antuanete

Sep. 5., 2005 | 11:56 am
No:: antuanete

Vingrot vajadzēs, bet noteikti pie laba speciālista. Palīdz tie vingrinājumi, kas stiprina muskuļus, kuri ir kurstu rajonā, paralēli mugurkaulam. Rentgenā var arī neko neredzēt, vajadzēs datortomogrāfiju. Vajdzētu izvairīties no tādiem sporta veidiem, kas saistīti ar skriešanu un lēkāšanu - jo tie tricina mugurkaulu un, ja kāds nervs ir saspiests, tad kļūst sliktāk.
Vēl iesaku rīvēšanos ar dvieli - pameklē kādā no vasaras "Ievas" numuriem tās sievietes stāstu, kura ar norīvēšanos izārstējās no paralīzes. Bet var arī pēc izjūtas, galvenais, lai asinis sāk riņķot, jo jebkuras nervu sāpes ir nerva sauciens pēc apasiņošanas.
Apmēram tā. Pati labi zinu, jo pagājušo rudeni baigi sāka sāpēt mugura, bet tagad ar vingrošanu un asinsrites stimulēšanu esmu kaut kādā jēgā tikusi. Bet tas būs jādara regulāri, jo, ja iesāk muskuļus trenēt un pēc tam pārtrauc, ir vēl sliktāk.

# | view all comments


Reply

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: