ctulhu's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, February 23rd, 2024
  aborigens
  10:47p
  "Varbūt nāve, par kādu mēs zinām, nemaz neeksistē. Tikai dokumenti nokļūst citās rokās."

  / Dons Delillo, Trokšņi
  ravejsledzejs
  11:37a
  vakar vakarā uzzināju, ka ķērpju vīriņš RIP
  Wednesday, February 21st, 2024
  jan09
  10:37p
  ivn
  Interesanti, varbūt nesaistīti

  Navaļniju novāca, Girkinu iesēdināja, Murzs šonakt izdarīja pašnāvību - kas notiek?
  Tuesday, February 20th, 2024
  gnidrologs
  8:08a
  Hans Hermann Hoppe's main argument in favor of traditional monarchy is that the King tends to consider his domain as his personal property and the inheritance of his sucessor. He has skin in the game and self-interest in the prosperity and stability of the kingdom. Longterm and short-term. That is how things should work - the interest of rulers and subjects should be aligned.

  Compare that to a politician who only cares about the next election and how his popularity polls. Why do you think every single demockery falls into a debt trap or population replacement spiral.

  It can be a biased indicator and is no guarantee, but insider ownership and founder's administration tend to be great indicators for a company's prospects for instance. That is why a company like CNQ can grow and prosper so fast while state-owned companies tend to flounder even with unfair advantages like a monopoly on a line of business or resource. The person running the government(or business) should have clear personal interest in its success.
  Sunday, February 18th, 2024
  gnidrologs
  10:43p
  gnidrologs
  4:32p
  cilvēkiem vajag zināt ar kādu ļaunumu viņi konfrontējas

  https://twitter.com/LaurenWitzkeDE/status/1744545987618545796
  gnidrologs
  3:20p
  Don't worry about it, fellow white goys.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_abuse_cases_in_Brooklyn's_Haredi_community

  https://archive.is/TINY3
  https://www.vice.com/en/article/qbe8bp/the-child-rape-assembly-line-0000141-v20n11
  On a visit to Jerusalem in 2005, Rabbi Rosenberg entered into a mikvah in one of the holiest neighborhoods in the city, Mea She'arim. "I opened a door that entered into a schvitz," he told me. "Vapors everywhere, I can barely see. My eyes adjust, and I see an old man, my age, long white beard, a holy-looking man, sitting in the vapors. On his lap, facing away from him, is a boy, maybe seven years old. And the old man is having anal sex with this boy."
  Rabbi Rosenberg paused, gathered himself, and went on: "This boy was speared on the man like an animal, like a pig, and the boy was saying nothing. But on his face—fear. The old man [looked at me] without any fear, as if this was common practice. He didn't stop. I was so angry, I confronted him. He removed the boy from his penis, and I took the boy aside. I told this man, 'It's a sin before God, a mishkovzucher. What are you doing to this boy's soul? You're destroying this boy!' He had a sponge on a stick to clean his back, and he hit me across the face with it. 'How dare you interrupt me!' he said. I had heard of these things for a long time, but now I had seen."

  https://archive.is/64b3b
  https://www.nytimes.com/2012/05/10/...g-child-sexual-abuse.html?pagewanted=all&_r=0

  https://archive.is/EHCR4
  http://www.nytimes.com/2013/01/23/n...nced-to-103-years-in-prison.html?emc=na&_r=1&
  gnidrologs
  3:06p
  žīdu "kultūra"
  Jā, viņi grib mūs visus noslaktēt un bērni ir pirmais, kam viņi ķeras klāt. Ja mēs nenoslaktēsim viņus pirmos, tad viņi mūs.
  https://twitter.com/realstewpeters/status/1745312283616596163
  gnidrologs
  2:40p
  jojo
  9:59a
  ļoti tūristiska nedēļas nogale
  bijām uz operu, jūliju cēzaru ēģiptē, izrāde bija laba, T. un mamma gan vienā balsī teica, ka traviata rīgā esot bijusi labāka. naktī izstaigājām parīzi, aizgājām līdz mūsu dāmai, tad pa otru sēnas pusi atpakaļ uz operu. dāma notīrīta un iežogota. lielās ēkas gar sēnu nakts vidū vairs nezigaismo, mazliet spocīga sajūta. pastrīdējāmies ar T. vai ekonomisku (T.) vai ekoloģisku (es) iemeslu dēļ, un nākamajā dienā taksists apstiprināja, ka tomēr ekoloģisku iemeslu dēļ. sestdien aizgājām uz Orsē, ļoti gaidīju. pirmās reizes, kad bijām, uz art noveau vēl nebiju uzsēdusies, šoreiz otrā stāva zāles remontēja. nu, nekas, nākamreiz. ilgāk pastāvēju pie pizaro portretiem. vairāk viņu zināju kā ainavistu, tāpēc ilgi pētīju. īpaši aizķēra sieviete ar zaļo lakatiņu. lielizmēra bilde komentāros. nokavējām vilcienu, pārcēlām biļetes un, kad jau, tad jau, paņēmām kuģīti. bija silta, gandrīz pavasarīga diena, cilvēki staigāja t-kreklos. braucot mājās no midi taksīša šoferis pastāstīja, ka navaļnijs esot miris.
  ravejsledzejs
  10:55a
  ti ņeujgoš ot slavi, ti ješo uzslišeš fanfari.
  Saturday, February 17th, 2024
  vilibaldis
  10:47a
  Šorīt telefonā pārstāja darboties mesindžers, jo esot pārāk veca telefona versija. Sasodīc! Kā man šis riebjas!
  Zaļā domāśana vai zinies...
  gnidrologs
  10:34a
  Smieklīga tā grūpijošana ap Navaļno tikai tāpēc, ka (((masu mediji))) pavēl. Navaļnijs bija krievu supremacists, kas burtiski uzskata mūs visus par zemcilvēkiem, kuriem nav nekāda pamata eksistēt kā atsevišķām nācijām ar savu mazo valšteli. Vismaz šajā uzskatā viņš bija vienāds ar Putinu. Viņa domstarpības ar Putina režīmu nekādā mērā nebija saistītas ar tolerantāku attieksmi pret Krievijas kaimiņiem, tikai ar pašas Krievijas iekšējo kārtību. Man pēc būtības nav nekas pret viņu, varbūt viņš būtu labs valsts līderis, varbūt ne, bet masas, kas tic, ka viņš bija kaut kāds brīvības un progresa mesija ir apstulbinātas.

  Kur, kā un kāpēc viņš nomira arī ir ļoti aizdomīgi. Ja Putins būtu gribējis, būtu viņu nomirdinājis jau sen. Priekš kam šo visu izstiept garumā un tad dot Rietumu presei kārtējo āķi, uz kura karināt Krievijas demoniskā bulija stereotipu? Izskatās pēc kārtējās izrādes.
  Friday, February 16th, 2024
  aborigens
  11:32p
  Pienācīgi samaksājis. Tas ir cietis? Paradoksāli, ka mēs esam tie, kas nevaram saņemt vai atpazīt labo, tāpēc, ka kāds cits nav gana cietis.

  “Laipnais spēks rodas tam, kurš ir pienācīgi samaksājis par savām tiesībām apelēt pie ētiskām vērtībām, pats neizskatīdamies pēc demagoga un liekuļa. [..] Par laipnu šo spēku var nosaukt tādēļ, ka tas cilvēkā iedarbina empātijas mehānismus, ar kuru palīdzību ētiskās vērtības un morālā argumentācija sarunbiedru sasniedz ne tikai racionālā, bet arī emocionālā līmenī. Laipnais spēks apelē pie tā, ko Imanuels Kants sauca par kategorisko imperatīvu – fundamentālā līmenī iegūtu emocionālu un intelektuālu patiesības, labā un taisnīguma pieredzi. Sastopot laipnā spēka nesēju, cits cilvēks vai sabiedrība pārņem morālās vērtības, kuras apliecina to nesējs.”

  Ļubko Derešs, Karastāvoklis
  honeybee
  10:40p
  šīsdienas lekcijas hailaiti:

  studente kaut ko kaut ko par personas dalīšanos
  es: danē, nesatraucies, tas ir diezgan okei, tikai vienai no manām personām nepatīk personas dalīšanās, visām pārējām ir fine

  studente uzrakstījusi manifestu par to, ka māksliniekam galvenais ir kārtība mājās
  es: "mums abām dzīvē ir jāuzvedas ļoti, ļoti labi, jo, ja mēs nonāksim ellē, tad mēs tur vienkārši dzīvosim divas vien. un tas arī būs viss, neko vairāk nevajadzēs."
  Thursday, February 15th, 2024
  covid_19
  12:15p
  vispārējās vēlēšanu tiesības
  hmm - jā, patiesi, kā tā, ar ko pamatotas?

  interesants rakurss, kaut kādai trakajai atkarīgajai atņem bērnu turēšanas tiesības un neviens par to neprotestē, tas liekas pašsaprotami
  tomēr vēlēšanas tiesības viņai atņemt neviens nevar - kā tā?

  vai nav jāpārskata vēlēšanu tiesības? piemēram kā Hailains apraksta staršip trūperos? vēlēt var tikai pilsonis, pilsonība iegūstama tikai dienot valstij (kāpēc - jo tikai pilsoņi aizstāv valsti liekot uz likmes savas dzīvības, kamēr dienošie ir tie, kas izpilda vēlētāju gribu), vēlēšanu tiesības sākas tikai pēc dienesta pabeigšanas. kaut kā tā
  covid_19
  11:03a
  cilvēki ir idioti
  Amy Biehl

  kaut kāda dūra no ārzemēm atbrauca uz dār glābt melnās pakaļas no aparteīda un tie sūdi viņu nomušīja - izvilka no mašiņas un nomušīja

  un ko - tad tos sūdus attaisnoja ;)

  un tālāk - uz dār atbrauc tās dūras vecāki un paspiež čaļiem rokas! malači, jūs atbrīvojāties no aparteīda
  Wednesday, February 14th, 2024
  aborigens
  11:58p
  Šodien dzēru kumelīšu tēju ar gurķa šķēlīti. Citiem vārdiem gavēņa laika izvirtības.
  gnidrologs
  8:35p
  tautas ienaidnieki
  Zazis u.c. progresīvie ienīst parasto tautu, kas godīgi strādā, lai sagādātu viņam milzīgus lielveikalu plauktus un tagad (beidzot) protestē pret oligarhu kontrolēto valstu totalitāro tirāniju, centienus iznīcināt viņu biznesu un pārtikas ražošanu Rietumos kā tādu, lai pa lēto izpirktu viņu zemes un padarītu šos cilvēkus par wage-sleiviem.

  Tajā pašā laikā atbalsta to pašu sociopātisko, psihopātisko oligarhu apmaksātus slaktīvistus, ka 'protestē' par šizofrēniķu galvās sagudrotām lietām, traucējot augstāk minētajiem produktīvajiem sabiedrības locekļiem strādāt, dot maizi un aprūpēt savas ģimenes. Tipiskais sorosaktīvsts ir pusbagātu valsts birokrātu atvases, kas nekad mūžā nav strādājuši reālu darbu, neko neprot un parazitē uz vecāku/valsts/ngo rēķina. Parasti ir pederasti/pedofili/narkomāni/vegāni/zaļie/sarkanie/okultisti.
  dombrava
  3:32p
  Vecas vēstules
  "Nesen, kārtējo reizi pārceļoties un iztukšojot skapjus, es izcēlu gaismā arī savus veco vēstuļu un pastkartīšu slāņus. Tur ir līdzīgas liecības no senākām attiecībām, par kurām ikdienā reti nākas atcerēties – un reizēm nemaz arī negribas. Tomēr no šiem mīlestības apliecinājumiem un vienkārši sirsnīgām zīmītēm ir grūti atbrīvoties. Lai cik sāpīgas atmiņas tās reizēm uzjundītu, liekas, ka to izmešana nozīmētu nodot toreizējās sajūtas un līdz ar to arī sevi pašu. Pagātni vienalga nav iespējams izmest miskastē, pat ja dažkārt nākas mēģināt. Bet tad paiet gadi un izrādās, ka agrākās sāpes tomēr ir sadzijušas un pastkartīte, kas savulaik tika nolikta malā, lai par tām neatgādinātu, tagad atkal ir skaista piemiņa.

