Prof. Biezpientaures pētījumu centrs -

28. Apr 2009

11:50

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

Palasot visapkārt pēchokeja kaislības, varu ar mierīgu sirdi secināt - savulaik krustneši un bīskapi centās, bet latvieši kā bija elkturi, tā arī palika.

(2 raksta | ir doma)

Comments:

[User Picture]
From:[info]starro
Date:28. Aprīlis 2009 - 12:40
(Link)
ak, nevajag pārspīlēt.
anglijā visās avīzēs no 60 lpp vismaz trešdaļa ir par sportu, katru nedēļu ir trīs futbola spēļu kārtas trijās līgās, kur katrā pa 20 komandām. Un vidējais apmeklējums ir pāri pa 20 tk. Premjerlīgas top komandām gadā ir ap 60 spēlēm un uz katru nāk virs 50 tk. Un ap katru spēli kaislības ir tādas, ka šejieniešu ir knaps pīkstiens. Gan masu medijos, gan krogos, gan stadionos, gan ģimenēs, gan i-net portālos, gan ielās.
Biļeti uz iknedēļas spēli Nou Camp stadionā Barselonā, kura ietilpība ir 110 tk, vispār nav iespējams brīvi iegādāties.

Vari paskatīties jūķūbes video, kā uz ielām dažādās zemēs svin savējo sportistu uzvaras un lasīt ziņas par pašnāvībām savējo sportistu zaudējumju dēļ. Paklausies 100 tūkstošu balsu korus spēļu laukā stadionos, kur tauta bez diriģentiem dzied taisnāk un spēcīgāk un uzrunājošāk nekā mūsu "tautakasdzied" izslavētajos dziesmu svētkos. Tas pat vispār nav salīdzināms, tie mērogi un kvalitāte.

Par to kā duras un šaujas sporta sakarā Dienvidamerikā, Āfrikā, Ap Vidusjūru, Balkānos vispār nav ko komentēt. Tas pat nav atšķirīga temperamenta un emociju izpausmju jautājums, tas ir jautājums par vissvarīgāko.
(Reply to this) (Thread)
From:[info]biezpientaure
Date:28. Aprīlis 2009 - 20:45
(Link)
nu, tas skaidrs - fanošana ir, iespējams, pasaules daudskaitlīgākā reliģija.
(Reply to this) (Parent)