Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


28. Aprīlis 2017

(bez virsraksta) @ 10:44

[info]missalise:
Šodien ir tāda diena, kad es esmu tik šaušalīgi miegaina, ka pat varētu nolikt galvu uz galda datora priekšā un aizmigt. Lejā Super neto (kāds super neto, mums ir Narvasen lejā, pamosties, Missalise) vairs Red bull nepārdod (tas parasti spēja mani kaut cik uzraut augšā no pusapziņas stāvokļa).
Un ko lai šādā stāvoklī dara, lai nenodarītu savam darbam pārāk lielu kaitējumu? Bija paredzēts taisīt jaunu Excel failu un rakstīt garas formulas.
 

(bez virsraksta) @ 00:25

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: nīgrums neatstājas
Tags: , , ,

aj, kaut kas totāli nesaprotams tā mana romantiskā dzīve. ar Megiju izlēmām būt just friends un nākamreiz satikties viņas krajā. viņa baigi vainīga sajutās, ka šodien shut me out. oh well.

pie sevis domāju par to Spāniju. mājbiedrs runā, ka vajag pārkrāsot sienas tepat.
starp citu, man visvairāk traumē tas, ka vajadzētu atrast jaunu darbu. I'm so shit at interviews. I'm just shit with people, but I can learn your product and keep your devs a little scared of me in a good way.
 

27. Aprīlis 2017

(bez virsraksta) @ 15:52

[info]jimmy:
Es šonakt dzirdēju kā
aiz loga klusi smilkstot
iela pēc lietus raud.

Un man varbūt tikai likās,
bet tie kas kādreiz tikās
tagad šajā ielā nav.

Jā, zinu es esmu naivs,
bet ticu ka uz 3.
Krūtis ieelpos gaisu
un arī manā ielā līs.

Sagrauj un sit tik ļoti cik vēlies,
ar netīrām kājām tev nākšu klāt.
Nav manā ielā lijis tik ilgi,
nezinu vairs kā nomazgāt.
 

(bez virsraksta) @ 13:29

(bez virsraksta) @ 10:56

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: trakums
Mūzika: Radiohead - (Nice Dream)
Tags: ,

feisbukos uzpeldēja posts no vienas senas paviršas paziņas, ka viņa ir psihenē. ļoti daudz par to tagad domāju. kā mental health services outpatient, man ir diez gan dīvainas sajūtas par to. it kā gribas viņai uzrakstīt, bet drusku bail, jo neesam runājušas jau ļoti ilgi. bet nu gan jau kaut ko vajag aizrakstīt, jo nu vismaz versiju par "get well soon". bet nu jā, tas tagad drusku notriggerojis pārdomu.
 

26. Aprīlis 2017

(bez virsraksta) @ 23:09

[info]zin:
tā vien šķiet, ka kaut kādā brīdī šajā ceļojumā es esmu aizmirsusi smaidīt. un izrādīt prieku. jo es patiesi preicājos par daudzām lietām šajā pasaulē. un bieži.
vairāk par visu man negribētos būt tai tur nīgrajai, drūmajai, kašķīgajai kundzītei, kurai nekad nekas nav labi.
es vairs nemāku smalltalkus. es vēlos pavadīt laiku ar man tīkamiem cilvēkiem, bet nezinu, vai spēju to adekvāti parādīt.
skumji... (lol)
 

(bez virsraksta) @ 22:35

[info]rasbainieks:
dāmas, vai jums kādai noderētu saimniecībā clarins cottonseed sejas mazgājamais?
tā'n'tā, mums ar viņu bija laimīga kopdzīve gadus piecus (diskleimēju – ne ar šo konkrēto iepakojumu), tad es kādu laiku gāju visādus maldu ceļus "let's try seeing other people", jūs mani vēl brangi konsultējāt, tieši kādus other people man vajadzētu, nu un nesen gribēju atgriezties pie pārbaudītām vērtībām, un figu! tagad mana seja atsakās viņu pieņemt (par šo mums vēl būs nopietnas pārrunas, principā tā ir nodevība, es to tā neatstāšu)
nu un rezultātā man ir nupat atvērts, knapi iesākts iepakojums, kuru gribu atdot labās rokās
nooormālai un kombinē ādai, kolosāli maigi puto, tīra čīkstīgi tīri, smaržo glīti (bet ja ir izveidojies pieradums pie tā, ka nesmaržo ne pēc kā, liksies baigi stipri)
glābiet, a?
 

(bez virsraksta) @ 20:23

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: Grampijs vs eksaitēts
Mūzika: fudbols
Tags: , , ,

Pasūtīju čupu lietu no M&S ar nominated day delivery (rīt). Šodien pienāca īsziņa no kurjera, lai izvēlos sev tīkamo one hour delivery slot. Lūk, kaut kā priecē serviss. Un man vislabākajā laikā viņi bija atzīmējuši, ka kāds kurjers jau būs manā galā anyway.

Citās ziņās, biju pastaigā, bet sākās krusa, atnācu uz pabu. Pusotru stundu agrāk nekā parasti. Trāpīju uz futbola spēles sākumu. (who in the fucking fuck in šajā dievu aizmirstajā pilsētas stūrī cares about Crystal Palace or Tottenham? Bet cilvēki skatās! So far neizšķirts, not that I care.)

Also, šodien bija a glitchy day, daļēji trešdiena, daļēji ceturtdiena. Bet es gaidu piektdienu, kad došos pie [info]neoplasm uz labi veģetāru bārbekjū. Un brīdinu uzreiz, man vienalga, ja līs.
 

(bez virsraksta) @ 17:33

[info]zin:
Tags:

spriežot pēc facebook, pirms 3 gadiem šajā datumā bija tik silts, ka pa Rīgu varēja pārvietoties zandalēs un vasaras svārkos.
 

(bez virsraksta) @ 14:39

[info]rasbainieks:
kā krietnam veselīgam sārtvaidzim, man ir savs vingrošanas paklājiņš, un viņam ir sava soma, un tai somai ir kabatas, un šodien es viņām atradu pielietojumu
vienā kabatā ievietojas tieši trīs bulciņas
 

25. Aprīlis 2017

(bez virsraksta) @ 22:49

[info]mazeltov:
Jo vairāk es pelnu, jo mazāk saņemu.
#nodokļi
 

(bez virsraksta) @ 21:13

[info]zin:
skatos 45. šīs sezonas kitchen rules sēriju.
pēc tā, ar kādu sajūsmu tiesneši nogaršo pirmos starterus, man ir aizdomas, ka viņi varētu būt mazliet uzpīpējuši or somth
 

Dumpster diving (ne)dienas @ 16:33

[info]banderlogs:
Šodien mājās ir:
-rīsi, makaroni, pupas, bulgurs, lēcas
-GAĻA (neesmu izrevidējusi visu saldētavu, bet izskatās, ka vista, liellops, bekons stabili ir, visam tikt klāt nevaru)
-fetas siers
-parmezāns
-3kg parasta, nenosakāmas izcelsmes siera
-zilais siers
-saulē kaltēti tomāti
-marinēti ķiploki
-sviests

Un ko lai viens cilvēks iesāk ar kilogramiem siera un gaļas? Mani plāni sākt ēst veselīgāk, rūpēties par sevi un nomest vismaz 10kg izkūpēja tajā brīdī, kad kursabiedrene ielika klēpī auduma maisiņu pilnu ar visiem tiem siera izstrādājumiem. Tagad atliek vien ēst un cerēt, ka ar 30 minūtēm riteņošanas un staigāšanas pietiks, lai nepieņemtos svarā.
 

(bez virsraksta) @ 12:57

[info]amanita:
Gribas siltu vasaras vēju. Kas tik tīkami tinas, pinas un bužina matus. Kurā plīvo tikko izžauta veļa un tik ātri ir sausa, ka ne apjēgt.
 

(bez virsraksta) @ 12:15

(bez virsraksta) @ 00:33

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: pazudis
Mūzika: fonā iet The Hogfather

1) liekas, ka iešu kaut kur internetos uzsākt atsevišķu blodziņu par to, ka gribu pārvākties uz Spāniju.
2) [te bija teksts]
3) šodien (vakar) pirmoreiz developerim teicu, kaut ko tipa, ka it works on my machine. abi apmainījāmies screenshotiem un apņirdzāmies, šis aizgāja debuggot.
 

24. Aprīlis 2017

(bez virsraksta) @ 17:48

[info]banderlogs:
Apskaužu tos cilvēkus, kas zina, ko grib studēt, ko ar to grādu darīs tālāk un viss vispār tā smuki sanākt. Man maģistrs norauts jau pusē, bet tagad, protams, uznācis lielas bimbājiens, ka tas tomēr nav tas, ko vēlējos un ko es tagad iesākšu, jo atkal neko nezinu, ko gribētu darīt nākotnē. Gribas braukt mājās un mest visam ar roku, bet tajā pašā laikā mūžam dzīvot pie vecākiem un būt viņu uzturētai arī negribas.
Esmu dusmīga pati uz savu neizlēmību un tizlumu, mehmehmeh.
 

(bez virsraksta) @ 12:10

[info]kinskis:
dēls vakar izteiksmīgiem žestiem un grimasēm norādīja, cik ļoti viņam riebjas jaunās zeķes ar gumijas pumpiņām (ko bijām iegādājušies, lai viņam kājas neslīd). pabakstīja pumpiņas ar pirkstu, riebumā novērsās un vēl kādu brīdi pukojās, kā mēs viņam kaut ko tādu esam varējuši piedāvāt.
 

(bez virsraksta) @ 11:03

[info]zin:
Tags:

dienas citāts via Viņa Gaišība: man nešķiet pareizi, ka sociālās nevienlīdzības mazināšana nozīmē vidusšķiras pabīdīšanu uz leju, trūcīgo pabīdīšanu mazliet augstāk un vajadzīgo cilvēku iebīdīšanu stratosfērā.
 

23. Aprīlis 2017

(bez virsraksta) @ 16:37

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: nemierīgs
Tags: , , ,

vakar bija laba diena, laba indeed. pastaigas ar Sāru, labi jaukas sarakstes, interesanti viss seriālā, alus gards un pēc pusnakts arī sakārtoju 3 plauktus un 3 atvilknes. šorīt pat piecēlos uz darbu un sastrādājos visu ko. tagad varētu sakārtot vēl vienu plauktu, vai sašķirot vēl pēdējo maisu. vai pieķerties otra skapja augšējam plauktam. vēl vajag atnest mājās no darba vienu kleitu un sataisīt paciņu, kuru aizsūtīt mātei. vai arī iziet pastaigāties? kamēr nevaru izlemt, bakstu spāņu valodas appus. tāda tā dzīve. vakarā gan jau aiziešu uz barčiku.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi