bozena

(bez virsraksta)

Mar. 24., 2019 | 11:40 pm
posted by: bozena

Mums rajonā uzradies zvērēns. Čupakabra nebūs. Neliels, par kaķi mazāks, ar garu asti, iespējams, pūkainu. Sākumā domāju, ka vāverēns, Aizvakar gāju pie māmuļas, šitāds pārleca pāri ceļam.
Šovakar atkal pārskrēja ielu. Varētu būt cauna, bet aste mulsina. Kažociņā ir kaut kas gaišs, bet nu lemurs arī nebūs, lai arī izturēšanās tāda kā nekaunīga, tā kā uz karali Juliānu nedaudz.
Domju, vai tikai tā fretka, ko te nesen staidzināja, nav pasprukusi.

Link | piemet pagali! {1} re, kā smuki deg! | Add to Memories


barbala

īpašumzīmes

Mar. 24., 2019 | 10:32 pm
posted by: barbala

Kā rakstīts senāk, Rīgas reisus ikvienā lidostā var pazīt pēc vismaz stundu iepriekš, laicīgi izveidotās un akurātās rindas, kuras kārtība tiek savstarpēji un modri uzpasēta,
bet šoreiz nostiprināju vēl vienu vērojumu.

Proti, kārtīgs Latvijas ceļotājs pasaulē dodas ar Statoil akcijā iekrāto Good Year un/vai RIMI uzlīmju akcijā iegūto Wenger somu/koferi. Akcijas, acīmredzot, bija gauži populāras un somām ir augsti sajaukšanas riski, tāpēc drosmīgie laikabiedri savai mantībai piešķir īpašu atšķirības zīmi- sarkanu atlasa lentīti, visbiežāk, 0.5 cm platu ("tādu smalkāku"), kuru uzsien akurātā mezglā (kungi) vai glītā pušķītī (dāmas) un piestiprina pie roktura kreisā furnitūras gredzena.

Tā nu atceļā Rīgas lidostā drosmīgie laikabiedri ar raksturīgo neuzticēšanās un "ka tik' kaut ko nepazaudēt" sejas izteiksmi metās virsū ilgi gaidītajām bagāžas lentām ("ka tik' somas nav izzagtas"), viens otram noceļot savus unikāli un droši marķētos bagāžas čemodānus un dažādi pierādot, ka EU,ŠITAIS MANĒJAIS.

Link | piemet pagali! {3} re, kā smuki deg! | Add to Memories


krii

(bez virsraksta)

Mar. 24., 2019 | 08:29 pm
posted by: krii

Šodien kādas garas un ļoti patīkamas sarunas laikā vairākkārt bija iespēja pašai sev formulēt pamatpunktus, kas man reizēm liek oponēt cilvēkiem, kuri pārstāv man kopumā tuvu diskursu. Respektīvi, - atzinu, ka tā nav tikai vēlme uzņemties Sātana advokāta lomu, ka ir brīži, kad es konceptuāli nepiekrītu cilvēkiem, kuru viedokli saprotu un kurš man daudzējādā ziņā šķiet atbalstāms. Izņemot atsevišķus, ļoti nopietnus punktus.

Pirmkārt un galvenokārt - mani ļoti biedē arvien pieaugošā tendence - turklāt gandrīz pilnībā aprobēta gandrīz visos pop-feminisma diskursos - jebkuru viktimitātes analīzi interpretēt kā "upura vainošanu". Manuprāt, ir ļoti bīstami noliegt iespēju, ka cilvēkam var būt uzvedības paterni, kas padara viņa dzīvi ievērojami riskantāku, un refleksija par to nekādi nesamazina uzbrucēja vai varmākas vainu. Negribu banalizēt šo tēzi ar triviālo piemēru, ka, piemēram, aizbraucot uz Sīriju, es uzņemos lielāku iespēju tikt pie šautas brūces nekā dodoties pastaigā pa Maskavas forštati (kur, iespējams, ir lielāka vabūtība, ka iekāpšu suņa kakā). Un, ja cilvēkam ievērojami biežāk nekā citiem gadās situācijas, kad viņu apdraud fiziska, emocionāla vai seksuāla vardarbība, iespējams, ir kaut kas, ko viņš vai viņa var darīt, lai padarītu savu dzīvi drošāku. Un nē, tas nekādi nemazina varmāku vainu un neatceļ nepieciešamību strādāt ar potenciālajiem varmākām.

Otrkārt - ciešā saistībā ar šo esmu bieži domājusi ārkārtīgi patronizējošo un cita subjektivitāti nivelējošo vai pat noliedzošo attieksmi, kādu mēdz izrādīt (pie tam viscēlāko nolūku ēnā) dažādas pārstāvnieciski-aizstāvnieciskās organizācijas. Visai autoritatīvā vēlme runāt kāda vārdā ar cieši paštaisnu, bet diemžēl gandrīz nemaz nepamatotu pārliecību, ka Zina Labāk. Un, ja spilgtākais piemērs, kas nāk prātā, ir sieviešu organizācijas, kuras pieprasa seksa pakalpojumu pircēju kriminālatbildību, tā nav nedz nejaušība, nedz sakritība.

Link | piemet pagali! {18} re, kā smuki deg! | Add to Memories


(bez virsraksta)

Mar. 24., 2019 | 10:48 am
posted by: mmd

Aizbraucu līdz Vidzemes auKstienei. Atbrīvoju augļu kokus no ziemas kažokiem un piemājas mauriņu no pērno lapu segas. Bez izmaiņām sajūtās - rozes vēl zem sniega un es ļoti ceru, ka tās būs nosalušas.

Ieviesu jaunu gadžetu un tagad man pagažniekā iekārtojies bundzenieks, basists sēž kaut kur zem spidometra un Ēriks strinkšķina blakussēdētāja vietā. Ārā lietus, tumsa, vējš un nekas nevar būt labāks par nebeidzamu ceļu, siltu mašīnu un labu mūziku.

Link | piemet pagali! {2} re, kā smuki deg! | Add to Memories


vilibaldis

sadzīve

Mar. 24., 2019 | 10:06 am
posted by: vilibaldis

Aiziet gulēt ap vieniem un labprātīga pamošanās pusčetros... svētdienā(!!!) protams atstāj nospiedumus domu plūsmā.

Link | piemet pagali! | Add to Memories


krii

(bez virsraksta)

Mar. 23., 2019 | 12:37 am
posted by: krii

Gribēju priecīgi ierakstīt, ka man pat izdevās salabot taimkodu un tas pierāda, ka vismaz dažreiz cilvēki līdz ar vecumu kļūst gudrāki. Tad Ciba man norādīja, ka ieraksti nevar sekot cits citam nepareizā laika secībā, un es biju spiesta manuāli nomainīt ieraksta laiku.

Bet jūs man ticiet, ja!

Link | piemet pagali! | Add to Memories


krii

(bez virsraksta)

Mar. 23., 2019 | 12:24 am
posted by: krii

Mana datora nobrukušais taimkods rāda jau nākamo dienu, akurāt to dienu, kad es atkal skaitīšos kļuvusi vecāka, un kārtējo reizi nesekmīgi apņemšos kādreiz izaugt par šarmantu, gudru asprātīgu un stilīgu dāmu, kura nepiespiesti flirtē un joko, un visiem, nu, labi, daudziem, patīk, un tad gan es atkal rīkošu viesības, klāšu galdu ar saviem skaistajiem Kuzņecova traukiem, un mēs visi līdz rītausmai dzersim, smiesimies, būsim mazliet ciniski, iesim ārā pīpēt, aprunāsim paziņas un mērīsimies erudīcijas krāniņiem (es labprāt eifēmismu lietojumā būtu dženderneitrāla, tomēr mērīties sievišķajiem orgāniem ir dikti sarežģīti, es pat nezinu, kā to dara, bet tā noteikti nav nekāda viesību spēle), un viesi atkritīs gulēt uz mīkstajām mēbelēm, apsegušies ar mājdzīvnieku nospalvotiem plediem, un izlietne būs leģitīmi pārpildīta traukiem, un jā, nu, būs tak tā dzīve vienreiz tāda, kādai tai jābūt!

Un šodien es impulsīvi-kompulsīvi nopirku kleitu, kuru droši vien nevarēju atļauties, bet viņa bija tik stilīga, ka es biju gatava parādu verdzībai, un tad ar kleitu somiņā es skrēju klausīties akustiskos prozas lasījumus (manā dzīvē pēdējā laikā ir ļoti daudz akustiskas prozas), un atklāju, ka esmu pazaudējusi vienu no pūcīšu auskariem, jo stilīga kleita un skaisti auskari - tad nu būtu par daudz laimes vienas sievietes mūžam. Mazliet pabēdājos un nolēmu atlikušo kādreiz aiznest pie juveliera, lai pārtaisa kulonā.

Ir pavasaris, un ir pilnmēness, un uz naktsgaldiņa vīst mimoza.
Avotu iela izskatās pēc upes gultnes, jo tā kādreiz esot bijusi upes gultne. Upi sauca par Speķupīti. Tā nu es dzīvoju Speķupītes krastā. Iespējams, tas daudz ko izskaidro. Jāatsāk taču skriet un vingrināt vēderpresi.

Ā, un vēl tikko konstatēju, ka man sākuši garšot Sicīlijas vīni ar saldeno rozīņu pēcgaršu. Ceru, ka nākamā stadija nav babulis, kas sūc krējuma liķierus vai ko tamlīdzīgu...

Link | piemet pagali! {24} re, kā smuki deg! | Add to Memories


saccharomyces

(bez virsraksta)

Mar. 22., 2019 | 08:58 pm
posted by: saccharomyces

noskaņojums

Link | piemet pagali! | Add to Memories


saccharomyces

(bez virsraksta)

Mar. 22., 2019 | 11:09 am
posted by: saccharomyces

"does it bring you health, wealth or happiness? if it doesn't, don't do it."

Link | piemet pagali! {1} re, kā smuki deg! | Add to Memories


ezss

(bez virsraksta)

Mar. 22., 2019 | 08:13 am
posted by: ezss

Aizstiepu kaķi pie veta paranojas uzplūdā. Vets paskatījās un teica, ņemsim asins analīzes. Kādu brīdi apsvēru Pikseli pārsaukt par vismaz Pavaroti, jo viņa dvēseles sāpe skanēja skaņi cauri visai klīnikai un uzpurnim. Uzpurnis skaņu slāpēja daļēji. Kad to uzlika, no kaķa iznāca ārā tāda skaņa kā izslēdzot urbi, bet tad dzīvnieks saprata, ka, lai gan gaismas padeve ir izslēgta, skaņai viss ir kārtībā.

Kamēr zvaigzne atguvās, ārsts ieradās ar pilnas asins ainas un 14 bioķīmiskajiem marķieriem izdruku. Es biju pārsteigta par to, cik ātri viss notika. Uz šī pārsteiguma fona vets ņēmās skaidrot, ko katrs marķieris nozīmē - te aknu veselības rādītājs, te amilāze - aizkuņģa dziedzera veselības rādītājs... Pie amilāzes man, tikko 60 kolokvijus izlabojušai par amilāzes nozīmi diagnostikā, izlauzās "es zinu", ar ne mazāku dvēseles sāpi kā Piksim. Sabaidīju ārstu, nācās atvainoties par profesionālajām deformācijām.

Link | piemet pagali! {11} re, kā smuki deg! | Add to Memories