Līgo, Līgo - prātiņ nāc mājās!

« previous entry | next entry »
Jun. 22nd, 2026 | 11:42

Ieeju Maxima un jūtu, kā popsas/šlāgera Līgo dziesmu saturs aktvi rītārdē. Masu deģenerācijas psihoze.

EDIT:
Tas ir gluži kā iekāpt kaut kādā RPG zampā, kura tev visu laiku velk INT nost.

Pilns rublis | Komentēt | Add to Memories


Comments {9}

Ivo

from: [info]disfigurator
date: Jun. 22nd, 2026 - 07:07
Pilns rublis

Tik jēla lieta + manipulācijas apziņa. Kapitālisms uz urrā!

Atbildēt | Pirmvārds | Pavediens


ctulhu

from: [info]ctulhu
date: Jun. 22nd, 2026 - 10:44
Pilns rublis

Normāls kapitālists gribētu arī manu piķi un ja būtu klusums dabūtu, tagad - gar degunu, tas nav kapitālisms tas ir idiotisms.

Atbildēt | Pirmvārds