= Krīzes laika relativitātes teorijas =

About Jaunākais

Zobu sāpes zilā vakarā8. Mar 2010 @ 00:15
*Uzkāpu uz svariem. Labāk nebūtu kāpusi. Pēc dzemdībām biju 74, vēl decembrī. Jau tad nepiedodams zilonis ņemot vērā, ka biju 62. Pateicoties aukstajiem mēnešiem un barošanai esmu pieņēmusies līdz 83.3 kg. MĒNEŠA LAIKĀ. I hate myself. Agrāk cilvēki bez naudas izkritās un bija kaulaini ģindeņi. Mūsdienās ir otrādi. Nabadzīgākais vidusslānis uzbarojas. Kāpēc es nepiedzimu par vienu no tām kaulainajām sliekām, kuras var dzert tīru speķi un nepieņemties ne par gramu vai vismaz ar kaut kādu gribasspēku? I HATE MYSELF.

Ja tā padomā, nahuj es gaužos. Iespējams pati sev. Varbūt arī garastāvokli nokauj zobs.
*Jā man vēl joprojām kopš piektdienas sāp izvarotais zobs. 3 kanāli, 3 kāršs emmm kaifs... nāāāt. Ibuprofen 400 arī vairs negrib iedarboties
*Mani ir nobesījusi SexAndTheCity Miranda. Tādas sausas stervas arī nosprāgst aizrijoties ar brokoli un kaķis viņām izēd acis. Yē.
* Nokrāsoju zilas matu šķipsnas. Žēl, ka neesmu blonda - būtu labāks efekts.
* Man vajag brīvu nedēļu. Basta.
Garastāvoklis:: depressed
Mūzika: Sex and the city theme

Draugi mani, radi šodien man mainījās gadi.30. Jan 2010 @ 23:37
Divdesmit divi nav nekāds lielais skaitlis, bet pēc negulētas darba nakts sajutos kā tāda ļurbaina 80gadīga pansionāta iemītniece. Ātrāk, ātrāk palīdzēt minkam savākt bardacīgo māju, apčubināt bēbi, un tad fiksi vēl aiznesties uz frizētavu.
Tieši šonedēļ mūsu trubas izlēma aizsalt, tāpēc, nevēloties saņemt boilera krājumu verdošo pieskārienu nācās nesties uz tuvāko lisētavu vismaz matus izmazgāt. Speķis likās tāds, ka drīz varētu iesmērēt pannu.
Tā kā Āgenskalns izceļas ar savu frizētavu bagātību, tecēju uz to, kas gandrīz pie mājas stūra. Viss pilns. Tā šeitan ir vienīgā, kas pieņem kredītkartes. Nu ko, tecēju knaši uz tirgu, lai aplaupītu bankomātu - tas nedarbojās, tecēju uz maximu, tur paldies dievam nebija nekādas kļūmes. Ienesos pirmajā listētavā pa ceļam. Dabūju gaidīt minūtes 15. Lai arī meistarīte dikti ātri mani saveda kārtībā, visas skriešanas dēļ visi viesi jau bija ieradušies, savukārt es - nokavējusies par 40 minūtēm. Kad ienācu pa durvīm, puse no tā, kas bija uz galda, jau bija knaši notiesāta... Tā dīvaini sajutos...
Parasti jau katrs savas paikas ēdējs, bet varēja tās 30 minūtes jubilāru pagaidīt.
Vēl gara darba nakts priekšā. Ucinu pelīti, graužu sausiņus un dzeru 2005tā gada "Merlot" ( sausais galda sarkanvīns ar nelielu ozolkoka mucas dedzinājuma piegaršu).
Atiet zuzīt.
Garastāvoklis:: tired
Mūzika: ratu čīkstoņa

German hardcore29. Jan 2010 @ 20:20
Nē, tas nebūs par porno.
Tas būs par valodu.
No latviešu valodas uz vācu valodu.
 Internacionālais brainfucks. Mental ( anal?) punishment.


 "Koksnes granulas ir atjaunojamais videi draudzīgs biokurināmais, kura enerģija ķīmiskās pārveides - sadedzināšanas rezultātā tiek pārvērsta siltuma enerģijā. Biokurināmais ir CO2 neitrāls, jo tās ražošanai izmantotā biomasas izejviela augšanas laikā piesaista tādu pašu CO2 daudzumu, kāds tiek izdalīts produkta sadedzināšanas laikā."

Nu, kas Tev lika teikt tik mazu termiņu tehniska teksta tulkošanai??? Money, money money un nenomaksāta elektrība iespējams...
 A pircējs granulām gribēs zināt cenu, nevis iekšas, vecīt. Baisa reklāma. Tas ir gluži tāpat kā iepazīties ar prostitūtu un visiem viņas radiniekiem piektajā augumā. Galvenā ir preces kvalitāte un cena. Lūk tā.


Garastāvoklis:: bitchy
Mūzika: Justin Timberlake - What goes around comes around
Tags: , ,

Twin peaks'ed (ar nelielu atkāpi)24. Jan 2010 @ 01:17
Mūsu ubuntu centra neta termometrs rāda - Pilns mēness, tīras debesis, temperatūra : -23oC Pusviens. Nakts. Bebis čučā - pele saķērusi iesnu. Vakar no rīta istabā bija +11oC.Ejot pa ielu sapratu, ka stay-up zeķes šim laikam nav piemērotas - bija aizdomīga sajūta, ka apenes sāks viegli kraukšķēt.Daži sintētiskie materiāli tāpat kā polietilēns mīnusos mēdz sacietēt. Apsveicām meitiņas tanti@dz.d. Kamēr bijām prom, māja , protams kā ledusskapis.

Enīvei, beigšu anglisko laika reportāžu. Lai kliedētu aukstumu vismaz prātā novilkām Twin Peaks gold edition un ievadfilmu ( seriāla nobeigumu) "Fire, walk with me". Skatos un baudu. Linčš ir ģeniāls šī vārda tiešākajā nozīmē. Lai arī, iespējams, daudzi teiktu, ka filma ir šiza un blablabbla... tie noteikti būs tie cilvēki, kuri visu skatās virspusīgi, neatceras iepriekšējās sērijas un DETAĻAS . Tik daudz teikumu, tik daudz zīmes mīklai...yummy! Neatņemdamies esmu dienas laikā noskatījusies 7 sērijas un arī sākuma-gala filmu. Žēl, ka tika uzņemtas tikai 2 sezonas.
Lielajām masām droši vien kļuva a-par šizu, b-pārāk inteliģentu, c - parādījās kāds "common" patiesības grauds? Trīs dzīves dzīvojošā un mirusī Lora Palmere... Vesela čupa dīvaiņu ar skeletiem skapī, kuri salaiž viens ar otru ( arī tie skeleti) un tad vēl vājprātā optimistiskais aģents Kūpers... Neesmu vēl tikusi līdz viņa skeletiem.
 Ak jā, ir tik patīkami, ka tie ir 70 - 80tie gadi! Aizvēsturiski telefoni, centrāle un tikai 1 dators BEZ interneta AMERIKĀ FIB !!! Klasiski sakari. BEDRE :) Tas priecē.

Un tomēr: visas atbildes visam ir šeit:

Through the darkness of future past
The magician longs to see.
 One chants out between two worlds
 Fire walk with me.

Vēls jau. Došos izbaudīt sapni/realitāti aiz laika robežām savā gultā. Saldus sapņus!
Garastāvoklis:: cold
Mūzika: Twin Peaks OST - Falling

Saulaini pelēks rīts / tabulārais emuārs19. Jan 2010 @ 13:48
  • Moods: miegs
  • Sajūtas: miegs
  • Visapkārt: bēbis guļ, tātad - miegs, vīrs spēlē HoM&M 3 - pusmiegs, veļasmašīna dīc fonā - monotonais troksnis mani rauj uz čuču.

 Secinājums - laikam man ir miega bads.

Un es nekaunos atkārtoties... zzz... pulkstenis gandrīz 2 dienā, bet sajūta tāda , ka atslēgšos kuru katru mirkli un noslienošu ceļus, jo žoklis būs pietiekami atkāries, lai izveidotu lāmu uz grīdas. Nav man sesija, tikai pupošanās, ucināšanās, uķināšanās un mājturība. Darbīgā bezdarbība ir mani nogurdinājusi. Laikam jau bērns paņem krietni vairāk spēka, nekā biju rēķinājusies, bet , varbūt man vajag vairāk sabiedrisko aktivitāšu. Jūtos kā aizņemta piepe.
Šodien mēģināšu izrāpties no mājas un ievingrināt ierūsējušo rīkli. Redzēs, kas sanāks. Kopš pagājušā maija/jūnija vairs neesmu dziedājusi ( ja vien neskaita ziemassvētkus, un dungošanu meitai, bet tas tā). Man tā visa ļoti, ļoti pietrūkst.
Vienīgi... patreizējā stadijā es nevaru izlemt -
1. vai ir maz jēga ko sākt?
2. vai es spēšu atsākt bezjēdzīgās studijas?
3. vai man nomainīt faķi vai palikt turpat?

Enīvei... pietiks spriedelēt, jāiet tīrīt mazu dupsi un atkailināt lielu pupu. Bet "Note to myself" šis te ir rūpīgi jāapsver. Nav vairs daudz laika.
Garastāvoklis:: sleepy
Mūzika: Maroon5 - If i never see your face again
Other entries
» Pohuj
Šodien uz visu. Ja jau, tad jau. Tu esi skorpions un tāpat darīsi pa savam.Tādu es esmu Tevi dabūjusi . Izvēle pašam savās rokās. Es neatturēšu.
Pašīpašumojies! Galvassāpes, gļuki un nelabumi mani neatturēs Tevi pielikt pie darba. Ar pātagu. Nav vairs 18, kad var laist luni.
Radio SWH Rock fonā dzied : "Time will show how it will be tomorrow" .
Neskatoties uz visu, man šodien ir labs garīgais, pozitīvs. Rukājos pa mājām, un pauzē ieciboju.Nervu šūnas neatjaunojas un es nevaru atļauties zaudēt vēl pāris. Iedošu omammai paauklēt bebūnu un došos uztaisīt manikīru, tas nomierina.
» Atskaņu hronika
gada valsts – Horvātija
gada iedvesma – eļļas krāsas vs audekls
gada iepazītais – Ro
gada kompānija – geji
gada stress – dzemdības
gada izstāde (ar aizkulisēm) – Pulas arheoloģijas muzejs
gada skumja – opaps
gada epic fail - fototapete
gada prieks – meitiņa peciņa
gada aizkustinājums – brauciens uz Igauniju un saostīšanās
gada frāzes – Visi geji!, Tu tagad ēd par diviem!, Super, kad precamies?
gada atbilde uz visu – mmmkei
gada spēle - bļe, kur es liku ... (ievieto nepieciešamo)
gada mīļvārdiņš – minka, kažokzvērs
gada balle – kāzas
gada ārzemnieks – Džahits
gada bučas – buča uz balkona, bučas visās malās :p
gada mūzika – METĀLS
gada grāmata – Krēsla
gada piepildītais sapnis – beidzot laimīga ģimenīte
gada sasniegums – apbērnošanās un apvīrošanās
gada ieradums – suši
gada filma- Ice Age 3

Vienas bēres, vienas kāzas, trīs ceļojumi, divas pārvākšanās, viena jauna dzīvībiņa... Un tad vēl tā krīze. Smags, bet ļoti satraucošs gads. Nākamais būs labāks, jau ir. Kā nekā balts, Baltais tīģeris .Ir pozitīvi.JĀ.
» Vecgada vakarā... nedaudz par sektantiem un ienākumu vairošanu jaunajā gadā.
Jā, jā arī VIŅI neguļ. Tie, kuri nemanāmi vazājas pa ielām, iejūk pūli, Un TAD... pienāk klāt uz ielas, pieplok pie Tevis un 20 cm attālumā no deguna ar daudznozīmīgu skatu ielūkojas jūsu acīs: Vai jums ir Bad-av-gīta? Tā nes sevī dievišķo patiesības dzirksti. Kad jūs šim indivīdam atbildiet, ka jums šo grāmatu nevajag un, ka jums tā jau ir ( visticamāk, ka nav, bet jūs cerat viņu atšūt ) sludinātāja seja burtiski iemirdzas un viņš no sava kurmjādu mēteļa dziļumiem izvelk "Brīnumaino atklājsmju OTRO daļu" . Visu laiku cenšoties izvairīties no viņa deguna iebraukšanas Tavā acs ābolā kaut kā atkratieties, ka pirmo vēl neesat pabeidzis.
Citi vairāk vai mazāk redzami , zombējoši vai ne tik, bet vairojās. Aplēšot kopējos kopienas ienākumus dibinātāji pamatīgi "uzvārās". Pēdējā laikā mani urda ideja - Kā būtu nodibināt pašai savu sektu. Būt tādam pelēkajam kardinālam. Kā nekā pasaulē ir tik daudz lētticīgu ļautiņu, kuriem ir nepieciešams garīgais līderis, novitāte un dievišķa brīnuma sajūta. Cik daudzi nav aizdedzinājušies, noindējušies un devušies līdzi kriptonītiešiem no Saturna vai čupa pašnāvnieku gaidījuši kalna galā pasaules galu un tad, kad tas "brīdis" jau ir tuvu - nolekuši no aizas. Viss tīri nostrādāts, cilvēks labprātīgi ir atteicies no VISA sava īpašuma un izdarījis pašnāvību.
Nē, es neesmu tik ļauna. BET ir taču tik daudz iespēju kā šo procesu padarīt nesāpīgu, zaļu un tādu, lai labi ir abām pusēm. Piemēram - sākt visu biznesu izveidojot "Trešās pastardienas svētā eža Miķeļa" kultu. VIspirms - izveidojam mītu, no kura var atvasināt rituālus. Kad visi ļautiņi ir pietiekami daudz ziedojuši Miķelim, tad sektā sāk veidota hierarhija - Vadonim būtu labās ķepas, kreisās ķepas, priekšējās pakaļējās un ĻIPA. Kad būtu savākta pietiekami daudz naudas, tiktu izveidota ežu ferma. Tie, kuri būtu izturējuši svētā Miķeļa iniciāciju, par labu summu ( teiksim 10 000 lvl) varētu iesvētīties - ierīvēties ar ezotēriski attīrītu ezi. Šādi būtu nodrošināta vienreizīgā Miķeļa bezgalīgā svētlaime.Dabiskā akupunktūra , austrumu un rietumu kultūras apvienojums - akupunktūra no Ķīnas,ezis - no rietumiem.
» = They use the pain =
Kāpēc Dievs ir izdomājis baktērijas, kuras bojā zobus!?!?!??? Aaaaargh. Lai cik tā tante nebūtu uzmanīga un maiga ar savām flaķenēm : Bļ** man fakin SĀP!!! Tagad nabaga nolūzušā dzerokļa 3 milzu saknes tusē krāsnī. Galva plīst pušu un uzliktās šuves smeldz.
Process bija apburbuļojošs. Kamēr rubījos ārā uz krēsla, pa manu muti vandījās gumijcimdaini pirksti ar spailēm un āķveida adatu ar melnu diegu. True black death metal... Varētu kādu Canibal corpse liriku piekomponēt klāt. Ja, ja... bailes no zobārsta neatmaksājas.
» Līplapiņas un McDonalda paika
Puncim šodien bija pirmā foto sesija par godu pašam sev. Vēlāk sīkajam varēs rādīt bildes - re , tur tu dzīvoji pirms vēl ostīji šīs pasaules gaisu. Laimīgais tētis pasvieda ideju, ka tad , kad bērnam būs jau noriebies apskatīt visas savas un vēderbildes, varētu parādīt arī ko pikantāku, piemēram viņa "debesu zvanus jeb kroņa dārgumus" (sauciet kā labpatīkas) / redzi, te Tu miti ka pusfabrikāts ... :D /
Es varētu sev iedot medaļu - saņēmos un izrāpos šodien no gultas un daudz daudz staigāju. Tiesa, tagad saņemu pretī dusmīgus spērieniņus. Bija tā vērts - feini jautrā kompānija sabildēties un satikt sen neredzētus ļautiņus. Fiziskā plānā izspēlējām lapiņpadošanas spēli ar visai slimiem aber mega uzjautrinošiem sižetiem. Who the fuck cares ja tas ir amorāli un mēs ierēcam pašas par sevi ( ja arī kērz, tad TU esi pārāk snobisks, pareizs un pieaudzis, un TEV nav jābāž savs pārlieku garais deguns citu jautrībā ) SCREW YOU!
Kā jau kārtīgai grūtniecei pienākas, savas pusdienas ieturēju makdonalda stilā, šoreiz gan "Supersize me" filmas skatīšanās fonā izpalika - iztikām ar veco, labo jūtūbi.
Tagad esmu atlaidusies uz gultas miegaini mierīga, uz galda deg svecīte, miers un chills. Vīrs nupat ir beidzis gleznot ar eļļas krāsām un rāda savus gara darbus. Rīt būs man jāpabeidz savs ķēpiņš. Ir labi. Dienas pozitīvs.
» šOkolādes saldējuma koma un kremators
Vakar atstiepu mājas kārtīgu grāmatu kaudzi garlaicības kliedēšanai. šoreiz izvēlējos Denu Braunu un Temiju Hogu. Vājību uz detektīviem manī iedēstīja māte, pati kolekcionējot visus Kristi, Doila, Simenona un Vollesa darbus, kā arī svaigākos spriedzes romānus. Hogas garadarbs piesaistīja ar anotāciju, kas iesākās ar vārdiem: "Viņu sauc par Krematoru, savus upurus pēc noslepkavošanas viņš sadedzina. Tikai VIŅAM ir zināms kādam noslēpumainam rituālam tas tiek darīts..." Un tā tālāk. Vārdu sakot, gana intriģējoši smadzeņu pelēko šūniņu pakairināšanai.
No rīta izdomājām, ka laiks sāk palikt nemīlīgs un auksts , tāpēc derētu iekurt krāsni, pirmo reizi iesvētīt. Mazais metāla LATVIJAS ražojuma monstrs istabas stūrī līdz ar pirmajām liesmām uzkarsa ekselenti - kļuva nokaitēts koši sarkans viss izvads uz skursteni un durvis. Smaka, kā jau pirmo reizi kurinot neaprakstāma - elles vārti , piķis un sērs tepat blakus istabā. Pat bleķa plāksne uz grīdas uzsila. Kad likās, ka vajadzētu nedaudz pielikt vēl kādu pagali, no istabas atskanēja pamatīgs brēciens : Bļeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! un satraukta skraidelēšana nevarot izšķirties starp vannas istabu un ledusskapi ar jogurta burku. Unikālais vīrietis bija apdedzinājis pret durvtiņām savu unikālo pirkstu un tagad mērcēja to "Kāruma" biojogurtā. Mūsu privātais kremators pie sevis saldkaismā uzvarā sprakšķināja tikām odu savam pirmajam upurim. Nolēmām, ka monstrs pēc iespējas ātrāk ir jāiežogo - jāapliek apkārt sētiņa, lai samazinātu upuru skaitu. Killer made in Latvia.
Patlaban izbaudu pozitīvu food-gasmu - mietpilsoniskā amerikaniskā laimē manā kuņģī gozējas puslitrs šokolādes saldējuma. Laimes hormoni dubultā un Lolita Neimane var iet ieskrieties vai uzgrauzt kādu barojošu salātlapu. Man ir fakin labi! blrrrr...
» Sēņu lietus nav, bet es esmu kuģis.
Vakar liketnīgi aizgājām ar vīru pastaigā pa mežu. Protams, ne grozs, ne nazis netika ņemti līdzi,jo, ko tad nu tā te, pie šosejas salasīsim. Skuju Tev - pēc cūcības likuma metra rādiusā visu laiku pamanījāmies iekāpt veselīgā čigāniešu vai beku micēlijā. Lai gan pati neēdu šos ne-dzīvniekaugus, vienalga, manī mīt tipisks latvietis - vācējs, vācu visu, ko var savākt iz meža. Paldies dievam atkritumi un vecas riepas neietilpst šajā arsenālā, bet ogas - LŪDZU. Un galu galā prāts priecīgāks, ja galdā vari celt baraviku kā īstu nacionālo delikatesi. Škrobe.
Bumbuļpuncis šodien ir izdomājis iekārtoties uz rudens miegu. Nespirinās kā mazs asaris, apgriežot otrādi iekšas. Es toties ēdu un guļu - arī tāds ieziemošanās process, bet ko citu padarīsi ar mazu kustīgu invanderi iekšā. Jāsamierinās. Tagad vēdera audzēšana ir atbildīgs darbs.
» Es gribu
GULEEEET!!!
Vakar vecene visu nakti palaataa kraaca, skaitiija paatarus un murminaaja pa miegam. Deem. Un kad Tu cilveeks beidzot iemiedz, palaataa ieplanee laipni smaidoshs Eizhens Sviests alias medmaasina un saka: Vai zinaajaat, ka jums tagad jaanodod uriins un jaizmera temperatura?
Nevaru saprast, kur tie aarsti bezmaz vai ar alkatiigu rijiibu kaa izslaapushi ievaac cilveeku suudus un uriinu, jo agraak , jo labaak - taa teikt - kameer svaigs. Tas atgaadina man veco labo anekdoti:
- Nu, pacient Kalnin, uriina analiizes atnesaat?
- Jaa, sheku triislitru burka :)
- ... juus veel koferi ar suudiem arii vareejaat atstiept...
- Kaa zinaadams, kaa zinaadams !!!!

Fakitol.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba