Comments: |
mums tādas nav manītas :(
kā tad ne. ir eko bodēs. tikai tur dārgi.
tad baigi jāmeklē, tuvējās nav.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/172619/7469) | From: | iness |
Date: | July 3rd, 2019 - 01:37 pm |
---|
| | | (Link) |
|
ir ir, zeroveikalā un arī turzā. un arī nav dārgi.
turza varētu būt reizēm pa ceļam :)
Vienīgi ar mīkstiem sariem nezinu cik labi. Man ir cieti.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/172619/7469) | From: | iness |
Date: | July 3rd, 2019 - 03:15 pm |
---|
| | | (Link) |
|
ar kātu bija ap 2.50 eur, maināmā galviņa ap 1 eur vai 1.50 eur laikam, precīzi neatminos.
Tur ir gan gaišā - cietāka, gan melnā.
kur pirki? vai arī neesi Rīgā. es biju pasākusi tā darīt ar parastu plastmaseni pirms tā kļuva par modes lietu. tagad gribu dabīgo. vēl no auklas uztamborēju švammes aizvietotāju. nu un ir dabīgi atgriezušās burku un pudeļu birstes, jo pirkšana savos traukos,šķirošana. pēc eko trsuku līdzekļiem parastos vairs negribas. un ar visu šo tagad ir iepaticies mazgāt traukus.:)
Neesmu Rīgā, jā. Vietējā Londonas pakistāņa saimniecības preču veikalā.
Jau sen mazgāju ar birsti. Švammes ir pretīgas un neekoloģiskas. Viņas vai nu ir speciāli jāžāvē, vai jau otrajā dienā ir baktēriju pērklis. Iepriekš mazgāju ar plastmasas, tagad ir dabīgā - pat tad, ja dārgi, ir vērts. Kalpos ļoti ilgi. Ideāli mazgāšanai un ekoloģiski.
Jā, nuja. Atceros, man klasesbiedrenes tētis deviņdesmitajos bija ķīmiķis sintētisko mačalku fabrikā. Neko, labi dzivoja, bet pasaule būtu arī iztikusi bez viņām. | |