Visa sāls ir nevis skolā, bet pasniedzējos! Gāju Mustangā, teorijas pasniedzējs Ēvalds Orbitāns- perfekts (nokārtoju ar pirmo reizi)! Braukšanas pasniedzējs pirmais bija briesmīgs, tik naudu noslauca. Aizgāju pie otra- Valdis Žurovs, viņš galvu saķēra ieraugot kā es pārslēdzu ātrumus un stūri grozu - pirmais gan teica, ka esot labi. Braukšanu nokārtoju ar pirmo reizi. Bet šķiet, ka viņš vairs nav Mustangā. Ja būtu jāiet vēlreiz mācīties, izvēlētos šos divus pat tad, ja viņi no 2 skolām būtu.
stūri groza un ātrumus pārslēdz katrs tā, kā viņam ir ērtāk. un vainīgi ir nevis instruktori, bet paši braucēji, kuri negrib mācīties tāpēc, ka instruktoram ir bārda vai viņš nerunā par tusēšanu esītī.
from:
esmansev
date: Okt. 7., 2010 - 10:18 pm
#
Gāju Mustangā, teorijas pasniedzējs Ēvalds Orbitāns- perfekts (nokārtoju ar pirmo reizi)! Braukšanas pasniedzējs pirmais bija briesmīgs, tik naudu noslauca. Aizgāju pie otra- Valdis Žurovs, viņš galvu saķēra ieraugot kā es pārslēdzu ātrumus un stūri grozu - pirmais gan teica, ka esot labi. Braukšanu nokārtoju ar pirmo reizi. Bet šķiet, ka viņš vairs nav Mustangā. Ja būtu jāiet vēlreiz mācīties, izvēlētos šos divus pat tad, ja viņi no 2 skolām būtu.
Atbildēt | Diskusija
from:
bax55hqy8dlb
date: Okt. 20., 2010 - 12:41 pm
#
Atbildēt | Iepriekšējais