« previous entry | next entry »
Sep. 19th, 2021 | 09:19 am

Krievijā pēc pirmajām divām vēlēšanu dienām vislielākā aktivitāte ir... badum, tss -- federācijas Teksasā jeb Čečenijā (73,76%). Laikam instagrama zvaigzne Ramzans labi pakratījis (pirkstu), paskatīsimies.

Jā, nu, es nezinu, cik tas ir interesanti, bet domāju, ka kādam to vajadzētu zināt. Gan jau tūlīt būs klāt gnidrolops no krūmiem ar savu Trampu

Link | Leave a comment | Add to Memories


Comments {3}

extranjero

from: [info]extranjero
date: Sep. 19th, 2021 - 11:18 am
Link

Austrālijā balsošana ir obligāta, un lai gan nav pārāk stingri kontrolēta, tomēr par nebalsošanu ir paredzēts naudas sods. Tur nobalso ap 94% (lai gan to apstrīd, jo tas ir tikai par vēlēšanās reģistrētajiem, bet to cik ir nereģistrēto īsti nav zināms).

Uz šī fona 73% nav nekas īpašs.

Reply


extranjero

from: [info]extranjero
date: Sep. 19th, 2021 - 11:24 am
Link

Un kaut kādā ziņā ASV vēlēšanas pat Latvijā ir būtiskākas nekā Krievijā. Nu kaut vai tāpēc, ka aizsardzībā pret Krieviju esam atkarīgi no NATO. Nav teikts, ka Navaļnijs vai kāds cits opozicionārs nebūs tikpat agresīvs attiecībā pret Latviju. Galu galā Krievija ir patriotiska valsts. Pat tie, kam nepatīk Putins, nekad neatteiksies no šī patriotisma. Tāpēc reāli nav liela nozīme, par ko viņi tur nobalso. Protams, žēl to cilvēku, kuriem Krievijā ir jādzīvo. Bet neizskatās, ka cibā kāds diži pārdzīvoja, kad Talibi atguva varu Afganistānā...

Reply


gnidrologs

from: [info]gnidrologs
date: Sep. 19th, 2021 - 06:27 pm
Link

Tātad čečeniem patīk Putins. Nav brōinums, jo Putins, atšķirībā no Navaļnija ir ļoti multi-kulti draudzīgs. Navaļnijs ir "Krieviju krieviem" kandidāts. Nezināji?

Reply