ctulhu's Friends
[Most Recent Entries]
[Calendar View]
[Friends View]
Below are the most recent 25 friends' journal entries.
[ << Previous 25 ]
| Wednesday, June 24th, 2026 |
black_robin
|
9:36p |
1st world problems Tagad mājupceļā iegāju veikalā. Pie pašapkalošanās kases, noskanējot pirmo lietu, parādījās uzraksts, ka nepareizs svars, tas nav nekas neparasts, neko par to īpaši nedomāju, gaidīju darbinieku. Darbinieks atnāca un...pārlika manu grozu pareizajā pusē. Es sastingu [dead inside]. Esmu tur pie tās un blakus kasēm iepirkusies neskaitāmas reizes, zinu, kurā pusē jāliek grozs, bet laikam biju so spaced out vai arī man bija tā pārvārījušās smadzenes, ka nepamanīju (ārā +35, iekšā +31, bet veikalā taču bija patīkami vēss un es nevajadzīgi ilgu laiku vazājos gar saldētavu rindu) "Oh.. i'm sorry.. i'm an idiot" - bija tas, ko es nomurmināju, bet - pats fakts, ka noliku grozu nepareizajā pusē man nešķita tik baiss (nekas traģisks, neviens no tā necieta, varbūt tikai mana pašapziņa) cik darbinieka reakcija: "it's fine" - viņš sacīja un viņa balsī varēja saklausīt kontrolēti aizkaitinātu toni. Es nezinu, cik gara bija viņa maiņa un ar cik sakarsušiem idiotiem viņam jau šodien bija darīšana, iespējams, ka es biju idiots nr 37 un varbūt tāpēc man vēl paveicās ar atbildi, tikpat labi tā varēja būt "yeah, totally" vai "you got that right". Tā nu tajā brīdī es jutos kā sociāli akceptēts stulbenis, kuru sabiedrība ar sakostiem zobiem kaut kā piecieš. Izgāju laukā ar nodurtu skatienu un uzliku Radiohead mažorā. Ļoti dīvaini izklausās, bet man patīk. Kad 'right place' tiek izdziedāts optimistiski, it sounds right, even tho it's wrong. "Weird to think that in a parallel universe someone posted "Everything in its right place but its in a minor key" and people are weirded the fuck out" vēstīja viens komentārs. https://www.youtube.com/watch?v=lMB90EacHPA |
jan09
|
7:01p |
dc degvielas cenas
dīzelis 1.62, benzīnu nepaskatījos |
black_robin
|
8:42a |
vakar, šodien, rīt |
black_robin
|
6:52a |
"Ghanaian witch doctor Nana Kwaku Bonsam has vowed to put a curse on Harry Kane for Tuesday’s England vs Ghana"
"I am working on Harry Kane. I have shown what I am capable of before so I know what work I must do to stop him. I am not wishing him serious injury. It will be just enough to stop him against my country. I will do my work so that it can help Ghana"
It clearly worked, he could not do shit |
| Monday, June 22nd, 2026 |
black_robin
|
8:13p |
"The court was told Rigby sent three emails in the same week to the three single-sex schools about targeting female pupils and staff who he claimed were "misgendering" trans girls. In the email to Holly Lodge on 19 January, he said he was "inside the school, hiding with a sword and crossbow", adding that he was "going to injure and kill as many girls as I can" and anyone who "tries to stop me will also be shot". [..] He then emailed Belvedere Academy three days after that, stating that he was "going to kill every girl and woman staff member I come across". https://www.bbc.co.uk/news/articles/c0e20ll9gz2okas mani šoreiz pārsteidz diemžēl nav tas, ka agresīvi noskaņots, psiholoģisku problēmu nomākts vīrietis izmanto transaktīvismu, lai izpaustu savu naidu pret sievietēm - tas nepavisam nav nekas neparasts, mani pārsteidz drīzāk tas, ka bbc ar savu rakstu nevalidē viņa maldus un nelieto viņa paša izvēlētos vietniekvārdus, bet pieturas pie faktiem - that's a new one. nez kādēļ tā, kas ir noticis? jo līdz šim viņi arī pēc tiesas sprieduma nejutās traucēti un noziedznieka fiktīvās identitātes atspoguļošanu uzskatīja par savu galveno prioritāti. |
aborigens
|
10:13p |
Atklāju peldsezonu. |
putnupr
|
12:02p |
Man ir darba diena, bet nav darba spara. Darba spara gandrīz nekad nav, bet šodien vēl vairāk nav. |
putnupr
|
11:57a |
Ko es pirms 20 gadiem šajā dienā?
21:50 es vismaz patīku savam sunim un kaķim Mūzika: System - Day of reckoning |
| Sunday, June 21st, 2026 |
kochka
|
9:08p |
Zaļā gaisma Tik neierasti, ka pa ilgiem laikiem sestdiena bija brīvdiena. Un tā būs visu vasaru! Vairs nekādu agro rītu un vilcienu sestdienās! Nedaudz žēl, ka pārdevu savu riteni, šodien varētu braukt visu dienu. Nu nekas.
LABOJUMS: Tā kā ziemā nosolījos sev izteikties precīzāk, tad varētu šo ieviest arī cibas ierakstos, jo reizēm rakstu tik haotiski, it kā ieraksti būt izlasāmi tikai man pašai, nevis publiski. Nedēļas nogalē izlasīju Dženas Andersones romānu "Demiurgs", jo mani interesēja, kā viņa risina šo universālā ļaunuma problēmu. Taču vairāk par ētiskām dilemmām uz mani iespaidu atstāja apraksts par varoņa spēju hipnotizēt cilvēkus un iekļūt viņu smadzenēs. Pat ja viņš kļuva par ārstu, lai darītu cilvēkiem labu, tomēr nevarēju tikt vaļā no domām, cik šāda iejaukšanās ir vajadzīga un ētiska, pat ja dziedinoša.
Pat ja interesanti, tomēr racionālajai pusei nedaudz baisi lasīt, kā grāmatas varonis var redzēt auras un hipnozes laikā iekļūt smadzenēs. Tehniskā puse tur varbūt nebija tik svarīga, taču radās jautājums par cilvēka autonomiju. Tātad vienkārši kāds citu vietā saliek sajukušos puzles gabaliņus, izdzēš pagātnes rēgus, atjauno iekšējo sauli utt. Un cilvēkam pašam nekas nav jādara. Vai tad tā drīkst un nav bīstami? Tas viss taču ir saistīts, visi pārdzīvojumi, bailes un atmiņas. Vai tā vienkārši izdzēšot kādu traumu, netiek izdzēsta arī kāda personības šķautne, kaut kas vajadzīgs, piemēram, empātija vai radošums? Man vienmēr ir licies, ka cilvēkam pašam ir jāiet cauri savai tumsai, jo tikai tā var kaut kas mainīties, lai gan grāmatā droši vien bija daudz smagāki gadījumi, ko parasti ārstē vai nomāc ar zālēm. Bet tad ir šī grūtā izvēle, ko dzēst un ko nē. Un galu galā arī sevi tā var iznīcināt, jo šī varoņa spējas nav bezgalīgas. Katra dziedināšana prasa atdot daļu no savas gaismas.
Taču man patika zaļās gaismas metafora, nomierinošās sarunas ar augiem un grāmatas neikdienišķā daļa.
( Īstās mājas ) |
black_robin
|
7:18p |
Yamal glaze by commentators is just never-ending, he's good, i get it, but it's not like it's just him only, it started to get a bit annoying |
black_robin
|
1:03p |
|
ravejsledzejs
|
2:38p |
uzskrēju virsū drag queen latviskojumam: pautumeita...
šķiet šis pat varētu ieieties. |
| Saturday, June 20th, 2026 |
jan09
|
2:43p |
dp dienas prieks:
"Во Франции, а если быть точнее в Тулузе, в местный госпиталь обратился мужчина с жалобой на дискомфорт в анальном проходе. После рентгена руководство больницы приняло оперативное решение об эвакуации всего госпиталя. В заднем проходе у 24-летнего француза был обнаружен 20-сантиметровый снаряд времён Первой мировой войны. Местная полиция начала расследование, где чувак достал снаряд и как он там оказался. Пока французские люди искали оригинальные способы самоудовлетворения, американские учёные провели несколько важных для человечества экспериментов и доказали, что вегетарианство ведёт к уменьшению мозга. Данную особенность они объясняют недостатком аминокислот, которые есть только в мясе и очень необходимы нашему мозгу для принятия адекватных решений. Никаких выводов делать не буду, но предположение у меня всё же имеется: французский мужик, скорее всего, очень любил овощной салат..."
(c) PD no FB |
| Friday, June 19th, 2026 |
black_robin
|
11:52p |
Ja kāds izvērstā jautājumā vēlas zināt kā audzināt bērnus un tiek cēli atbildēts ‘ar mīlestību’ man tā izklausās pēc klišejiskas bs atbildes, tieši tādas, kuru dotu vai nu kāds, kurš pats pārāk maz ir bijis klāt bērnu audzināšanā, lai saprastu šīs atbildes absurdumu, vai arī vienk kāds, kuram tikumsignalizēšana ir svarīgāka par visu.
Bet, protams, ka bērni tiek audzināti ar mīlestību, bērni saņem mīlestību, mātes [jautājumu uzdeva māte] mīl bērnus, viņas viņus aijā, šūpo, ceļas neskaitāmas reizes naktī augšā, zīda, baro, pieskata katru viņu soli, mierina viņus no murgiem, izmisumā dara visu, kad viņi saslimst, iepriecina viņus kā vien māk, uzklausa katru viņu sāpi un bēdu, cenšoties tās dziedēt, par viņiem krīt un ceļas, viņas viņus mīl, saproti? Ar beznosacījuma mīlestību. Jautājums ir kā pareizi rīkoties – bērnu mīlot – kā palīdzēt viņam attīstīt krietnu raksturu. Ja tu šeit kā atbildi pasaki ‘ar mīlestību’ un tad pārmet kkādu nesekošanu Jēzum, tad tu man esi vienk random trollis un nekas vairāk. |
jan09
|
10:08p |
smk sēras mūsu Karalistē (Hercogistē)
85 gadu vecumā miris Kurzemes princis Ernsts Johans Bīrons (1940–2026). |
kochka
|
11:14p |
Lido doma zelta spārniem Reizēm youtubē līdzās ierastajām veļaspulveru, kosmētikas, zobubirstu vai darbarīku reklāmām iznirst arī pa kādai smieklīgai. Piemēram, nesen parādījās viena tāda ar draudīgu mūziku fonā, kur dobja vīrieša balss saka: “Tā ir tikai ilūzija, ka tu domā”. Hmm, vai tiešām šeit viņi reklamē domāšanu? Saausos. “Īsta domāšana ir sāpīgs process atšķirībā no pārmantotu viedokļu atkārtošanas.” Jūtos ieinteresēta noskatīties līdz galam, nez, vai tur piedāvās īpašu vannu vai kaut kādu maģisku kasti, kur ielīst un domāt savas drūmās domas? Vai varbūt ierīci, kas rosinās izbāzt galvu no Platona alas? Beigās tomēr izrādījās, ka tā ir kaut kāda psiholoģijas pašpalīdzības grāmatu un raidījumu lapa. Tātad tur izlasītais būs manas oriģinālās domas, instrukcija lielajai patiesībai. Par šo naudu es beidzot būšu brīvs cilvēks! |
black_robin
|
6:12p |
"Ja cilvēkiem ir jāmaksā reparācijas par verdzību, tad briti tās varētu pieprasīt par trīsarpus romiešu kolonizācijā aizvadītajiem gadsimtiem un 300 gadus ilgo franču kolonizāciju. Tas mums būtu izdevīgi, jo mēs bijām vergi daudz ilgāku laiku, nekā pastāvēja mūsu kaunpilnā impērija. Apliecinājums musulmaņu tālredzībai ir tas, ka viņu piekoptās vergu kastrēšanas prakses dēļ nepastāv nekādi kandidāti reparācijām par viņu ilgajiem verdzības periodiem." |
black_robin
|
5:49p |
mani otrie onigiri ( ... ) Current Music: fruits basket ost - i will become a cat |
jan09
|
8:31a |
|
black_robin
|
8:24a |
"Burglar who nicked baroness's wellies could not be sentenced because none of the 15 Kurdish translators contacted by the court were available." |
| Thursday, June 18th, 2026 |
black_robin
|
8:33p |
nesen, saistībā ar sieviešu pārstāvniecību STEM, uz vietējo skolu nāca ~20 gadīgas studentes no universitātes un stāstīja visu ko, tostarp par seksismu, kā viņu skolā visus STEM priekšmetus pasnieguši vīrieši.
es tagad domāju par to kā bija man un vai tas ir seksisms. visupirms jau, manuprāt, ir jāvērtē skolotāja spējas. man šķiet, ka ideāls nav panākt 50/50 dzimumu attiecību skolotāju vidū, bet gan panākt, lai pasniedz labi skolotāji. nevienam nav jāatsaka viņa dzimuma dēļ.
manā gadījumā - [ārkārtīgi tradicionāli patriarhālajā] Latvijā vīriešu skolotāji bija liels retums. viens pasniedza fiziku, otrs informātiku. fizikas skolotājus reāli visp nevarēja dabūt, kad vienu - ļoti labu - atlaida kaut kāda konfilkta dēļ, tad ar pūlēm no kaut kurienes izvilka otru un viņš, piedodiet, bija tiešām tāds kā nez no kurienes izvilkts (vienk sēdēja un lasīja avīzi). matemātikā un ķīmijā bija labas skolotājas. vairāk vai mazāk.
tad vienīgā lieta, kur, kad biju vidusskolā, varētu tiešām runāt par seksimu, bija mājturības un darbmācības iedalījums. es toreiz par to nedomāju neko - man nebija ne mazākās intereses kaut ko zāģēt vai sist ar āmuru, taču gadiem vēlāk es sapratu, ka nebūtu nācis par ļaunu, tāpat kā pavisam noteikti nebūtu nācis par ļaunu, ja ēst gatavošana kā praktiska nodarbība būtu bijusi visiem, kas to vēlas. saprotu, ka ne visiem varbūt ne vajag un ne gribas apgūt šūšanu - nesen runāju ar vienu vietējo kungu, kurš teica, ka būtu bijis gandarīts, ja viņa jaunībā (70tajos) UK skolās zēniem būtu iespēja šūt, jo viņš tolaik to ļoti vēlējies, bet tas viņam bija liegts. nu, vismaz tagad vietējās skolās tādas iespējas nav nevienam.
bērns stāsta, ka vienīgais priekšmets šobrīd skolā, kurā ir izteikti liels kāda dzimuma pārsvars, ir computer science, kuru ap 90% izvēlas zēni. man šķiet, ka mums nav jālien laukā no ādas, lai panāktu tur 50/50, vienk, tāpat kā līdz šim, ir jādod brīva izvēle. |
jan09
|
4:04p |
|
black_robin
|
10:11a |
Vai kāds atpazina sievieti manā iepr ierakstā? Tikai relatīvi nesen uzzināju, ka viņa pirms 6 gadiem mirusi :/ |
jan09
|
9:42a |
dc degvielas cenas
benzīns 1.49, dīzelis 1.68 |
jan09
|
9:35a |
dp dienas prieks
svaigas zemenes
/meitenes vakar salasīja svaigas zemenes fermas laukā (izbrauc uz fermu, paņem trauciņu, ej uz lauku, lasi traukā un ēd, neapēsto nosver, samaksā, un brauc mājās. ir redzēti cilvēki, kas vnk aiziet uz lauku, paēd, un brauc mājās), attiecīgi šogad organisms tiks pie britu zinātnieku noteiktā minimālā zemeņu daudzuma organismā. //blakus zemeņu fermai (1km mājupceļā) ir saldējuma ferma, arī garšīgs |
[ << Previous 25 ]
|