*aliyasiela`s

*kaimiņmāja

8/22/19 11:26 am - [info]_re_ posting in [info]pajautaa - veco logu palodzes

vai jums kādam ir mājās, citur vēl saglabājušies vecie, pirmās latvijas laika logi un palodzes? šoreiz man interesē tieši palodzes profils - būšu ļoti priecīga, ja varētu nofočēt un atsūtīt bildi ar profilu tuvplānā. vai nu palodzes stūris, vai skats no sāna, tā lai redz izliekuma līnijas, pretskatā grūtāk tās nolasīt.

8/22/19 08:58 am - [info]santech

Visādi sviesti saslēdzās galvā. Gaļas lopu pirdieni no audzētavām veicina globālo sasilšanu. Tāpat kā mežu izciršana. Vegāniem vajag platību, kur audzēt sev barību. Vegāni aizdedzināja Amazones mežus +_+
Un kas tur ar to gaļas audzēšanu no cilmes šūnām? Pure texture?

8/21/19 02:22 am - [info]santech

Aizspēlējos Tropico 4
Var izvēlētis starp čegevaru, pinočetu un ko tik vēl ne ;D
Spēlēju sandbox visvieglākajā līmenī. Man bija pietiekami interesanti. Jo kad spēlē tos scenārijus vai misijas, tad nevar pasūtīt dirst visādus tur garīdzniekus, dabas draugus, krievus, amerikāņus, ķīniešus.

8/20/19 10:44 pm - [info]le_minga - ...

- Nick Cave & The Bad Seeds - The Weeping Song -
ja ilgi skatīsies, varbūt arī bilde uzradīsies

8/20/19 08:16 pm - [info]santech

GOGa DOSa spēlītes māk reducēties uz 4:3 attiecību fullskrīnā uz widescreen monitora. Steam - nē. Nieciņš, bet patīkami. Steam DOS spēles fullskrīnā manuāli ar monitoru jāreducē uz saprotamu rezoLūciju.

8/20/19 04:26 pm - [info]neoplasm - uzvaras un zaudējumi

man ir vienas bēšas bikses, kurās es, kā izrādās, beidzot vairs nevaru tikt iekšā. rīta steigā rauju biksi uz augšu, pāri apakšstilbiem vēl kaut kā, bet tas pēdējais pusmetrs - pižec, dibenu tūcīju biksē ziliem pirkstiem. stīvā galopā aizdabūju sevi līdz spogulim, tīri paņirgt, un sapratu, ka no vidukļa uz leju asinsrite atslēgta. mana garderōbe mīnus vienas bēšas bikses = MAN NAV, KO VILKT :) es šobrīd mēģinu pieņemties svarā, kas nava populārs sarunu temats un ballīšu ice-breaker's, kad visi apkārt sevi uzskata par resniem un sēž uz vairākām diētām vienlaicīgi.

kaķutante pēc nedēļas nogales atnāk uz darbu un stāsta, kā gājusi gadatirdziņā vazāties un norājusi vienus neģēļus - cilvēki atvēruši pīrāgu stendu un viens no pīrāgiem saucās "wild beaver pie" vai kaut kas uz to pusi. kaķutante, sajutusi visu veģetāriešu kopīgās dusmas savās asinīs, izmetusi, ka tas taču ir tik pretīgi un tad atkārtojusi to augstākos toņos, lai stenda īpašnieki dzird un zina, ko viņa domā par viņu bebru rausi. stendā strādājošā kundze kaķutantei paskaidrojusi, ka "wild beaver" šajā gadienā ir domāta alus šķirne, uz ko kaķutante nosarkusi un, pirms nozušanas tuvējos krūmos, izmetusi uz atvadām, ka tik un tā pretīgi, jo viņa dzerot tikai lāgeri.

vēl viena dīvaina lieta, kas notiek manā dzīvē - mēs ar šeiniju uzsākam kopdzīvi. no sākuma izmēģināsim beta versiju, kur viņš ievācas pie manis, un tad, ja visas iesaistītās partijas izdzīvo bez nopietniem miesiskiem un psihiskiem kaitējumiem, mēģināsim kopdzīvi romantiskā divatnē. turiet par mani īkšķus, es ļoti sen neesmu dzīvojusi ar vīrieti tādā razkladā, kur nevaru gulēt savā ķisenārijā lepnā zvaigznītē. drošvien izsijās zeķes pa perimetru un tiks ielocīts tām blakus atpakaļ čemodānā. on the plus side, viņš ļoti labi gatavo :)

8/20/19 08:44 am - [info]uncertainty posting in [info]pajautaa

kādas jocīgas/interesantas/netipiskas/tipiskas sieviešu darbības esat novērojuši, stāvot wc rindā? kas šīm rindām raksturīgs?

