Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


1. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 22:55

[info]banderlogs:
Tags:

Jupis rāvis tās sasodītās reklāmas jūtūbā. Nevar vairs mierīgi strādāt ar mūziku fonā, ik pa laikam jāpārslēdz uz nākamo dziesmu.
 

"tv" @ 22:55

[info]traffico:
Garastāvoklis:: atpisies
Tags:

Izskatās, ka arī šo rudeni es pārdzīvošu-
"Person of interest" jau ir,
"The Blacklist" arī,
"Marvel's agents" tāpat,
"Mom" un "Two broke girls" follow up...
"Boardwalk empire" iet, bet grūti sekot- kaut kas piemirsies.
Un kā nu bez kādas britu "klasikas"- "Downton Abbey" he he.

Call me snob or whatever you like. Man rudens, iesnas un citas blaknes.
Mājās zem deķa ar datoru klēpī (silda, ja kas).
 

(bez virsraksta) @ 17:39

[info]kakjux:
Tags:

es arii izteikshos par veeleeshanaam - man esot jaaiet balsot par AA draudzinjiem. man taapat it kaa caur centru tai dienaa jaaiet, bet nu nav skaidrs. parasti savu pilsonja pienaakumu nepildu, jo nedziivoju Tur. bet shoreiz kaut kaa drusku sacepinaajushi pat mani.
 

(bez virsraksta) @ 19:16

[info]wowow:
Lattelekom pacēlis cenu virszemes televīzijai - tagad 7.90 mēnesī, it kā esot pielikt jauni kanāli un pat TV3 atgriezies virszemes apraidē. No vienas puses jau it kā nav daudz (94 eiro gadā), no otras puses - tāpat jau to vajag tikai tad, kad notiek olimpiādes vai pasaules/eiropas kausi futbolā, pat hokeja čempi īpaši vairs neskatāmies (un to droši vien rādīs LTV7 vai kurš?). Jaunie kanāli - nu kurš tad grib skatīties vecas seriālu sērijas pēc grafika? Vai TV3 ar viņu megagarajām reklāmas pauzēm? Varbūt labāk par to naudu reizi mēnesī nopirkt papildus vīna pudeli?
 

(bez virsraksta) @ 15:42

[info]missalise:
Uff, atkal esmu darbā. Pa šo atvaļinājuma laiku sanāca visai daudz pārdomāt dzīvi. Ir sajūta, ka dzīve mani kaut kur taisās bīdīt. Darbā man vairs nebūs līdzšinējie pienākumi, būs citi. Bet bija pārdomas, vai tas ir tas, ko es patiešām vēlos darīt. Es pat pie Račai aizgāju - pakonsultēties par to, ar ko man šajā dzīvē vajadzētu nodarboties. Viņš saka, ka man ir jādarbojas kaut kādā jomā, kas ir saistīta ar garīgumu. Bet kādā veidā īsti?

Bērnībā viena no pirmajām atmiņām man bija, ka es vēlos sacerētu vērtīgu dziesmu. Vēlāk - pusaudža gados es sāku rakstīt kaut kādu dīvainu fantastikas stāstu par meiteni, kurai bija lemts sacerēt dziesmu, kuru dzirdot, cilvēki kļūst labāki. Vispār - tagad es esmu pārliecināta, ka patiešām vērtīgai ir tikai tie mākslas/mūzikas u.c. darbi, kas iedvesmo citus cilvēkus uz labām lietām. Kuru ietekmē kāds kļūst laimīgāks, saņemas izdarīt kaut ko savā dzīvē, notic, ka beigās tomēr viss būs labi. Iedzīt cilvēkus depresijā, bailēs vai šausmās ir krietni vien vieglāk, nekā panākt tikpat spēcīgas emocijas, bet ar pozitīvo zīmi.
 

(bez virsraksta) @ 15:16

[info]rasbainieks:
no jaunā iosa un jaunā osxa es visvairāk visvairāk visvairāk gaidīju (un joprojām gaidu) handoff
(visu par handoff, ko jūs neatrodat šajā žurnālā, jūs varat uzzināt oficiālajā žurnālā)
man jau sen krīt uz nerviem, ka aimesidži pienāk uz visiem devaisiem, bet parastās īsziņas tikai uz vienu, un ir jāvelkas meklēt telefonu, tā nu gaidu josemītu kā atbrīvošanu
bet kamēr gaidu josemītu, ios8 ta ir jau iznācis un mani pārsteidzis ar negaidītu handoffu ios devaisu starpā
tas izskatās tā: zvana telefons, es paceļu, bet blakus istabā vēl kādu laiku skan nepazīstams zvans (sākumā domāju, ka kicīts aizmirsis telefonu)
izrādās, zvana arī ipads
vienreizīt pamēģināju pacelt trubu ipadā, ir iespaidi
strādā tikai speakerphone, pēc 30 sekundēm pazūd skaņa, nu un pat ja paceļ trubu telefonā, tad ipads vēl kādu brīdi lago un turpina zvanīt
nav brīnums, ka josemīta betas šodienas vissvaigākajā versijā handoffs ir izrubīts vispār, kā ziņo mūsu beta testētāji
tā nu turpinu gaidīt josemītu un bugfixus
paldies, studijā bija tehnoloģiju apskats ar rasbainieku
 

citēšanas vērti vārdi @ 13:32

[info]lavendera:
"Mani pasūta, bet es atgriežos... atpūties un ar magnētiņu!"
 

30. Septembris 2014

(bez virsraksta) @ 16:17

[info]mazeltov:
Kam pieder SIA "Apostrofs"?
Saskaņā ar Lursoft datiem - 50% pieder Liānai Bokšai un otri 50% - Jānim Ogam; abi ir arī valdes locekļi šajā uzņēmumā.

Starp citu, tas tabulā minētais projekts "Skatiens" - šajā CD Liāna Langa ir ierunājusi savus dzejoļus (lai gan tur ir arī vēl daži, kuri dzied tautasdziesmas un muzicē).

Kas ir Jānis Oga? Jānis Oga ir Latvijas Literatūras centra un apgāda "Mansards" direktors, kura iesniegtos projektus (Latvijas Literatūras centra vārdā) VKKF ir atbalstījis ar 196,427.00 LVL + 99,000.00 EUR laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam un tādējādi Ogu Jānis ir vinnējis arī pirmo vietu kā finansējuma ievācējs. Arī "Mansardam" nav gājis pārāk slikti - literatūras konkursos "Mansards" ieņem piekto vietu kā VKKF finansētākā organizācija laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam.

Just business.


http://klab.lv/users/mazeltov/2280726.html
 

(bez virsraksta) @ 15:12

[info]mazeltov:
Tags:

Jūs jau klausāmgrāmatu nopirkāt?+ vēl Apostrofs saņem atbalstu par klausāmgrāmatu "Aivars Neibarts. Bumbulītis un Ņukucītis", Apostrofs, SIA, projvade: Baiba Koemeca summa: 2108.41 Ls (3,000.00 EUR), 2014. gads.

"Izdevniecība „Apostrofs" dibināta 2008. gadā ar nolūku veicināt literatūras un izglītojošu sacerējumu pieejamību bērnu un pieaugušo vidū, izdodot audio grāmatas sērijā „Klausāmgrāmata". Tās domātas aktīviem un inteliģentiem literatūras interesentiem, kuri grāmatas labprāt lasa un klausās." (no šejienes: http://www.easyget.lv/kultura/read/31288/ )
 

(bez virsraksta) @ 19:38

[info]kakjux:
Tags: , ,

skatos MASH un domāju, cik ironiski, vai ne? cilvēkmīlestība, demokrātija n šit.
tad skatos uz kaķi un domāju, cik skaisti, vai ne? devious, patmīlība n šit.
 

Stundu stāvu domādama, kam lai sēžu kamanās... @ 20:01

[info]lavendera:
parunājoties ar gudriem cilvēkiem, aizvien muļķāks tas elektorāts kļūst :)
 

(bez virsraksta) @ 18:37

hm. septmbris.end. @ 18:31

[info]little_black:
smadzenes mētā mazus erroriņus. un atskārtu, ka man vairs nav mīļākās dziesmas. varbūt, ka nemaz nekad nav bijis.
vakar domās Viļņa, Beth. romaņķika un granātapfel Vodstock(?) Kaņepē ar N.
sapnī redzu meiteni, kuru nepazīstu, bet kuru kāro B.
izdzeršu mazo tērvetīti un ķeršos klāt Tiesību pamatu mājasdarbam.
 

"Ekselences" viltīgie manevri @ 12:00

[info]lavendera:
Tad, kad esmu beidzot saņēmusies varonīgi atteikties no valriekstu un zemeņu sierakūkas saldējuma, viņi mani pārsteidz nesagatavotu ar pistāciju-halvas versiju.
 

(bez virsraksta) @ 10:48

[info]kinskis:
кашу маслом / пизду хуем не испортишь
 

(bez virsraksta) @ 10:35

[info]amanita:
Tags:

Ja kāds grib redzēt patiešām niknu bēbīti, nāciet paskatīties uz Karlīnu, kurai es mēģinu noslaucīt degunu. Pat nekādas eksakūcijas ar tīrīšanām un zālēm nevajag - viena maza, nevainīga salvete pie deguna un nikns bēbis šeku-reku klāt. Purina galvu, nikni rūc un pēc tam taurē savā dziļajā aizvainojumā.
Vispār mums aug lēdija ar visnotaļ spilgtām emociju izpausmēm. Nezinu nevienu citu, kurš tik izteiksmīgi prastu atšaut apakšlūpu, tiklīdz kā kaut kas nepatīk. Un viņa ir priecīga, priecīga, bet tad 2 sekunžu laikā kaut ko izdomā un savā nodabā apvainojas. Ļoti sievišķīgi. :) Zināt taču to karikatūru "Kas mēs esam?" - "Sievietes!" - "Ko mēs gribam?" - "Nezinām!" - "Kad mēs gribam?" - "Tagad!" Lūk, tas par manu meitu.

Protams, viņa ir burvīga bezgala, bet šobrīd mēs abas slimojam un savā nodabā buram drāmas pa mājām, kamēr vīrieši mūs neredz.
 

I LOVE YOUR WALL @ 00:02

[info]redz:
Garastāvoklis:: patiesībā pirms nedēļas

protams, varētu teikt, ka esmu redzējis Frank
 

(bez virsraksta) @ 00:05

[info]wowow:
Tags:

Leftovers tātad, noskatījos seriāla pirmo sēriju un nezinu vai gribas skatīties otro.
 

(bez virsraksta) @ 00:01

[info]wowow:
Skatoties uz Roberta Bolanjo "2666", e-grāmatu priekšrocības ir acīmredzamas.
 

29. Septembris 2014

(bez virsraksta) @ 22:19

[info]wowow:
Tags:

Pabeidzu lasīt Manna "Budenbroki". Grāmata ir bēdīgi depresīva - neveiksmes, slimības, pagrimums, nāve. Tāds sava veida "bagātie arī raud" (No kurienes šī analoģija - bija tāda grāmata vai filma vai seriāls? Atceros tikai pašu izteicienu). Par dzīves jēgu vai tās neesamību.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi