gliemeži, dzīvžogs un niere

« previous entry | next entry »
Aug. 19., 2012 | 09:01 pm
ēterā: Grinderman - Man In The Moon

Vai zinājāt, ka saspiestu vai samītu kailgliemežu atmazgāšana no jebkuras nesegtas ķermeņa daļas, kā arī no dažādiem priekšmetiem prasa ne vien ievērojamus ziepju un ūdens resursus, bet arī pacietību un 5 līdz 10 minūšu pūliņa? Apbrīnojami noturīgas gļotas.
Toties vakar dārzā jau atkal uz ūdens sūkņa pārsega mēness gaismā nesamīti gozējās 10 cm garie kailgliemeži, ko mēs mīļi dēvējām par Ērihu Mariju un Zigfrīdu Annu (jo hermafrodīti). Visticamāk pēc skaita tas jau ir trīsdesmit ceturtais Ērihs Marija un Zigfrīds Anna kopš laika, kad viņus pirmo reizi piefiksējām, bet kuram gan tas rūp.

Dārza darbu kārtībā šodien ietilpa aliču dzīvžoga cirpšana ar to elektrisko štrumentu. Nu, jūs droši vien varat iedomāties, ka tik necilai būtnei kā man, kuras augums 157 cm pārsniedz tikai pakāpjoties uz beņķīša vai uzvelkot papēdenes, tas nemaz nav viegli, jo mazās roķeles ar visu pēc savām pamatīpašībām nebūt ne smago verķi ir stingri jātur ausu augstumā. Bet man jau patīk, nu - šūpuļtīklā un stāvus. Turklāt esmu no sirds priecīga, ka palaidu garām visus tos daudzos Rīgas svētkus un attiecīgi tiem piekabinātās cilvēku masas.

Cita starpā viss pretty much sucks. Ja tas šādi turpināsies, es ne tikai zaudēšu pēdējās pašpārliecinātības paliekas, bet arī pašcieņu un varēšu iet pārdot savu miesu. Lienes ielā bizness vairs neejot. Daugavpils šoseja minets iet par 2 Ls, bet tik daudz pašapziņas man vēl ir, lai saprastu, ka esmu ja ne smukāka, tad mazāk nolietota un veselāka par viņām, tādēļ man būt jāņem augstāka summa, bet par detalizētām tirgus cenām man vēl jāpainteresējas. Vēl bija doma par nieri, bet tad IR'ā izlasīju to briesmīgo rakstu un vairs negribu.
Tags:

Link | piemet pagali! | Add to Memories


Comments {7}

Princese Zeltīte

(bez virsraksta)

from: [info]elina
date: Aug. 19., 2012 - 09:49 pm
Link

nu VOT, nav ko lasīt to IRu :D

Atbildēt