Kitty McOutrage - [entries|archive|friends|userinfo]
Kitty McOutrage

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[26. Jun 2026|18:18]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]black_robin
Date:26. Jūnijs 2026 - 20:50
(Link)
btw kādas ir tavas domas šī posta sakarā - vai vajag ļau mātei reģistrēties bērna dzimšanas apliecībā kā tēvam?
[User Picture]
From:[info]ctulhu
Date:26. Jūnijs 2026 - 22:01
(Link)
Es tam neredzu jēgu, tajā pat laikā es tā uz sitiena nevaru iedmāties kādas smagas sekas tas var radīt, tīri juridiski. Ja var - tad to nevajag ļaut. Bet neesmu specs, no mana diletanta skatu punkta vecāks ir atbildīgs par bērnu un tam ir pienākumi pret bērnu, pienākumi un atbildība ir likumos noteikti un neatkarājas no tā, kā necāku sauc - māte, tēvs, vecāks #1 vai citādi. Bet vēlreiz - ja tur ir kādas nianses ko es nezinu, tad nevajag.