pie draugiem [entries|archive|friends|userinfo]
Citronz

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| /piezīme /xc.lv /adventurerace /raid.lv /Stipro skrējiens /Magnēts /Suņi.lv ]

[8. Jul 2020|23:16]

neraate
Forši un smieklīgi, bet nedaudz baisi un uzreiz gribas sazvērestības teorijām ticēt, jo valsts galvenais infektologs tviterī seko tikai Linčam

https://twitter.com/voldemars/status/1280900988048756743?s=20

:D
Linkir doma

[8. Jul 2020|22:18]

veed_logs
No rīta ieraudzīju Internetos kāda kunga paziņojumu, ka studentiem, kas cietuši no Covid-19 esot jāsaņem stipendija 430 EUR apmērā. Te:
https://www.apollo.lv/7012902/rtu-rektors-covid-19-krizes-skartajiem-studentiem-vajadzetu-maksat-stipendijas-vismaz-minimalas-algas-apmera

Vakarā apskatījos, ka attiecīgais kungs ir vislabāk apmaksātais augstskolas rektors Latvijā - RTU rektors Leonīds Ribickis:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/pern-valsts-augstskolu-rektoru-ienakumi-lielakoties-augusi-vispelnosakais-ribickis.d?id=52288087

Tas rosināja noskatīties video no pirmā linka. Man gribētos šim pajautāt, vai tad viņa augstskola maksā stipendijas 430 EUR apmērā no Covid-19 cietušajiem studentiem? Un kā noteikt, kuri tad no tā kovida ir un, kuri nav cietuši? Nemaksājiet? Kā tad tā? Nav naudiņas? A kuram tad ir jāmaksā un no kādas naudas? Droši vien, ka valstij, jeb tiem censoņiem, kas turpina strādāt, nevis kaut ko sten un vaid. Maksā kaut 3 x 430 EUR, bet ne no manas naudas! Klauns kaut kāds. Video līdz galam nenoskatījos, bet man patika divas lietas. Pirmā - kungs ir iemanījies saņemt milzu algu un nopirkt dārgu uzvalku, bet piemeklēt atbilstošas kurpes nav iemācījies. Nav jābūt stila gigantam, lai zinātu, ka pie formāla uzvalka nevelk kaut kādas pludmales čības. Patīk, kā smuki kamera rāda Ļoņu ar biezo maku kabatā un pludmales čībām kājās. Tas no sērijas par to, kā meiteni var izvest no ciema, bet ciemu no meitenes nē. Meitenes lomā šoreiz Ļoņa. Otrā lieta - augstā līmeņa spečuks domā, ka Indijā ir 3-4x vairāk iedzīvotāju, nekā Krievijā. Atkal jau - smieklīgi, bet Indijā ir deviņarpus reižu vairāk iedzīvotāju, nekā Krievijā. Neesmu ne augstskolas rektors, ne ģeogrāfs, bet šitādu sūdu jau nu kaut aptuveni vajadzētu zināt.

Manā skatījumā piecas štukas bruto šitādiem un līdzīgiem ļaudīm, ja tie tiek galā ar saviem uzdevumiem, ir ļoti adekvāts atalgojums. Bet, ja darbiņš ir labi padarīts, tad ir nopelnīta ceturkšņa vai/un gada prēmija. Vēl jo vairāk tādēļ, ka privātajā sektorā tās gandrīz divdesmit štukas mēnesī, ko viņš saņēmis līdz šim, viņam nemaksās tieši neviens. Pat ne tuvu. Jo īpaši zinot to, kādā līmenī šobrīd ir Latvijas augstskolas. Ceru, ka šito atalgojumu tabuliņu redzēs iespējami vairāk ļaužu.
Linkir doma

[8. Jul 2020|21:17]

veed_logs
Vakar noskatījos video jūtūbē, kā cilvēki atspiežas balstā guļus uz vienas rokas. Nekad neko tādu nebiju darījis un šodien pamēģināju. Vēlos infomēt, ka es arī tā varu izdarīt. Visādi citādi nekas īpašs nenotiek.
Linkir doma

[8. Jul 2020|09:43]

neraate
Pasutīju to alvejas spreju. Beidzot dabūju tādu, kur maz visa kā lieka, nu redzēs, sīki pagaidām nebija ar mieru, man uz kreveles likās baigi labs.
https://www.essenseurope.com/aloe-vera-soft-spray-d39852/
Linkir doma

[7. Jul 2020|22:44]

neraate
Man ļoti kārojas tādu gardu gardu galertu. Ideāli, ja ar burkānu rozīti u.tml, galvenais lai daudz gaļas un tādos kubiņos
Un labu aknu pastēti

Bet šie laikam nebūs tie produkti ko diy. Pastēti vispār brīnišķīgu varēja kādreiz nopirkt uz svara, ar koriandra bumbiņām pa virsu un daaaudz sviesta sastāvā, pēc skata diezgan necilu, diemžēl nezinu ražotāju, atpazīnu pēc skata
Link19 raksta|ir doma

[7. Jul 2020|20:47]

neraate
Mācos jaunu konceptu. Ir vajadzīgs vai ļoti ļoti gribās, paskaties kontā, pafiško, un nopērc tagad, kad vajag. Sev.
Citiem kaut kā naudas nav žēl, arī tad, ja tas ir opcionāli, nu tur dāvanai vai tml. A sev žēl
Kā tad lai citi saprot, ka tu esi svarīgs, ka tev arī vajag, ja tu ar savām darbībām nerādi, ka tas tiešām tā ir, vai ne
Link1 raksta|ir doma

Pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei [7. Jul 2020|19:01]

pajautaa

[iive]
Labdien!

Kur varētu iegādāties pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei?
Diemžēl interneta meklētājs slīcina reklāmās un neatbilstošos piedāvājumos.

Paldies!
Link2 raksta|ir doma

nemaz ilgi nebija jāgaida [7. Jul 2020|16:24]

f_g
[Tags|]

Covid-19 uzliesmojuma dēļ Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina Rīgā esošo restorānu "Aqua Luna" un "Riviera" jūnija beigās apmeklējušos cilvēkus sekot līdzi savam veselības stāvoklim.
SPKC pārstāve Elīna Dimiņa žurnālistiem pastāstīja, ka personām, kuras 27.jūnija vakarā apmeklējušas restorānu "Aqua Luna" vai 28.jūnija vakarā bijušas restorānā "Riviera" Rīgā, tuvākās divas nedēļas ir rūpīgi jāseko līdzi savam veselības stāvoklim un Covid-19 raksturīgo simptomu parādīšanās gadījumā jāsazinās ar ārstu vai jāzvana uz vienoto tālruni Covid-19 testa pieteikšanai.
Minētā prasība saistāma ar Covid-19 uzliesmojumu, kā dēļ jau vairākiem cilvēkiem ir konstatēta saslimšana ar vīrusu.
Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti septiņi saslimšanas gadījumi, bet šonedēļ kopumā - jau desmit.
Linkir doma

[7. Jul 2020|16:03]

neraate
https://twitter.com/AnitraTooma/status/1280443895801937921?s=20

Bildes ar to, kā Uzvaras parkā zied tulpju koks! <3
Link3 raksta|ir doma

Kafija [7. Jul 2020|12:51]

pajautaa

[kisswithafist]
Šobrīd kafiju gatavoju, aplejot krūzītē. Problēma – kafija ir par karstu, lai uzreiz dzertu. Labākie risinājumi problēmas novēršanai, kas neatšķaida kafiju (t.i. piens vai ledus nederēs)? Šķīstošā kafija arī nē. Skatos kafijas aparāta virzienā, bet ļoti negribu ar kapsulām un ļoti negribu maksāt 500 eiro. Ir varianti, vai arī jāsamierinās? Paldies visiem un produktīvu dienu :)
Link36 raksta|ir doma

grāmatas [7. Jul 2020|10:28]

pajautaa

[adirred]
Kurš ir labākais latviešu grāmatu veikals internetā, kurš sūta grāmatas arī uz ārzemēm?
Link3 raksta|ir doma

[7. Jul 2020|08:42]

missalise
Reizēm es domāju, ka viens no darbiem, kas man varētu patikt un sagādāt gandarījumu, būtu - mediators. Vispār varbūt varētu ko tādu arī pamācīties. Jo tas patiešām būtu labs darbs, ko darīt.

Man te pēdējās pāris dienās gadījās lasīt par gadījumiem, kad puses īsti nevar saprasties un iesaistīts ir bērns. Un tad man liekas, ka kāds neitrāls cilvēks no malas - kurš ir tieši šādam mērķim paredzēts - būtu variants, kurš - ja ne patiešām visu atrisinātu, bet kuru noteikti būtu jēga pamēģināt, jo īpaši tāpēc, ka izrādās, ka no šī gada šāds pakalpojums esot pieejams bez maksas - sīkāk - te - https://www.tm.gov.lv/lv/cits/mediacija#350 .

Sev pašai dzīvē lieti noderēja vienā lekcijā dzirdētais - ja esi iesaistīts konfliktā, uzdod sev jautājumu - kas ir jāizdara tai otrajai pusei, lai ar tevi tas konflikts būtu atrisināts. Ja vari atbildēt uz šo jautājumu, tad tu patiešām strīdies par kaut kādas situācijas atrisinājumu. Ja nē, tad konflikts ir dziļāks - kaut kādi aizvainojumi vai kaut kas vēl - jo pat tad, kad otrs cilvēks izdarīs to, ko tu gribi, tev tāpat pret viņu būs nepatika un aizvaiojums. Un tad ir pašam jāstrādā ar sevi, lai piedotu un palaistu vaļā tos aizvainojumus. Jo otram jau no tavām negatīvajām emocijām ne silts, ne auksts, kamēr tu savu ikdienas garastāvokli ar to bojā.
Linkir doma

[6. Jul 2020|22:03]

neraate
Ļoti kārojas vīnu, nu nekas, pēc trīs dieniņām jau varēs
Link2 raksta|ir doma

[5. Jul 2020|23:19]

neraate
Izlasīju satoros to Jūlijas Cvetkovas dzeju, pēdējo reizi tāds blieziens no dzejas bija leitestos vienā žurnālī pārpublicēts Annas Auziņas? Par to, vai tētis aizgāja uz turieni, no kurieni atnāca bērni, neatceros nosaukumu un vai žurnāli, laipni lūgti ielinkot. Un Sergeja Timofejeva Gandrīz fotogrāfijas, pēc kurām es vienkārši nevarēju palasīt dzeju, gadiem rezonēja pāri, beidzot dabūju to grāmatu un pat atkal palasīju un jā.
bet tā vienlaikus ir tik laba un tik slikta sajūta, ka tev nobliež pāri un tas ir vienlaikus tik skaisti un tik skaudri un tu nesaproti jābūt priecīgam un pateicīgam vai besis, jo fok zis šit, nevar iedomāties, ka var būt kaut kas tik labs un tad paldies Dievam un radošajai domai, izrādas, ka var. Citādi, bet var
Linkir doma

[5. Jul 2020|22:10]

missalise
Mēs šodien bijām Rundālē apskatīt rozes un vispār - izbaudīt dārzu. Ļoti patika. Dārzs un vispār - visādi dabas objekti ir tie, kas uzlādē ar enerģiju. Atceros, cik skaists tas dārzs izskatījās kādreiz - Senās mūzikas svētkos pievakarā - kad jau iededza laternas. Rozes un vispār - ziedoši krūmi dārzā, kas apgaismots ar laternām - tas ir nu tik skaisti un romantiski, ka ... ahhh. :) Es gribu sev dārzā jasmīnus un rožu krūmus. Un laternas, kas tos apgaismo, kamēr es tā cēli pastaigājos pa celiņu, izbaudot šo skaistumu.

Es vispār apbrīnoju un man sagādā baudu skatīties uz kaut ko, manuprāt, skaistu.
Linkir doma

[5. Jul 2020|21:51]

missalise
[Tags|]

Sen man sapņos trillerīši nebija rādījušies, bet nu jau divas naktis pēc kārtas.
Iepriekšējā naktī es sapņoju, ka es dzīvoju dzīvoklī - vecā ķieģeļu mājā ar divām ieejām, kurām abām priekšā ir tādas pa pusei stiklotas durvis ar terasēm. Un tad tur vienā naktī lauzās iekšā bandīts, bet viņam līdzi bija kaut kāda sieviete, kas kaut ko nedarīja viņam pa prātam. Un tad nu es caur stiklu pamanīju pistoli - ievēroju, ka pistolei stobra gals bija nevis pilnīgi taisns, bet gan no tā vēl kādu centimetru laukā rēgojās apaļa stobra caurule. Un tad atskanēja šāviens un kliedzieni. Un es sapratu, ka nu gan ir īstas ziepes.

Savukārt šonakt vispār bija kašmaršovs. Sākās ar to, ka it kā bija beigusies kaut kāds milzīgs karš - noslēdzies ar miera līgumu. Un tad lieli pūļi ar tautu - tajā skaitā arī es un mana mamma - kura sapnī bija gadus trīsdesmit veca un mani brāļi - kuri sapnī savukārt bija pirmsskolas vecumā. Un tā nu mēs gājām tajā demonstrācijā un es sajutu, cik laimīgi visi cilvēki ir. Un pēkšņi no debesīm kā švīkas sāka bērt ložu krusa un slaucīt kā ar slotu visus cilvēkus. Es paspēju iebēgt kaut kādā sānielā.
Un es ļoti gribēju, lai mani mīļie arī būtu sveiki un veseli. Un izrādījās, ka viņiem arī nekas nav noticis. Mēs visi kopā bijām kaut kādā slēpnī un mēģinājām bēgt projām no šīs valsts, kurā - to es kaut kā uzreiz zināju - valdība bija izdomājusi, ka cilvēku ir par daudz, bet lai tiktu vaļā no liekajiem cilvēkiem, izdarīt to, viņuprāt, humānā veidā - izsludināt, ka notiek kaut kas ļoti labs - un tad, kad cilvēki ir kopā ar saviem tuviniekiem un jūtas ļoti laimīgi, viņus pēkšņi nogalināt.

Mēs pēc tam slēpjoties gājām pa visādiem brikšņiem un mēģinājām tikt projām uz Angliju (kaut kāpēc), kurā laikam bija kaut kāds savādāks režīms. Bet vispār tāds pabaiss sapnis. Ceru, ka pēc šī te aptumsumu koridora sāks rādīties kaut kas foršāks un patīkamāks. Un ka mans divsimtais ieraksts par sapņiem būs pozitīvāks (šis ir mans pierakstītais 196.sapnis cibā.).
Linkir doma

[5. Jul 2020|19:17]

neraate
Šonedēļ esmu atbrīvojusies no kādas pusotras banānu kastes apjoma ar lupatām. Vēl apmēram tikpat ir nolikts nost, prom būs ap mēneša vidu/beigām, šo to noliku grīdlupatās&tml. Jūtos noraizējusies, jo lupatu nezūdamības likums nav apejams, jau jūtu ka man no nezināma skapja uzglūn nākošais šķirojamo lupatu kalns
Linkir doma

[4. Jul 2020|21:03]

neraate
Aiztūkušajai acij arī šodien iekoda i uz plakstiņa, i degunā pie pašas acs, pirms prombraukšanas paspēju iemānīt Tavegilu (1tbl), pa ceļam pagulēja un nu tūska ir nost, t' nav un zilums uz acis arī nepaspēja uztaisīties. Nr.3. gan dabūja potītē kodumu pirms pašas mašīnā kāpšanas, mājās kāju ne palocīt, tā jau sāka palikt zili lillā, bija milzīga un karsta, pats bērns ar. Iedevu panadolu, tableti Tavegil, cerams, ka ar šo viss būs beidzies, atkal gribu mēģināt sapotēt pret encefalītu, tad jau tieši vajadzēja kam gadīties

Noņēmu no savas kājas 2, no nr.3 kājas vienu ērci un uz karstām pēdām kremēju uz sliekšņa sērkociņu sārtā
Tur nav kur ērti apsēsties, lielu dienas daļu bizoju apkārt mājai pakaļ bērniem vai kādu tupināju sirsniņmājiņā, bet vismaz drusku jūtos restartējusies - visu dienu svaigā gaisā 8h? Un vēl ātra pastaiga mežā vienai un pēc tam drusku ar kompāniju un ir! Sēnes! Rīt būs pavisam simboliska gaileņu mērce!
Žēl tik, ka sāp mugura un nebijām līdz upei
Link7 raksta|ir doma

[4. Jul 2020|11:09]

neraate
Es domāju ka Temīda ir ne tikai akla, bet arī dusmīga. Jūs tagad pasakiet kā ir taisnīgi, ja viens brūķē muti un otrs pēc tam par to palaiž rokas, sekas iestājas kuram? Un kādas?
Vīra variants ielikt kaktā. Abus. Vienā mani kaut kā neuzrunā
Link2 raksta|ir doma

[4. Jul 2020|10:19]

neraate
Šonakt es, savukārt, sfagnu sūnās stratificēju ķiršu kauliņus (jāatceras laukos sameklēt tās īstās sūnas, gribas izmēģināt to kihelkonnas metodi), čiekuros diedzēju eglītes un priedītes un tad vēl kaut kādas šausmīgi inčīgas sēklas skrubināju laukā no papjē mašē tā, lai neapskādētu saknīti un vienam bērns brutāli nolauza galotni :D
Link1 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]