Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


28. Novembris 2014

(bez virsraksta) @ 18:09

[info]zin:
mana ideja par suvenīralkohola iepirkšanu lidostā (lai nav jāpako nododamajā bagāžā) izgāzās ar blīkšķi, jo lidoju tranzītā cauri helsinkiem. un japāņi redz nepraktizē šķidrumu iepakošanu tranzītmaisiņos.
saks big time, jo praktiski visu bija plānots pirkt lidostā. tā nu nāksies uztikt spokiem bez plūmju vīna, lukstam bez viskija, skolas salidojumam un visiem pārējiem bez sake.
ļoti pat neforši.
maigi izsakoties.
 

(bez virsraksta) @ 16:46

[info]rasbainieks:
cik neganti kruta, ka pēc divām nedēļam mums būs tāda problēma kā sūri grūta izvēle, iet uz tikšanos ar līvu ulmani vai vimu vendersu
kas, protams, no kinocentra puses ir cūcība, bet kā patērētājam tā tomēr ir tik laba sajūta, viss tik garšīgs, tik garšīgs
 

(bez virsraksta) @ 14:04

[info]kakjux:
Tags:

psiha teica, ka neredzot mani kaa impulsiivu, kas vareetu sadariit visu ko.
 

(bez virsraksta) @ 15:08

[info]lavendera:

advemts
 

(bez virsraksta) @ 13:18

[info]lavendera:
Valmierieši varētu man atvest Dižozola kafiju... vienīgais no "surogātiem", kas patiešām ir garšīgs!
 

(bez virsraksta) @ 11:43

[info]mazeltov:
Atmetu slinkumu un ar četriem klikšķiem pievienoju latviešu burtus arī darba kompim.
 

(bez virsraksta) @ 09:14

[info]mazeltov:
Tags:

The question is: vai VKKF buutiiba ir atbalstiit niikuljojoshus un marginaalus projektus vai tomeer VKKF meerkjis buutu sekmeet un attiistiit tos projektus, kuri sasniedz meerkjauditoriju, kas ir plashaaka par 8 cilveekiem?
Es gribeetu saprast, ar ko radio Oira gadiem iezheelina KKF, jo auditorijas tachu vinjiem nav (varbuut vieniigi Jaanjos apmekleejums uzlec maakonjos un 90% no unikaalo apmekleejumu kopskaita gadaa notiek 23. juunijaa). Manu zhurnaalu apmeklee vairaak cilveeku nekaa vinju radio (peedeejais laiks iesniegt projektu KKF) - it iipashi ekselja dienaas, haha.

Taapat - ir milzums visaadu siiku peetiijumu, viens bija par raganaam/spiiganaam kaut kaadaa tur novadaa (kaut kaadi 4 peetiijumi par sho teemu viena peetnieka izpildiijumaa), tachu jautaajums par to - kur tie ir pieejami, cik daudzi to izlasiija?

Shobriid izskataas, ka taa nauda izkuust kaa cukurs teejaa pa visaam projektu konkursu kategorijaam, tachu rezultaats/ietekme nereti ir ljoti lokaala un minimaala un to vajadzeetu mainiit un VKKF ir jaaizdomaa, kaa. It iipashi taapeec, ka vairs neseezham skalu gaismaa, bet gan internetaa.
 

(bez virsraksta) @ 07:37

[info]zin:
vēl vieana lieta, kas man patīk jau pieminētajā yamanote līnijā ir info ekrāniņi virs visām vilcienu durvīm, kur staciju nosaukumi lasāmi arī latīņu alfabetā + līnijas plāns un info, pēc cik ilga laika kurā stacijā nokļūsi.
ueno parks ir apskates vērta vieta. svētvieta, pagoda un templis (savādākā stilā kā vairākums, ko līdz šim esmu redzējusi), kā arī zoo, featuring big panda (šim man gan laika nebija). vismaz pusi dienas te var pavadīt mierīgi. otrpus stacijai esot iepirkšanās vietas un tālāk vēl tempļi da svētvietas līdz pašai upei, kur varot paņemt kuģīti līdz ostai, bet tam man šoreiz laika vairs nav palicis.
par pārējo citkad, kad būs kad uzdrukāt...
jāpošas uz lidostu
 

27. Novembris 2014

(bez virsraksta) @ 21:23

[info]mazeltov:
Pārsteidz radio Oira (pagaidām 8 klausītāji, such folk, much kokle, wow): http://www.folkradio.lv/
 

(bez virsraksta) @ 22:15

[info]yoko:
par politiku

''— Gribu apskatīties pats. Valdnieka bailes man rādās ļoti aizdo mīgas. Es nemaz nebrīnītos, ja būtu notikusi revolūcija.
Šis vārds lika pārskriet šermuļiem pār viņa kauliem. Viņš aizliedza pats sev domāt par to, bet, jo stingrāk aizliedza, jo neatlaidīgāk bija jādomā. Šis nolādētais vārds lēkāja viņa acu priekšā pa burtiem: R kā Roma, E kā Eiropa, V kā Venēcija un tā tālāk.
Pēc brīža viņš sajuta, ka viņam kāds seko. Aiz žoga pietupies, viņš nogaidīja, kas būs tālāk. Pēc kāda laiciņa pagāja garām Zirnis.
Viņam bija tāda gaita, it kā viņš staigātu pa jēlām olām. Advokātam bija radušās nopietnas aizdomas. Redzot, ka bruņinieks ielavījies dārzā, viņš tam sekoja pa pēdām.
«Te kaut kas nav kārtībā,» Zirnis prātoja, «nedrīkst viņu izlaist no acīm.»
Tomāts gribēja jau līst no paslēptuves ārā, kad parādījās vēl viena ēna.
Viņš paslēpās atkal dziļāk aiz žoga un ļāva ēnai paiet garām. Šoreiz tas izrādījās Pētersīļa kungs, kas bija nolēmis izspiegot advo kātu.
Viņa varenais deguns bija saodis, ka briest kādi lieli notikumi, un viņš negribēja palikt neziņā.
Pētersīli savukārt novēroja hercogs Mandarīns, kas drīz vien bija redzams zogamies skolotājam pakaļ.
— Es nemaz vairs nebrīnītos, ja ierastos arī barons, — ņurdēja Tomāts un aizturēja elpu, lai neatklātu savu paslēptuvi.
Jā gan, arī barons jau klāt. Viņš bija pārliecināts, ka hercogs paslepus aiziet uz kādām viesībām, "un nolēma tam piebiedroties, lai nepalaistu garām izdevību krietni pieēsties. Puplaksts vilka rati ņus, smagi elsdams. Tumsā viņš nevarēja saskatīt ne akmeņus, ne bedres, tāpēc baronam tika pamatīgi kratīts vēders, un viņš smilkstē ja kā kucēns.
Aiz barona neviens vairs nenāca. Tomāts izlīda no savas paslēptu ves un nolēma sekot viņam.
Tā viņi nostaigāja visu nakti cits citam pa pēdām: Zirnis veltīgi meklēja Tomātu, kas bija pārvietojies uz rindas beigām; Pētersīļa kungs sekoja Zirnim; hercogs dzinās pakaļ Pētersīļa kungam; barons nenolaida acis no hercoga, bet Tomāts staigāja baronam pa pēdām. Ikviens uzmanīgi vēroja katru priekšā esošā kustību, nezinā dams, ka arī viņš tāpat tiek uzmanīts. Reizēm viņiem sajuka kārtība — Zirnis, kas gāja pa priekšu, palika Pētersīļa aizmugurē, ja tas, līkumu apmetis, nogrieza viņam ceļu. Tad viņi nevarēja nomierināties, iekams rindā nebija atjaunota agrākā secība. Tā kā nakts bija pagājusi savstarpējā izspiegošanā, viņiem nebija laika redzēt ko citu, un, gaismai austot, viņi nebija ne par matu tikuši gudrāki. Bez tam viņi bija līdz nāvei noguruši.''

(Džanni Rodāri - Sīpoliņa piedzīvojumi)
 

(bez virsraksta) @ 20:36

(bez virsraksta) @ 17:08

[info]rasbainieks:
šajās dienās lielākā greznība, kāda man ir – apsēsties tukšu galvu un pablenzt sienā
nedzēsiet savus cibas ierakstus, es viņus lasīšu kaut kad decembra vidū
 

(bez virsraksta) @ 13:07

[info]kakjux:
Tags: , , ,

juutos paralizeeta.
 

(bez virsraksta) @ 14:55

[info]lavendera:
"Heavy Metal" Ģertrūdes ielas teātrī
 

Samulsināja @ 10:39

[info]lavendera:
Ieeju es SEBenē, lai iztukšotu savu dolāru kontu. Meitenīte aizgaldā: "Jūs gribat izņemt dolāros? Mēs nevaram. Dolāros izmaksā tikai vienā filiālē Vecrīgā."

?? Kāpēc tad viņi nevar izmaksāt dolāros, ja turpat bankā ir valūtas maiņa, kurā tos pašus dolārus var nopirkt?
 

(bez virsraksta) @ 01:07

[info]rasbainieks:
pusi festivāla es paspēju jums pastāstīt, otru pusi nē

trešajā vakarā tātad aizlaidāmies no swans (pēc diviem gabaliem, kas ilga trīsdesmit piecas minūtes un daudz pašapmierināšanās, man gan patīk swans, bet ne jau divas stundas), lai lektu uz ričukiem un brauktu uz tālo klubu, kurā spēlēja pilnīgs swans pretmets, the vaselines – pure indiepop, brīnišķīgs songraitings, viss vienkārši un skaisti, un kļūst baigi dīvaini ap dūšu, skatoties uz grupu, kuru tik ļoti koverēja nirvana (molly's lips nokavējām, kavējoties ārā ar molliju, cik aroniski, bet son of a gun un jesus don't want me for a sunbeam dabūjām gan)
tad 24h dronefestu atklāja tims hekers, viņš māk izpurināt
BET pats galvenais ir tas, ka dzīvē notiek tas, uz ko tu cilvēks vispār nekad mūžā neesi cerējis – autechre dzīvajā
viņi aizslēdza zāles durvis, nodzēsa visas gaismas un močīja, un mēs reivojām, oubojoubojouboj kā mēs reivojām

ceturtajā vakarā bijām paguruši un nekas daudz neprēja (vai arī nekas daudz neprēja, tāpēc bijām paguruši), vienīgi jozefs van visems norāva jumtu
jūs viņu pazīstat no ze vienīgās brīnišķīgās vampīrfilmas, un viņš ir rokstārs ar lautu
lauta ir liels un ārprātā sarežģīts instruments, bet viņš ar viņu vicinās kā ar ģitāru, kas fiziski nav iespējams, un vēl pamanās reizē actually spēlēt tos miljonus stīgu
tuneyards bija šausmīga draza, viņus interesē tikai būt uz skatuves, nevis spēlēt mūziku, un tas man nekādi nespēj patikt, nu un vēl st. vincent ir ļoti kvalitatīva popmūzika
un stīvens o'malijs ir reeeāli riebīgs, ne velti viņa vārdā ir nosaukts pretīgākais lietus, kādu holandē var dabūt
 

(bez virsraksta) @ 21:23

[info]yoko:
ķieģelīši visiem vienādi, bet ir cilvēki, kas ceļ tiltus un ir cilvēki, kas ceļ sienas, otrie mani interesē tādā ziņā, ka gribas viņiem palīdzēt sienas pārvērst tiltos
 

ello beta @ 20:10

[info]kinskis:
kaut kad pasen lasīju par tādu ello soctīklu, kas būšot reklāmbrīvs un netirgos savu ļaužu informāciju, kam vien pagadās. varēja ierakstīt epastu un pieteikties uzaicinājumam. uzaicinājums šodien atnāca.
tad vēl visa šī sakarā izlasīju šito http://ej.uz/ello un a_ja_nu sakarā uztaisīju https://ello.co/kinskis
ja kādu vēl interesē un bez uzaicinājuma neizdodas, labprāt uzaicināšu.
 

(bez virsraksta) @ 00:48

[info]zin:
var būt neesmu bijusi īstajās vietās un īstajā laikā (te gan arī visu laiku ir lijis), bet kaut kā līdz šim Tokijā man nav tās super milzīgās metropoles sajūtas.
saspiestai pārpildītā vilcienā ir nācies braukt un lielās stacijas ir piedzīvojums pats par sevi, bet var būt iebraucēju daudzuma vai kā cita dēļ, te nevar izjust to eleganto pārvietošanos pūlī, kāda ir, piemēram Londonā. da i paša pūļa Barselonas vecpilsētas ielās ir vairāk.
rīt sola saulainu laiku un ceru paspēt apskatīt visu, ko līdz šim nav izdevies redzēt. protams, ka nepaspēšu.
vēl viens mīnuss visā stāstā ir tāds, ka neesmu paredzējusi nedēļas nogali šeit. domājams, nākamreiz jāņem vismaz nedēļa.
pirmo dienu, līdz ar visu lietu, pavadīju ar poļiem Ikebukuro rajonā. saules mājā ir visnotaļ pieklājīgs, priekš nelielajiem mērogiem, akvārijs.
lai pārvietotos ap Tokijas centru un populārajām vietām, itin ērti ir izmantot JR Yamantoe līniju (kas iet pa apli). ja ir aktīva JR pass karte, par šo prieku nevajag piemaksāt. ja nav, var nopirkt 1 dienas biļeti par 750 naudiņām (tokunai pass). biļešu aparāts gan šo prieku angliskā versijā nepiedāvā, ir jāatrod kāds stacijas darbinieks vai laipns vietējais, lai saspiež pareizās podziņas.
biļete gan darbojas uz konkrētu datumu, ne 24h. man izdevās iekaapt vilcienā pirms pusnakts un ar to pašu biļeti izdoties ārā no stacijas pēc.
izveicot šādu pasaakumu ir ļoti ieteicams meklēt nakšņošanas vietu pēc iespējas tuvāk kādai no apļa stacijām.
šodien saēdos nemormāli krutu liellopu.
 

26. Novembris 2014

(bez virsraksta) @ 13:05

[info]lavendera:
"Pasaulē sevi pierādījusi svešvalodu mācīšanās kustībā. Proti, ja sporta stundas bērnam mācītu svešvalodā, šo valodu viņš bez liekas piepūles iemācītos ļoti ātri un neticami viegli."
(No Apiņa intervijas Ievā)
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi