Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


31. Maijs 2010

Nekādu problēmu, Doma laukums @ 14:19

[info]dzeina:
Ak, nav jums nekādu problēmu? Aizejiet uz Doma laukuma "Nekādu problēmu", pašas atradīsies. Kā vakar ar kompānijas biedriem spriedām, šajā iestādē iegriežamies ar apskaužamu regularitāti - reizi gadā. Biežāk, nudien, nav vērts. Šoreiz pat nepārbaudījām, kas īsti ir ēdienkartes piedāvājumā, taču ar to var iepazīties viņu mājaslapā. Un, pat ja uzrunā kaut kādi ēdieni, vai alus par Ls 2,50 (wtf?), joprojām vērts apsvērt, vai doties uz turieni.
Jo sarunāties normāli nav iespējams. Pozicionējuši sevi kā "muzikālo restorānu", "Nekādu problēmu" piedāvā vidējas kvalitātes karaokes dziedoņu cienīgus muzikālos uznācienus, turklāt nenormāli "pārgrieztus". Apkalpošana haotiska - sirdsapziņas pārmetumi, neatstājot dzeramnaudu, nav. Atsevišķs stāsts varētu būt par t.s. "labierīcībām", taču, tā kā šī komūna ir veltīta gastronomiskām baudām, šoreiz atturēšos.
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]mikii
Date: 31. Maijs 2010 - 16:40
(Link)
pēc alus cenām šķiet, ka viņiem krīze ir beigusies. imho tieši draudzīgā cena bija tas, kas pagājušogad varēja piesaistīt..
btw, pagājušogad bija arī daži gaumīgi muzikālie priekšnesumi, vismaz vienreiz. pārējās neatceros. muzikālos priekšnesumus vismaz :D
[User Picture Icon]
From:[info]coma
Date: 31. Maijs 2010 - 17:07
(Link)
nu šoreiz muzikālais priekšnesums bija, maigi izsakoties, galīgi garām - čalis ļoti centās, bet sanāca viņam diezgan šķībi un gaudulīgi, ko nez kādēļ mēģināja atsvērt, uzgriežot pamatīgu skaļumu. bet varbūt mēs vienkārši vēl bijām pārāk skaidrā, tāpēc piekasīgi.
[User Picture Icon]
From:[info]degeneralis
Date: 6. Jūnijs 2010 - 22:16
(Link)
Vairs nav Piebalgas Senču par 0,90?
[User Picture Icon]
From:[info]non_sense
Date: 11. Jūnijs 2011 - 11:14
(Link)
par to alus cenu zinu, ka ja ej pats pakaļ pie letes, tad cena ir 1,80. Tā cena, kas ēdienkartē ir "ar apkalpošanu pie galdiņa"

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi