April 2018   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Posted on 2018.04.25 at 22:08
kopš 2016 gada 23 oktobra ir nopīpēta apmēram puscigarete.

vēl es augustā pārvācos. uz lielākām telpām bet mazliet ārpus okša. bet ir dārzs. un divi kamīni un divas krāsnis un arī parastā gāzes apkure. mazais prieks.

nākamnedēļ šaušu apsildīt pēcpusi dienvidos. būs feini.

Posted on 2018.02.13 at 23:41
norāvu blaru kaut kādu. temperatūras gan nav, kas laikam ir labi. noņammāju ķiplokus, sadzēros kubiņbuljonus un tejas. un drošu roku sapihāju i paracetamolu, i ibumetīnu, i antihistamīnus - чтобы наверняка. un tad vēl vipijus. tagad nav labs laiks lai slimotu. man te viss kaut kas apkārt notiek.

puķkāpostu steiks hipsteriem

Posted on 2018.01.14 at 13:37
bija te, šķēle puķkāposta ar kaut kādu mērci ko cept, iepakota plastmasas trauciņā un nosaukta par steiku. un tikai 2 vietējie tugriki. (vesels puķkāposts ir dabonams par pusi no tās cenas, ja ne mazāk).

Posted on 2017.12.21 at 21:52
šodien paaugstināja, tagad būšu seniors. smalki.

tā pele dzīvo aiz manas veļasmašīnas. sapratu, ka nespēju īsti nožmiegt. bet pie paikas viņa netiek. sagrauza higiēnisko lūpeni un kaut kur atrada avokado kauliņu.

Posted on 2017.12.04 at 19:59
muzikālais pavadījums: Imelda May - It's good to be alive
man tikko virtuvē skrēja pele! būs viss kārtīgi jāaizpako un rīt jāiegādā kāda jipte. nav ko te tusēt.

Posted on 2017.10.30 at 19:05
tarataika kust labi, ielēju pilnu bāku, šķiet smagāka esam. dīvaini. šitik sūdīgs auto man nekad nav bijis. mans koši dzeltenais monstrs.

un foršs rudens tagad ir. tik nafig tie laiki tā jāčakarē? rudenī vēl nekas, bet pavasarī!!! kaut kur jābūt depešai ko var parakstīt. un vēl, braucām mājās no ballītes, skaidras naudas nevienam nav, taksists karti arī maita neņem, piestājām pie bankomāta... visi bankomāti naktī no sestdienas uz svētdienu nobrukuši. mobilās bankas aplikācijas nobrukušas. paypal vienīgais strādāja. pipec! būs man arī kaut kādi sančāri jāsāk turēt peipalī.

drīz bū vajadzība pēc jauna laptopiņa. skatos jēpīšu virzienā. man te saslavēja kā labu esam. jāapdomājās.

#metoo un Mirsti, maita!

Posted on 2017.10.18 at 21:36
...un es pat nezinu, kur sākt. Ar tagadējo sajēgšanu vismaz reizes četras būtu gājusi uz policiju; un pāris gadījumos, kad nedarīju neko tagad tā sirsnīgi krāmētu, kamēr krīt. Sajūta bija drausmīga. Iemācīties ar to visu sadzīvot nav viegli, jo vienmēr kaut kādā idiotiskā kārtā es esmu bijusi vainīgā - pārāk atklāts tērps, lakoti nagi, dikti smaidīga, par daudz izdzerts, vai esmu atļāvusi labam paziņam palikt (uz dīvāna, starp citu). 
 
Uzjundīja šitas #metoo atmiņas un pāridarījumus. Un nē, es nebiju vainīga! Nē, es neprovocēju! Nē, es tik vien kā biju normāls cilvēks! un es pati neuzprasījos! Es nevienam pati virsū nelīdu! Un jā, man bija pretīgi un es jutos pazemota! Arī atcerēties ir pretīgi! 

Viens no viņiem ir bijis potenciāls darba devējs, no kā man izdevās aizmukt. Pārējie ir cilvēki ko es zināju, kas bija mani draugi, ar vienu no viņiem tas bija pirmais randiņš. Viens bija tētim labs draugs. 

Es nerunāju par brutālu izvarošanu ar sasistu seju, bet tiem dažiem kas piespieda pie seksa noteikti bija forši dragāt pa sauso īsi pēc es teicu nē! 

pis dirst, draņķis tāds!

Posted on 2017.08.25 at 22:37
šaunam kempingot rītnorīta. un stounhendžu skatīsimies parīt.

gribās atvaļinājumu.

Posted on 2017.08.21 at 22:19
es to jauno darbu paņēmu. būs interesanti.

gribu mašīnu. kaut ko cheap and cheerful tā teikt. tarataiku kas kust uz priekšu.

antuāns tagad kaut kur pa štatiem klejo. vēl divas nedēļas.

Posted on 2017.08.11 at 18:01
šovakar kaut kāds dīvains pasākums priekšā. karaoke pie ķīniešiem.

that's the way how to start the week!

Posted on 2017.08.07 at 20:38
muzikālais pavadījums: džons olivers par seksed
biju pie dakteriem. atkal. randevū bija nozīmēts uz 9:00 dakters kavējās par stundu un piecām minūtēm. laikam flirtēja, bet es jau tās lietas, ja mani akurāt negrāb ciet bučot nost, īsti nesaprotu. uztaisīja man eho, dakters teica, ka esot okei, miedza ar aci un sūtīja durt vēnā. izrādās, ka nedrīkst locīt roku pēc tam, kad adatu izņem, tā filmās darot, lai dramatiskāk izskatās bet neesot labi jo tad vēna verās vaļā un zilums taisās. kaut kad vēlāk skanēšot sirsniņu ar.

tad vienos man bija darba intervjūvs. es nemeklēju neko aktīvi, bet piezvanīja man, paprasīja, vai es negribu parunāties. man likās ka nekā tur nebūs. bet tagad sauc uz otro roundu, grib lai es rīt pusdienlaikā eju. es teicu, zorī, rīt nevaru, man diena saplānota. ta manīs. es nezinu vai man viņi patīk. bet viņi sola vairāk naudas. it kā. bet garākas darba stundas. bet naudas vairāk. vēl viņi man prasīja, vai man ir attiecības. tas bija dīvaini. man vajag padomāt un uz karstām oglēm neko negribu. bet naudas vairāk. un kvalifikācija. laikam. es tagad nezinu, pēc runāšanās likās, ka nebūs, tagad nevaru saprast.

gabriels sauc trešdien vakariņās. lai jau sauc. būs tāpat kā ar dārzeņu kotletēm. mersī, bij garšīgi un aurevuār. un pie tādas amizēšanās teikt ne ne, man interese, redz, zudusi. bet kad jau es šitā izdaros, tā interese jau tomēr ir. bet nav jēgas tur ņemties.

un antuānam patīk, ka man patīk. un antuāns nebrauc prom.

vēl man atnāca jaunā bankas karte. kas ir patīkami, jo vecā reizēm gļukoja un negribēja strādāt.

frigorīferō

Posted on 2017.07.26 at 19:51
muzikālais pavadījums: Claudia De Breij - Mag Ik Dan Bij Jou
man jauns ledusskapis! kluss. smuks. balts. iepriekšējais taisīja Tardis cienīgas skaņas, tikai ar to nekur nevarēja tikt un viņš pilnīgi noteikti nebija lielāks no iekšpuses.

vakarnakt bakstīju telefonu, un ne no kurienes trīs mušas uzbruka manai gaismiņai. apbruņojos ar matulaku un žurnāllapu un gāju karā ar trim riebīgām mušām.

bodē biju, ķiršus 700 gramus pa piečuku ieraudzīju, pagrābu. nekādi, it kā melni smuki ķirši, ne smaržo, ne garšo. škrobe. gan jau ka aiz skopuma tāpat apēdīšu.

jupis rāvis 10 windouzu

Posted on 2016.06.27 at 20:36
ieberzos, pierunājos uz 10 windouzu, nepatika viss piepihāts fui, aizgāju atpakaļ uz savu 7 a tagad man sistēma brēc, ka neesot dženuīna. bet ir. zinu, ka ir. dirsas.

Posted on 2016.06.06 at 12:23
šodien simulēju. nēnu, ir diezgan sūdīgi. bet kāja izskatās labāk!

saulīte no plastmasas

Posted on 2016.04.27 at 22:06
все мы киберпапуасы

Posted on 2015.11.06 at 23:59
interesanti, vai viņi 5 novembri šite atzīmē jo fokss mēģināja uzlaist gaisā parlamentu, vai tāpēc, ka viņam neizdevās? rītā iešu skatīties uguņošanu.

Posted on 2015.10.25 at 22:15
groza laiku te visādi. es tagad moku vēl pēdējo pusstundu, pirms eju gulēt. citādi no rīta pamodīšos par agru un būs besis.

Posted on 2015.10.04 at 15:26
muzikālais pavadījums: miles davis
pilns spama folderis ar drazu, kur visādas zegzīgas krievu līgavas/sievas utt lūko pēc līksmām izklaidēm. incanti, vai pastāv spams, kas sola skaista, jauna un stalta jaunēkļa mūžīgo mīlu, idillisku ģimenes dzīvi un citu uķi puķi ?
enīvei, ir svētdiena un es mēžu māju un cepu kotletes.

Posted on 2015.06.28 at 15:12
besī un kaitina tie aļa "es esmu tik super tolerants un iecietīgs" un tad viņi tā labi patronizējoši ņemas pret rasismu, par sievieštiesībām (abet kā ar to, ka meitenes apgraizīt ir slikti, bet puikas gan var?), par homoseksuāļu tiesībām, ekošmeko vanabī hipiji. ja paskaties uz viņiem, viņi patiesībā ir pasīvi agresīvie mizantropi!
un vēl mani nokaitināja tepat cibā viena žube (laikam) atvainojās par gaišas matu krāsas raksturojumu, kaut kur iekš komūnas pajautā laikam par krāsošanu. a pričom te matu krāsa? un kāda velna pēc viņa atvainojās? par ko?
un šitās te divas augšumpinētās lietas parasti iemitinās vienā cilvēkā. un tad es skatos un domāju... eh tu.. slieka no cilvēka, bez mugurkaula un ar tādu viegli sāju zemjainu piesmaku.
un vispār, es esmu superīgi šainīgi īgna šodien. te tagad būtu jānāk frāzei - ak vai piedodiet, atvainojiet, ka es atļāvos savu žulti izgāzt cibas plašajās ārēs. un vēl es ļoti ļoti atvainojos par to, ka netaisos likt šo te zem atslēdziņas, un jau laicīgi, lūdzu piedodiet visi tie, kam šis te sāp. skuju! bet re, interesanti tomēr, vai tas skan pēc atvainošanās?

Posted on 2015.05.14 at 14:37
Briiviiba nav netiirumos un noplukushaa paskataa. Briiviiba ir ieksheejaa sajuuta nekauneeties no noplukusha vai vienalga kaada paskata un justies labi taads, kaads esi. Bet ko es te njemos?

Previous 20