  Un tā mēs atgriežamies pie zīmītēm, ar roku rakstītām vēstulēm kā vizuāliem un materiāliem enkuriem, kas apliecina mīlestības klātesamību un nezūdamību. Jo patiesi – pietiek tiem uzmest vienu vienīgu skatienu, lai viegla sirds iesmelgšanās atgādinātu par reiz bijušo un nebijušo. Tas nav atgādinājums tikai par mīlestību vien, bet arī par to, ka tā paliek, lai kā mēs mēģinātu pacelties tai pāri, – kaut vai kā šī pati sirds ietrīsēšanās, atbalss visām iepriekšējām reizēm. Nav pat svarīgi, kā viss ir beidzies vai turpinās, nav svarīgi, ka reiz mēs bijām citi un vēlāk varbūt atkal vairs neatpazīsim pašreizējo sevi. Jo mīlestība jau nebeidzas."

  Vilis Kasims
  https://www.punctummagazine.lv/2024/02/14/milestibas-vestule-milestibas-vestulem/
  gnidrologs
  8:26a
  "Go into any country that isn't either some total godforsaken shithole, or woke, and you'll see clean (at least in relation to the likes of Paris) cities and subways one isn't afraid to take.

  It's actually kinda funny how well this shit reflects in mass-transit. It's like a small microcosm of the society. The more progressive a country gets, the worse the experience – you meet more gypsies and niggers and what not that try to be as annoying as humanly possible (since progressive ideology has no interest in curtailing antisocial behavior). Naturally, the interior becomes more filthy and damaged, both from them, from various trash being "inspired" to do the same, and from total disinterest of progressive politicians to do anything about it (in fact, they seem to like it). And finally, once it's sufficiently devastated, it becomes dangerous to travel with. Because the sorry state of it clearly shows that the place is unpoliced, and that any prospective criminal can do whatever he wants in there, not to mention the junkies and other refuse."
  Tuesday, February 13th, 2024
  covid_19
  2:53p
  populārs nenozīmē gudrs


  tā lieliskā skaņa, kad atmosfēras trūkumā nograb klavieru akordi
  alefs
  1:55p
  Man patīk tava jūzerbilde.
  Monday, February 12th, 2024
  mranarhs
  10:53a
  AI ļiterātura
  Arvienvārdsakot, tas AI verķis vārdā Copilot (tas, ko maikrozafte ražo), ir man uzcepis stāstu. Bekgraunds stāstam par stāstu ir lasāms šitente iekš Mastoduoņa - tas tā, lai būtu saprotams, ka man nebija tāda doma prasīt verķim rakstīt stāstu, bet šis uzvedās dikti dīvaini, un es biju vienkārši spiests, jo nebija citu variantu.

  Stāstu iekopēju te. Trīs daļas. Izskatās, ka nav īsti pabeigts, varbūt jāpalūdz Copilot kungam uzcept ceturto daļu.

  Lasīt to AI ģenerēto ģeniālismu )
  Sunday, February 11th, 2024
  gnidrologs
  7:00p
  oy vey


  Hmm, there's nothing more likely to make an ethnic group or race die than it putting its women on the front line.

  Checks early life

  (((... E.S.T.)))

  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba