| |
[Mar. 3rd, 2014|10:07 am] |
|
|
|
|
| Comments: |
"Starp citu, neuzskaatu, ka vinji iisti cinjas par liberaalaaku pasauli - ja vien leemums panjemt bijushais centralo banku president kaa PM neskaitaas kaa liberaala monetaaru politika (es te smiiinu)"
un biznesmeņus-megamiljonārus par gubernatoriem un ministriem. ja godīgi, man tas vairāk izskatās pēc valsts pārdalīšanas, uzkurinot iedzīvotājus un izmantojot iespēju, lai iedarbinātu savu starptautisko propagandu. par tautu kā vieniem tā otriem visdrīzāk vienalga nospļauties.
da beidz, dotajā brīdī pat ir labi, ka tie oligarhi vēl tur ir, nevis kaut kur aizmukuši ar jahtām uz vidusjūru savādāk kerijam vispār nebūtu rīt ar ko runāt, tur ir džūlija pēc pieciem gadiem cietumā ar vēlmi apgriezt kādam galvu un bokseris, kas apguvis politiskās retorikas pamatkusrsu, sastāvošu no desmit vārdiem un trīs frāzēm
tas ir tagad viņi ir ministri. bet pēc tam būs prezidenta vēlēšanas.
jā, vēlēšanas jebkurā gadījumā būs interesantas. 'labu' iznākumu izdomāt nevaru. | |