Devalvēts zvērudārzs

« previous entry | next entry »
Jun. 27th, 2026 | 09:42

Interesanti vērot TikTokā, Instagram u.tml. resursos noslīkušos - video knapi sācies un burtiski pirmajās milisekundēs tiek sirsniņa ielikta.
Par ko, kāpēc? Ne par ko un tāpēc, ka zvērudārzs un bara instinkti.

Like pogai - nulle vērtības, neko nepasaka. Trofeja par piedalīšanos, par eksistēšanu vien : D

Tags:

Pilns rublis | Komentēt | Add to Memories


Comments {3}

Ivo

from: [info]disfigurator
date: Jun. 27th, 2026 - 12:09
Pilns rublis

Redz, ja nebūtu tās pogas devalvētas, tad tam būtu kāda nozīme - ķipa izlasīju, patika, bet nav, ko piebilst. Še, cepums!

Bet, kad to liek par piedalīšanos vien - žetons bez vērtības un, zinot šo cilvēka psiholoģiju, labāk, lai neeksistē.

Then again - autoram var šķist, ka pirdiens vējā, ka neviens nelasa, jo nav nekāda mijiedarbība.

Atbildēt | Pirmvārds | Pavediens


Kaķis

from: [info]kochka
date: Jun. 27th, 2026 - 12:52
Pilns rublis

Šādā kontekstā tā pat varētu būt maza uzvara, ka pie tava ieraksta neviens nav nospiedis "like".
Bet tā jau ir, ka reizēm negribas rakstīt arī devalvētus vārdus "ļoti interesanti", "labs ieraksts" utml.

Atbildēt | Pirmvārds