aabols' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, July 12th, 2020
  dienasgramata
  3:25p
  DELFI. Jaunatklāto Covid-19 gadījumu neesamība vienā dienā vēl ne par ko neliecina
  f
  11:53a
  : abstract
  skatos "abstract: the art of design". ļoti interesanti, jo mākslinieki runā ne tik daudz par saviem darbiem un to, kur viņi smēlušies iedvesmu (reti kas ir garlaicīgāks par to, kā klausīties māksliniekus, kas stāsta par savu iedvesmu), bet vairāk par dzīvi. un tas, lai cik pretrunīgi nesanāktu, iedvesmo.
  virginia_rabbit
  10:41a
  naktī uznāca bezmiega stress, un es izlasīju 2/3 no "80 dienās apkārt zemeslodei"
  dienasgramata
  10:42a
  DELFI. Ūdens temperatūra peldvietās noslīdējusi
  ctulhu
  1:16a
  siers slazdā
  raksts

  https://zoom.cnews.ru/news/item/510825?//

  un komentārs

  Это новая ловушка для дурачков, а то на старые приемы уже почти никто не ловится. Тут суть в том, что твое Ноу-Хау связанное с проектом при регистрации тихо регистрируют на подставную фирму в оффшорной зоне с датой хотя бы на день опережающей твою, хотя дата не так и важна. Если твой проект выстреливает, то все параллельные патенты подставная фирма продает одному из мировых лидеров у которого получаются все права на твое Ноу-Хау. Ты можешь судиться, но суд стоит миллионы и шансов выиграть у компании с неограниченными финансовыми возможностями практически нет. А если твой проект не выстреливает, то ты будешь платить деньги за производство (прикормленного производителя тебе же подсунут при регистрации проекта и вся "бесплатная" разработка будет привязана в его технологии) пока они у тебя не кончатся. Так что для устроителей это выгоднее чем игра в рулетку, — казино всегда в выигрыше. Классическое американское надувалово. По честному они уже давно не могут. Сейчас вообще в тренде разработка моделей динамического бизнеса по теории открытых систем. В такой модели только один честный элемент это сам изобретатель Ноу-Хау, а все остальные элементы это жулики разного пошиба. Считается, что таким образом внедрение Ноу-Хау происходит самым быстрым образом и это на благо прогрессу. А изобретатель это необходимая жертва заранее обреченная на облапошивание. Типа разделение труда: дело изобретателя изобретать (а лучше всего это делать на голодный желудок), дело производителей производить, а дело бизнесменов обогащаться за чужой счет. Маркс рыдал бы от счастья.

  http://www.offtop.ru/dustyattic/v20_671591_24_.php
  virginia_rabbit
  12:08a
  MUMS NAV COVID! (tikko saņēmu atbildi)
  Saturday, July 11th, 2020
  virginia_rabbit
  9:58p
  mamma, man ļoti patīk kaps.
  zināji, ka es nečurāju uz kapiem?
  man tētis iemācīja
  inese_tk
  1:22p
  jūlijs
  nepatīk ilgstošs stiprs vējš. rada sensoro overloadu un anksi. nepatīk, ka visu laiku gar mani kaut kas rīvējas un trinas un šņāc. un ir vēl arī auksts. tagad ir tāds. varu baudīt tikai īslaicīgi un kādā vējam piemērotā vietā - divdesmit minūtes pie jūras (liela ezera, hes dambja pie daugavas, kādā skatu tornī) ir maksimālā vēja baudīšanas doza, kas var sagādāt patīkamas sajūtas.
  dooora
  1:42a
  Friday, July 10th, 2020
  dooora
  11:42p
  čoms man šodien rekomendēja pārkvalificēties par kuģa pavāru.
  teōrijas nodarbībā no kambīzes ielūrēju kokpitā. skērijs šits tur.

  King Air, 'bove water & land, effing close to fire
  rkktzd
  10:56p
  Riepziedu tēja
  kants
  9:41p
  viltotais 8kājis
  gribēju centrāltirgū nopirkt astoņkāji, bet tur atradās tikai kalmāra taustekļi. ko ar tiem darīt? sekojot jz. mazaa_mija padomam, ca 2h vārīju citronūdenī ar drusku vienkāršām garšvielām. sanāca tik mīksts, ka āda ar piesūcekņiem pati nonāca nost - to notraucu un gaļu iemarinēju citronu sulā, olīveļļā un piparos.
  uz pannas apcepu rupju sagrieztus, ar mizu vārītus jaunos kartupeļus, uz cepšanas otro pusi pievienojot tāpat rupji sagrieztus taustekļus, smalkas sarkanā sīpola šķēles, maltus piparu un pāris karotes kaperu. servējot to visu pārlej ar mērci no plastmasas pudeles, kurā līdz baltumam sakrata olīveļļu ar citrona sulu un izspiestu ķiploku, un vēl tos pašus melnus maltos piparus. svētki!
  dooora
  9:42p
  vecāki man uzdāvināja 89. gada Yamahu. sāku apgūt muzīkas teōrijas pamatus. pilnīga masonērija. toties atkal ir sapņi, neraugoties yz thc.
  iknakti vienā taktī
  kants
  1:35p
  obligāti brauciet uz tallinu
  aizvedu bērnu pirmo reizi uz ārzemēm - un tas bija labi un pareizi. un tur tiešām sajūta kā ārzemēs; un mainījās manas domas par tallinu. divi indikatīvi piemēri: talliskivi radošais kvartāls - gluži kā tas, kas lisabonā zem lielā tilta, ar daudz visa kā un ļoti brīvu atmosfēru; un otrs - 2x ēdām kioskos pie baltijas stacijas/autoostas/tirgus - jo tur vnk bija restorāna līmeņa aziāts un turks. var arī ērti ar kājām uz jūru aiziet. 

  galvenais - kāda māksla! esmu aprakts, sabradāts no labuma!  
  - šomēnes notiek tallinas biennāle. atšķirībā no riboca bagātībām, centrālais objekts ir viens, toties tāds, ka laikam gan top 10 ko mūžā esmu piedzīvojis: edward von lōnguse (tas, kam uz zaļās būdas tallinas pagalmā grafiti ar mironi un iepirkumu ratiņiem) lielistāde "pastardienas katedrāle" - 800m2 pamests angārs pilnīgi apokaliptiskā, imersīvā mākslas pieredzē: graffiti un skaņa, vide un objekti, tēlainība, koncepts un telpas horeogrāfija. satriekts! 
  - kumu pa to laiku ir elnaras taidres briļanti nokūrēta grafiķa velo vinna izstāde: biedējoši detalizētas un super simetriskas socialist dreamskapes, gadrīz disturbējošas kolažas un svaigi veltījumi  
  - brauciena lielākais atklājums: fotografiska tallinn izstāžu centrs. imperiāla kvalitāte! kur tas redzēts, ka no 4 izstādēm izcilas ir visas 4? lina iris viktor gluži nohipnotizē ar savu dark testament melno un zelta estētiku, tad ar zeltu klasiskā sudraba želatīnā turpina sebastiāo salgado, vēl izrādās, ka braiens adams ir daudz labāks fotogrāfs nekā mūziķis, pie tam grūtākajā portretu žanrā, un tad visbeidzot - pirmā ever tāda mēroga tom of finland fotoizstāde, kas atklāj, ka viņa slavenie zīmējumi patiesībā ir stipri dokumentāli! un pēc tam turpat ārā ir frenchy bistro, kura pagalma plašumā dzert royal kir, ēst mīdijas un pīles burgeru ar batātes free
  krii
  12:09p
  Varbūt FB dzimums tomēr jāmaina atpakaļ uz sievieti?
  " Sveiki visiem. 💗🤗 Šī ir mana grupa, ar seksīgu un skaistu sieviešu loceklis 👄👯💦, jūs varat sazināties ar sievieti uz datumu vai vienkārši gadījuma tērzēšana. Lūdzu pievienoties šai grupai, šī grupa ir reāla, un jums nav nepieciešams tērēt savu naudu sievietēm, kas var apmierināt jūsu seksa vēlmes 👄👙, es apliecinu jums..."
  Thursday, July 9th, 2020
  ctulhu
  8:17p
  X risks
  kuru, šķiet ir pamanījis Bredberijs

  https://www.facebook.com/artis.buks/posts/4049350348473794
  krii
  4:45p
  Jūnijs bija neprātīgs pilskungs, šarmants uzdzīvotājs, dzina strādāt līdz ģībienam, bet pēc tam atalgoja ar ballēm, ziediem, nebeidzamiem gaismas šoviem un smaržu terapijām.
  Es viņu mīlēju. Un mazliet cietu.
  Sen nebiju jutusies tik nogurusi, sen nebiju jutusies tik laimīga.

  Tagad atnācis jūlijs, gaidu maigās melleņu naktis.
  virginia_rabbit
  4:04p
  divriteņu bumam sākoties, ļaudis bija noraizējušies, ka ciskudriļļa sedlos nevar atšķirt, kura ir bagāta kunga meita, kura parasta mašīnrakstītāja, tāpēc Tiffany's laida klajā šo dimantiem un smargadiem rotāto lai būtu acīmredzami )
  martcore
  3:11p
  dienasgramata
  1:52p
  Uga Dumpis: Saslimšanas risku rada izklaidēšanās
  f
  8:30a
  also, uz septembri esmu beidzot pierakstījusies uz procedūru, kurai ilgi metās sprunguļi ritenī - tad nedrīkst vasarā, tad nedrīkst stāvoklī, tad nedrīkst, kamēr baro, tad klīnikā rekonstrukcija, tad laika nav, nu tad tagad beidzot ir, ja vien ne kōvids, protams. uztraukums ir par diviem iespējamiem variantiem - tas izrādīsies vienkārši haips, un čiks vien sanāks, t.i., nekāda efekta, un otrs variants, ka būs alerģiska reakcija vai kaut kāda ne tāda reakcija un sarkana seja. bet nu it kā otrajam variantam nevajadzētu būt. jett plasma lift profi. ar cerību novienmērīgot to sejas ādas toni. nu un, ko tur liegties, moš āda kā tāda glītāka kļūs, hehe.
  au
  8:19a
  šorīt bērni pamodās sešos, tas laikam par sodu, ka vakar vakariņu gatavošanas laikā paralēli sataisīju viņiem čia sēklu pudiņus šodienas otrajām brokastīm, kurus mēs ar vīru negausīgi paši norijām pēc viņu iemidzināšanas.

  //bet totally worth it - baisi garšīgie sanāca
  inese_tk
  1:51a
  jūlijs
  suņuburkšķu pļava pārvērtusies par vīgriežu pļavu un joprojām nav nopļauta.
  mūsu iestaigātās takas nogrimušas zālē. lēkšojot likās it kā mēs peldētu.
  zirgs dedzīgs un ātrs un spēkpilns. jūlija vakaru gaisma tik skaista.
  Wednesday, July 8th, 2020
  chaj
  11:09p

  Короче....  "Наутилус, Агата Кристи... не дай бог Чай Ф... это для меня говно-рок"


  "Гении умирают тогда, когда надо... это касается и Башлачева тоже.. это значит, что в 93-ем году ему делат было абсолютно нечего."

  san
  7:24p
  Vauziņu laiks
  Ir 93. vauziņu diena un man negribas apstāties. Suņi ir brīnišķīgi skolotāji un terapeiti. Viņu pasaule ir ļoti tieša. Tajā lietas ir tādas, kādas ir. Un šajā pasaulē ir vieta man. Ļoti svarīga vieta, ja vien es to vēlos (un ja man ir kārumi).

  Un kādas dāvanas suņi māk sagādāt!

  Lielākā dāvana ir tas, ka suņi vienmēr ir ļoti klātesoši, un viņi vienmēr ir viņi paši. Tas ir lipīgi. Lipīgs ir arī viņu spontānais priecīgums un dzīvīgums. Esot tāda aizrautīga un jautra bariņa vidū, vismaz uz to brīdi ir jāsmaida un jādzenājas viņiem līdzi, mēģinot kādu saķert un sabužināt.

  Vēl viņi dāvina dziesmas. Katru rītu, vakaru, un arī katru reizi, kad kāds kaut kur aiziet, visi trīs korītī dzied. Tā dziesma ir kaut kas pārpasaulīgs un smieklīgs vienlaikus. Nesijai ir ļoti skaista, tīra un plaša dziedamā rīkle, bet Skudra vairāk ķērc, kā tāds mazs, pūkains Aksels Rouzs. Tomi ir smuks, ne pārāk spēcīgs tenoriņš. Bet visas trīs balsis kopā izklausās iespaidīgi, un nedaudz mistiski.

  Arī pats 100 dienu projekts ir dāvana. Ļoti veiksmīgs formāts, kas strādā. Pirmās dienas ir grūtas, tu jūties stulbs un kaunīgs par savu sviestu. Tam jātiek pāri, līdz iejūties un sāc izbaudīt. Nav tik svarīgi, cik labs ir gala rezultāts. Svarīgākais ir 100 dienas pēc kārtas sadūšoties kaut ko uztaisīt un izlikt apskatei. Tā uzaug drosmes un radošuma muskuļi.

  Šo 93. dienu laikā esmu iemācījusies, ka dzīve ir labāka tad, ja es to dzīvoju šobrīd. Un to, ka iekšējais kucēns ir jāsamīļo, tāpat kā iekšējais kritiķis, jo arī tas ir tikai nobijies kucēns. Un, ka Lielais Nezināmais atnāks tāpat, tad kāpēc gan to nesagaidīt ar interesi un cerībām. Nu un, protams, to, ka katrs pats ir savu vauziņu autors, bez kura stāsts nevar notikt.

  Yours truly, editor in chief at Vauziņas
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba