May 2021   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Pirmdienas kišmiš

Posted on 2021.05.10 at 17:38
Sestdien notiesāju cielaviņas gabalu, resnāka nejūtos un šovakar iešu dzīt taukus. Pasākums bija tīri tā neko, vecāki savā starpā sapratās it kā labi, bet neko daudz, jo manējie spāniski dikti labi nerunā, bet viņējie ir ar tik pamatīgu andalūziešu akcentu, ka pat spānis vulgaris viņus nesaprot.

Pilna māja ar puķēm, bet vāžu nav. Jānopērk. Vajag jaunas bikses, bet to mazliet vēlāk, kamēr galīgi nešļūk nost, jaunas nepirkšu, krekli sāk līdzināties baloniem. Jūtos ļoti apmierināta. Un tūliņ, tūliņ būs treneris un tad dzīs vēl vairāk un liks man atskaitīties par nosoļotajiem soļiem un apēsto. Jo es pēc dabas esmu slinks un rijīgs radījums, ja mani netrenc, tad es ļoti laiskojos.

Vajag frizieri, atauguši atkal. Virs kreisajiem deniņiem lien sirmi laukā. Es domāju, varbūt uz vasaru ilgviņus ielikt, man tāpat šitajā karstumā un mitrumā nav jēgas viņus nekādi veidot. Tik mazliet vēl tauciņš jānomet, pie reizes lai vēl kādas nedēļas paaug, lai ir kur izpausties. Nez, maz var ielikt matos, kas tik drusku zem zoda? Gan jau.

Darbs kā jau pirmdienā, bardaks visās pusēs. Rīt pie dakteriem, mērīs man spiedienu un tad vēl kaut ko, ko tieši, nezinu. Hipnotizēju banku, gaidu, kad ienāks pārmaksātie nodokļi.

Grāmatvedības sāga

Posted on 2021.05.06 at 10:55
Labi, uztaisīja manu nodokļu to tur štruntu. Tagad prasa 30 eiro. Es nesaprašanā, prasu- a kāpēc? Man līgumā rakstīts, ka manos ikmēneša maksājumos šitas joks ir iekļauts un arī, kad ar bosi runājos, pirms ar viņiem līgumu slēdzu, man teica viss ir iekļauts. Tagad klusē. Negribu es mainīt grāmatvedi, bet man šitā jaunā recepšena meitene nepatīk. Man arī nav iebildumu samaksāt, ar noteikumu, ka es par to, ka kaut kas ir jāmaksā zinu pirms darba izdarīšanas, un ka tas ir iekšā līgumā. A par ko man tagad no zilām debesīm? It kā nekas liels tas nav, bet vēl 5 eiro un man sanāk sejas krēms.

Runājot par sejas krēmu, mums lejā aptiekai ir sava līnija. Nomēģināju provīti, pārsteigta, cik labs. Viegls un mitrinošs, ar ļoti neuzkrītošu tīru aromātu. Patīk, izskatās, ka šovasar pirkšu šito. Biju tikusi pie Diora seruma un krēma paraudziņiem, tur piesmarža tāda, ka nepagulēt, bija jāmazgā nost. Bet labi, Dior īsti arī nav skincare brends.

UPD. Vēl teica, ka pilna maksa būtu 60 eiro, ja es ar viņiem būtu bijusi no pagājušā gada sākuma. Pēc tam, kad aizsūtīju skrīnšotus no līguma, man atnāca šitāds teksts- This it would be applicable if you had paid full year´s accounting fee. But you have paid since september (if I´m not mistaken). But no worries, we´ll do it for free, as we do not want her to feel deceived.. Nu ko, tad ja pilns gads, tad ir jāmaksā 60 eiro un arī, ja ir pilns gads, tad nav jāmaksā vispār? Beigās nekas neesot jāmaksā. Vot tagad, ko man darīt? Esmu aizkaitināta.

par grāmatvežiem

Posted on 2021.05.05 at 17:28
Kā tur bija, ja kalns nenāk pie Muhameda, Muhameds iet pie kalna? Man vajadzēja lai mans grāmatvedis man gada atskaiti fiksiņām sataisa, jo vajag. Un viņi tur ne par kam, paņēmu šokolādi, aizstiepu meitenei uz biroju un viņa īpaši palūdza, lai man sataisa tagad. Man jau tur nekas daudz nebija darāms, 10 minūtes un gatavs. Sēžu apmierināta, gaidu, kad ieskaitīs man pārmaksātos nodokļus. Meitene aiz lieliem priekiem par šokolādi mani apķēra, jūtu viņas smaržas. Kas tas ir ar grāmatvedēm, cik esmu redzējusi šeit viņām visām ir jiptīgi saldas smaržas.

Posted on 2021.05.05 at 10:26
Dzīve iet uz augšu, bikses krīt nost

Posted on 2021.05.04 at 12:51
izmēģināju sojas granulas, garšo tikai pēc garšvielām, kas tur ir pieliktas klāt. Ēst var, bet ne mans mīļākais ēdiens. Lēnām, gan jau, ka to paku piebeigšu.

Vislabākie banāni ir pie augļu un dārzeņu tirgotāja. Un tikai pie viņa var dabūt svaigas bietes, veikalos viņas jau ir izvārītas.

Vikingu un valkīru piezīmes

Posted on 2021.05.04 at 12:26
Pagājušo piektdien sanāca būt pārī ar francūzieti, kas ne pa kam negribēja neko darīt, tā gariem pirkstiem visu, un sūdzējās, ka tik dārga zāle bet ar viņu angliski neko nerunā... Ir diezgan demotivējoši, ja tu cilvēks esi apņēmies, un tev tur viens blakus tā laiski. Nu nafig tu nāc uz krosfitu? Toties vakar mēs bijām par daudz un mazais negantais treneris čupiņu ar mums uzvilka uz jumta. Nebija slikti. Laikam drusku sastiepu muskuli, bet tas normāli, rīt mazliet saudzīgāk būs jāstrādā. Nosecināju, ka to ķēžu (virvju) vicināšana man riebē vairāk nekā burpees.

Posted on 2021.04.30 at 12:32
Var redzēt rezultātus, ne daudz, bet dibens tāds smukāks kaut kā liekas. Un rēgojas muskuļu aprises kaut kādas. Jāseņamas vēl šovakar aiziet. Bet reāli nav viegli, morāli jāsagatavojas, ka trenks kā suņus. Vakar viens planciņu taisīja ar dibenu uz augšu, treneris ņēma un apsēdās uz viņa.

Uzradās kliente viena. Grib pirkt māju, tādu lielu, ar dārzu un tā. Bet negrib, kur spāņi dzīvo, labāk, kur krievi riņķī. Nu, tad lai brauc uz Sočiem, ko man citu viņai teikt? Vēl viena ne pa kam negrib teikt, ar ko viņa nodarbojas, bet var maksāt uz priekšu. Pieļauju, ka senākā profesija, bet ko es varu zināt.

Vēl izrādās man assinspiediens ir par augstu, daktere saka nekādas kafijas, tējas un sāli. Tā jau es to kafiju neko nedzeru, bet kad man saka, ka nedrīkst... gribās nāvīgi. Šodien izdzēru vienu maziņu krūzīti, jūtos ļoti labi, labāk, nekā tad, kad nedzeru. Velns zina. Varbūt spiediens augšā no resnuma? Vēl jau var būt sarkoidozes dēļ, bet tad gan ir tintē. Jāiet pakaļ tam paltrakam.

kāju diena

Posted on 2021.04.27 at 11:20
Vakar bija kāju diena, šodien jūtos šitā:

Tinies baltā paltrakā, zārkā iekšā un, ar dievu, ļaunā pasaule!

Posted on 2021.04.26 at 17:35
Fu, tas vairogdziedzera ripulis riebīgs, karstuma viļņi, ka tik turies. Rīt prasīšu dakterim, lai dara, ko grib, bet šito fujeklību es vairāk nedzeršu. Pie kam vēl galvu kaut kā jocīgi spiež un metāliska sajūta degunā.

Toties, muskuļi ir pārstājuši sāpēt, tā, ka šovakar varēs atkal viking-valkīroties. Jāpaķer līdz matracītis vai, tur man elkoņi lupatās no planciņiem, slīd bet virsma ir mākslīgā zāle. Nagi arī laikam jāapgriež.

Vikingi un valkīras

Posted on 2021.04.24 at 12:20
Biju. Šodien nekustos. Nodzina mūs ar sadistisku prieku, bet laba sajūta. Pirmdien iešu atkal.

Posted on 2021.04.23 at 11:18
Vakar biju zālē primo reizi, pierakstījos arī uz trenneri, bet tur viss pilns, jaunais sāk maija vidū, tad arī mani pa ritīgam trieks un teaks, ka nedrīkstu ēst šokolādi. Bet forša pieeja tur ir, nodarbību vada 2 čaļi, viņi visiem pievērš uzmanību un ar visiem jaunpienācējiem kārtīgi parunājas un parāda, lai pareizi dara. Mazliet šodien sāp, bet vakarā iešu mēģināt tos vikingus ar valkīrām. Gan jau ka būs blieziens, bet nu tad jau manīs.

Posted on 2021.04.21 at 11:58
Vakar izpaudos virtuvē, atradu veidu, kā zaķim baklažānus iebarot. Uztaisīju baba ganušu, un to viņš ļoti labprāt ļeksē iekšā! Pitas maizītē ar krāsnī ceptu vistiņu protams.
recepte- 3 baklažāni, 2 ēd k tahīni, 3 ēd k citronu sula, 2 ēd k olīveļļa, ķiploki (atkarībā, cik ķiplokainu gribas,) kumīns, sāls, pipari, kūpinātais paprikas pulveris, pētersīļi (tiem, kam garšo, var likt kinzas lapas). Baklažānus pārgriež uz pusēm, krāsnī iekšā uz 30 minūtēm 230 grādos, cep ar griezuma vit uz leju. Atdzesē, izgrebj, baklažānu mizas miskastē vai kompostā, mīkstumu liek notecēties caurdurī (vai marlē vispār super), bišķi pārkaisa sāli. Un tad visas sastāvdaļas labi cītīgi sablendē. Intereses pēc paskatījos, kas latviski receptēs ir, tur jogurtus un ko tik vēl klāt neliek, nevajag. Mārtiņam Sirmajam arī ir recepte, bet viņam sanācis tāds gabalains un slīkst eļļā (100 ml ...), izskatās riebīgi glumjš, es tādu neēstu. Un šitādu brīnumu var ēst ar visu ko, tāpat kā humusu, es vakar pieliku klāt šitaki sēnēm.

Par resnumu jeb aplis arī ir forma

Posted on 2021.04.21 at 10:34
Ir laiks kaut ko darīt lietas labā, ir lietas, kas man nepatīk un kaitina. Zaķis gan tramīgs jautāja, vai pupi un dibens nepazudīs, teicu, varbūt drusku, saskuma. Tagad ar Josē organizējam pirmo treniņstundu, parādīs, kas man ir jādara un pateiks, ka nekādi cukuri, maize un piena produkti. Viņiem tur ir viena nodarbība, ko viņi sauc par Vikingiem un Valkīrām, nezinu, kas tas ir, bet gribās izmēģināt. Gan jau, ka mirīšu nost pēc tam.

Sakārojās Pimm's.

Posted on 2021.04.20 at 13:00
Vakar netīšām nopirku kurpes. Biju pakaļ lēcām, un pie reizes vasaras biksi nopirkt, un saplīsa manas foršās čabas, labi, nokalpoja godīgi divas sezonas, noteikti kurpnieks var arī to siskniņu salabot. Bet, kā tu, cilvēks, ar tādu ļurkainu kurpi sturēsi? Ar plikām man nepatīk, ir mēģināts, kaut kā nespiežas. Nu un tad tiku pie jaunām kurpiņām.

Atgriežoties pie modes tēmas, es jūtos mazliet apjukusi, šogad modē (vismaz pilni veikali) ir kaut kādas riebīgas pasteļu krāsas, kas man piestāv kā gaļai saldējums. Vēl vajadzētu kādus Tkreklus piepirkt, pēdējos dabūju pirms gadiem 4, kas nu jau ir metami ārā.

par modi

Posted on 2021.04.19 at 14:20
vakar sajutos mazliet veca, bijām ar zaķi kokteiļot, saradās jaunieši, tādi, drusku pēc 20, kur pēc skata nav īsti skaidrs, vai viņiem drīkst pārdot alkoholu vai vēl nē. Un es sašausminājos pie sevis par to, ko viņi bija savilkuši mugurā.

ģimenes pasākumi jeb katram savi tarakāni

Posted on 2021.04.13 at 16:32
Kaut kā sūdīgi domājas vispār. Laikam caurums kājā un kovids. Kaut kāds besis, bet aiz ko, velns zina. Varētu šovakar aiziet ātrāk gulēt, bet figu sanāks, zaķa mammai dzimšanas diena, vakarā jādodas ēst kūkas.

Un mani vecāki vakar uztaisīja problēmu no nekā. Abu vecāki vēl nav bijuši sapazīstināti, jo kovids un visu laiku teica, vēlāk. Un manējie apvainojās, ka nav uzrīkota kārtīga vecāku sapazīstināšana, un ka bija doma, ka varētu viņus vienu tram atrādīt manā dzimšanas dienā. Tad sākās, neesot mums abiem nopietnu nolūku un tā neviens nedarot, vajagot atsevišķi kā pienākās pēc visiem priekšrakstiem. Bērnu dārzs, kr4. Vispirms nekas neder un tagad ir jātaisa drāma. Vispār nekas nebūs. Ja grib satikties, lai paši tad rīko. Do lampočki. Neesam arī mazie bērni, un vispār mums abiem drīz pensijā jāiet.

Posted on 2021.04.07 at 17:32
Skatījāmies ziņas, tur teica, ka viena no trim sievietēm ir piedzīvojusi seksuālu vardarbību, mēs spriedām, ja šo ziņu pagriezu otrādi un teiktu, ka potenciāli viens no trim vīriešiem var būt seksuāli vardarbīgs, tad tam būtu daudz lielāks efekts. Un, jā, labi apzinos, ka 1no3 vīriešiem visticamāk ir cipars par lielu, jo ir taču sērijveida varmākas un tā. Bet tīri lielākas rezonanses pēc, šis varētu būt labs gājiens.

dzīvo pats un ļauj citiem dzīvot

Posted on 2021.04.06 at 11:00
Izskatās esmu palaidusi garām cepienu pa lieldienām. Jo man bija ko darīt. Ar Zaķi bijām izlaist ar moci, un ēdām garšīgos burgerus. Nekādi nevarēju atrast baltas olas, gribējām krāsot, viņš nekad nebija krāsojis, izrādās spāņi to nedara. Un svētdien es tās baltās olas ieraudzīju viņa mammas ledusskapī. Maiznīcā esot. Nu neko. Nākamgad tad. Sēdējām saulītē un priecājāmies par svētdienu.

par dūrējiem

Posted on 2021.04.01 at 16:01
durt gan viņi šeit laikam tomēr neprot. Man tā roka dīvaina visu nedēļu ir, šodien izlīda zilums elkonī iekšpusē un pamanīju, ka sapampis. Tētis teica, ka tas esot tāpēc, ka man dzīslā ir trāpīts. Bet es te brīnos, kā tā var būt, ka zilums izlien pēc 4 dienām, viegli zaļš. Vēl arī var redzēt, kur man tur ir durts, adatas vietā sarkanums. Gan jau ka drausmīgi sūdīga dūrēja man patrāpījās, galvenais jau lai tā adata bija tīra.

Posted on 2021.03.31 at 11:31
Kaut kāds nīgrums, gan jau ka dēļ pulksteņu maiņas. bet varbūt kovids? Un vēl tā roka no tā dūrēja vēl sāp, zilumu gan nav, bet tik un tā riebīgi.

Vakar svinējām brālim dzimšanas dienu, bija liela izēšanās vakarā. Tagad es to kūku divas nedēļas dabūšu no pakaļas dzīt nost, un laika ar īsti nav, kad. Labi, vismaz, ka darbs ir vairāk. Vajag, vajag sastrādāt, es esmu noskatījusi foršu kleitiņu, un ķiveri mocim.

Previous 20