Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


30. Augusts 2015

sadzīves ainas @ 19:39

[info]traffico:
Iet gar māju jaunietis (diezgan pieklibojot jāsaka)- vienā rokā pasmaga sporta soma, otrā alus pudele. Un to, kurā tā alus pudele tā slaidi vicina, kas visnotaļ loģiski, jo pieklibo. Acumirklī iešāvās prātā- Ko tu dari, idiots! Alus sakratīsies un mājās viss pa gaisu aizies.
Jaunieties ejot gar mājas ieeju pudeli uzmanīgi nolika zemē- bomžiem. Tukšu.
 

(bez virsraksta) @ 14:39

[info]banderlogs:
Ir vēl divas dienas laika, lai iesūtītu visus papīrus Fulbraitam, bet es te vēl sēžu un nevaru izdomāt savu maģistra tēmu. Biju jau vienu brīdi noskaņojusies uz HIV/AIDS slimniekiem, bet jo vairāk lasu pētījumus par to, jo vairāk saprotu, ka mani tas neinteresē tik ļoti, lai es būtu gatava pati to pētīt. Tad ienāca prātā doma par divine healing, bet pēc nevakcinētājiem un viņu nezinātniskās tuftas šaubos, vai varētu panest kaut ko līdzīgu.
Šitāds pilnīgs ideju vakuums man sen nav bijis, un sajūta ir vienkārši briesmīga - it kā viss entuziasms par studēšanu un antropoloģiju kopumā būtu atstājis mani tajā brīdī, kad es absolvēju universiāti. Un kaitinošākais ir apzināties, ka ir tik daudz fantastisku tēmu, ko pētīt, bet aizrautības un intereses vietā ir pilnīga vienaldzība. Gandrīz vai sāku domāt, ka nepieteikties vispār tam Fulbraitam un mēģināt atkal, kad būs jau īstais maģistra grāds.
 

(bez virsraksta) @ 15:19

[info]rasbainieks:
un par ko jūs mājās strīdaties?
mēs, piemēram, par atkritumu šķirošanu
 

(bez virsraksta) @ 11:57

[info]rasbainieks:
kaķi vismīļākie ir no rīta pirms paēduši brokastis
ar jums studijā bija rasbainieka sakāmvārdu vācelīte
 

(bez virsraksta) @ 11:19

[info]lavendera:
Kas man ļoti patīk nakts tirgū, ir viena saprātīga sieviete, kas pārdod cūku pupas nevis pākstīs, bet svaigi izlobītas. Par eiro kilogramā.
Jo es parasti cūkpupas pirms vārīšanas lobu tik un tā, un ne tik daudz katliņa ietilpības dēļ, cik tā fakta, ka pat ja pārdevējs uz jautājumu "jums pupas ar kāpuriem?" atbildējis "ļoti minimāli", realitātē tur trekni kāpuri ir tādos kvantumos, ka es drīzāk varētu iet makšķerēt.
Tās pārdošanai lobītās ir acīm redzami pārskatītas un tiešām tīras, absolūtais maksimums ir piecas kaitēkļu skartas pupas uz kilogramu.
Tā ka šis man atkal ir cūkpupu ēdamais rudens.
Garšīgi!
 

(bez virsraksta) @ 11:24

[info]acdc:
Visi mēs griba kļūt par kosmonautiem(,) rokstariem un citām porno zvaigznēm. Bet brīvajā laikā no gribēšanas ir jādara kaut kas, kas mums nepatīk, vēlams vismazāk nepatīk!
 

Foršie sīkumi @ 09:30

[info]mazeltov:
Tags:

Sestdien gāju iečekot foršo Dille & Kamille veikalu - eju pa ielu, domāju, ka tepat jau tam veicim bija jābūt, bet neredzu - varbūt pārcēlies. Piestāju ēnā, iečekoju google kartes un izrādās, ka stāvu tam veikalam blakus, tikai saules un blakusveikala saulessarga dēļ neredzēju izkārtni.
 

(bez virsraksta) @ 00:19

[info]yoko:
ok, šis nu bija pirmais patiesi brīnišķīgais vakars - pa dienu pārkrāsoju vienu sienas dekorācijas bildi, kur bija kamielis un kaut kāds tuksnesis, pārkrāsoju vienkārši melnu, tad pēcpusdienā, kad pažuva, izdomāju, ka jāpārkrāso vēlreiz - ar gaismu absorbējošo krāsu, un tad atnāca mājās vācietis Pauls, kas man visvairāk no visiem patīk, un ķīniešu meitene Jasmīna, kurš ir viņas trešais vārds, jo fortune tellers ieteica vecākiem pamainīt, un mēs zīmējām ar kabatas lukturīti uz bildes dažādas gaistošas ainas un klausījāmies bobu dilanu, un beigās Jasmīna iedeva man buču un Pauls arī tik jauks, man viss sāk patikt

un es Paulam stingri pieteicu nest mājās visādus koka materiālus, ko es varētu pārkrāsot un uztaisīt kādu instalāciju / kolāžu uz sienas, un viņš arī ņem nopietni, atskaitījās, ka braucot no bārbekjū ballītes ir redzējis dažus, bet tie bijuši pārāk lieli, tā kā mums tikai jādabū mašīna, viņš zina, kur ir
 

29. Augusts 2015

(bez virsraksta) @ 17:03

[info]kakjux:
Tags: ,

iesim ar Mazo Puiku uz queer pasākumu, uz kuru visi ģērbjoties queer. un tagad pārdzīvoju, ka man nav lumberjack krekla. mūs regulāri notur par pāri, kaut arī mēs nekad, nekad neesam bijuši pāris. tāpēc negribas vilkt kleitu un izskatīties streitai.
 

(bez virsraksta) @ 15:40

[info]zin:
gāju cauri mežam un vienā brīdī ieslēdzās "rudens ir klāt" sajūta
man riebjas rudens
 

28. Augusts 2015

(bez virsraksta) @ 21:04

[info]mazeltov:
Šodien bija aww brīdis, kad developeru džeki piektdienas sociālajā darba burziņā pienāk un saka, ka šie jau taisās iet bliezt pingpongu un vai es pievienošos. Diemžēl, visu brīvo laiku šobrīd aizņem dzīvojamās platības medības, līdz ar to nācās atteikt, bet cerams, ka nākamnedēļ varēšu atsākt savu nerdy hobiju.

Nākot mājās no paikas bodes ievērtēju, kādas cūkas ir dažas šīs mājas musulmanietes - sēž uz soliņiem, lupī sēmenes, spļauj zemē kaut arī misene turpat blakus. Viņu bērni ņem piemēru no pašām un pa tuvāko un tālāko perimetru izkaisa citus sūdus.
 

(bez virsraksta) @ 22:07

[info]banderlogs:
Tags:

Jaunais kaķis ir dārgums un pat māte sāk jau viņu paciest, bet mums ir nopietnas problēmas ar Disciplīnu. Tagad Timotiņš ir atklājis, ka ir varen jautri kāpt iekšā puķpodos un - ja augs ir gana garš un kupls - arī kāpelēt pa to augšā, kas šodien beidzās ar to, ka kaķis nolidoja zemē ar visu līdakas asti. Patiesībā jau runcītis ir šausmīgi mīļs un jauks, ja vien ik pa laikam nekāptu uz galda, kad mēs ēdam, nerāptos mums pa muguru augšā un netrītu nagus pret tapetēm.
 

(bez virsraksta) @ 21:51

[info]banderlogs:
Vēl aizvakar es gulēju uz dīvāna un klausījos, kā virtuvē māsa pilda savu vācu valodas mājasdarbus un D viņai kaut ko palabo - tas likās tik ārkārtīgi mīļš un jauks brīdis, ja vien tajā pašā brīdī es vienlaicīgi arī negudrotu, vai šovakar pēc pēdējo dienu-izmēģināsim-visu-valstu-virtuves gastronomiskajām izvirtībām būs jāvemj vai tomēr nē.
 

travaill @ 21:19

[info]traffico:
Garastāvoklis:: aj
Mūzika: nav vajadzīga
Tags:

Man jau tā likās, ka kaut kas tāds notiks. Ja priekšniecība ved uz banku lai izveidotu pieeju kontam (ja nu gadījumā kāds ātrais maksājums), tas kļūst par tavu kārtējo pienākumu- apmaksāt rēķinus. Jā - algu es arī pats sev maksāju.
Galva gan reizēm sāp no plānošanas, bet tāpēc jau es esmu tikai algots darbinieks, kurš reizēm nevar izdomāt kam un ko maksāt, jo algu jau nu gan es sev ieskaitīšu.
 

(bez virsraksta) @ 18:01

[info]kakjux:
Tags: , ,

Ja galva pilna ar reibinošām sajūtām, jāiet tām uzliet kāds atspirdzinošais dzēriens, kam seko ļoti atslābinošas un sajūtas atvēsinošas paģiras. :)
 

(bez virsraksta) @ 15:32

[info]lavendera:
Vajadzēja palasīt feisbuka atklātnītes, lai atcerētos, ka kādreiz man zaķis no meža sūtīja zaķkāpostus, uz smilgas savērtas zemenes vai pat vijolītes. Tik tiešām! Dāvanas vienmēr tika nodotas caur papu :)
 

Fuck for friendship @ 15:08

[info]jim:
Dž: beidzot nosūtīju to ilgi mocīto rakstu
Dž: neesmu par viņu sajūsmā
U: bet nosūtīji!
U: (high five)
Dž: BET NAV ĢENIĀLI
U: bet tu esi sieviete, nevar ģeniāli
 

(bez virsraksta) @ 12:09

[info]kakjux:
Tags:

jau stāstīju par to jaunieti spāņvalodā. Vakar man nācās viņam spāniski jautāt, vai viņš guļ kails. Talking about awkward.
 

(bez virsraksta) @ 13:00

[info]rasbainieks:
vienā brīdī pulkstenis bija desmit, es taisījos pamest viesības un doties klausīties zāli, un tad pēkšņi pulkstenis bija divi, kicīts mani gādīgi ielocīja taksī un atveda mājās, ričuks palika pilsētā pie staba mirkt lietū, pamodos ar pilnu telefonu bilžu, kur vienas meitenes ir uz dīvāna iesnaudušās ar glāzēm rokās, un citas meitenes tās glāzes izdzer ar salmiņu, tādas paģiras laikam ir tikai pēc šmotkērijām
 

27. Augusts 2015

(bez virsraksta) @ 20:52

[info]zin:
atnācu uz Labieša jubilejas pasākumu. dzeru alu, pīpēju. parasti izvairos no smēķēšanas bērnu tuvumā.
bet te man iestājas dilemma.
ja stāvu un pīpēju un man blakus atnāk ģimene ar bērnu, iet prom vai?
not!
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi