Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


18. Decembris 2014

divas milles un fīrcēns @ 20:54

[info]kinskis:
gada pirmās dienas pusdienlaikā grasos izslēgt savu lokāloprilokālo jūķūba disenīti, kurā skan tikai viens izpildītājs. juve smērē interu kā sūdu. ir mums te kāds mediju speciālists kurš varētu paskaidrot, kā notiek norēķini starp TV kanāliem un to skatītājiem. viss ir tik sūdīgi, ka gribas mirt. S.c., kurā vietā Liepājā bija tās labās brokastis? par pusmūža masu runājot, varu atķeksēt tikai to, ka braukšu uz kautkādiem festivāliem ar oopīšveidīgu4x4, un nemainīgi ar ričuku uz darbu. loceklis Štokenbergs iesniedzis atlūgumu. no sapulču telpas redzams pretējās mājas logs, kurā nu jau vairākas dienas pēc kārtas parādās meitene melnā krūšturī. mana ciba pamazām pārvēršas par "gribam zināt" sleju, bet, nu. paskatījos vakar SKDS vēlēšanu aptaujas svaigākos rezultātus un ieraudzīju tādu štellīti, ka
apdirsties, všm. Kā lai 2 zosis uztaisa kāsi? kādas centra skolas otrajā klasē izvērsusies drāma par to, ka kāds veģetāriešu bērnelis ēdienreizēs terorizē savus klasesbiedrus iegalvojot, ka šie esot zombiji, ēdot puvušus līķus un drīz pārvērtīšoties par zaļganiem mirlām.
 

(bez virsraksta) @ 17:42

[info]mazeltov:
Dažu darvas karošu dēļ latviešiem turpmāk būs grūtāk piesaistīt saviem start-upiem tādus pro sportistus kā Stīvs Pīts: http://singletrackworld.com/2014/12/brum-brum-zum-zum/

Stīvs Pīts, kura tvītiem seko vairāk kā 50k: https://twitter.com/StevePeat/status/544111279573438464

Latvian business.
 

(bez virsraksta) @ 16:59

[info]kinskis:
Once the soul was perfect and had wings
and could soar into heaven.
 

(bez virsraksta) @ 16:51

[info]missalise:
Tūlīt uz darba pasākumu. Ak, vai, es esmu galvenā atbildīgā par mūsu daļas priekšnesumu.
 

(bez virsraksta) @ 16:32

[info]soul_embraced:
Kolēģis prezentējis savus habanero veikumus, kas tapuši no stādiņiem, kurus es, savukārt, dāvāju pavasarī. Viens no veikumiem ir pēc austrumu receptes, otrs pēc rietumu. Abi ļoti dažādi, bet ļoti labi.
Nu un vispār patīkami. Pat par noformējumu padomāts.
 

(bez virsraksta) @ 16:16

[info]amanita:
Tags: ,

Mazajam bērnam trešo dienu temperatūra.
Lielajam bērnam naktī ar smakšanas lēkmi sākās laringīts.
Šodien bija lielā bērna ilgi un ļoti gaidītais karnevāls dārziņā, uz kuru viņš, saprotams, netika. Sirdsēsti ziloņa izmērā, un tas vēl maigi sakot.
Vēl šodien viņam ģenerālmēģinājums tautasdejām, jo sestdien divi koncerti jānodejo...

Dienas izaicinājums: atdalīt abus slimotājus vienu no otra, lai neapmainās baciļiem, izpatikt abu kvēlajām vēlmēm, pa vidu apdzēst ugunsgrēkus darbā un saglabāt veselo saprātu.
Dienas prieks: apdeitoju TV un tagad man skaisti skan Spotify fonā. :)

Un tagad abi jāsapakoun pie ārsta jānogādā.
 

(bez virsraksta) @ 14:06

[info]kakjux:
Tags: , ,

lasot internetus, briizhiem liekas, ka vecumdienaas (ja nu taadas reiz naaksies piedziivot) vareeshu seedeet parkaa uz solinja un skalji burkshkjeet par to, ka muusu laikos gan atljaava staastiit / raadiit jokus. un tad tikt apcietinaatai par propagandeeshanu.

vai arii seedeeshu in a padded room, visa taada nozaaljota, meegjinot atcereeties, kuras no domaam manaa galvaa ir manas, bet kuras - valsts.

in any case, I don't see it getting any better.
 

(bez virsraksta) @ 15:54

[info]rasbainieks:
domāju, par ziemeļkorejas pašaizliedzīgo cīņu pret amerikāņu kino vajadzētu žigli uztaisīt kādu kino
bet vot viena lieta man nav skaidra, kā un ko cilvēki domā par šādiem gājieniem un to sekām
no "we want equality, sony doesn't" (c) hakeri (epopejas sākumā, kad par the interview vispār runas nebija) līdz "šoreiz uzvar visi" (c) kāds nesaprātīgs cibiņš
es jums varu pastāstīt vienas konkrētas varonīgā akta sekas reālajā dzīvē mazajam cilvēkam, kamēr forčans uzvaras priekā klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm:
kādā mazā valstī tiek rīkots kinofestivāls, kura programmā ir arī maika lī misters tērners. ņemiet vērā, ka tā ir filma ar ļoti daudz visai sarežģīta teksta, kur katram vārdam ir jāčeko pieci nozīmju līmeņi, un aktieriem ir bijušas grūtības filmēšanas laikā runāt normālā valodā un kafejnīcā pasūtīt kafiju. piedevām, kā gadījies, kā ne, filmas seanss ir ieplānots tieši tai vienā zālē, kur nav iespējams dzīvais tulkojums austiņās, un filma ir jātitrē. kad festivāls ir jau uz sliekšņa, visām pārējām filmām materiāli ir sagādāti, tulki strādā un gatavojas, tikai mistera tērnera kā nav, tā nav. izplatītājs māk teikt tikai tik daudz kā "sony uzbrukuši hakeri, gaidiet". galu galā, kad beidzot materiālus var dabūt, kas, protams, ir pašā pēdējā brīdī, tulks strādā trīs diennaktis no vietas, beigās šā vai tā plēš matus un cieš sirdsapziņas pārmetumus, jo tādā laikā normāli sagatavot tādu apjomu nav iespējams, bet haxx00rzi klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm, lūk, kāds labs darbiņš padarīts.
 

(bez virsraksta) @ 00:15

[info]kinskis:
Delfi: Mūzikas namā Daile skanēs Zigfrīds Muktupāvels.
 

17. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 22:42

[info]mazeltov:
Grinča mētelītis jau mugurā, Ziemassvētku problēma atrisināta!
 

(bez virsraksta) @ 23:39

[info]rasbainieks:
Tags:

stērlindzēna jaunā frizūra approved
ar to var iesist golus
un cālēnam ir jau 20 gadi, kā tas laiks skrien
 

pc @ 21:11

[info]traffico:
Garastāvoklis:: atpisies nelaime
Mūzika: n/a
Tags:

Kopš pirmdienas vakara "substitute" dators joprojām ir ieslēgts cauru diennakti. Pārceļam datus no it kā dead cietņa uz citu. Sākums bija biedējošs- 650 000 stundu (apsvēru domu, ka tik ilgi nudien nenodzīvošu ne tikai sava dzīvesveida dēļ). Vakar progress nolīda uz 9700 stundām un 2% padarītā un 70 000 erroriem. Tad atkal uz 17 000 stundām. Šobrīd uz priekšu skrien progressbar's (nu jau ap 25%) un read error'i- 21 miljons. Write errori joprojām 0. Interesanti, nudien interesanti...

Izskatās, ka drīz būs 30%...

Man netraucē (varbūt mazliet dīkoņa/dūkoņa zem galda un pieslēgtie vadi visur, kas liek uzmanīties- nelikt LAP topu klēpī) :P
 

(bez virsraksta) @ 17:23

[info]amanita:
Pēc šitā trakā skrējiena pēdējo mēnešu garumā, es Ziemassvētkos labprāt ieslēgtos mājā, ceptu pīrāgus, dedzinātu sveces, klausītos svētku mūziku un čubinātos ap ģimeni. Bet tā vietā tas vājprāta skrējiens tikai turpināsies. Trīs dienu laikā 4 pasākumi, katrs savā Latvijas vietā. Ar 2 bērniem, pārbraucieniem, gulēšanām, ēšanām, mēģinājumiem kaut cik pieklājīgi izskatīties un neko neaizmirst no dāvanu kalniem, pamperiem un citiem niekiem.
 

(bez virsraksta) @ 15:37

[info]kinskis:
как сложить рубля лебедем
 

(bez virsraksta) @ 12:35

[info]banderlogs:
Es esmu kā tā vāvere Darela stāstā, kur viņš pusgadu teltī dzīvoja zem koka un vēroja, kā tā dzīvojās pa zariem, nemaz lejā nenāca, un tad beigās secināja, ka dzīvniekiem nemaz nevajag tik lielu teritoriju, lai būtu apmierinātas visu viņu vēlmes un vajadzības. Es šeit esmu nodzīvojusi gandrīz pusgadu, bet tik un tā varu uz rokas pirkstiem saskaitīt, cik ielas zinu un kā tur no mājām nokļūt. Turklāt savu rajonu arī zinu pagalam švaki, tik vien kā veikalu un vilciena pieturu. Varbūt, ja es te nodzīvotu vēl vienu pusgadu, zināmo ielu skaits pieaugtu, bet pagaidām tāda Darela vāvere, kas tālāk par savu degungalu neredz, vien esmu.
 

16. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 23:11

[info]rasbainieks:
kā mani pārliecināt nekad vairs neapmeklēt kādu veikalu un turpmāk vienmēr nicīgi skatīties uz tajā tirgoto superzīmolu
aizslēgt veikalu uz pusdienlaiku, nu tā ka 14:25 atnākušais pircējs ierauga durvīs cedeli ar uzšņāptu atvēršanas laiku 15:10
tas tev nav "izskrēju uz 10 minūtēm" vai "aizjozu uz točiņu, brb"
 

(bez virsraksta) @ 19:55

[info]mazeltov:
Parasti uz darbu ar vilcienu jābrauc 16 minūtes, bet šodien sanāca braukt divarpus stundaas - pirms Utrehtas kaut kāds vilciens bija uzkāries un tablo zibināt zibināja "rijd niet" (computer says "no") un nācās mest līkločus.
Kārtējo reizi varēja iesmiet arī par to, ka par "sprinter" dēvētie vilcieni ir vislēnākie, jo apstājas gandrīz katrā pieturā.
Un šodien atkal kāds ir meties anna-kareņeniski uz sliedēm.
Rīt darbā Ziemassvētku vakariņu pasākums, jāizgludina džinsu bikses ar caurumiem (dekoratīvajiem) un labākais t-krekls (no ekoloģiskās kokvilnas un ar hipsteru totēma - pūces attēlu). Un izvilkšu zilo žaketi no ārā sviežamo drēbju maisa, lai jau iziet pēdējā gājienā.
 

smejies ar zvaigzni @ 21:00

[info]pzrk:
[info]dienasgramata vēl nav paspējis, padalīšos viņa vietā ar burvīgu ziņu:

DELFI. Internetā izsmej Kaimiņa mežonīgo rēcienu.
 

(bez virsraksta) @ 19:46

[info]zin:
tikko uztaisīju sautējumu "parasto"
tikai kāda šķipsniņa nigellu un pāris ripiņas halapenjo. nu un tur tā mērcīte mazliet un šī garšviela pavisam mazdrusciņ. nujā, sojasmērce.. toties arī 2 tradicionālās garšvielas- melnie pipari un lauru lapas!
 

sassodīts, apenes tak! @ 18:05

[info]zin:
Tags:

jauno gadu sagaidījām labi :)
http://www.smbc-comics.com/index.php?db=comics&id=1883#comic
es zinu, es atkārtojos
bet nu kurš KURŠ ir autors tai ģeniālajai idejai, ka gaidot zvana savienojumu
a) ir jāskan mūzikai
b) skaņai ir jābūt IZCILI SŪDĪGAS KVALITĀTES
c) vēlams, klaviermūzikai
es jau zināju, ka 2 brīvdienas būs par maz..
tagad es saprotu, kur bija tas satraukums par filmas neatbilstību grāmatai.
sveicināts, jūnij!
Jūnija sākums bija visai vasarīgs,
ap kādu 12.jūniju sasolīja negaisu un ka paliks aukstāks.
nutad mēs dodamies uz labudabu
šī bija kaut kāda nepareiza, ļoti ātri pagājusi vasara.
iepirku Japānas dzelzceļa biļeti.
nesprotu, kas man ir ar to pamošanos ap 2 naktī, sevišķi jo lv tad =7.
visa nedēļas nogale pagāja nekurienē.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi