vilibaldis

sadzīve

Maijs. 27., 2020 | 06:49 pm
posted by: vilibaldis

Laikam nosvila pļaujmašīna... turpināju "pļaut" ar šķērēm. Sanāca neglīti.

Klau, gudrinieki, vai tā var būt, ka lapsenes izgrauzušas jumta ruberoīdā caurumu, nu un pārseguma dēlī arī? Ieeju šķūnī kaut kas zum, uzkāpju uz jumta - glīts, garens caurums, pareizāk sakot divi. Viens otram blakus.

Link | piemet pagali! | Add to Memories


penny_lane

(bez virsraksta)

Maijs. 27., 2020 | 01:04 pm
posted by: penny_lane

Pie blakusgaldiņa šitais franču īpašnieks runājas ar kaut kādu tetovētu tēvaini, cik kilīšus viņš ceļ. zinot visu vēsturi ar to, kāds seksists viņš ir, šis perfekti ierakstās. šādas musīšu sarunas, ak, jūs plikpaurainās pusmūža krīzītes, kad viņš mani nopētīja, es tik ilgi skatījos viņam virsū, līdz viņš novērsās, tā vienmēr ir patīkama sajūta.


Pirmoreiz pieaugušā vecumā noskatījos Being John Malkovich, varbūt es beidzot iemācīšos, ka Spaiks Džonss nav Spaiks Lī nav Maiks Lī, like seriously, jūs, Holivudas brālēni Ābeles.

Es mīlu Kaufmanu, bet šis tomēr nebija TAS Kaufmans par dzīvi un nāvi, šis drīzāk bija Kaufmans piesmēķētā virtuvē, kur tiek izfantazēti smieklīgi un muļķīgi un sāpīgi scenāriji, bet nekas tāds, kas tevi sasit pret asfaltu un padara par peļķi.


Nesaistīti - izdomāju vēl vienu filmu, ko gribētu uzfilmēt. kaut nu vienmēr būtu veselība un drosme, hah.

Nesaistīti, gribu uz Parīzi. Sinematēkā nopirkt to pēdējo Cahiers, ja tas jau nav kaut kāds kolekcionāru numurs, sēdēt ielas kafejnīcā ar oversized brillēm, un ar savu austrumeiropas akcentu, biezu kā bagete, pasūtīt dzērienu, kaut ko tādu, ko dzertu tikai Parīzē, piemēram, sliktu limonādi atšķaidītu ar vēl sliktāku alu, panašē, tā to sauca, vai ne, un sasmaidīties ar vīru, kurš jau piecdesmit gadus kasa vienu un to pašu loterijas biļeti, viņš man pajautātu no kurienes es esmu, es izlabotu, ka ne no Lietuvas, no Latvijas, un tad iegrimtu savā lasījumā, lai diespasarg, šī saruna neizvērstos, varbūt izsmēķētu grēcīgu un tievu cigareti, bet vakarā ietos gar Sēnu, cik romantiski, žurkas, hašišs un pusaudži, kas skūpstās tā, it kā gribētu viens otru apēst.

Labi, lai šis būtu publisks ieraksts.

Link | piemet pagali! {1} re, kā smuki deg! | Add to Memories


mufs

(bez virsraksta)

Maijs. 27., 2020 | 11:26 am
posted by: mufs

darba, nenoliedzami, ir mazāk
jo mazāk darba, jo slinkāk strādāju. man vajag kaudzi darba un deadline pressure, lai būtu patiesi produktīvi.
nu, besī arī, ka ir stundas kindof jānobumbulē.

vai es bumbulēdama esmu, piem, ko vērtīgu izlasījusi, nē, protams.

gribētos iet dārzā raustīt nezāles vai apcerīgi blenzt, bet blakus mājā dzīvo veselas divas kolēģes, abas šobrīd dekrētā, a ja nu nostučī?

esmu pieļāvusi konceptuālu kļūdu, nepadomājot, ka cidonijas zied, zied riebīgā krāsā un zied ilgi; visa kompozīcija sadirsta ar Babītes lavandu, Feju un visiem citiem, jo man tikai rozīgi lillīgo toņu, bet gribu cidonijas.

Link | piemet pagali! {4} re, kā smuki deg! | Add to Memories


barbala

par izvēlēm. par dažādām un sarežģītām izvēlēm.

Maijs. 26., 2020 | 09:57 pm
posted by: barbala

Poll #21370 Par to, kur ir robežas starp labu cilvēku, izmantotu cilvēku un pienākumu reaģēt
Open to: All, results viewable to: All

Kāds tavs laikabiedrs/biedrene redzami netiek un iespējams, nevēlas tikt galā ar savu dzīves situāciju un sevi mērķtiecīgi iznīcina: destruktīva uzvedība, vielas, alkoholisms. Tu:

View Answers

Mēģini neredzēt. Gan jau pāries/tas jau vēl nav nekas traks/kam negadās/uzliksim mūziku/pieklājīgi cilvēki piever acis
1 (4.5%)

Iejaucies: atbilstoši savai izpratnei un kontaktiem glāb, organizē, melo ārstiem, ņemies, jo tipa, tu vari palīdzēt
3 (13.6%)

Nejaucies. Redzi, bet novērsies, tsk. emocionāli. Jo nevienam nevar palīdzēt pirms tas nav ieraudzījis savas dzīves/nāves kontūrkarti.
18 (81.8%)

Līdzatkarība kā parādība

View Answers

Domāju, ka māku atšķirt robežas, pirms nonāku līdzatkarības situācijā
12 (54.5%)

Es to atpazīstu un tāpēc kategoriski noraidu. Pie mazākās iespējas ievilkties tīklos, es cērtu pušu saites (pat tad, ja tas nozīmē pārtraukt attiecības, utt)
6 (27.3%)

Rūpes, pat pārmērīgas nav līdzatkarība, es vienkārši esmu labs cilvēks un daru to, kas man jādara. "Man jau nav grūti."
4 (18.2%)

Link | | Add to Memories


klusums

(bez virsraksta)

Maijs. 26., 2020 | 02:06 pm
posted by: klusums

Vai varat iedomāties, ka cilvēks nespēj just excitement? Es kādreiz to nespēju just. Sen pirms daudziem gadiem. Būtu aizmirsusi, ja vien nebūtu pierakstījusi un vēlāk atradusi. Tagad tāds entuziasma pilns satraukums ir normāla parādība. Ne bieži, esmu vēsā tipa cilvēks, bet ir.

Šodien es pierakstu, ka sāku just pāreju tam, ka varu izbaudīt sajūtu, kad kaut kas ir paveikts. Ir tāda gandarījuma sajūta un pat miers(!!!), kas agrāk pēc padarītiem darbiem nebija gluži pazīstamas sajūtas. Pamazām kraftoju sev svarīgos un noderīgos emociju stāvokļus.

Link | piemet pagali! {4} re, kā smuki deg! | Add to Memories


kihelkonna

dienas posts

Maijs. 25., 2020 | 08:37 pm
posted by: kihelkonna

no jūzera lilja_brik http://klab.lv/users/lilja_brik/60444.html

===============

tas brīdis ir pienācis:
- man vairs nepatīk iziet no mājas

Link | piemet pagali! {5} re, kā smuki deg! | Add to Memories


saccharomyces

(bez virsraksta)

Maijs. 25., 2020 | 01:20 pm
posted by: saccharomyces

jau kopš paša rīta sapņaini domāju par to, kā pusdienās ēdīšu rolltonu

Link | piemet pagali! {2} re, kā smuki deg! | Add to Memories


saccharomyces

citāts no sapņa

Maijs. 25., 2020 | 09:49 am
posted by: saccharomyces

visi ceļi ved uz citurieni

Link | piemet pagali! {1} re, kā smuki deg! | Add to Memories


lavendera

(bez virsraksta)

Maijs. 23., 2020 | 05:58 pm
posted by: lavendera

Tāpat vien aizrullēju līdz Jūrmalai, lai no policijas personiski uzzinātu, ka pa Jomas ielu ar velosipēdu braukt nedrīkst.

Link | piemet pagali! | Add to Memories


mufs

(bez virsraksta)

Maijs. 23., 2020 | 05:05 pm
posted by: mufs

Zinu, ka rīt līs, bet nenesas prāts uz varoņdarbiem. Pārstādiju dažas papardes, uztaisīju pāris ļ.šķības apdobes, sēžu šūpuļkareklī un domāju, ko iestādīt vidējai dobei gar malām, kas pa mēnesi izaugtu puslīdz un būtu nolasāms kā norobežojums, lai sugas, kuru laikam cibā vairs nepieminēšu, pārstāvis mācītos robežas. Līdz šim tas nav nācies grūti, except kaķis, jo nu - kaķis.

Tai dobei pagāšruden pieraku trijstūri ar pujenēm un tur atkal viss fenšuj ir izjucis.
Baigi labas kā malas ir lavandas, bet negribas ko tik striktu un arī ne permanentu. Sāpīgākā ir mala ar platlapu pulkstenītēm, gribētos, lai izzied nenobradātas. Sētiņas pirkt negribu, bet pretkaķa parastie mietiņi no pavasara krūmapgriešanas ir ar traumatisma risku.

Vēl nav laputis uz rozēm. Šogad gan viss kavējas, arī kokveida peonija ne tuvu nezied, bet utis ir bijušas jau aprīļa vidū. Šogad ik pārdienas pa pakšiem sarauju strutenes un saplūkatas sametu ap rozēm. Pa pakšiem vairs nav, būs jāiet pa rajonu.

Strazdiem šorīt sīkais bij iz* (nezinu kāds darbības vārds) no būra, pusdienu glābu. Noķēru kaimiņu šķūnī (likās, ka baidās no gaisamas. Piedzirdīju, mazliet izdevās iebarot olu ar šprici, atguva balsi. Izskatās, ka ir uzlidojis beidzot zarā un pārvietojas. Mož nenosprāgs, ja vārna nenorīs. Kaķi ārā nelaižam.

Tik forši, ka beidzot ir tik silta diena, ka var sēdēt šortos un domāt, cik ļoti man patīk mans dārzs, lai arī cik neperfekts pēc standartiem.

Nolēmu beigt tēlot Sīzifu un ļaut pienenēm augt. Man jau tā zied daudz “nezāles”, dažas pat dobēs, tad lai jau ir, jo nav nekāda rezultāta no tiem izdurtajiem kilogramiem
Ik gadu.

Nojumes galā zīlīšu būrī vislaik spalgi zāģē, bet tur lenķis tàds, ka nekā nevar ielūrēt un redzēt, cik mazie knābeļi.

Vajadzētu vel pārstādīt salvijkrūmu, bet baig labi sēžas.

Link | piemet pagali! {21} re, kā smuki deg! | Add to Memories