black_data

Sofia Isella - The Chicken is Naked and Afraid

Jul. 21., 2026 | 06:29 pm
posted by: black_data

"I am the shit, sir, and I hit the fan."

Diezgan talantīga persona un izklaidējoša performance.

https://youtu.be/kaSXc5z3okc?si=B9aAKoe20VfsZH3W

# | ir doma izteicās 1 | Add to Memories


ulvs

Jul. 21., 2026 | 11:34 am
posted by: ulvs

Ļetova ansamblis - Sākumā bija vārds (1992.g.). Tā ir skaista dziesma. Ļoti patīk ritma sekcijas akcenti un akordu progresija - vienkārša, bet efektīva.

# | ir doma izteicās 2 | Add to Memories


rkktzd

Jul. 21., 2026 | 10:22 am
posted by: rkktzd

ošit, tagad ir Plug Data!!! Pure Data bērns, kas piedzimis pirms 4 gadiem ar adekvātu interfeisu un workflow. Superīzī integrācija jebkurā DAW, bez prob var atvērt jebkuru Pure Data patchu un viss strādā. Citiem vārdiem - tagad savu frīkaino PD patchu vari atvērt un tā audio ierakstīt savā DAW. Karoč Pure Data nākamā iterācija. Es teiktu, ka paradigmas maiņa. Un smuki izskatās

# | ir doma | Add to Memories


missalise

Jul. 21., 2026 | 09:55 am
posted by: missalise

Man parasti negaršo kolēģu atnestās kūkas dzimšanas dienas svinībās. Vakardiena arī nebija izņēmums. Ieraudzīju kūku "Pārsla" un jau nopriecājos, ka šoreiz nebūs tik traki, būs ēdama, bet kas to deva. Šajā Pārslā sazin kāpēc bija ielikti ļoti saldas želejas gabaliņi. Eh. Un vēl katrā tādā kūkas gabalā taču vesels lērums kaloriju.

Man jau arī drīz vajadzēs izdomāt, ko šoreiz nest kolēģiem uz savu dzimšanas dienu. Domāju, ka varbūt nopirkt vairākas kastītes ar mazajām Cielaviņām. Tievēšani tā ir viena no labākajām kūciņām - mazajā ir ap 100 kalorijām un pat jau pēc vienas ir sajūta, ka tiešām esi apēdis našķi un kārais zobs ir apmierināts. Varbūt vēl uztaisīt mājās lavaša rullīšus ar lasi. Mēs tajā dienā darbā būsim tikai trīs no mūsu nodaļas.

# | ir doma izteicās 2 | Add to Memories


zivs

Jul. 21., 2026 | 08:19 am
posted by: zivs

pr laimi nav latests, un ciba nesmird pēc izkārnījumiem, gnidra un mapata

# | ir doma izteicās 5 | Add to Memories