dear you.....'s Friends

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 15 entries

Wednesday, January 27th, 2021


kisswithafist

10:29p
Šodien laikam globālais viss ir slikti, kam par godu izvedu sevi pastaigā, nobridos pa sniegu, aproce to ieskaitīja kā aerobo vingrošanu.
Beigās iegāju puķu veikalā. Vispār man pojenes ir dziļi vienaldzīgas, bet izrādās, ka pojenēm janvārī paiet garām nespēju. Tā nu man ir trīs pojeņu, pāris lizanšu un dažu vaska puķu pušķis, kurš ir smuks, bet beigās tomēr izmaksāja kaut kādu neadekvātu naudu. Bet nu nekas, acīmredzot, tā vajadzēja.

(6 comments | comment on this)

fedrs
8:50p
Ledus pilnīgā dirsā.
(c) Miks

(1 comment | comment on this)

fedrs
5:00p
Pārdomāti lēmumi un izlēmīga rīcība

- Man lūdzu...
- Mēs Jums nevaram pārdot. Jums jāpasūta internetā. Un tad mēs Jums izsniegsim.
- Aha! [Izvelku telefonu un sāku bakstīt mājaslapu] Vai man tas rēķins patiešām jāapmaksā ar pārskaitījumu?
- Nē, varat apmaksāt pie saņemšanas.
- Gatavs!
- Kas Jums bija pasūtīts? Tas?
- Jā.
- No Jums... eiro. Maksāsiet skaidrā vai ar karti?
- Skaidrā.
- Paldies!.. Lūdzu!
- Paldies!
- Uz redzēšanos!
- Visu labu!


E

(3 comments | comment on this)

lotele

10:21a
Daudz jāmācās, viss krājas kaudzēs - netīrie trauki, veļas grozs, lekcijas un kursa darbi. Kaudze pie kaudzes, es tikmēr līkumoju cauri, ik pa laikam paņemot vienu lietu un noliekot to vietiņā.
Mēnesi nomocījos ar ik-vakara galvassāpēm, tad viņas sāka parādīties jau no agra rīta. Tomēr saņēmos sazvanīt dakteri, izrakstīja migrēnas tabletītes. Un palika labāk, pēkšni tās kaudzes sāk sarukt, visam ir redzams risinājums un tas labais garastāvoklis arī ir te pat aiz stūra. Vēl 3 kursa darbi, vēl 5 eksāmeni un 1 diplomdarbs un tad būs tā diena klāt, kad izslēgšu visus ekrānus, paņemšu grāmatu un izbaudīšu to, ka nav jāblenž ekrānā.

(comment on this)

deloveja_kundze

12:34a
piedodiet, lūdzu, manas banalitātes, bet vienīgās zāles pret nāvi ir būšana kopā, lietu darīšana kopā, laika pavadīšana kopā. un kopīgu atmiņu taisīšana.

(1 comment | comment on this)

deloveja_kundze

12:05a
man brīžiem liekas, ka dzīve turpina pārbaudīt to, vai es tiešām esmu atmetusi smēķēšanu, jo visu laiku notiek tik daudz lietu, kas vienkārši liek gribēt uzpīpēt.

(comment on this)

Tuesday, January 26th, 2021


klusums

3:09p
Bija jautājums, kādus ieteikumus (literatūrai) par to kā trenēt intuīciju, jo visu dzīvi dzīvo "ar galvu". Liekas, ka var arī labāk.

Un tas jautājums pat nebija konkrēti man, bet es kaut kā jūtos, ka man uz to ir jāatbild ļoti nopietni. Varbūt tas ir lieki. Varbūt arī ne.

Pirmais, kas nāk prātā - vienmēr var labāk. It īpaši tāpēc, ka cilvēks ir ļoti audzināts nebūt saskarē ar sevi, savu intuīciju, savām emocijām. Bet ko tieši jautātājs domā ar intuīciju? To var uztvert gan kā savu iekšējo sajūtu, kas pašam ir vajadzīgs un ne. Uz šo es arī koncentrēšos, jo tas manuprāt ir labākais intuīcijas izmantošanas veids, nevis uzminēt kaut kādus ārējus faktorus un notikumus. Man intuīcija ir būšana kontaktā ar sevi, tādējādi arī spējot uzķert tās mazās neapjaušamās informācijas druskas, kas mūsos jau ir. Intuīcija NAV zināšanas. Drīzāk dziļāka izpratne, par to, ko jūti. Un man besī bez vajadzības līst ezotērikā, centīšos to arī nedarīt.

Viens ārkārtīgi burvīgs triks, lai saprastu, ko jūti, ir vizualizācija. Visdažādākā veida. Piemēram, ja ir jāizvēlas starp vairākām izvēlēm, iedomājies, ka esi krustcelēs vai vairākām durvīm priekšā. Katrs no ceļiem/durvīm apzīmē vienu tavu izvēli. Un tad paskaties, kas ir aiz durvīm pa vienai, vai paskaties uz konkrēto ceļu. Kā tie izskatās? Un pievērs uzmanību savām ķermeņa sajūtām, kāda ir sajūta, kur ir vieglāk un atbrīvojošāk? Kur ir skaistāk? Kur ir kārtīgāk, kur ir nepatīkams bardaks? Šis ātri vien dos ieskatu, kura izvēle ir vairāk Tava.

Neesmu Marijas Kondo fans, bet viņai arī ir ļoti laba tehnika, kā saprast par lietām, kuras paturēt vai ne - does it spark joy? (Un man prieku rada māksliniecisks bardaciņš ar daudz sīkiem nevajadzīgiem krikumiem. :D ) Šis ir jautājums gan savas dzīves kvalitātes uzlabošanai, gan būšanai saskarsmē ar sevi.

Man jebkurā gadījumā ir pieredze, ka čujs par dažādām lietām attīstās, kad noņem iekšējos blokus. Un tad var tālāk runāt par terapiju, banāli, es zinu. Bet tieši terapija var būt labs palīgs, lai atrastu to kontaktu ar sevi. Arī lai atrastu iemeslus kāpēc šis kontakts pazudis. Piemēram, izrādās es tīri labi māku lasīt cilvēkus, bet man agrā bērnībā meloja par emocijām, ko citi jūt (aizkaitināts "es neesmu dusmīga!!!"), kas uz ilgu laiku izčakarēja spēju lasīt cilvēkus, bet saprotot iemeslus un ar tiem strādājot un kāpjot pāri, dabiskie talanti atkal var izpausties.

Ja terapija nav opcija vai tur fokuss ir uz citām lietām, tad, manuprāt, vērtīgi ir strādāt ar iekšējo bērnu. Tas ir tāds emociju kamoliņš, kurš ļoti balstās uz instinktiem un intuīciju, prātuļojošais prāts vēl nav tik ļoti attīstījies. Twiterī laba alternatīva ir arī iekšējais kucēns. Tas der tiem, kuri sevī nevar ieraudzīt to iekšējo bērnu kā mīlamu un atbalstāmu. Par šo grāmatas gan ir, esmu redzējusi arī latviski, nezinu cik labas, jo es gāju citu ceļu.

Man personīgi ir vēl viena tehnika, kas velk uz ezotēriku vai vismaz tā bieži tiek izmantota ezotērikā. Ķermeņa mikrokustības/neapzinātās kustības, kā atbilde, lai sarunātos ar zemapziņu. (Atkārtošos es runāju tikai par to, lai vairāk uzzinātu, kas pašam iekšā darbojas, ar šo neuzzināsi neko ārpus sevis, vai dievs nogrābstās, pareģosi ktk.) Vienkāršākajā variantā tas ir svārstiņš. (Gūgle -> pendulum subconscious mind) Man tas ir kaut kā līdzīgi bet es to daru bez papildlīdzekļiem un izmantoju pirkstu refleksīvās kustības. (Var jautāt kā, ja interesē. Bet lūdzu, lūdzu, lūdzu nesaejiet ezotērikā, ja saejiet, tad ņemiet prātu līdzi.)

UPD. Es nezinu kā es nepieminēju rakstīšanu! Rakstīšana kā journaling un sevis izzināšana caur rakstīšanu ir spēcīgs rīks.

(comment on this)

sarkans0987

11:50a
Sky is awake

Kad debesis neguļ, es arī nevaru. Sapņi mani modina. Nomods nedod mieru. Mana iekšējā saule staro krāsainas gaismas deju.

(comment on this)

mindbound

9:55a
current mood: working
current music: Mentallo & The Fixer - Burnt Beyond Recognition: Radiant

(7 comments | comment on this)

Monday, January 25th, 2021


mazeltov

11:28p
Šovakara izklaides programmā noskatījāmies Navaļņija filmu.
Bez titriem, krieviski. Brīžiem gan kaut ko palaidu garām, jo tomēr tas stāstījums ir diezgan ātrs, bet nu jā.

Latvijā jau tāpat. Mērogi gan citi, princips un ietekme uz parasto iedzīvotāju labklājību tāda pati. Puze, Mākoņi. Un kur nu izskaitīt tos apkārt, korupcijas 5. lokā orbitējušos visādus sīkos kabatcaurlaižzaglēnus. Biedrību un fondu taisītājus. Ğimenes un citu noderīgo sieviešu amatos iebīdītājus. Biznesa atkritumus. Tas ir, atkritumu biznesmeņus, utt., u.tjpr.

(6 comments | comment on this)

mazeltov

11:15p
Ja gribat redzēt varonīgos holandiešu "protestētājus", meklējiet tviterī #avondklokrellen
Tur ir tie lielākie cietēji, kuri dauza veikalu skatlogus, zog, dedzina, demolē policijas auto, utt.
Labi, ka dzīvoju laukos, kur vidējais vecums 5km rādiusā ir kādi 73 gadi. Tie diez ko tālu bruğakmeni aizsviest nevar.

(comment on this)

kisswithafist

8:40p
Padevos. Iepirku stilīgu melnu konvekcijas sildītāju, kuru rīt biedrs piestiprinās pie sienas. Viss tāds stiklīgs, ar taimeri un ko tik vēl ne.
Pamazām kļūst siltāk un pat drusku mierīgāk, funny, huh

(6 comments | comment on this)

kisswithafist

2:40p
Zirņu putrzupa - kārtējais apliecinājums, ka es vienkārši nemāku taisīt klasiskos latviešu ēdienus. Es mierīgi varu uzmakarēt springrollus, Kijevas kotletes, suši, tamago un citronu tarti, bet joprojām īsti nemāku izvārīt kartupeļus.

Jāskatās, ka pilsonību neatņem :D

(9 comments | comment on this)

yulungu

12:29a
Masturbācija nav prokrastinācija.

(1 comment | comment on this)

mindbound

12:17a

Šobrīd ļoti novērtēju faktu, ka taksometru pakalpojumi nu jau ir visai līdzīgās cenās ar sabiedrisko transportu.
current mood: stressed
current music: Lustmord - Zoetrope: The Harrow

(comment on this)


> previous 15 entries
> top of page
Sviesta Ciba