Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


5. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 22:53

[info]zin:
wishes wishes..,.,
 

(bez virsraksta) @ 22:12

[info]zin:
kājas vairs nevar atmazgāt, vasara ir klāt :)
 

(bez virsraksta) @ 16:40

[info]zin:
balonu pasākumiem ir tā burvīgā īpašība (un neizgulēšanās lāsts papildus tam). ka viena diena tiek sadalīta vairākās.
esmu bijusi prom mazāk par 48 h, bet sajūta, ka puse nedēļas pagājusi.
piesātināts laiks. un laiks ar emocijām.
tas nav man, pavadīt nedēļas nogales truli pie datora
 

(bez virsraksta) @ 12:23

[info]wowow:
Ieskatos VID edsā, tur mirgo sarkans bumbulis sadaļā "Sarakste". Es viss tāds - WTF ATKAL!!!
Saņemos, atveru - Līgo apsveikums jpg bildē.
Sviests.
 

4. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 16:19

[info]mazeltov:
Un, ja jums nav, ko darīt vai arī, ja nepaspējāt nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs veda stādīt uz Šveici mirušajiem Rainim un Aspazijai par prieku, tad aizbrauciet līdz Pedvālei nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs vedīs stādīt uz Skotiju.
 

(bez virsraksta) @ 15:31

[info]mazeltov:
Tags: ,

Par laimi, mājās jau bija auksts alus un es vairs neesmu tik izbesījusies kā pirms dažām stundām, kad pēc trīs stundu kārpīšanās augšup kalnā līdz garākajai trasei, nonācu pie secinājuma, ka konkrētā trase man ir par grūtu + nebija līdzi bruņu un lielās ķiveres (ar riteni tāpat kalnā neuzvestu), lai nobrauktu vismaz daļu no stāvumiem un dropiem. Lielākā problēma, ka karstuma dēļ trases ir reāli sausas, putekļainas un riepas slīd un galīgi negribas nolikt slīpi, jo aizvakar jau gadījās, par laimi, ne nobrāzumu, ne zilumu, bet riteņa priekša izslīdēja un es ielidoju krūmos.
Trešdien mūsu namatēvs iedos auto uz dienu un beidzot brauksim uz riteņu parku, Sperošā zirga kalnā. Droši vien redzēsim arī tur dzīvojošo bāreņgrizlilāci Bū (viņa mammu nošāva un viņš bija pārāk mazs, lai izdzīvotu un priekš viņa uz kalna uzcēla rezervātu un ta kā pacēlāja līnija iet tieši pāri tam iežogojumam, tad jau cerams, ka šo pamanīsim, ja vien nebūs kaut kur paslēpies no svelošās saules).
 

(bez virsraksta) @ 20:02

[info]zin:
dzīvojos pa Saldu un līdzorganizēju mazu gaisa balonu pasākumiņu. ir iestājies viegls, patīkams čiliņš. šovakar vēl plānā lidojums un nakts spīdēšana.
lai arī šīs nav true sacensības, dažus uzdevumus katrā lidojumā uzliekam. jaunie observeri, kuri šoreiz palīdz kā mērķu komanda, jau izlidināti un tikuši pie grāfu tituliem.
vasara un auksts alus :)
 

(bez virsraksta) @ 10:07

[info]mazeltov:
Nācās celties pusseptiņos, lai brauktu ar riteņiem, jo pēcpusdienā te ir kā Taškentā - 41 grāds. Pēc Celsija.
Mājās nav kondiškas, tāpēc jāguļ ar dušā saslapinātu virspalagu.
 

(bez virsraksta) @ 13:17

[info]rasbainieks:
rubrikā "rasbainieka padomi rokenrolā"
ja jums jāiet uz koncertiem mazos smacīgos pārpildītos pagrabos, paņemiet līdzi vēdekli, vai, pat labāk, divus
 

(bez virsraksta) @ 13:09

[info]rasbainieks:
aurora ir arvien vēl vairāk ņumetāls (no vienas puses, heli vajadzētu turēt no auroras labi tālu, lai spēlē savu ņumetālu kaut kur citur, bet no otras, bez viņa mums nebūtu vispār neviena auroras koncerta, tā ka nevar jau arī spļaut tai akā)
ir jauns gabals, tāds ņumetāla šlāgeris, kas pamanījās izklausīties labi pat tai dziļajā dirsā, kas šoreiz bija aptiekas skaņa
ir vinila preōrders, ko izpilda, iegādājoties tēkreklu (es savu vinilu izmantošu kā paplāti, jo ir skaidrs, ka tādu ņumetālu ierakstā klausīties nebūtu saprātīgi)
bet pat ņumetāls netraucē rokzvaigznēm aiziet pilnīgā susuriņā, un vispār aurora ir sinonīms vārdam kandža, tā nu rīts jasmīnkrūmā pienāca nenovēršami strauji (hint, ja pār visu māras dīķi skan dievišķais skots vōkers, tad viesītim ir dzimšanas diena)
vārdsakot esmu aizgājis pilnīgā aurorā un pamodies štīmī
 

(bez virsraksta) @ 00:49

(bez virsraksta) @ 21:31

(bez virsraksta) @ 00:14

[info]yoko:
rīga kā jūtot atvadīšanos man tik daudz loves šajā vasarā dāsni lej pāri
 

3. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 15:32

[info]mazeltov:
Forši, ka cilvēki Latvijā kļūst iecietīgāki un gejus, lesbietes, transpersonas (turpmāk - GLT) atbalstošāki, tomēr tajā visā atbalsta vilnī ir parādījies arī diezgan liels asums pret tiem, kuri uz GLT neskatās sajūsmas pilnām acīm (atmetīsim klīnisko daļu, kura ir izteikti homofobiska un agresīva) vai piemēram, atbalsta to, ka viņi var precēties, bet neatbalstītu to, ka var adoptēt bērnus.

Vēl, kas man besī atbalstītāju pusē - tas, ka ir cilvēki, kuri to, ka viņu draugu vidū ir kāds gejs vai lesbiete, piesprauž to kā medaļu pie krūts un izmanto gejus/lesbietes kā aksesuārus pasniedzot to kā savu atvērtību, izpratni, iecietību. It kā būtu kaut kāda sacensība par to, kurš nu būs tas iecietīgākais.

Kā arī, stulba sajūta, ka man ir obligāti šajā ierakstā jāpiebilst, ka esmu par to, lai šo sabiedrības daļu neuztvertu kā kaut kādus slimos vai perversos (kaut arī šajā socgrupā gluži kā jebkurā citā ir savas melnās avis) vai draudu sabiedrības eksistencei, un esmu par to, ka LGT ir jābūt pieejamām tieši tādām pašām tiesībām kā hetero pāriem, tai skaitā adoptēt bērnu(s).
 

(bez virsraksta) @ 19:44

[info]rasbainieks:
pirms es aizeju pilnīgā aurorā, gribu atskaitīties par pēdējiem apmeklētajiem koncertiem
viņkvīkend nobraucām uz londonu pasvinēt mogwai jubileju
mogwai ir jauki, viņi uzaicina visas manas mīļākās grupas, bet paši nespēlē, jo to mēs nemaz negribētu
tripu pareizajās sliedē nolika jau tas vien, ka braucām ar bezdievīgi agro rīta reisu sešos no rīta, ar to uztaisot sev kādas četras sestdienas vienā
visi tādi uz visu nakti gulējuši divas stundas apstaigājām rīta londonu, kura aktīvi gatavojās praidam (sponsored by barclay's bank utt, cik patīkami kaut ko tādu redzēt), lai tieši uz atvēršanu būtu orlas templī (aaaa es dabūju orlas somiņu par trīsdesmit mārciņām, iekniebiet man, es laikam sapņoju!), visā visumā izpirkām londonu tukšu, paspējām arī aplūkot māgslu saatchi galerijā, un ar to vispār diena tikai sākās
mūsu rīgas+braitonas+gēteborgas frīku banda ievācās pilsētā labākajā štābiņā (iesaku visiem, ja meklējat štābiņu londonā, īsta hobitu ala ar daudziem līmeņiem, laundžu parasto un laundžu ar stikla griestiem, mazu terasīti un vietējo kaķi, turklāt, kā izpētīja mūsu vērīgie draugi no braitonas, pieder smalkai casting direktrisei, kuras kontā ir nil by mouth, ronins un tamlīdzīgi, ā un vēl štābiņš ir būvēts no arsenāla vecā stadiona baļķiem, ko mēs nosvinējām, izvelkot no plaukta nezin kā tur gadījušos liverpūles krūzi un sūtot bildes mūsu mīļajam draugam mārtiņam uz parīzi), tur banda nekavējoties atkorķēja atspirdzinošus dzērienus (līdz offlicence burtiski trīs metri no namdurvīm, daži no mums uz turienei principā gāja tikai zeķēs) un turpmākās dienas pavadīja līksmā skurbulī
vienu vakaru barbicanā spēlēja boredoms ar astoņdesmit astoņiem bundziniekiem, tas ir eye diriģēts daudzslāņu troksnis ar daudz daudz šķīvjiem divarpus stundu garumā (jāatzīstas gan, ka pēc stundas pusotras varēja arī beigt), un barbicans vasarā vispār ir brutāli brīnišķīga vieta, kur būt
otru vakaru tātad mogwai bija uzaicinājuši roundhousē spēlēt gan lightning bolt, gan tortoisi (nu jūs saprotat, kaut kam tādam es nemūžam nespēju teikt nē), un bonusos vēl mugstar (nokavējām), loop un džīzu no wutang klana
lightning bolt bija psihopātiski, kā vienmēr, pārmaiņas pēc tomēr uz skatuves, nevis zāles grīdas, un es čimpendeilam vēlāk tumšā stūrī paspiedu roku
tortoise ir nemainīgi brīnišķīgi (man liekas es šito cibā rakstu jau kādu piekto reizi, bet tas nekas), un es allažiņ brīnos, kā viņi var nospēlēt it kā visu precīzi to pašu, kas ir ierakstos, bet tik ļoti ļoti citādi, un džons makentairs (ar kuru mani vieno tumšs noslēpums no pēdējā atp karaokes zāles) bija pamatīgā skābes tripā (paskatieties uz to seju), visi instrumenti viņu izbrīnīja visā koncerta garumā, un es headbangoju tik zvērīgi, ka spranda pārstāja sāpēt laikam tikai vakar
 

(bez virsraksta) @ 17:35

[info]kakjux:
Mūzika: REM - Try Not To Breathe
Tags:

jocīgā kārtā iedomājos, ka REM sen nav dzirdēts. Kur tie gadi? Uzliku paklausīties. Nemaz nevaru aprakstīt to sprādzienu iekšās.
 

(bez virsraksta) @ 16:19

[info]kinskis:
Cibās neesmu bijis tik ilgi, ka vairs neatceros kurš bija kurš.
 

(bez virsraksta) @ 09:06

[info]kakjux:
Tags: ,

Trakumam savā ziņā ir taisnība, ka nekam īsti nav jēgas un visa tā jūsu laime ir viens vienīgs pašapmāns. Bet trakums arī skatās uz citiem un izraisa domas par tēmu, kāpēc citi tādi laimīgi? Reizēm liekas, ka pasaules sodība ir dēļ cilvēku nemitīgās vajadzības salīdzināt sevi ar citiem.
 

(bez virsraksta) @ 10:33

[info]zin:
šodien un rīt Saldū paredzēts gaisa balonu lidināšanās pasākums
 

2. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 23:49

[info]mazeltov:
Tas ir apbrīnojami, kā cilvēki prot aizdirst ēteru ar bezjēdzīgu huiņu (vai zemi ar akmeņu stādīšanas perdormancēm). Lai gan, ko var gaidīt no filosofa? Tiešām, mēstules no nigēriešu prinča ir degošākais temats, ko Svece izdomāja neturēt zem pūra (see what I did here)?
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi