Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


20. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 23:27

[info]rasbainieks:
Tags: ,

kaķu ziņās te iet tā, ka vakar notika tas – pūce uzkāpa uz virtuves palodzes
ilgi sēdēja un saspringti skatījās, saņemšanās bija acīmredzama, tad izdvesa tiešām garu un tiešām apņēmīgu kaujas saucienu un augšā bija
nebūs vairs boldrikam iecienītās gulēšanas uz palodzes pie atvērta loga ar izkārtu elkonīti come here often
un arī virsmu skaits, kur viņš var mierīgi pagulēt tā, lai mazais bandīts viņam liktu svētu mieru, strauji sarūk
pūce vairs neizskatās pēc kaķēna, nu jau izskatās pēc kaķa, tikai maziņa
 

(bez virsraksta) @ 17:16

[info]mazeltov:
Mūsmājās šodien gan es, gan beļģiete gatavojam rosolu (pseido gan, jo skābētus gurķus un "doktordesu" te nevar atrast).

AH gan pārdod kaut kādus pre-made russian salad, bet tie ir totāli neēdami - viss samalts putrā, kas noslīcināta negaršīgā majonēzē un ar kaut kādu etiķīgu piegrašu.

Jā, auksto zupu un rosolu tagad gatavo arī kādā tālā Kanādas ciemā.

Principā, esmu aukstās zupas un rosola vēstniece ārvalstīs.

Ā, un es tak pat vienreiz mūžā esmu cepusi pīrāgus (tā, ka no a-z) un arī - tikai Kanādā. Jo mājās jau vienmēr izcepa mamma vai vecāmamma.
 

(bez virsraksta) @ 16:10

[info]mazeltov:
Drīz jābrauc ciemos pie draudzenes, kurai ir trīs sīči un, kā jau parasti, gribas kaut ko aizvest dāvanā.

Neko jau briesmīgi īpašu, tikai kaut kādus tur krutākus flõmīšus, 2 matu sprādzes, nomazgājamos tetovējumu loksni un kaut kādu tur arts & crafts uzlīmju grāmatu - 27 eiro.

Tajā pat dienā pirku sev pretbērnu šaibas sešiem mēnešiem - kopā 19.50 eiro.

Mjā.
 

(bez virsraksta) @ 10:35

[info]lavendera:
Es te laikam izlikšos briesmīgi kulturāla, ja. Bet Rīgas svētkos pagaidām vislabākais bija Raimonda Ozola vijoļkoncerts, otrajā vietā opermūzikas koncerts turpat Vērmanī, trešajā - uguns instalācijas Arkādijā. Tāda negaidītu Jāņu sajūta (kurš gan gaida Jāņus augustā).
Un latgaļu kvass arī bija lielisks.
Bet es beidzot ļoti saprotu savu ukraiņu draudziņu, kas, lai gan viņam garšo alus, pirms dažiem gadiem fiziski nebija spējīgs ieiet Vērmanī uz Alus svētkiem. Muka pa gabalu. Kāpēc?
Es arī biju gatava ņemt kājas pār pleciem, kad tieši pēc R.Ozola, neko ļaunu nenojaušot, biju aizstaigājusi līdz krastmalai.
Tie trulie umpapā pēc kaut kā tāda nav izturami.
Nē, nu varbūt ir.
Ar ausu aizbāžņiem.
 

(bez virsraksta) @ 00:07

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: I'm dreaming inside my own head

kā lai to pasaka. jau lēnā garā domāju par savu rudens travelling. vispār šogad ir tāds dīvains travel gads. bet galvā grozās tā ideja par Portugāli nākamā gada sākumā, uz kuru pat varētu paņemt TrakZ līdzi. māsa arī teica, ka grib satikties kaut kur ceļojumā, jo esot jau drusku apnicīgi visu laiku Lielmiests atvaļinājumos, nejūtoties vairs tik exciting. var saprast. bet nu, ir vispār cerība arī nākamgad uz visādām lieliskajām starptautiskajām cibas Ballītēm. ikgadējais Spānijas apciemojums vienmēr. vizināšanās tepat pa salu. un vispār. pilna galva ar travel.
 

19. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 23:18

(bez virsraksta) @ 20:40

[info]wowow:

Dzīves piepildījums ne bez zināms mailstons gan, kad juniors pēc tava lūguma tev uzcep patiešām garšīgu omleti.
 

(bez virsraksta) @ 18:23

[info]mazeltov:
Ziņās kaut kādi pludmales volejbolisti - džekiem kājās šorti, beibēm kaut kādas bikini trusenes.

Kāds pamatojums? Šorti salien pežās, vai?
 

(bez virsraksta) @ 18:38

[info]wowow:
Atzīmēju jauno airblaķik maršrutu nopērkot visai ģimenei biļetes uz lisabonu - nav žēl, ja beidzot ir tiešais lidojums, juhū. Also - nekad neesmu pircis biļetes tik tālā nākotnē (nākamā gada 1. jūnijs).
 

18. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 23:48

(bez virsraksta) @ 23:38

[info]redz:
ain't that the way
 

(bez virsraksta) @ 17:01

[info]mazeltov:
Tags:

Nīderlandē skola un bērnudārzi, kā izskatās, sākas agrāk, secinot pēc tingeltangeļiem vai ik pārdienas, kas te norisinās aiz loga pagalmā/parkā.

Aizvakar pie uzslietās telts ieradās bērnu procesija ar visādiem teatrālistiskiem atribūtiem (no kart(u)ona izgrieztām figūrām) un tad kādu stundu tika rauti vaļā holandiešu umpapā šlāgeri un runātas visādas muļķības, kuras es, par laimi, nesaprotu.

Savukārt šodien, kad strādaju no mājām, ciema bērnus savāca autobusi un, skaļi taurējot, aizveda nezināmā virzienā (izbraukājot briseles kāpostus). Diemžēl, ne pavisam, jo tagad viss melnais tūkstotis ir atpakaļ, kur viņus visus sagaida mīlošie un gādīgie vecāki. Nez, kur viņi visi bija iepriekš, jo ikdienā nemaz tik daudz bērnu nemana. Varbūt trimdā pie vecmāmiņas Māskantjē.

P.S. Mans ciems ir briesmīgi jauks.
 

(bez virsraksta) @ 12:01

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: nananā
Mūzika: Sonic Youth - Candle
Tags:

dzīvot ar trakumu ir ļ interesanti reizēm. visi tie coping mechanisms un viss tas. bet man laikam palīdz tas, ka I'm a total weirdo anyway. :D visiem tas trakums liekas normāli, jo.. nu, kaķ. i neko. bet iekšās ir diez gan savdabīgi.

piemēram, reizēm ir tā, ka jūtos ļoti labi, visa tāda nosvērta un līdzsvarā. un tas izrādās ir just a trick my mind is playing on me. jo šajā līdzsvarā mans prāts man stāsta, ka tagad r īstais brīdis killoties, jo from this point onwards paliks tikai sliktāk. tāds kā false positive stāvoklis.

bet tā nav šodiena, šodien joprojām atsakos pieslēgties kaut kādai realitātei. man te manā galvā ir tīri omulīgi. jāsadomā pastaiga.
 

(bez virsraksta) @ 13:24

[info]lavendera:
Ja paskatās rītdienas laika prognozi, Rīgas svētki solās būt stipri slapji.
 

(bez virsraksta) @ 12:54

[info]missalise:
Pa radio skan brāļa dziesma. Reti jau tā skan, bet tāpat forši. :)
 

(bez virsraksta) @ 08:14

[info]missalise:
Es pēdējā laikā, ejot pa ielām, pamanu ļoti daudz tā forši un gaumīgi saģērbušos cilvēku. Man pašai arī vajadzētu tā kārtīgi parevidēt savu drēbju skapi un nomainīt tā saturu. Man drēbēs valda kaut kādi posmi. Vienu brīdi man šausmīgi patika un man garderobē bija salīdzinoši daudz drēbju salātzaļā krāsā, tad savukārt nāca brūnā, tagad jau ļoti ilgu laiku ir zilganzaļa, tagad pēkšņi man ļoti patīk noteikta toņa gaiši zila krāsa.
 

(bez virsraksta) @ 08:11

[info]missalise:

Vakar forši pasēdējām un nosvinējām [info]mirror_image dzimšanas dienu. :)
 

(bez virsraksta) @ 00:49

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: saguris, galva dīvaina
Tags: , ,

also, varu droši apgalvot, ka jā, slēpšanās no realitātes ir visai veiksmīgs pasākums. cik tas ir veselīgi, tas neinteresē. ir pārdomas rīt aiziet uz ofisu, tādā kā treniņizgājienā uz vietu, kur ir cilvēki, kuri ar mani interactēs vairāk kā veikala pārdevēji un pastnieks. tas ir, ja es pamodīšos laicīgi. ja nē, tad strādāšu atkal no mājām un socializēšanās pagaidīs līdz svētdienai, kad piesolīju MP, ka beidzot satiksimies. (darba šitie visi video zvani neskaitās.)
 

17. Augusts 2017

(bez virsraksta) @ 22:33

[info]kakjux:
Tags: , ,

es esmu lepns turētājs biļetei uz Nick Cave & The Bad Seeds septembrī Notts.
kuru atsūtīja ierakstītā vēstulē. (unlike Elbow biļeti, kuru atsūtīja neaizlīmētā aploksnē.)

nākamnedēļ jāsāk skatīties vilcienu biļetes pie.. uzminējāt! Neō! :)
 

(bez virsraksta) @ 16:04

[info]missalise:
Nu nevaru atrast nevienu piemērotu pasākumu, kurā mēs visi smuki ar mīļo un viņa mammu varētu aiziet ietusēt. Piemērotākie varianti liekas vai nu Tobago Ikšķilē (bet 21.00 vakarā un brīvā dabā - a ja nu laiks riebīgs? ) vai arī kino - Vectēvs, kas bīstamāks par datoru.

Klau, kādas ir atsauksmes par Džeinu Eiru Valmieras drāmas teātrī - ir labs, vajag aiziet?
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi