŅU ZAPTE IKEA!!!

Posted on 2020.10.30 at 11:04
Vakar ar zaķi bijām IKEA, gādāt šādas tādas mājas lietas, un tur bija lāceņu ievārījums! Laime burciņā! Nopirku divas. Zaķis gan uz mani skatījās, kā uz mazliet garā vāju, un tad es viņam skaidroju, iedomājies, ka ir kaut kas, kas tev ļoti garšo. Un neesi tics pie tā garduma gadus 4. Un tad pēkšņi, pavisam negaidīti, nokrāmēta kaudze! Šorīt brokastīs bija pankūkas ar lāceņu zapti.

komandantstunda

Posted on 2020.10.26 at 10:57
Mums tagad ir trauksmes stāvoklis izsludināts, ar komandantstundu no 23.00 līdz 6.00. Strādāt vēl var. draņķa vīruss.

Zaķis šodien hipotēku parakstīja, pēc 2 nedēļām varēs sākt vākties iekšā. Jānokrāso gan vēl ar pretpelējuma krāsu. Bet viss notiek.

Alfijs

Posted on 2020.10.23 at 11:21
Man tāda briesmīga pumpa ir uzmetusies, tik liela, ka bija jādod savs vārds, iepazīstaties - Alfijs. No maskām, svīst un tad veidojas visādas riebeklības. Man nekad, nekad, arī tīņu vecumā nebija pumpas, un tagad 36 gados ir. Sapanikojos, un iegādāju masku, ko tirgo sportistiem. Saka, tā esot antibakteriāla un kas tik vēl ne. Bet seja svīst mazāk, ko es arī gribēju panākt. Tad izgūglējos, ko labāk darīt, un tagad gaidu, kan atnāks no ordinary tas a niacinamide un cinku. Un šo to profilaksei arī (vairs pat neatceros, kas tur bija, aizrautīgi spiedu "pievienot grozam" pogu principā visam, kas varētu palīdzēt šitai problēmai). Un citu sejas krēmu, mazāk taukainu, smērēšu tieši tur, kur maska seju nosedz.

tagad tikai no Alfija vaļā ir jātiek.

Vecums nenāk viens

Posted on 2020.10.22 at 13:31
Gribēju staipīties bet sastiepu kakla labo pusi, pat iekrakšķējās. Un tagad sāp. #mēsvisimirsim

Vēl es izcepu maizi un pīrādziņus. Maize no rūdzināmā ierauga, kas man dzīvo jau kopš maija, pīrādziņi no parasta rauga. Varēs ēst un resnēt. Un mums līst, viss kalns melns un miglā.

Un kad lai satīra māju?

Posted on 2020.10.14 at 09:57
Šodien jāatrod laiks savākt māju. Trusis no pagultes izlīda viss putekļains. Kaut kad pa starpu, kad atnāku mājās un dodos garajā staigāšanā (tas tīrīšanas laik jāatrod). Mēs vakar ar Karmenu nogājām 12 km, gribējām jauno laipu visā garumā gar jūru izmēģināt, bet mēs drusku par ātru sākām, kādu km dabūjām soļot pa jūras smiltīm. Bet labi, vajag to sēdošo dibenu izkustināt. Un tad vīkendos es neesmu mājās, jo mēs ar zaķi dodamies guņģot. Pagājušajā vīkendā bijām Kadizā, ar moci. Bija tīri feini, maza ostas pilsētiņa, kuras vecpilsēta uz tādas kā pussalas. Vecā arhitektūra ļoti smuka, dažas mājas izskatās pēc veco laiku kuģu aizmugurēm. Vienvārdsakot, nav man laika tīrīt māju.

hold my beer

Posted on 2020.10.05 at 14:53
Nabadziņiem Latvijā maskas jāvelk, sākusies tāda čīkstēšana un vaimanāšana, ka tik turies. Jums tur rudens, normāli, liela daļa tāpat šallēs līdz ausīm notinās. Es visu vasaru plus trīsdesmitsešos ar maskām staigāju, nekas man nenotika. Nevari nēsāt masku, sēdi mājās. Cik tad mums vairs ir atlicis līdz vakcīnai? Citādi vazājas visādi spitālīgie apkārt krešķinādami savus kraupučus.

Posted on 2020.10.02 at 15:53
nelasīt leitestus... tādas glupības

Posted on 2020.09.29 at 17:09
Viena lieta, kas man šeit ne visai, ir spāņu briesmīgi vēlā ēšana. Šovakar jābūt pie zaķa vecākiem uz vakariņām... 9os! visi labie nolūki nomest saldējuma svaru aiziet latatā kopā ar paella (vot, nezinu kā latviski, paeļļa, paeja. izrunā paeja)

Izrādās tētim brālis šodien apprecējies. Es pat nezināju. Zināju, ka ir dāma, ar ko kopā dzīvo. Bet vārdu nezināju. Nu tad cerēsim, trešā tā laimīgā.

Posted on 2020.09.28 at 13:13
draņķa vīruss! Bijām pagājušo nedēļu mazliet atpūsties (atpūsties gan ir par skaļu teikts, es labprāt pagulētu vēl kādu dieniņu mājās, daudz staigājām un viss dibens no moča stīvs) un pie reizes Andalūziju apskatīt. Nospriedām, ka Costa del Sol ir drusku kā burbulis, te mazāk var just sekas. Seviļā, Kordobā, Granādā un Almerijā varēja just, kā kurā bet krietni vien vairāk. Vietas ciet, cilvēku maz, populārās tūrisma vietās bez rindām var iet. Protams, maskas. Kāp nu augšā Hiraldā noelsies, zem maskas nosvīdušu seju, kamp gaisu sāpošu paribi. Bet tā, bija smuki. Pie kam, bez rindām ir forši.

Granādā ir populāri tapas bāri. Pasūti dzērienu un uzkoda nāk bonusā. Un tad tu esi paēdis un padzēris pa salīdzinoši mazām naudām.

Posted on 2020.09.16 at 11:16
man patīk Cardi B dziesmiņa par slapjo mincīti

kukaračas visur!

Posted on 2020.09.11 at 10:40
sēžu birojā, daru garbus un pēkšņi liela, trekna kukarača nolaižas man uz matiem.... pretīgi pretīgi pretīgi. nositām kopīgiem spēkiem. būs jāsaka biroja mājas īpašniekam, ka mums te prusaki nāk iekšā, lai rīto jiptēšanu.

vecums?

Posted on 2020.09.07 at 15:13
Pēdējās dienas ir dīvains nogurums, negribās vispār no gultas līst ārā, un visu laiku gribās gulēt. Kroņa vīruss tas diez vai ir, jo man visi apkārt ir veseli kā rutki. Vecums varbūt? Padzēru kolu, to, kur cukurs ir labi daudz klāt, nogurums kā ar roku noņemts. Nez, varbūt vipiji kādi jāpadzer, kaut kas vairāk (vai mazāk?) jādzer?

samulsu

Posted on 2020.09.01 at 13:16
vakar samulsu. Vakar bija vakariņas ar zaķa ģimeni, un tur viņa tante arī bija. Pirmo reizi satiku. Tante nelikās mierā brīdi, kas šķita vesela mūžība, par to, cik es esmu skaista, un aprakstīja sīkumos, kas šamai patīk. Nu vo, es sajutos kā tāda krietna vikingu govs.

par Truša kārumiem

Posted on 2020.08.26 at 15:05
Aizimirsu konservus kaķim. Noņēmu garoziņu no karbonādes un iedevu gaļu. Tagad trinās man apkārt un prasa vēl, viltīgi lūrot pāri galda malai un skatoties vai nevar vēl nočiept. Koko (suns, francenīte) ļoti sastresojusies vaktē, lai tik kaķim neiedod ko vairāk. Koko gan neveicas, meitene alerģiska, uz burkānu diētas ar kaut kādiem grauzuļiem. No visa cita viņa mums ir kraupaina kā tā tāds krupītis.

Zaķis plāno atvaļinājumu. Man vajagot savu ķiveri un kārtīgu jaku.

es nopirku kaķa mīlestību ar konserviem

Posted on 2020.08.19 at 12:37
mellais mošķis naktīs tagad guļ pie manis un vaktē manu mieru. Kaķi sauc Trusis, vispār jau Трюфель, bet kaut kā ir iegājies par Trusi saukt. Lūk, un Trusis guļ man blakus, viņnakt sakustējos, un šams pieglaudās klāt, murrāja un laizīja seju. kā suns. tikai kaķis. Un no rītiem un vakariem glīti sēž pie bļodiņas un gaida, kad viņam dos konserviņus.

Posted on 2020.08.03 at 11:13
apdegu pie jūras. arī kaklu. ar visu krēmu un gulēšanu zem saulessarga. zaķim gan nekas. nakti gulēju nosmērējusies ar alveju un pa virsu vēl kaut kādu krēmu, jo alveja, kad nožūst, plaisā un tas nav labi ādai. seja tāda sarkana, sarkana šodien.

par auto un cities sīkumiem

Posted on 2020.07.29 at 12:49
Vakar vakarpusē biju savākt mašīnu. Pildīju, a tur pēkšņi sāk tecēt... tur panika, ka tūliņ būs feierverks, un ka viss ies gaisā ar visu atomazgātuvi. darbinieki skraida satraukušies ar smilšu (vai skaidu?) spaiņiem. Es piezvanīju autosalonam, atsūtīja mehāniķi, kas bija klāt 5 minūtēs, un izrādās, ka jamie nebija pievilkuši filtru kārtīgi klāt, un pielaižot bāku līdz ūkai drusku tek, visu pievilka kā nākas, un varēja braukt. Benzīntanka darbinieki bija ļoti neapmierināti, ka labo turpat air stūra, un ka neved prom ar to lielo mašīnu, kas ved mašīnas. Labi, ka mehāniķis anglis, kad džeks saprata, ka ar viņiem runāšanas nebūs, viņš viņiem pateica "no compriendo" un ka viss jau izdarīts.

Nu un tad aizdevos uz bodi un atdevu atpakaļ kleitu, ko otreiz mājās uzvelkot sapratu, ka neizskatos pēc seksīgas jaunkundzes, bet gan vairāk pēc tādas apetītlīgas sardeles. Nedēļas nogalē, varbūt, ja būs labs garastāvoklis, atkal pastaigāšu pa bodēm. gribās kleitu.

Nu, un vēl šodien birojā nebula elektrības. Uz terases rāda +40 un mums kondicionieris nestrādā. Atbrauca elektriķis, paķimerējās un visu izdarīja, teica, ka vienam vadam par daudz biroju pieslēgti. kaut ko noņēma nost un tagad sēžu jauki kondicionētā birojā.

Previous 20