8/19/19 09:32 pm - [info]apelsiins_ - Update pēc 3 gadiem

Labvakar, visiem.

Man iet tīri ciešami. Dzīvoju Latvijā, Ādažos, vecāku mājā. Nav ideāli, 36 gadu vecumā, bet vismaz blakus ir ģimene. Esmu Latvijā gadu un divus mēnešus. Gribētos kādā mirklī pārvākties uz Rīgas centra pusi, bet tā nav prioritāte.

Strādāju loģistikā, mazā firmiņā. Brīvajā laikā laboju datorus Ādažos. Šī piestrādāšana ir diezgan labi aizgājusi un kopā ar pamatdarbu es jūtos sevi tīri labi nodrošinājis.

Negribas rakstīt neko skumju/smagu, lai gan gājis ir ļoti visādi. Kopš pavasara beigām viss šķiet sakārtojies. Izārstēju savu smago depresiju, cerams, ka uz neatgriešanos.

Svešzemes vairs redzēt negribu, izņemot atvaļinājuma ceļojumā. Man ir jauka, skaista draudzene, lielisks un parupjš sekss, un mums ir tiešām laba saderība, raksturos. Ir arī kaķis - Leo.

Ja es vēl tiktu vaļā no sava tinnīta, dzīve būtu pavisam forša.

Kaut kā tā...

Rekur mazītiņa galerija. Es, viņa, kaķis.

https://photos.app.goo.gl/freEA9Kz4zmJdMXt7

8/19/19 08:26 pm - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Kāda atšķirība starp "prezumēt" un "pieņemt, ka"? Vai arī tādas atšķir.nav?

8/19/19 07:19 pm - [info]lavendera posting in [info]arii_cirsliitis

Cirslītis nopērk Ryanair biļetes, skatās, ka nododamās un kabīnē ņemamās bagāžas cena atšķiras tikai par 50 centiem, ko nu tur niekosies, ņems visu līdzi salonā.
Vakarā lasa feisbukā ceļojuma padomos "es vienmēr ņemu nododamo bagāžu, jo tad var vest arī šķidrumus".
Ups...

8/19/19 02:38 pm - [info]di_wine

Zinu, ka neko jaunu nepateikšu, un tie, kas interesējas par kvantu fiziku un dažādām teorijām to, iespējams, labi zina. Bet man tāda mirklīgā sajūta bija pirmoreizi + atziņa, ka "es pati sevi izdomāju, pats visu visu laiku izdomāju". Tik(doma)-tik(doma)-tik(doma), un tā tas indivīds izdomā to laiktelpu, kurā dzīvo, izdomā visu laiku un pat visus citus, izdomā visu, par ko viņam stāsta ziņās un raksta īsziņās, viss Visums ir izdomāts. Un nonākam pie tā, ka Pats ir Radītājs. Un nonākam pie tā, ka viss ir ilūzija.
Ne velti mēs katrs pasauli spējam izjust, ieraudzīt un sadzirdēt tikai, TIKAI caur savu ES un EGO. Tu nevari redzēt to, ko neredzi, un dzirdēt to, ko nedzirdi. Tu neredzi sev aiz muguras, tu neredzi savu muguru, tu nedzirdi, kas notiek divus stāvus zemāk vai citā valstī. (Vai ir tāda valsts?) Tu redzi, mani, dzirdi tikai to, kur esi tagad. Ko esi izdomājis šajā momentā aiz momenta.
Arī tas ir fakts, ka laiktelpa ir izdomāta tikai cilvēka fiziskā līmeņa dzīvei.
Tajā brīdī, sekundes miljondaļā it kā nebiju fiziskajā šajā realitātē un tā vieta, uz ko skatījos, it kā tribultojās. Viss it kā vienlaicīgi notika vairākās realitātēs. Bet tajā pašā laikā - nekur. Nekā un nekur nebija.
Kaut kad tumšā laikā, kad skaties pa logu un pats un visa telpa atspīd logā, bet tajā pašā laikā redzi arī to, kas ir AIZ stikla, var padomāt par to, kā viss ir un kas ir. Kas ir īsts un kas ir izdomāts. Sāpes? Kad pagājušogad iegriezi pirkstā, tajā mirklī sāpēja? Kur tās sāpes ir? Kur ir tas mirklis? Kur ir tava bērnība - vai tas viss vispār ir noticis? Vai atceries 2000.gada 2.martu - tā taču bija vājprātā svarīga diena, kur katru sekundi BIJI un kaut ko DARĪJI, DOMĀJI.
Tā atkal cita teorija, vairāk ezotēriska. Bet viss jau ļoti saistīts.
Labi pamežģīt galvu :)

8/18/19 03:01 pm - [info]virginia_rabbit

Kimai ir tumšādainu bērnu bariņš, man - blondu

Tags:

8/18/19 02:03 pm - [info]di_wine

"Когда вам станет ясно как все есть, не пишите и не говорите этого никому, скажите себе, зачем мне говорить об этом кому-то, и попробуйте углубиться ещё глубже.
Тишина, вот единственное истинное учение."

Pievienojos lieliskām FB grupām par advaitu un dzenu. Lieliskas, salīdzinot ar to stulbumu, kas darās angliski rakstošās grupās ("jūs ticat laimīgajam skaitlim?" "ko darīt, pāri ceļam pārskrēja melns kaķis, un tā katru dienu!"). Vispār tiešām lieliskas, jo džeki reāli praktizē un prot arī jokot, bet viss par tēmu.
Tajā pašā laikā "uzskrēju virsū" vienai dāmai, kas po žizņi ir mahinētāja un joprojām pelna labu naudu uz citu sieviešu rēķina - jaunu, stulbu un reāli stulbu. Viens melus pārdod, otrs - pērk. Tā tas bija un būs. Bet kauns tai dāmai, kas šitā izdarās. Skatos uz viņu ar nožēlu. Jo īpaši atceroties viņu vienā ļoti privātā tusiņā, kur blakus vismaz 30 gadus jaunāks puika. Viņai principā velk uz pamatīgi jaunākiem. Jo viņas vecuma vīrs pateiks viņai visu sejā - tu esi stulba, tu esi tukša muca, kas tālu skan, kas naudas dēļ pārdevusi savu sirdsapziņu un cilvēcību.
Un viņa ir "draugos" ar Sibīrijas "šamani", kas ir viltīgi aizvīlusi no ģimenes prom man attāli pazīstamu meiteni. Radi saka, ka visdrīzāk nohipnotizēta, nozombēta. Un tur vispār neko nevar darīt.
Cilvēki, uzmanieties no tiem, kas par jebkādiem semināriem, vebināriem prasa naudu, jo īpaši, ja tās summas ir neadekvātas - uzmanieties ĻOTI! Patiesas zināšanas nemaksā neko.
Kā saka Pēteris Kļava, mācieties TIKAI no apgaismotajiem Skolotājiem, kuriem nav ēnas, kurus nevar nofotografēt, kuri var vienlaicīgi atrasties n-tajās vietās un tad pazust. Tikai tur ir jēga īstenot Saikni un gūt Zināšanas. "Mācīties" šajā gadījumā nenozīmē nekur iet un neko maksāt - tā ir Saikne, domas, sajūtas, prakse, pārdomas, meditācija, apcere.
Visi tie turbāni, žilbinoši smaidi, Deva, Joga, guru, izdomātie vārdi un iesaukas - viss ir fasāde, kas grib naudu, pretim sniedzot iluzoras zināšanas un iluzoru apmierinājumu Ego. Ja cilvēks joprojām 100% dzīvo savā Ego, nu tad tas ir priekš viņa, un tas ir miris gars, kas turpinās uzskatīt, ka svarīgi ir garas kleitas, turbāni, ēst, pirkt, iet uz darbu, taisīt karjeru un skatīties filmas.
Tūkstošiem followeru tādām izkārtnēm, un tikai vari nojaust, cik tumsonīga ir šī pasaule. Ne vienmēr saulainā dienā ir Dievišķais. Kādam ir šaubas, ka tumšākie pasaules iedzīvotāji neprot smaidīt?
Un būtībā tas viss, ko viņi runā, 99% ir sūds, nevis zināšanas. Tie, kas zina, tie nestaigā ar saviem semināriem un neplātās, tie nereklamējas un nekrāj followerus, tie neliek savus reklāmas foto ar platu smaidu un zelta rotām.
Tie sēž (vai guļ) un IR, un vari iegūt milzīgu zināšanu, enerģētisko plūsmu, kaut tikai paskatoties uz Apgaismoto Skolotāju attēliem (daudzi ir zīmēti pēc aprakstiem, bet nav nofotografēti). Nemeklējiet ārā, bet sevī. VISS IR SEVĪ.
Bet - kamēr būs lohi, tikmēr būs tie aitu cirpēji. Ja kāds apvainojas par to, ka viņu nosauc par AITU, arī tad var uzskatīt, ka jebkāda garīgā attīstība ir nomirusi. Iespējams, nekad nav arī bijusi, vien feiks, vien ilūzija, vien pabarots ego un "es biju retrītā", "es esmu vegāns", "es no rītiem meditēju", "es klausos tikai klasisko mūziku", "es.....", "es.....". Nebeidzama, miljardiem gadu gara samsara turpinās.
 

8/18/19 10:07 am - [info]liduliduliii posting in [info]par_velti

Piedāvāju divas biļetes uz koncertu šovakar plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē, uzstājas čellists Miša Maiskis un Krievijas Nacionālais orķestris, programmā Bizē, Sensānss un Prokofjevs. Ja interesē, atsūti ziņu uz zaneko@inbox.lv.

8/17/19 09:46 pm - [info]virginia_rabbit

Šis ir aizaudzis skrejceļš, kam galā ir zampa, un virs galvas lidmašīnas zīmē sirsniņas

8/17/19 09:01 pm - [info]antijahve posting in [info]pajautaa - Ir kaut kā jāpārstāj rīt

Sveiki.
Meklēju izmisīgi palīdzību kompulsīvās pārēšanās ārstēšanai. Eju pie psihoterapeita, bet nav progresa, iespējams, ka vajadzīgs speciālists ar dziļāku specializāciju, varbūt kādam ir ieteikumi un pieredze? Liekas, ka visjēdzīgākais būtu sevi ielikt kaut kādā rehab facility tipa iestādē, bet google saka, ka LV šādu pakalpojumu nepiedāvā.
Ar šo cīnos jau kādus 10 gadus un slīkstu arvien dziļākā depresijā. Ļoti vēlos palīdzību, bet nezinu, kur lai viņu dabū, jo pati sev palīdzèt es pagaidām neesmu spējusi.

Paldies

8/17/19 11:35 am - [info]aai posting in [info]pajautaa - Rūgts

Kāda/-s mācēs pateikts, vai tā ir prakse visām baznīcām/konfesijām Latvijā, ka savos dievnamos salaulā tikai savas konfesijas piederīgos? Jā, ir atsauces, ka viens var būt arī citas draudzes loceklis vai no kristīgās konfesijas (p., luterānis + katolis), bet konfesijas piederība, šķiet, visur ir noteicošais.
Tas nāk tikai no pašas konfesijas priekšrakstiem vai to nosaka arī kāds likumdošanas pants (nu, ka baznīcā slēgtā laulība ir oficiāla/likumīga, bet tās to drīkst praktizēt tikai "savējiem")

8/17/19 11:42 am - [info]sodienliist posting in [info]pajautaa - Rīga - Liona

Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi vai idejām kā septembrī vislētāk tikt no Rīgas vai Lietuvas uz Franciju (vajag Lionu, bet varbūt izdevīgāk tikt vispirms uz Parīzi, Nicu vai Marseļu)? Kaut kādi Eiropas autobusi, lidmašīnas? Stopēšana šoreiz nederēs. Pateicos jau iepriekš.

8/17/19 09:58 am - [info]virginia_rabbit

Tags:

8/16/19 01:17 pm - [info]virginia_rabbit

jāraksta 3 raksti. FK, P un es jau aizmirsu, kas bija trešais
Tags:

8/16/19 12:57 pm - [info]feita_kleita posting in [info]vajag - Hp laptopa "barošanas" vadu.

Labdien cibiņi,
varbūt kādam mājās mētājās hp laptopa uzlādes vads? Sīkie nometa, vads salūza... Meklēt un pirkt jaunu negribas, jo nezinu, vai no kritiena nav saplīsis cietais disks (laptopa baterija jau sen nobeigusies, tāpēc par to nevaru pārliecināties).
Varbūt var aizņemties? Vai par šokolādi iemainīt?

8/16/19 10:50 am - [info]klibaa_egle posting in [info]pajautaa - Ieskriešanās josla

Kārtoju tiesības un man ir iestājies konkrēts apjukums par ieskriešanās joslām. Kad mācību laikā braucu ar instruktoru iekārtoties no Salu tilta uz Krasta ielu, tad būtībā tikko kāda šķirbiņa bija, tā spiedu gāzi līdz galam un spiedos iekšā.

Bet tad liku 1x skolas eksāmenu un arī bija iebraukšana no Salu tilta Krasta ielā un tur vispār nebija šķirbas plus virsū dzinās smagais. Sanāca uz iebraukšanas joslas samazināt ātrumu un palaist smago. Un tad jau ieskriešanās josla bija beigusies un ar tādu kāds nu tas ātrums bija braucu uz Krasta ielas. Eksaminotors mani izlamāja, ka man ir bijis par mazu iebraukšanas ātrums, blakus joslā mūs esot apsteidzis pat autobuss. Tādā situācija vajadzējis apstāties pie zīmes Dodiet ceļu estakādes beigās/ieskriešanās ceļa sākumā un gaidīt līdz parādās šķirba un tikai tad ieskrieties.

Tad liku 2x skolas eksāmenu ar citu eksaminatoru, bija īsa ieskriešanās josla. Likās, ka redzu šķirbu, kur iespraukties, un es gāzi līdz grīdai, braukšu, bet eksaminators uzblieza pa bremzēm un teica, ka bijis jāgaida. Šajā gadījumā man likās, ka šķirba bija lielāka nekā Krasta ielā, kur dabūju samazināt ātrumu. Varēja redzēt, ka mašīna aiz manis bija spiesta pārkārtoties, bet es tā arī nesapratu vai tas bija dēļ tizlās sabremzēšanās vai tāpēc, ka tiešām šķirba bija par mazu un būtu bijis jāpārkārtojas/jābremzē jebkurā gadījumā. Paskaidroju šim eksaminatoram par 1. eksāmenu un viņš bija šokā par ideju stāties pie Dodiet ceļu zīmes uz Salu tilta estakādes. Viņš teica, ka esot jābrauc cik vien var pa ieskriešanās ceļu un ja ir intensīva satiksme, tad turpat ieskriešanās joslas beigās jāapstājas, jāpalaiž visi garām un tad jābrauc.

Labi, skolas eksāmenu ar 3x nokārtoju, bet es vispār tagad nesaprotu, kas ir ar tiem ieskriešanās ceļiem un nav pārliecības, ka vēl papildus instruktora ņemšana pirms CSDD eksāmena baigi līdzēs, jo vaina nav īsti braukšanas prasmē, bet tajā, ka es nezinu, kuram instruktoram ticēt, no kā arī ir atkarīgas manas darbības.

Please help!


UPD: Piezvanīju uz CSDD, kur mani informēja, ka 2. variants ir pareizais. Ja uz ieskrējiena joslas nepieciešams apstāties, tad tā ir apturēšana nevis stāvēšana un tas esot labāk nekā spiesties iekšā uz galvenā ceļa un traucēt tur jau esošajiem. Un specifiski uz Salu tilta nobrauktuves pie intensīvas satiksmes nav jāstājas pie Dodiet ceļu zīmes, bet tad drīzāk ieskriešanās joslas vidū/beigās. Bet sekošu lavenderas ieteikumam un centīšos saņemt atbildi uz šo arī rakstiski, lai domstarpību gadījumā ir pierādījumi.

8/16/19 01:09 am - [info]virginia_rabbit

bijām ar Eiženīti atkal uz Pēru Gintu, un iesim 3.x, jo troļļi ir tik cool
stalkera foto no pretējā balkona )

8/15/19 08:47 pm - [info]kbrgs_ posting in [info]pajautaa - Antikvariāti

čau cibiņi,
kur Rīgā ir forši antikvariāti, vai lampu veikali? Meklēju lampas dzīvoklim, kurš ir pilnīgi pliks, un atduros pret gākas baismām...

8/15/19 06:56 pm - [info]adele_varbut posting in [info]pajautaa

Sveiki!

Vai kādam ir pieredze iet ar kājām no Siguldas centra uz Krimuldas baznīcu? Skatoties google maps, izskatās, ka jāmet paliels loks līdz Turaidas pilij, tāpēc gribēju saprast - vai ir sakarīgs ceļš arī ejot taisni? Un vai autobuss no Krimuldas uz Siguldas centru pietur baznīcas apkārtnē?

8/15/19 05:44 pm - [info]bozena - Dienas sašutums (pamatots saskaņā ar punktu 7.3.4)

Jaunkundze vēlējās pierakstīties Nacionālajā Bibliotēkā.
Nesanāca, jo zebiekstei nebija mammas parakstītas atļaujas apstrādāt savus 17 ar pusi gadus vecos īpašos datus.
Tas ir pizģec, draugi! Bibliotēkā, Karlo! Bibliotēkā!
Bankā gan viņai kontu atvēra, lai es tur varētu skaitīt savu naudu, bez vecāku piekrišanas. Tur atļauju nevajag.
Kad zebiekstei vajag pie ārsta, tad man pierakstot jādod viņas telefona numurs, jo ja nu iestāde piezvanīs man un pateiks, ka vizīte atcelta Citai Personai! Bērnam šādos te lūk, precību gados ir tiesības, saproties, atteikties no ārstniecības, bet nav tiesības parakstīt jopcik papīru par saviem gandrīz pilngadīgajiem datiem. Ko viņai tur prasa -kur nauda stāv vai?
Kaut kas ir sapuvis dāņu karaļvalstī, dārgā draudze.

Upd! Bet paga, priekš kam bibleni, ja no 16 gadiem var iet šaut ar bīsi?

8/15/19 05:43 pm - [info]anima_de_nera posting in [info]pajautaa - noīrēt auto

Iesakiet lūdzu pēc nesenas pieredzes, kur Rīgā vislabāk noīrēt vieglo auto pāris līdz 10 dienām LV braukāšanai? Der kompaktie (malku gluži nevedīsim), bet varbūt ne galīgi knapi auto! Un no kurām firmām toč izvairīties - absurdi noteikumi, apčakars, auto no šrota?
pateicos!
Tags:

8/14/19 10:32 pm - [info]virginia_rabbit

mans bērns ar punkta bērnu ir labākie draugi. satikšanās reizēs viņi kliegdami skrien pa gabalu viens otram pretī un tad izpilda "ruba ruba" berzēšanās rituālus. vakarā punkti mūs pavadīja uz vilcienu, un mēs kādu stundu huligānējām pa zālāju, kritām gar zemi un apšaudījāmies ar stacijas apstādījumu ogām. ideja bija pieplūkt pilnu sauju spožās klintenes un tēmēt pa draugu, saucot "kakselīšu lietus"

8/14/19 08:02 pm - [info]mtldd posting in [info]pajautaa

labprāt uzklausītu pieredzes stāstus un argumentētus ieteikumus par vietām, kur 26gadīgs peldētnepratējs varētu iemācīties tomēr peldēt. šķiet, ka šajā vecumā, kad bailes no dziļuma sāk tikai pastiprināties, nu vajag psiholoģiski orientētu un profesionālu instruktoru.
 

8/14/19 11:27 am - [info]data posting in [info]par_velti - Divas elegantas panteras meklē mājas!

Andromeda un Antlia ir burvīgas 3 mēnešus vecas kaķenītes, kas ar nepacietību gaida savus vismīļākos cilvēkus. Abām ir lielisks raksturs - vienmēr gatavas draiskām rotaļām, bet klusākos brīžos nāk glaudīties un sēdēt klēpī. Ja ir vēlēšanās sākt dienu ar murrīgiem rīta sveicieniem, tad šie kaķēni ir īstie!

Andromeda ir ekstrovertākā no abām, viņai patīk viss un visi, savukārt Antlia ir introvertāka un savu mīlestību dāvās labāk iepazītiem mīļcilvēkiem. Abas arī saprot norādījumus neiet vietās, kur viņām nav ļauts un tos ievēro, ir attārpotas un atblusotas, nokārtojas tikai kastītē.

Ja tev liekas, ka kaķenītes būtu tavs ideālais četrkājainais draugs, lūdzu, raksti uz rrokidt at gmail.com vai atstāj ziņu komentāros!


BILDES )
Powered by Sviesta Ciba