Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


21. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 01:57

[info]zin:
dzīvojos pa Leipcigas gotu festu.
baudu mirkļus, cenšos nepārdegt iz tā, cik daudz iespaidu un fizisko aktivitāšu.
priecājos par sīkumiem un klusībā apceru to, kā endorfīni dzen dzīvi.
ir labi. prāta ķīmija man saka, ka ir. baudu
 

20. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 14:38

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: var jau iet iet?
Mūzika: tikko sagaidīju, kad ielādēsies Spoķiks. galvā - Radiohead

ballītes orgkomiteja vakar pamodās un saprata, ka ir jāiet. tika izveikts research un dažādas diskusijas, no kurām es sapratu apmēram pusi. bet nu, pie kaut kāda rezultāta jau tas noveda. aizgājām vispirms uz Alberta bodi, tad VZ man tāds pajautāja, pa kuru ceļu iet ārā no rajona, jo esot četri, visgarākais esot caur ieleju, tad caur turieni. te es viņu apstādināju un teicu, ka pa ieleju tak. kāpjot ielejā toties bija milzum daudz veļikotāji, kuri minās pa kalnu uz augšu, daudzi redzami cieta.

ieleja, protams, ir forši, visādi gājām un gājām un gājām. tad gājām tur un gar klinti, gar būdiņu. tad pa ierasto veloceliņu, uz kura bija mazāk veļikotāju. laiciņš bija tāds, ka ļ nopriecājos, ka uzvilku šortus un ļ plānu krekliņu. bet nu iešana jau vispār lieliska bija. kas tur slikts var būt. pieminēšu vēl to, ka bija jāiet pāri divām upēm pa tiltiem, kuriem gājēju ceļš ir zem vāgenu ceļa. un uz viena no tiltiem beidzot uzzināju dažādas savas dzīves prioritātes. jo, mīļie draugi, tilts bija vienkārši metāla tādas redeles, kurām var redzēt cauri. aha. un tad es uzzināju, ka milzīgas bailes iekrist upē tomēr prioritāšu sarakstā ir drusku zemāk nekā besis iet atpakaļ. kad beidzot nonācām Zbraslavā, tur nekavējoties tika patērēts vīntoniks. orgkomiteja arī vienojās, ka ir pārāk agrs iet uz barčiku un nolēma aizsoļot līdz Radotinai. Radotina tagad ir mana trešā apmeklētākā pilsēta šajā valstī. esmu tur bijusi divreiz. tika izlemts iet pa sarkano trasi, lai nebūtu jāiet pa ielu bez gājēju ietves. sarkanā trase mūs uzdzina kalnā, lai nekavējoties novestu lejā un... liktu iet pa ielu.

pēc tam gan pavizinājāmies vilcienā un aizgājām uz barčiku. tur tika saprasts tas, ka zaja gulēja koridorā uz grīdas, kāds nesa sarkanvīnu, paklupa, salauza zajai kāju un vēl iešļakstīja vīnu matos. rezultāts redzams. ilgi sēdēju un domāju par to, vai es kādreiz esmu iešļakstījusi sev vīnu matos. sounds like something I would do, doesn't it? bet nenāk konkrētas epizodes galvā.

vienā brīdī uzradās arī L uz vienu dzērienu. jestri.

also, jau trešo reizi (all together) saņēmu no TrakZ ziņu, ka viņas druška, tautā zināma kā Torte, atkal mani redzējusi. TrakZ dievojās, ka Torte neesot viņas secret spy. es toties apsveru domu pajautāt, ko Torte darīs šodien, lai ietu darīt kaut ko citu un citur.
 

(bez virsraksta) @ 10:20

[info]missalise:
Braucu ar 12 trolejbusu. Pa Čaka ielu, tad pa Bruņinieku. Beidzot uz Brīvības ielas tikām. Bet viena veca sieviete ar spieķi dabūja iet no Čaka ielas uz Pareizticīgo baznīcu. Haoss.
 

19. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 19:33

[info]zin:
stāvu, klausos grupu ar nosaukumu Hekate, Leipcigā, gotu festivālā, pagānu ciematā, skatos, kā lido papeļu pūkas..
skaisti
 

(bez virsraksta) @ 17:19

[info]mazeltov:
Pirms pusstundas saņēmu lielisku dāvanu - pro pilots izveda pa Nurburgringas apli McLarenā! Tas bija ahujenna ātri!
 

18. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 20:15

[info]yoko:
L otro reizi pateica vārdu savienojumu "gribu dzert"
pirmā reize bija pēc garas pastaigas ratos caur gadatirgu, kad atnācām mājās un piegājis pie ledusskapja pateica vienkārši "gribu dzert", un šodien no rīta pa logu skatoties bija "es gribu ārā" un vakarā pie ledusskapja "mamma, mamma, es gribu dzert"
šis ir pārsteidzošāk un aizraujošāk par staigāt sākšanu, kad pēkšņi cilvēks tev pretī sāk runāt
 

(bez virsraksta) @ 18:41

[info]mazeltov:
Izrādās, ka netālu no mājām ir boulderinga zāle. Tā jau OK, tikai:
- jāvelk super neērti apavi (toties super laimīga sajūta, kad tos novelk);
- baigi grūti (ja smags dibens);
- rokas sāp apmēram nedēļu.
 

(bez virsraksta) @ 18:35

[info]mazeltov:
Esmu konservatīva, man patīk pieturēties pie pārbaudītam vērtībām (piemēram, latviešu džeka), bet reizēm mani pārņem vēlme riskēt.

Pārsvarā tas attiecas uz dažādu jocīgu ēdamlietu iegādāšanos cerībā, ka tās garšos labāk nekā izklausās, piemēram:

- ingvera džems (fuck no)
- siers ar kumīnu (fuck no)
- "Marmite" rauga pasta (kas garšo kā Vegeta, tikai pastas veidā) - ja marmite uzziež superplānā, gandrīz neredzamā kārtā un pa virsu uzliek sviestu maizes biezumā, ir pat diezgan OK.
 

(bez virsraksta) @ 16:13

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: Izgulēšanās ir urbānais mīts
Mūzika: Live
Tags: , , ,

Sēdēju dienās te pie komputatora darbos, darba čatā kaut kāds klusums drusku bija iestājies, nevienam neko nevajag, nekas nenotiek, neviens netrollē. Tā casually nonācu pie domas par...

Sēdi tu viss tāds darbos savā mājas ofisā, ņemies, vane, viss besī un nemaz nezini, ka tur darbu otrā galā visi nomiruši un nevienam no tevis vairs nekad neko nevajadzēs. Varētu būt drusku žēl tā wasted time and effort uz apdarītajiem darbiem, kurus mierīgi būtu varējuši nedarīt.

Bet nu, tad kaut kas tur sakaros uzradās un gribēja atkal kaut ko tur, nelaimīte bija. Ballītes orgkomiteja nopūtās un atsāka darbus.

Un tādā dienā kā šodien, kad ir perfektais laikapstāklis sēdēt ārā un dzert vīntonikus, tas tiešām kaut kā drusku nepatīk. Gājām no bodes atpakaļ un aktīvi skumām par to, ka attālinamies no restaurace Kamera.

Nekas. Vakarā taču atkal kāpsim kalnā pie Rollija un gan jau līs.
 

sviests kaut kāds @ 11:31

17. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 20:07

[info]sanomi:
klausos lietus šalkoņu aiz loga un domāju par kokiem, kurus iestādījām
 

(bez virsraksta) @ 16:29

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: karājos meetingā
Mūzika: Nick Cave & The Bad Seeds

Aizmirsu vakar pastāstīt, ka man ir jauns favorite error message. Līdz šim bija iepriekšējā darbā novērotais, kad application failed with a catastrophical error.
Jaunais favorīts atradās webservera event viewerī “Message: The server did not provide a meaningful reply.”
Gan jau, ka serveris vienkārši parādīja mēli vai teica “pļuk”.

Sajutos, ka my work here is done, jāslēdz viss ārā un jāiet dzert.

Also, man te bezmaz jauna datubāze jātaisa, jo L kakbe nav pieskārienu whitelistē, bet negribas arī viņu killot, kad viņa draudzīgi mani apskauj. Par ko runājot, ir tik daudz episku edīžu par killošanu izrunāts, kaut kad varbūt kaut ko kādreiz ballītes orgkomiteja arī cibā uzrakstīs. Bet varbūt ne. Ar šitiem frīkiem jau nekad nevar zināt.
 

(bez virsraksta) @ 13:39

[info]wowow:
Pēckonferences izsīkums. Komunicēt ar laiku kļūst vieglāk, līdz ar to arī komunikācijas ir vairāk, attiecīgi izsīkuma summa nemainās.
 

(bez virsraksta) @ 14:01

[info]missalise:
Nesen kolēģe uzcienāja ar briesmīgi garšīgajām Laimas Tiramisu mandelēm - nu, ļoti garšīgi, ļoti. Mandele -apkārt garšīga glazūra un kakao. Viņai firmas veikals pa ceļam, palūdzu, lai man nopērk.
 

(bez virsraksta) @ 11:59

[info]lavendera:

No pirdienas līdz piktdienai

otdiena, tešdiena un sētdiena ir mazāk populāras.
 

16. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 16:03

[info]missalise:
Man pajautāja pavisam ko citu, nevis to, ko teica mans tiešais priekšnieks, ka man jautāšot. Tie sabojātie telefoni ir kaut kas unikāls. Nu, labi, tam, ko pajautāja, man arī bija zināmas iestrādnes un es biju paņēmusi līdzi flešku arī ar to prezentāciju, kurā pa lielam tas viss ir. Visgrūtākais ir - visu to parādīt maksimāli vienkārši, saprotami un īsi.
 

(bez virsraksta) @ 13:42

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: Miegains

Kā man iet? Jestri.

Pirmdien tā nosmējos, ka pilnīgi seja sāpēja. Tika izgudrots Placebo Rush nākamais singls, tikai neviens vairs neatceras, kas tas bija. Tad bija kaut kāda mega epika, par kuru runājot caur smiekliem, gandrīz nokritu zem galda, bet pēdējā brīdī pārdomāju. Arī to neviens neatceras, kas tur bija. Bet bija sarkana lūpukrāsa.

Vakar bijām mežā, jo otrdienā jau ir sekjūri iet uz mežu. Pēc tam SpB padzinām jokus. L beidzot ar mani gan caur VZ, gan pa tiešo parunāja. Izmantotās valodas - čehu, angļu, spāņu. Drusku sagriezās galva no tā visa, bet nu. Kurš var mums aizliegt. Un tad jau nokopām barčiku, iedzērām visi. Savācām aiz sevis, tad VZ nesa miskasti un es gāju manuāli taisīt ciet barčiku, lai L paspētu uz tramvaju. Viss totāli norm.

Also, iekš piezīmēm atradu šito:
“Nākamreiz, kad es kādu apdzirdīšu, noteikti pajautāšu, vai nevajag kādu kastīti salocīt. For market research purposes.”
Nezinu īsti, vai ir vērts stāstīt mūsu jaunāko biznesa ideju, vai labāk ļaut lasītājiem izdomāt pašiem savu huiņu.

Nu un ir skaidrs, ka es drīzāk iemācīšos čehiski nekā flirtēt.
 

(bez virsraksta) @ 11:52

(bez virsraksta) @ 11:40

[info]zin:
cilvēks ir.. un tad viņš beidzas...
 

(bez virsraksta) @ 11:31

[info]missalise:
Šodien pie lielā priekšnieka jāiet uz paklāju. :( Drusku neomulīgi jūtos.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi