dooora

down under syndrome

Mar. 19., 2018 | 03:42 pm
posted by: dooora

neliels kapu tramvajs sanācis Jaundienvidvelsas* valdībai. šie par 2,3 miljardiem dolāru (drošvien vietējo, bet vienalga) Korejā pastellējuši 512 modernu vilcienu vagonu, ar bezvadu toleti un bezmaksas kotleti. konstituenti sajūsmā lauž veco vilcienu krēslus, līdz izrādās, ka jaunie sastāvi ir par 20 cm platāki, kas rada zināmas problēmas, lai traversētu 10 tuneļus, ko gadsimtu iepriekš kalnos izdolbījuši katordznieku mazbēŗni
[avots]

varbūt ņemt cirtni pār pleciem un pieteikties darbā par tuneļu paplašinādōru un eventuelli luxiferu?

-----
* štats Austrālijā, dibināts kā britu Gulags, kurā sākotnēji ietilpa arī Jaunzēlande, ar visiem saviem kivī un citiem endēmiķiem.

Link | piemet pagali! | Add to Memories


scorpse

(bez virsraksta)

Mar. 19., 2018 | 03:19 pm
posted by: scorpse

Viņnedēļ lidoju mājup no izstādes Vācijā un tiku pie izbīļa Frankfurtes lidostā.
Pie drošības kontroles visu kā parasti jau laikus biju sagatavojusi, sapakojusi, caurspīdīgaizspiežammaisiņojusi un veicīgi izplāju mantas pa slīdlenti, izgāju ķermeņa skeneri bez nevienas piezīmes un ar laipniem smaidiem no visām pusēm un sāku gaidīt mantas. Gaidu vienu dienu, divas labu brīdi, nekas nenāk pa to lenti laukā no čemodānu skenera. Ieskatos tai viņu ekrānā, redzu, ka tur pamatīgi pēta vienu koferi. Pēta, pēta, vizina to koferi šurpu turpu, nu es ar sāku pētīt, skatos, kas viņiem tur notiek. Bet tur kaut kādi savienoti vadiņi redzami tai koferī, kaut kādi četrstūraini bloki, nevar saprast, bet vispār, jāatzīst, aizdomīgi, jānudien, izskatās pēc kaut kāda spridzekļa. Un tieši tajā brīdī man pielec, kas tas par koferi un kas tas par spridzekli - TAS IR MANS KOFERIS! Un četrstūrainā manta ar vadiņiem ir viens tāds skeneris, ko man vajadzēja izstādē uzņēmuma jaunumu prezentācijā un ko es muļķīgā kārtā aizmirsu izņemt no rokas bagāžas un laist caur skeneri kā elektroierīci. (Lidojot turp no LV, arī biju aizmirsusi, bet ne čiku, ne grabu, nez kāpēc. Varbūt arī tāpēc īpaši neiespringu un pavisam aizmirsu, ka vajadzētu tak izņemt no somas.)
Nu es sapratu, ka labi nav, jo ap slīdlenti lēnām saradās Polizei un cilvēki uz mani sāka aizdomīgi blenzt. Sarku un bālēju, un mēģināju vienlaikus izskatīties mazliet nokaunējusies, par sevi pārliecināta, maķenīt vainīga un ļoti rāma. Pa to laiku cilvēku rinda aiz manis, ieskaitot to visu jau uz slīdlentes uzkrautās mantas, tika forvardēti uz citām lentām, un kāds beidzot sāka ar mani runāt, ne pārāk jau vairs laipni, paņēma dokumentus, un informēja, ka sauc nopietnāku policiju.
Es jau pa šo laiku vairs īpaši satraukta nebiju, jo zināju, ka lielākoties esmu bez grēka - tikai aizmirsusi izņemt uz pārbaudi no somas tiešām nevainīgu elektroiekārtu. Kas gan varēja būt sliktākais, kas notiktu? Man atņemtu skeneri? Tak lai. Nokavētu lidmašīnu? Ha, varētu neiet uz auditu nākamajā dienā darbā. Bet nu ok, beidzot man pajautāja, kas tas tāds vispār ir tai somā, uz ko es rāmi un godīgi atbildēja, ka ienākošās un izejošās gaisa plūsmas skeneris, ko mūsu uzņēmums demonstrēja tādā un šitādā izstādē un ko es tikai aizmirsu izņemt no somas.
Nu, un neskatoties uz to, ka man aiz muguras stāvēja policists ar automātisko ieroci un ka manu koferi neviens vaļā nevēra līdz brīdim, kad tika veikts sprāgstvielu tests (ar kaut kādu mazu lapeli un iekārtiņu turpat blakus), un ka tad, kad to koferi atvēra, viņi vēlreiz veica sprāgstvielu testu jau atvērtām mantām, sajutu, ka viss būs ok - laikam jau tomēr mans nu jau vairākkārt atkārtotais, ļoti konsistentais stāsts un korporatīvajā blūzītē tērptais stāvs lika visiem iesaistītajiem atslābt, mierīgi izplunderēt manu koferi, palaist mantas pa daļām caur bagāžas skeneri un secināt, ka viss ok.
Visiem viss arī bija ok, izņemot manam koferim - zinot, ka Vācijā pirkšu kādu jaunu spēli, ar apdomu bija ņēmusi līdzi komandējumā maz mantu, lai, atpakaļ lidojot, mierīgi varētu iekraut vēl to. Nopirku divas, tāpēc mans rokas bagāžas krāmējums bija ļoti pārdomāts, kompakts un blīvs. Bēet nu, neko, ar izplunderētu koferi laidos lapās, kamēr nav pārdomājuši, nolīdu kaut kādā stūrī, ar gara spēku un ļoti dusmīgu rāvējslēdzēju aizdabūju ciet to koferi un visu atlikušo ceļojuma laiku samierinājos ar krītelējošu, nestabilu bagāžu.
Vismaz uz lidojumu vairs nebija jāgaida it necik ilgi.

Link | piemet pagali! {3} re, kā smuki deg! | Add to Memories


vilibaldis

(bez virsraksta)

Mar. 19., 2018 | 02:55 pm
posted by: vilibaldis

Vī man dieniņ, sajutos kā Leiputrijā, piezvanīju painteresēties par medu un skat pēc piecpadsmit minūtēm jau burciņas pie vārtiem. To es saprotu, tas ir serviss.

Link | piemet pagali! | Add to Memories


dooora

pusotrās pasaules problēmas

Mar. 19., 2018 | 02:14 pm
posted by: dooora

vārdu nule es nekad neesmu mutē ņēmis.
man nav skaidrs, kura zilbe tur jāuzsver, lai neizklausītos pēc tizlas klizmas.

Link | piemet pagali! | Add to Memories


dooora

0.66666 vs 13.333333

Mar. 19., 2018 | 01:42 pm
posted by: dooora

čehu Satversmes tiesa nule ir lēmusi sūtīt Ansi uz nosacītajām mājām:
http://lat.vesti.lv/news/ansi-ataolu-berzinu-deporte-uz-latviju-parsudzet-vairs-neko-nevar-te-vinu-gaida-cietums?19205

es gan cerēju, ka vēl kādu laiku ilgs izmeklēšana par viņa atštaukāšanu (var jau būt, ka vēl ilgs, tikai jau bez viņa).

pagāšnedēļ Kaimiņš arī Rampas ugnīs mazliet Ansim pieskārās:
http://play24.lv/video/11778/rampas-ugunis-viesos-artuss-kaimins
[no 39:20]

un vakar Nekā Persōnīgi plusmīnus sabalansēts sižets:
https://tvplay.skaties.lv/parraides/tv3-zinas/928771
no kura izriet, ka jāturpina Vējonim rakstīt vēstules (man vēl atbilde nav pienākusi), jo „šī lieta esot sadzirdēta”. tas nenozīmē, ka tiks uzklausīta, protams. bet izklausās, ka viņi vienu otru vēstulīti šais nedēļās ir saņēmuši.

petīciju nepilna mēneša laikā ir parakstījuši vēl 700+ cilvēku.

nu, ko – iesim sagaidīt?

pēc dažām nedēļām būs gads, kopš viņš tup tuptūzī. sods – 18 mēneši. lai Prezidents varētu apžēlot, viens no nosacījumiem ir 2/3 soda izciešana. un 12 pret 18 attiecas tāpat kā 2 pret trīs.
0,666

ai, vells, nē – viņam taču apelācijas tiesa vēl divus mēnešus klāt pielika. tātad nevis 18, bet 20.
tie tad būtu 13,333333 mēneši.
13. janvāra lietai piedienīgi.

Link | piemet pagali! | Add to Memories


helvetica

Oh, the irony

Mar. 19., 2018 | 12:57 pm
posted by: helvetica

Ugundzēsēji šodien štepselēja skritulīšus uz policijas busiņa riteņiem, kas bija novietots tieši pretim ugundzesēju depo garāžas vārtiem. Pavērtiem ar pusizbraukušu ugundzesēju auto.

Link | piemet pagali! {2} re, kā smuki deg! | Add to Memories


krii

(bez virsraksta)

Mar. 19., 2018 | 10:51 am
posted by: krii

Starp citu, kurā brīdī nevienam nezināmais sen mirušais marginālis Gramši ir kļuvis par Visu Kreiso Ideoloģiju ikonu? Vēl pirms dažiem gadiem Latvijā gandrīz neviens viņu nebija dzirdējis un nepieminēja, izņemot dažus ļoti šauri specializējušos pētniekus.

Link | piemet pagali! {9} re, kā smuki deg! | Add to Memories


hedera

(bez virsraksta)

Mar. 19., 2018 | 09:41 am
posted by: hedera

Cibas visu jomu eksperts atkal runā muļķības - arheoloģijā nenotiekot eksperimenti seno tehnoloģiju izpētē. Notiek gan. Iepazīties ar tēmu var sākt šeit: šī žurnāla publikācijas ir open access, žurnāls iznāk kopš 2004.g. četras reizes gadā, tā kā - lūdzu, materiāla, ko lasīt, ir daudz, uz priekšu.

UPD: Vēl var meklēt literatūru ar The Digital Archaeological Record palīdzību, ierakstot vajadzīgos atslēgvārdus. Protams, pēc tam pašiem jāmeklē, kur atlasīto literatūru iespējams dabūt izlasāmu, jo diemžēl vairums nav open access.

UPD 2: Vēl, protams, mani sajūsmina tēze, ka arheologi neko nepēta un stāsta, ka viss jau ir zināms un izpētīts, jo naudu tāpat varot dabūt. Lol. Ikviens, kuram sanākusi kaut mazākā darīšana ar zinātni un akadēmisko pētniecību, zina, ka ir tieši pretēji: lai dabūtu finansējumu saviem pētījumiem, tev no ādas ārā jālien, pierādot, ka tēma ir nepētīta/par maz pētīta/līdzšinējās interpretācijas ir novecojušas, utt. Citādāk nekādu naudu nedabūsi un varēsi iet pārkvalificēties par taburešu meistaru.

Link | piemet pagali! {21} re, kā smuki deg! | Add to Memories


tvarj

6

Mar. 19., 2018 | 09:20 am
posted by: tvarj

man rīts sākās ar to, ka man vajadzēja deklamēt dzejoļus no Ingas Gailes "Vai otrā grupa mani dzird" un Lūcija man piespēlēja pavadījumu uz sava jaunā sintezatora.

viņai šodien paliek 6 gadi

Link | piemet pagali! {13} re, kā smuki deg! | Add to Memories


vilibaldis

(bez virsraksta)

Mar. 19., 2018 | 07:42 am
posted by: vilibaldis

Atpazīt klāt neesošu mājas saimnieci pēc mākslas priekšmetiem interjerā tomēr ir viegli šokējoši. Dīvaini tie līkloči.

Link | piemet pagali! {1} re, kā smuki deg! | Add to Memories