*aliyasiela`s

*kaimiņmāja

2/24/20 07:13 pm - [info]missalise

Pēkšņi samulsu. Lasīju tekstā, kur bija vārds "grūzts“, bet man liekas nelabskanīgi, gribas teikt "grūsts". Kā īsti ir pareizi?

2/24/20 08:42 am - [info]missalise

Naktī sapņoju, ka man no kaut kāda attālāka radinieka mantojumā nonācis trīsistabu dzīvoklis ar visām ērtībām un balkonu kaut kur Rīgas centrā. Un mēs bijām aizgājuši to ievērtēt - kāds nu tas ir - izrādījās, ka tur viena istaba ar ļoti plašu vannas istabu ir mūsu rīcībā, bet pārējās divās ir kaut kādas meiteņu kompmītnes - bet nevis kaut kādas prastas, bet tādas, kur tās meitenes dzīvo, bet viņām brokastis gatavo speciāli tam algota persona. Mēs tur bijām iegājuši no rīta, kad viņām brokastīs pasniedza zupu.
Vēlāk pie manis ienāca saimniecības vadītāja, godbijīgi apjautājās, kā man šeit patīkot un piedāvājās izrādīt blakus mūsu istabai esošo sānu bēniņu telpu, kurā ieteica man bez citu klātbūtnes neiet. Tur atradās cilvēka skelets ar sadragātiem kauliem. Un tas viss drusku atgādināja tādu kā butaforiju filmai par nacistu zvērībām.
Tags:

2/24/20 01:39 am - [info]cetrasbumbas posting in [info]pajautaa - īres līgums par brīvu, par brīvu, vienkārši

Vai un kur par brīvu var dabūt paraugu tādam īres līgumam, kur
biedrība bez maksas no privātīpašnieka īrē telpu.

2/23/20 06:30 pm - [info]pichshsh posting in [info]pajautaa - Psihiatrs / trauksme / benzo

Hey, vēlējos vaicāt ieteikumu kādam psihiatram, kas labi saprot trauksmes traucējumus un benzodiazepīnus.

Iepriekšējais, pie kā biju, nozīmēja tos nomest cold turkey (deva gan nebija liela), bet tā bija ļoti slikta ideja (par ko būtībā viss internets ir vienisprātis).

Vēlos atrast kādu zinošu speciālistu, ar ko kopā izstrādāt sakarīgu ārstniecības/atmešanas plānu, ko iespējams koriģēt pēc situācijas, vajadzības gadījumā ar ārstu sazinoties pa epastu vai tamlīdzīgi.

Paldies

2/23/20 12:04 pm - [info]virginia_rabbit

bērnudārza grupiņas čatā tiek meklēts, pie kura palikusi spilgti zaļā mašīnīte, kuru bērni saucot par Toksiku

2/21/20 11:57 am - [info]virginia_rabbit

man ir atvērti daudzi tabi ar kaut kādu smagnēju teorijas tuftu, bet starp tiem visiem vienā kaut kas tīrs un skaists:(turpinu rakstīt par Malijtrasjaņecas nāves nometni, kaulu šķembu lietu un memoriāliem)
Tags:

2/21/20 10:36 am - [info]missalise

Man ir doma mājās uz kompja desktopa uzlikt bilžu kolāžu ar bildēm, kuras man ļoti patīk un iedvesmo. Kāpēc? Jo es nesen secināju, ka man šobrīd ekrānsaudzētājs uz datora ir dabas ainava - ezers uz kalnu fona - ļoti līdzīgs tam, kādu mēs tikko redzējām Īrijā. Bet pirms tam man uz ekrānsaudzētāja bija glītas virtuves foto. Un man mājās šobrīd ir glīta virtuvīte. Un vēl man kādreiz uz datora samērā ilgu laiku stāvēja bilde ar zīmējumu. To, no kurienes šis zīmējums, visticamāk, nācis, es sapratu pēc kādiem pāris gadiem, kad nonācu Dienvidāfrikā un šādus zīmējumus kā suvenīrus tirgoja Durbanas tirgū.
Vēlmes jau patiesībā mēdz piepildīties. Glavenais nosacījums - lai tās būtu īstas un pa īstam tavējās. Tādā - bezmaz šūnu līmenī - ka tu zini, ka tas ir tavs.

2/21/20 07:26 am - [info]virginia_rabbit

mēs neesam iegulējuši jau sestdienā? pamodos pirms modinātāja.

ja es tagad beigtos, mans pēdējais googles meklējums būtu: kad būs brīvlaiks
pēdējais pirkums: šampanietis

2/20/20 11:37 pm - [info]virginia_rabbit

e: simo, vai jums dārziņā ir rādījuši multeni Joka pēc alfabēts?
s: jā, bet es viņiem parādīju pinčukiņu un neskatījos
(taisa fakuci, pieturot vidējo pirkstu ar otru roku)

2/20/20 07:58 pm - [info]virginia_rabbit

no Ladies Deal Club pagrabiņa iznāca bārdains vecis ar lielu makšķeri

2/20/20 05:17 pm - [info]missalise

Šodien izdzirdēju vienu teicienu- "Izdarītais ir labāks par ideālo". Laikam jau vairumā gadījumu šai domai var piekrist.

2/18/20 01:05 pm - [info]virginia_rabbit

mūsu secret pagalmiņā joprojām var lasīt kastaņus kā rudenī.
Eižens atnes mājās kastanīti un saka - aiziesim pie tā kastaņa.
Tags:

2/18/20 01:01 pm - [info]lavendera posting in [info]pajautaa - Kāds var būt iemesls, kāpēc nestrādā bezvadu durvju zvans?

Baterijas nomainīju (ievietojot signāls atskan), bet, pogu spiežot, nekas nenotiek. Uz pogas ieslēdzas gaismiņa, bet iekšā skaņas nav.

2/17/20 07:08 pm - [info]virginia_rabbit

alfa mēms: https://youtu.be/xCiOdbPpw7U
Tags: ,

2/17/20 05:32 pm - [info]virginia_rabbit

viņi viu dienu saka kaut ko tādu kā: vai tev patīk iet uz skolu, piekakāt savas bikses, piekakāt tavas bikses, sadot sev pa seju, sadot tev pa seju un iet mājās?
Tags:

2/17/20 11:34 am - [info]missalise

Lai saprastu, kas ar tevi īsti notiek, vislabākā metode ir paskatīties, kādus padomus tu pats dod citiem. Visbiežāk šie padomi ir attiecināmi uz tevi pašu.

2/17/20 10:29 am - [info]missalise

Kad man bija gadi divpadsmit, mana mamma bija galvenā pelnītāja mūsu ģimenē - viņa strādāja par bufetnieci mūsu mazpilsētas slimnīcas ķirurģijas nodaļā. Tad, kad viņa strādāja, es pēc skolas mēdzu iet pie viņas uz darbu.

Līdz vakariņu laikam viņa man mēdza iedot nedaudz naudas, lai es aizietu uz vietējo kafejnīcu, kas atradās pagrabstāvā. Tā kafejnīca bija vienkārša, gaišā krāsā izkrāsota telpa ar pāris maziem galdiņiem un dienasgaismas lampu apgaismojumu un bez jebkādiem rotājumiem vai dizaina elementiem. Es parasti ņēmu saldējumu - to pasniedza tajos padomju laiku kafejnīcu deserta trauciņos. Lai tas liktos smalkāks, tas bija izņemts no vafeļu glāzītes, sagriezts trīs daļās un pārbērts ar saldu šķīstošā kakao pulveri.

Tad jau tuvojās vakariņu laiks un mamma bija no virtuves mājas uz mūsu korpusu bija atstiepusi katlus ar vakariņām paredzēto ēdienu. Tad viņa izdalīja porcijas un pēc tam parasti sākās mana aktīvā vakara daļa - es mēdzu viņai palīdzēt novākt un mazgāt traukus. Es mazgāju, cik vien ātri varēju, jo gribēju, lai mēs iespējami ātri varētu doties mājās. Bet mamma vienmēr bija tik ļoti priecīga un pateicīga par manu palīdzību.

Un pēc tam mēs ap kādiem astoņiem - deviņiem - gājām četrus kilometrus uz mājām.
Tags:

2/17/20 10:22 am - [info]virginia_rabbit

man šonedēļ jātiek galā ar 3-4 rakstiem. es slēpjos zem segas.
lai atvieglotu startu, izvilku no ledusskapja pārpalikušo (apspļautās) Cielaviņas gabalu, kam virsū ir 4, un iesāku ar vārdiem "šī nav recenzija"

2/17/20 08:39 am - [info]missalise

Tā, šodien es esmu aizmirsusi mājās savu telefonu.

2/17/20 12:40 am - [info]di_wine - no komentāriem

"Я смотрела лекции социолога, поищу фамилию, там он говорит что по статистике среди мужчин больше гениев, но и больше дураков (опустившихся личностей). Среднестатистических не так много.
А среди женщин 90% спеднестатистические (по уровню интеллекта, ценностям, мышлению) и очень мало гениев, но и бомжих и дур тоже мало.
Получается, среди тех, кто практикует духовный рост (а это очень умные) женщин меньше, чем мужчин.
Во первых хозяйство и дети, во вторых психика... плюс шаблоны и тп)
Девочек с самого детства многие семьи ориентируют на внешнюю привлекательность, а на развитие мозга только недавно стали ориентировать.
Все же из-за рождения детей они чаще всего не добытчики в семье, и поэтому более ориентированы на «замуж» нежели, на карьеру и развитие мозга."

2/16/20 12:05 am - [info]virginia_rabbit

apsveicu ar 1 kg kultūras [info]dienasgramata

2/14/20 08:49 pm - [info]virginia_rabbit

2/14/20 06:16 pm - [info]aai posting in [info]pajautaa - iPhone SE bačas nomaiņa

Pēc Google īsti nevar labi noorientēties, kur Rīgā būtu draudzīgākā (lasi: value for money, kvalitatīvi un ātri) vieta iPhone baterijas nomaiņai, iPhone SE modelim.
Ieteikumi?

2/14/20 10:11 am - [info]missalise

Nomainījām ledusskapi uz lielāku.

Iepriekšējais arī ir darba kārtībā - ja nu kādam interesē - sīkāka informācija te - http://klab.lv/users/missalise/1457874.html .

2/14/20 09:36 am - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Labi, ja nevarat palīdzēt tā, tad vismaz kāds var pateikt vai nu lj user feitas_kleitas nr. vai pateikt, lai viņa man atstūta tā lendlora nr.? Hoķ uz epastu u.ulvis at gmail. Nevaru izpalīdzēt nevienam bez tā, tūlīt beigsies laiks.

2/13/20 08:43 pm - [info]virginia_rabbit

Tags:

2/13/20 02:29 pm - [info]virginia_rabbit

es piemēram nezinu, vai man šodien ir brīvdiena, bet es neko neesmu izdarījusi

2/13/20 12:02 pm - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Kāds neatcerās tā landlord nummuru, kurš pārvalda Brīvības 65 vai kā viņu tur? Man te vienai irānietei vajag normālu istabu. Šobrīd viņai grib iešķiebt 200 + komunālie, kas ir slimi. Ja ne Brīvības 65, tad pofig kur, galvenais par istabu ne vairāk par 180.

2/13/20 10:55 am - [info]sonnenwende posting in [info]pajautaa

Kur šobrīd Rīgā ātri un lēti var no vācu uz latviešu valodu iztulkot papīru + notariāls apstiprinājums?

2/12/20 03:41 pm - [info]virginia_rabbit

tuvojas mani mīļākie svētki
Powered by Sviesta Ciba