| Comments: |
Es tam neredzu jēgu, tajā pat laikā es tā uz sitiena nevaru iedmāties kādas smagas sekas tas var radīt, tīri juridiski. Ja var - tad to nevajag ļaut. Bet neesmu specs, no mana diletanta skatu punkta vecāks ir atbildīgs par bērnu un tam ir pienākumi pret bērnu, pienākumi un atbildība ir likumos noteikti un neatkarājas no tā, kā necāku sauc - māte, tēvs, vecāks #1 vai citādi. Bet vēlreiz - ja tur ir kādas nianses ko es nezinu, tad nevajag. | |