| Viņu es tiešām neapskaužu.. Kaimiņos dzīvo kāda sieviete, izskatās, ka pāri 30. Viņai apmēram pirms mēneša piedzima otrs bērns. Viss jau būtu, kā parasti, tikai ir tāda lieta, ka viņas pirmajam puisītim ir tikko pāri gadiņam, viņš tikai pirms laika sācis pats savām kājiņām stabili staigāt. Šitik maza laika starpība starp mazajiem!!! Nabaga viņas organisms.. Sanāk, ka otrreiz stāvoklī palikusi, kad pirmajam +/- pusgads.
Nopirkuši dvīņu ratus, kur lielākais priekšā sēž, bet mazais aiz tā čuč. Mazajā auto divi bērnu sēdeklīši.. Mājās divi dupši, kam pamperi jāmaina, divas mutes, kam ņamma jādod, divas gultiņas, dubulti veļas kalni, atkal negulētas naktis, atkal viss no jauna.. Visu šo laiku pie viņas dzīvo arī māsa, palīdz. Citādi jau tiešām traks var palikt.. Kad jaunā mamma iet laukā, bieži dzirdu viņas pacelto balss toni. Nervi..
Traki. Tiešām neapskaužu. Kaut ir bijis, kad noskatos uz viņiem un asaras sariešas. Tādas laimes un prieka.. |
vnk taa gadiijaas -- taapeec tak netaisiis abortu
abi vecaaki ljoti gribeeja pirmo berninju un ljoti ljoti priecaajaas un gaida arii otroi - -teetis ir izcils paraugteevs, pirms pirmaa puikas dzemdiibaam bij izlasiijis n reizes vairaak uzzinjliteratuuras par un ap gruutnieciibu, beerniem utt, nekaa pati maaminja
visur piedalaas pie audzinaashanas saakot no pamperiem un beidzot ar speeleeshanos
draudzene ir pati sauliite, vislaik smaidiiga, uztver to visu kaa prieku un laimi
(shkjiet jau tieshi tev esmu par vinju staastiijusi -- nu tieshi par attieksmi)
jaa - -protams traki, ka pirmais beerns tik atri no maates piena jaaatnjem, jo nevar tak mamma triis uztureet no savas organisma, bet nu
nu jaa -- un protams, ka traki prieksh pashas sievietes organisma, bet ne pirmais ne peedeejais taads gadiijums
par taam ikdienas gruutiibaam, garastaavokli, iztureeshanos
nez nez
tas vairaak no cilveeka atkariigs