Pilnmēness nogurdinātie - Stutējamās formas

About Stutējamās formas

Previous Entry Stutējamās formas9. Jun 2009 @ 09:37 Next Entry
(ir doma)
From:[info]unpy
Date: 9. Jūnijs 2009 - 14:18
(Link)
1.Visa bēda ir iekš tā, ka dikti jau nu gribējās kam līdzināties:)) Tā tiešām ir vairumā attīstīto valstu. Ja kādā tas tā nav, tad tas tiek rūpīgi slēpts:))) Atruna - ir nianses, kas saistītas ar savādāku valsts pārvaldes struktūru, piemēram, Šveicē. Atruna Nr.2 - man nav gana plašu zināšanu, iespējams, tālab vien nezinu pozitīvos piemērus. Bez atrunas - tas, ka kaut kur citur sekmīgi darbojas kāds budžetēšanas modelis, nenozīmē, ka pie mums šāds modelis arī darbosies. Galu galā, arī eksistējošais modelis citur darbojas krietni labāk.
2.Kā nu ne. Valsts pārvalde nav kaut kāds mistisks augstāku spēku īstenots mehānisms. To īsteno tādi paši cilvēki, kā mēs ar Tevi. Man ir bijuši jāstāda pārdošanas budžeti, piemēram. Neteiksim, ka būtu dikti iesprindzis. Paņēmu iepriekšējā gada rezultātus, pierēķināju akcionāru koeficientu un pa lielām šaibām viss - nav jau variantu. Uzņemsies vairāk - pats būsi vainīgs(cita starpā - melš, ka tieši šī iemesla dēļ savulaik Gavrilova kungs "Aldari" pameta), uzņemsies mazāk - akcionāri pateiks, ka viņiem šāds nepelnītājs nafig nav vajadzīgs:))
Valstī ir vēl vienkāršāk. Iepriekšējos gados tika ņemts vēl iepriekšējo gadu budžets, pareizināts ar slaveno koeficientu 1,2 un cauri:))) Jo dajebkuras iestādes un tās vadītāja svarīgums ir tieši proporcionāls tai naudas summai, ko šī uzņēmusies...eeeee...apsaimniekot:)))











(ir doma)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba