Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


31. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 00:28

[info]kakjux:
Tags: , ,

šovakar es skatos to trešo dokjumentāriju par Bowie.
rakstu dzejoļus.

daudz domāju par to, ka man Džims teica, ka ar dzejoļiem naudu nenopelnīsi. tas, ka viņam varētu būt taisnība, tam nevajadzētu atturēt mani. who knows. un ja nu atgriežos pie stāstiem. I wasn't too bad. and it's not about the money. it's about the idea. it's about telling. it's about love.
 

30. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:27

[info]wowow:

Hacking ainas jaunajā Borna filmā ir Ocean's 13 līmenī (aka ierakstīt "Upload FBI database" terminālī) un vēl vairāk liek novērtēt Mr. Robot netipiski reālistisko hacking attēlojumu (beidzot, šķiet sākas action). Iemetu aci slavētajā Narcos (on Netfix) - pirmā sērija ļoti izglītojoša un skatāma. Aiz loga bļaustās apdzērušies sestdienas krievi.

No pēdējā laika izlasītajām grāmatām iespaidu atstāja trīs- mūsu pašu Bērziņa "Svina garša", "Profesora Martensa aizbraukšana" un Voronēzi "XY". Pēdējā vispār ir meistardarbs un beidzamā nodaļa ir realitātei tuvākais ever apraksts draivam, kad tu nesies no kalna un vienlaikus domā kaut ko nozīmīgu. Ļoti iesaku.
 

(bez virsraksta) @ 22:52

(bez virsraksta) @ 10:23

[info]zin:
8 biti - baits
kilo
mega
giga
tera
1024
 

(bez virsraksta) @ 02:14

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: fucking sober
Mūzika: David Bowie - Let's Dance
Tags: , , ,

nav pietiekami agrs vai vēls. ir kaut kāds jocīgs laiks un es esmu noskatījusies jau divus raidījumus saistībā ar David Bowie. trešo nevaru vairs noskatīties, sirds lūzt. un ir tik daudz tur par ko lūzt. viņš bija tik fantastisks. neatkārtojams... nē, kuš, miers, kaķ, miers.

bet dažas dziesmas atgādināja par to, kāda bija mana dzīve pirms apmēram 12 gadiem. un atgādināja par to, cik ļoti vienkārši priekš manis ir sarežģītas attiecības ar cilvēkiem. cik ļoti nemāku gaidīt konkrētas lietas, bet kaut kam abstraktam... jā.

zinu, ka šis ir tas brīdis, kad ņemt savu notebook un pildspalvu un pārvērst visas šīs sajūtas neskaitāmu dzejoļu rindās.
bet tā vietā gribas tikai sēdēt zem segas un sērot.
 

(bez virsraksta) @ 01:48

29. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 22:14

[info]wowow:
Poll #20791 Repetitions
Open to: All, results viewable to: All

Grāmata, ko pārlasu visbiežāk

Filma, ko skatos visbiežāk

 

(bez virsraksta) @ 16:32

[info]rasbainieks:
tas, ka labādabā tesa un zāle ir vienā laikā, ir tīrākā cūcība
 

28. Jūlijs 2016

все поголовно в белых штанах @ 14:50

[info]kinskis:
labi, vismaz parādes formu dēļ krievus vajag palaist uz rio. lai nosoļo pa krastmalu un pakarājas bulvāros. šaubos, vai kāda cita forma ir kaut mazliet asprātīga, atspoguļojot nacionālā avantūrista kvēlāko sapni.
https://youtu.be/8Cy5tcdmIAE
 

(bez virsraksta) @ 12:00

[info]amanita:
Tags:

Iet The Police dziesmas klips, Krišjānis filozofē: "Oi, es tik vecas dziesmas nezinu. Un paskaties, cik viņiem vecas drēbes... Tā laikam vispār ir viena no pirmajām dziesmām."
 

Kā cilvēks kļūst vecs @ 10:29

[info]lavendera:
Viņam sāk pirmajam pasniegt ēdienu, piedāvā apsēsties, ja taburešu visiem nepietiek, protams, uzrunā ar jūs un vispār izrāda cieņu :D
Nē, tas vēl nav mans gadījums. Kaut gan vienaudze komentēja "mēs, divas vecenītes, soļojam un nesūdzamies, ja nu vien pašķaudām, kamēr tiem jauniešiem te kāja sāp, te mugura, te galva".
Manuprāt, cilvēks kļūst reāli vecs, kad viņa attieksme pret dzīvi kļūst "ai, es to jau esmu neskaitāmas reizes redzējis". Šitas ūdenskritums? Ir redzēti labāki. Vēl neapmeklēta valsts? Ak, pēc televīzijas pārraidēm jau zinu, kas tur sagaidāms. Jauns, neparasts ēdiens? Es labāk savas vecās labās kotletītes ar kartupeļiem.
Man šķiet, cilvēki mirst tāpēc, ka ir iestiguši apgūtajā realitātē kā purvā; tā viņus ir ievilkusi un paņēmusi savā varā. Dzīves pamešana ir iespēja atbrīvoties un sākt no jauna - ar visu svaigu un vēl neizpētītu, atkal ar lidojuma sajūtu.
Buļ.
 

Slapjā baseina problēma @ 09:28

[info]amanita:
Tags:

- Karlīna, skaties! Lietus!
- Nēēē! Baseins paliks slapjš! Baseins paliks slapjš!
 

27. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:31

[info]wowow:
Tags:

Stranger Things, nu tā sev, skatīties var bet ne vairāk. Vinona gan forša, jā.
Orange Is The New Black pēdējās sezonas noslēgumā no izklaidējoša seriāla ar jokiem un pupiem aizgāja mazliet čerņā un nopietnībā. Daļa šarma pasējās pa ceļam.
Ar Star Trek Beyond (visa ir vairāk - sprādzienu, kosmosā izkrītošu cilvēciņu, sišanas pa seju utml. kā jau pienākas no ātri un bez žēlastības režisora) iemēģinājām jauno/rekonstruēto Scape zāli Forumā. Nu labi, ērtāki krēsli, skaņa skaļāka un 3D mazliet mazāk neciešams. Bez īpaša iemesla/filmas (otrais Avatars? Rogue One?) maksāt papildus naudu par apmeklējumu īpaši neraušos.
Mr. Robot - pirmās trīs sērijas pagaidām ir viena aktiera monoizrāde, forši un tā, bet nu gan davai dodiet darbību.
 

(bez virsraksta) @ 23:25

[info]jim:
2009. gada sākums. Kihelkonna man kāda ieraksta komentāros iedod saiti uz grāmatu "Sievietes, kas mīl par daudz".
2016. gada vidus. Pēc terapeites rekomendācijas beidzot atveru un izlasu uz desktopa gadiem stāvējušo grāmatu. Jau vairākas dienas nevaru atjēgties no šaušalām, cik, iespējams, kvalitatīvi citādi būtu bijuši šie septiņi iepriekšējie gadi, ja grāmatu būtu izlasījusi toreiz.

Then again, tad man, iespējams, nebūtu savākts viss tas disfunkcionālais materiāls, no kā veidots diplomdarba filmas scenārijs.
 

(bez virsraksta) @ 17:14

[info]zin:
šodien manis nav
esmu mazliet izcepusi smadzenes
 

(bez virsraksta) @ 12:15

[info]kakjux:
Tags: , ,

šodien ir tā diena, kad beidzot varētu sākt praktiski darbā pielietot visu to, ko jūtos samācījusies pogrammēšanā. par spīti t.s. best practice, neredzu kā varu "recordot" savus actions ar to UI Mapper thing. tikai man ir trīs problēmas - nedrošība par savām zināšanām / spējām, dropping connection to work network un testable application is painfully slow (or have I found an IE bug there?).

citās ziņās, es domāju, ka man šodien jāiet pie psiha. izrādās, ka bija jāiet pagājušonedēļ. nevaru saņemties viņiem piezvanīt, jo uz telefona sēž divas izteikti nīgras kundzītes, kuras izskatās trakākas par mani un manuprāt ienīst trakos.
 

(bez virsraksta) @ 13:16

[info]kinskis:
vakar pēc saulrieta ratiņojot pa esplanādi, arī es beidzot pārliecinājos, ka ir jauns (t.i., nepilnu mēnesi vecs) veids, kā ļaudīs izskatīties pilnīgam idiotam. līdz šim biju tikai dzirdējis un domāju, ka man tas viss kaut kā veiksmīgi iet secen.
 

(bez virsraksta) @ 11:35

[info]vacatio:
Tags:

Saliku saldētavā 6 kg čerešņu. Ar visiem kauliņiem.
Nez kā man agrāk nebija ienācis prātā šito izmēģināt.
Atsaldēti bij tādi paši kā svaigi (atšķirībā no skābajiem ķiršiem). (tāpat kā ir milzīga atšķirība starp meža un dārza mellenēm - pirmās atsaldētas paliek skābas un plakanas, toties dārza - gaļīgās.. mmm).
vajadzētu vēl pāris kg ielikt.
 

norēķini ar latvijas gāzi @ 11:37

[info]kinskis:

vai mājsaimniecībām, norēķinoties ar latvijas gāzi, izlīdzinātais maksājums, kas tiek pārskatīts reizi gadā, ir vienīgais norēķinu veids? vai arī mēdz būt tā, ka tu sūti rādītājus, un viņi izraksta, cik attiecīgajā mēnesī esi notērējis.
paldies.
 

(bez virsraksta) @ 10:02


Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi