Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


26. Septembris 2016

(bez virsraksta) @ 15:00

[info]lavendera:
Tags:

Ko tādu es joprojām atceros no šīsnakts sapņa - kaut kur sabiedriskajā transportā man nejauši nogrieza plaukstu, es to paķēru līdzi lai kādā brīvā brīdī liktu piešūt, bet pēc laiciņa izrādījās, ka tā nemaz nav manējā, man joprojām ir abas ... un līdzpaņemtā nepiederošā.
 

Nacionālās ceļu kultūras īpatnības @ 08:23

[info]mazeltov:
Vakar braucu pa Talsu - Rīgas šoseju P128, kur notiek ceļu remonts un ir diezgan gari gabali, kur ir palikusi tikai viena josla, līdz ar to jāgaida pie luksofora, kamēr pretējā virzienā braucošā kolonna aizbrauc un iedegas zaļais. Un tad kāda brīdī stāvošajai kolonnai garām panesas džips un, neskatoties, ka joprojām deg sarkanais, brauc tik tālāk pa to vienu palikušo joslu.

Nu kā, kā tas var būt, ka pietiek tikai ar divām dienām Latvijā, lai redzētu kaut ko tādu, ko pāris gadu laikā neesmu redzējusi nevienā Rietumvalstī?

Es neticu, ka tajā džipā kāds mira nost un tāpēc bija tik kliedzoši jāpārkāpj noteikumi. Es domāju, ka tur visu izšķir ļoti šaura piere, mikroskopisks krāns, un nez no kurienas izvilkta vienlīdzīgākuma sajūta.
 

(bez virsraksta) @ 08:11

[info]missalise:
Brīvdienās biju laukos. Aizbraucot likās, ka ir šausmīgi auksti - pamēru sev temperatūru - uh, gandrīz 37. :( Atceroties iepriekšējo reizi, kad tieši tā sākās mana saslimšana, kas izvērtās uz divām nedēļām, antibiotikām un darbnespējas lapu, veicu visas nepieciešamās darbības, lai nesaslimtu - sadzēros karstu tēju, sadzēros lielos apjomos C vitamīnu, kā arī galvenais - izkarsēju kājas karstā sinepju ūdenī. Piereze rāda, ka šis paņēmiens tiešām labi strādā. Pusi nakts gulēju tā kā slims cilvēks, toties otrā rītā pamodos spirgta un vesela. :)

Mums mājās ir tik daudz visādu krāmu un krāmiņu, ka tur traks var palikt. Bet vienā brīdī es sapratu, ka nav ko citiem izteikt savu neapmierinātību ar to, kā ir. Tā vietā, lai pukotos, ka starp tiem daudzajiem krāmiem var prātā nojukt, es tagad gandrīz katru reizi, kad aizbraucu uz laukiem, kaut ko sakārtoju - šoreiz tas bija plautiņš sienas skapī. Šīs lietas man ir grūtāk kārtot, jo tur ir daudz visādu sīku dzelzīšu un visādu štruntiņu, par kuru pielietojumu man nav ne mazākās jausmas, bet nu tos tad es liku atsevišķā kastītē. Nagliņas atsevišķi, skrūvītes ar strpiem galiem - atsevišķi, skrūvītes ar asiem galiem - atsevišķi, dībeļus - atsevišķi, parējo - lielākā kastītē kopā. Līdz neizkristalizēsies, kas tie tādi vispār ir.

Vispār - ieviest tur kārtību ir īsts piecgades projekts, bet... es esmu pacietīga. Ne visur, bet daudzās lietās.
 

(bez virsraksta) @ 00:48

[info]jimmy:
Ir vakari kad klusums sit kā ar stekiem
tikai tv raida pats nezinot ne vārda.
es lasu dzejoļus, tu Markesu lasi
un es dzirdu kā man aug bārda.

Pēc katra nepateikta vārda
bundzinieks maina vāles
pēc katra nepateikta vārda es gaidu veļus
pie ārdurvīm izbārstu sāli.

Tu šovakar aiziesi vēlu
kāds pat teiktu, ka neiesi vispār, tā nākas
kad klusums liedz kustēt un mēles
kā virves, ņem un pakar aiz krāgas.

Augšstāva dzīvoklī smejas,
bet te dzīvo klusiņām veļi,
kā suņi, kas nedzird savas rejas,
kā svešinieki, kam krustojas ceļi.

Satveru tavu roku, satveru ļoti cieši.
Satveru tavu roku. Satveru tavu tieši.
 

25. Septembris 2016

(bez virsraksta) @ 19:43

[info]kakjux:
Tags: , , ,

Man te ir stundu ilgs lidojums, pa kuru gribu uzrakstīt slavas dziesmas Nīderlandei un savam best friend.

Jo, tā jau bija. Tikšana turp gan bija nedaudz painful, bet ar nelielu kavēšanos tomēr nonācu galā. (Lutonu pārbūvē, draugi.) Devāmies uz Rotterdamu un viss bija priecīgi. Totāli teikšu, ka vispār viss weekends bija ļoti priecīgi. Biju waterbus un vispār pieredzēju kā ir, kad visā valstī ir vienota sabiedriskā transporta apmaksas sistēmiņa. Viss uz vienas kartiņas un visur droši ej un pīksti. Nu lūk, waterbus vispār ir diez gan interesanta štelle. Tikai nu, diez gan lēni, jāsaka. Bet nu, aizveda tas waterbus mūs uz Dordrecht un tur bija laba pastaiga. Viss kas interesants, aprikožu alus pauze un nebeidzamie baznīcu zvani. Atpakaļ gan mēs devāmies ar vilcienu, jo nu, jā.

Tad bija vēl daudz staigāšanas un visādu priecīgu sarunu un vispār visa kā. Un tad mēs aizdevāmies uz tādām divām lieliskām dzirdināšanas iestādēm. Vienā bija lielisks dīdžejs, kurš, protams, bija diez gan sūdīgs, bet dziesmas, kuras viņš lika, bija kolosālas. Un tad mēs totāli safanojāmies. Bet tad bija jāiet uz otru un jāklausās kanādiešu grupa. Šis experience bija vispār kaut kas uhtī. Ja neskaita to kaut kādu Nickelback wannabe ģitāristu, kurš patiesībā noteikti ir labs cilvēks. Nu, enīvei, pēc 2 aliem neizturējām un aizgājām atpakaļ pie dīdžeja. Mans lieliskais bestais friends visādi domāja kā tā labāk dīdžejam darīt zināmu, ka mums ļoti patīk diskotēka un, ka mēs vēlamies pasūtīt dziesmas. Mans ļoti vienkāršais risinājums tam bija - buy him a drink. Tas, protams, nostrādāja. Vispār jāsaka, ka mēs arīdzan kļuvām ļoti priecīgi un bija dejas, un es nobrāzu celi.

Es gribu teikt, ka mans labākais draugs ir lielisks cilvēks. Mīlu viņu bezgalīgi un uzskatu, ka viņa spontānais plāns vakardienai bija perfekts.

Šodien gan bija drusku grūtāk. Es, ē, noberzu faktiski visu ādu no saviem papēžiem un kliboju. Bet tas viss sūds un nieki. Jo totāli viss bija totāli fantastiski.

(Iesaku izvairīties no Lutonas lidostas. Te ir pizdjets. Gribu mājās pie kaķīšiem.)
 

(bez virsraksta) @ 19:30

[info]wowow:
Tags:

Tieksim kā ir, Džeks Bauers un par sevi nepārliecināts ierēdnis-prezidents īsti apziņā nelīmējas kopā (Designated Survivor pilots neflixā), tā ir problēma aktieriem, kas pārāk ilgi staigā vienā maskā. Tā uz sitienu tikai Hjū Lorijs nāk prātā kā pretpiemērs, nu labi, arī Klūnijs, bet tas bija sen. Bet var jau būt, ka kaut kad vēlāk Kīfers ķersies pie lietas pats un visiem sados bietē.
 

(bez virsraksta) @ 14:40

[info]dunduks:
Tags:

Reizēm, kad nav ko darīt, palasos ne pārāk svaigus futbola žurnālus un šobrīd tas ir "When Saturday Come" 1986.gada oktobra numurs (sliktā ziņa potenciālajiem maniakiem ir, ka tas varētu būt pieejams tikai abonentiem). Rakstā par (toreiz) General Motors-Vauxhall Conference (Anglijas piekto līgu) uzkrita divas prognozes - viena trāpīga, otra, ēēē, nedaudz garām. Trāpīts ir ar to, ka pamazām futbola piramīdas augšējā daļā ziemeļu industriālo (maz)pilsētu klubus nomainīs dienvidu un Midlends jauno pilsētu un piepilsētu klubi. Nedaudz :-) netrāpīts ir ar domu, ka pusprofesionālisms nenovēršami izplatīs augšup pa piramīdu uz trešo un ceturto līgu. Izskatās, ka tečerisma ziedu laikos fani sevišķi lieli optimisti nebija.

Jā, man uzaugt Anglijā noteikti būtu bijis interesantāk, bet nu neko, varbūt kādā paralēlā universā man tas būs tomēr sanācis :-)
 

24. Septembris 2016

usa it is @ 14:59

[info]traffico:
Mūzika: spēlē futboly
Tags:

Es laikam pamanījos izdzert dārgāko sidru mūžā- 12.27 Usd par mazu glāzīti- kaut kas starp 250 un 330 ml.
Un ja vēl pēc tam sajūsmā spiegtu, bet nea! :(
 

Chris Staples - Golden Age @ 16:51

(bez virsraksta) @ 08:11

23. Septembris 2016

(bez virsraksta) @ 13:22

[info]missalise:
Tags:

Atradu! Vienā šūnā cipars bija ierakstīts kā teksts. :( Bet tajā pašā laikā es visu to lauku biju iezīmējusi un uzlikusi, lai ir Number, bet tāpat nebija sapratis. Tā iet, kad kopē sazin no kurienes un sazin kā.
 

(bez virsraksta) @ 11:20

[info]kakjux:
Mūzika: Apollo 440 - Odessa Dubstep

Par vakardienu reportēju, ka viss ir traki joprojām. Marlīne ir kaut kas tik unikāls, bet tik pazīstams. Kaut kā gribas pieglausties un būt blakus.

Darbā biju 8am, uz treniņu 8:45am arī. Paģiru nezkāpēc nav.
 

Bērnam sega @ 13:17

[info]vacatio:
Netieku galā ar bērna segas izmēru. Šobrīd ir 100x130, bet tā regulāri izrādās kaut kur blakus, nevis bērnam virsū. Gribēju uz ziemu nopirkt lielāku, bet izvēle gaužām ierobežota - vai nu par 10 cm lielāka (kas diezvai glābs situāciju) un nākamais izmērs 140x200 , kas jau ir gandrīz pieaugušo un baidos ka aizņems daļu bērna gultas (matracis 80x160).
Cik lielas segas ir jūsu 5-7 gadniekiem?
 

(bez virsraksta) @ 12:47

[info]missalise:
Tags:

Šodien, taisot to excel tabulu, lai kolēģei normālāk datus izdotos savākt, nevaru atrast kļūdu. (Es parasti taisu kļūdu meklētājus ar loģiskajām funkcijām - tam un tam ciparam jāsakrīt ar to ciparu summu u.t.t.). Bet šodien nevaru atrast, ko es esmu palaidusi garām. Varbūt šodien jāmet miers un nākošnedēļ jāķeras klāt ar svaigu galvu.

Žēl, ka man darbā nav vēl kāda cilvēka, kurš arī pārzinātu tās tabulas - divas galvas kopā tomēr būtu gudrākas.
Kaut gan - no otras puses - zinot, ka ar to, kas ir, jātiek galā tev pašai, radošā domāšana raisās. :)
 

(bez virsraksta) @ 08:47

[info]mazeltov:
Vakariņās ēdu kartupeļus ar siļķi, soļanku un pat apmeklēju "Labieti" un iedzēru "Virsaiti"!
 

(bez virsraksta) @ 02:36

[info]rasbainieks:
kas man šobrīd dzīvē liekas apgrūtinoši
ka jāēd ir katru dienu, karl, katru dienu!
 

22. Septembris 2016

(bez virsraksta) @ 18:12

[info]kakjux:

Nez, kas šovakar notiks?
Rīt 8:45am treniņš.
Rīt 8:40pm lidmašīna.
 

(bez virsraksta) @ 16:57

[info]zin:
got english? (and bunch of other stuff)
http://saftehnika.com/en/about#jobApp-32
 

(bez virsraksta) @ 14:35

[info]soul_embraced:
Nav ticamības, jo neviens cepurē neguļ!
Klik )
 

(bez virsraksta) @ 13:11

[info]missalise:
Iesakiet, lūdzu, jauku teātra izrādi (vēlams - ne pārāk smagu), uz kuru varētu aiziet arī gados vecāka kundze.

Citādi - šodien noskaidroju, ka Latvijā reģionālais iedalījums mainās no tā, kāda iestāde to nosaka. :D Satversmē minēts, ka Latvija sastāv no Vidzemes, Kurzemes, Latgales un Zemgales - bet sīkāk atrast, kas katrā reģionā ietilpst - normatīvajos aktos atrast nevarēju. Šķita, ka tam vajadzētu būt Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, bet nekā tamlīdzīga - paralēli tam, ka tur ir noteikts, ka Latvija iedalās apriņķos (priekš kam tādus vēl vajag?) Republikas pilsētās un novados, nekas sīkāk nebija komentēts.
Vēlēšanu apgabali ir nevis četri Satversmē minētie - bet pieci - te nāk Rīga klāt. Savukārt statistikas reģionos vēl vairāk- te vēl nāk klāt Pierīga, kurā ir iekļauta, piemēram, Kandava un Jaunpils, kas ir Zemgales vēlēšanu apgabals. Kaut kā ne pārāk loģiski man liekas.

Bet vēl savādāk - šodien darbā drusku pamainīju mēbeļu izkārtojumu - painteresējos, vai gadījumā nav pieejami mazāki skapīši, uz kuriem varētu likt augus, izrādījās - ir pieeajmi. Tā nu sarunāju, ka vienu lielo skapi paņems viens kolēģis, kuram kā reiz vajadzēja slēdzamo skapi krimināllietām. Visi apmierināti. :)
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi