lame brain

Ir pagaajis tikai gads, kopsh vairs neko nemaacos un tagad juuto shii faktora sekas.
Nespeeju pat izlasiit vienu nodalju metodologjijas graamataa, ko man iedeva jaunajaa darbaa, nemiegot ciet!
Kaa arii biezhi vien ir vajadziigs vairaakas reizes paarlasiit un pat pierakstiit vai ie-googlot infu, lai vispaar apjeegtu par ko iet runa.
Bet tachu teoreetiski man visu sho savaa zinjaa vajadzeetu zinaat, nu vismaz kaut kaadaa liimenii no bakalaura studijaam >.<

--- Feeling lame in the membrane, feeling lame in the brain ---

Comments

WRONG!!! Varbūt tev ir taisnība Latvijas gadījumā, kur lielākā daļā augstskolu varbūt tiešām nav īpaši jāpiepūlas, taču in general augstkolas diplomam būtu jānozīmē, ka cilvēks ir specializējies kādā jomā, un viņa zināšanas konkrētajā jautājumā ir labākas nekā vidējam sabiedrības pārstāvim. Līdz ar to viņš noteiktā sfērā būs labāks par citiem.
Protams, tas neizslēdz "dabas dotu" talantu pastāvēšanu, taču tādu ir ļoti maz.
es tev piekrītu par to, ko tam dokumentam būtu jānozīmē! tomēr man šķiet, ka vairumā gadījumu realitāte ir citādāka, jo tomēr ne katrs strādā tajā nozarē, par ko savu papīru dabūjis, tāpēc ar laiku iegūtās zināšanas piemirstas, jo netiek izmantotas. tavā gadījumā ir tā, ka tu studēji politiku un arī strādāji tajā nozarē, tapēc tavas zināšanas bija pašos augstumos visu laiku. Axa turpretim nestrādā īsti tajā lauciņā, kuru viņa augstskolas laikā pētīja ar lielu aizrautību, tāpēc viņas zināšanas ir drusku notrulinājušās. bet Axa gan varētu būt labākais gadījums. man nācies sastapt diezgan daudz plātīgus ākstus, kas ir datorgrafiķi/mākslinieki ar augstāko izglītību, bet neprot izdarīt pat visvienkāršākās lietas, nemaz jau nerunājot par kaut kādu datorgrafikas procesu sapratni.

September 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Powered by Sviesta Ciba