Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


15. Septembris 2014

theme song by grouplove @ 23:05

[info]redz:
patiesībā ja tā padomā mēs visi reiz bijām slavenā deviņdesmito gadu seriālā
 

(bez virsraksta) @ 20:44

[info]kakjux:
Tags: , , ,

šodien ir drusku emocionāla diena. nu tā, ka īsti nezinu, ko teikt.

viens bija šo nedēļu saplānot. kas pavisam cits - ņemt un darīt.
 

(bez virsraksta) @ 14:38

[info]mazeltov:
Tags:

Vaitfeisa kalns bija reāli hārdkorīgs, jo ir tikai divas izvēles - vai nu zemākās, ļoti īsās un vieglās trases vai arī garās un ūbergrūtās. Pirmajā dienā, kad mums stāstīja, cik tur augšā viss ir baismīgi, uzbraukt neriskējām - tā vietā tusējām pa tām īsajām kopā ar vēl trim puikām (vecumā no kādiem 8 līdz 12) - Džoniju, Evanu un Džordžu. Džonijs bija labākais braucējs no visiem, kurš pēc īsa brīža piekantējās manam drauga un tad nu viņi arī abi tur pārsvarā čupojās un viens otram izrādījās un iedrošināja uz visādām pārgalvībām, kamēr man viena salīdzinoši garā brauciena laikā, kad nevāji gāza lietus, sanāca braukt kopā ar mazo Džordžu, kurš īsti labi braukt neprata un uz to laiku jau bija noguris un izbesījies - tad nu piemērojos viņa ritmam, cēlu augšā viņa riteni, kad viņš kārtējo reizi nogāzās, uzklausīju visas viņas sūdzības par "my neck is killing me", "i'm so tired" un tikai kādas 1000 reizes viņam teicu "you can do it" "tough is good" un beigu beigās mēs tiešām cauri tam mežam izkūlāmies dzīvi un bijām spējīgi iedot viens otram haifaivus.

Otrajā dienā tomēr bija skaidrs, ka pa mazajām trasēm nebūs aršana, tāpēc kāpām vien gondolā un braucām uz kalna augšu, no kurienes var braukt tikai pa melnajām trasēm. Trases bija tiešām trakas - kaut arī nebija īpaši stāvas, taču ļoti tehniskas - sakņu saknes, akmeņu akmeņi un akmeņu krāvumi, akmeņu un sakņu kombo, šķībumi un greizumi. Diezgan bieži sanāk kāpt nost no riteņa arī tādēļ, ka trases nav zināmas, līdz ar to nezini trajektorijas, pa kurām braukt un tad sanāk tā, ka pabrauc kādu strēķīti, bet tad piebrauc pēkšņi pie kāda akmens vai sakņu krituma, kas vēl īsti nav pa spēkam - kāpju nost un velku riteni uz citu pusi vai citreiz arī jākāpj kāds gabals lejā šā kā tā, jo ir skaidrs, ka nobraukt nesanāks. Un tomēr bija reāli forši, jo man īstenībā vairāk patīk tieši tehniskās trases nevis ātrgaitas līkumu-līkumu šosejas ar tramplīniem. Patīk, ka ir tik grūti, jo pēc tam, kad kaut kas sanāk, ir daudz lielāks prieks, ka kaut ko tādu esmu nobraukusi.
 

(bez virsraksta) @ 22:01

[info]zin:
kaut kā sab.trans. kontrole saaktivizējusies.
vakar vispār paķēra uz pārsteigumu: tā vietā, lai sagaidītu pieturā, pa kluso piebrauca no aizmugures un saleca autobusā. tā arī vizinājās- autobuss pa priekšu, kontroles auto nopalaļus
 

(bez virsraksta) @ 14:24

(bez virsraksta) @ 21:05

[info]zin:
sorry, bet 1. sin sitijs bija krietni labāks..
 

karen o - rapt @ 18:01

[info]kinskis:
Do I really need
Another habit like you

http://youtu.be/oTvqMfvVWYQ
 

(bez virsraksta) @ 15:45

[info]rasbainieks:
kā iegūt draugus un iepatikties cilvēkiem: īsais kurss ar rasbainieku
vienā vārdā - saidkārs

kā iegūt draugus un iepatikties cilvēkiem: mazliet garākais kurss ar rasbainieku
samērā grandiozie panākumi saidkāra ieviešanā melnajā caurumā mani paraustīja aiz mēles vienā citā bārā
mēs tur vispār nonācām pilnīgi nejauši un tikai tāpēc, ka blakuskrogs šausmīgi laicīgi vērās ciet, tātad ieskrējām uz pēdējo pinti brasērijā pa sētas durvīm, un brasērijas londonā nav gluži tās vietas, kuras mēs parasti apmeklējam
tur bārmenis ar vienu roku lēja mums pintes un ar otru taisīja blakusgaldiņam melleņu kokteili, tā nu es tīri garāmejot apjautājos, vai te saidkārus arī taisa
izskatās, ka šāds jautājums ir atslēga uz visu pasaules bārmeņu sirdīm (kāpēc es to neuzdevu egilam, ko?) - mani žigli izpratināja par recepti, iedeva pagaršot pārdabiski svaigu melleņu kokteili, pēc kura es iešu vēl (un šo jūs dzirdat no cilvēka, kurš no kokteiļiem atzīst tikai saidkāru), solīja iekļaut saidkāru nākamajā kokteiļautorvakarā ar īpašu pateicību man, vēl arī solīja līdz rītdienai satrenēties taisīt saidkārus un pie viena izstāstīja pusi savas dzīves (nebūtu gejs, drošvien arī telefonnumuru būtu paprasījis)
sanāk, ka aizgāju uz bāru patēlot bārmeni letes šajā pusē
 

(bez virsraksta) @ 13:33

[info]zin:
1 no lietām, ko es cilvēkos absolūti neciešu, ir pilnīga (vai daļēja) bezatbildība
 

(bez virsraksta) @ 11:10

[info]rasbainieks:
pie brokastīm čehs mani vēroja, vēroja un beigās teica
you eat like a woman but you drink like a man
 

(bez virsraksta) @ 09:11

[info]zin:
festivāls beidzies.
šodien atpūšos
var būt, vēlak aizdošos atpūsties līdz pilsētas centram.
 

14. Septembris 2014

Tiiik jutekliski.. un varbūt pat izglītojoši. par sexu. @ 23:51

[info]vacatio:

http://budbloomblossom.com
 

(bez virsraksta) @ 21:59

[info]amanita:
Vakarnakt skatījāmies "Vai viegli būt jaunam", šodien staigājām pa čekas pagrabiem. Mums vispār nav par ko sūdzēties.
 

Pieci! @ 18:23

[info]amanita:
Tags:

Šodien ar izglītojoši patriotisku ekskursiju pa čekas pagrabiem Stūra mājā atzīmējām Karlīnas piecu mēnešu jubileju. Laikam ne pārāk tematiski bēbīšiem, bet kompānija bija lieliska un pasākums vērtīgs. Tagad, vakarā, arī kūka, šampis un dziesmas. :)

Savos piecos mēnešos dāma vēl arvien ir bučotākais mazulis šaipus Urāliem. Nudien. Un viņa tā priecājas, kad tiek mīļota un bučota! Nevar atturēties. :) Turklāt viņai izteikti sācis kutēt. Atliek tik pieskarties kaklam vai pakutināt ribiņas - smiekli garantēti.

Ja par prasmēm, tad skaisti veļas uz abām pusēm. Ja ļoti grib (piemēram, bumba aizripojusi), kaut kā mistiski ripojot, rotējot un atsperoties, tiek arī uz priekšu un pamet savu putuplasta paklājiņu diezgan veiklos tempos. Gana ilgu laiku var spēlēties uz vēdera. Kad piekūst, vispirms sāk sūdzēties, pēc tam tik palaiž brēcienu, ja māte neskrien palīgā. Skaisti spēlējas ar mantām, trenē savu motoriku, bāž mutē visu, kam tiek klāt - tāpēc arvien vairāk jāsāk skatīties, kur Krišjānis atstājis savas mazās mantas, kuru viņam ir apmēram trīs miljoni. Mīļākais gardums - personīgās kājas īkšķis.

Izskatās, ka Karlīna būs tāda pati sabiedriska kā brālis. Ļoti patīk, ka cilvēki apkārt, sevišķi bērni. Kad ejam uz bērnudārzu pēc Krišjāņa, staro absolūtā laimē - viņai apkārt salīp bērnu bars, visi lallina, runājas, ķibinās. Un Karlīna kaifo. Dejošanas mēģinājumā, kad tur jandāliņš pēc pilnas programmas un visi skrien uz riņķi, viņa sēdēja savā autobeņķī un smējās pilnā balsī. Mazais prieka kunkulītis.

Lai nu kas, bet bērni mums sanāk lieliski, jā.

Upd. Kādas pāris dienas iepriekš piefiksēju, ja viņa ļoti vēro manas lūpas, kad runāju, un bez skaņas mēģina kustināt līdzi. Līdzīgi darīja Krišjānis, kad mācījās runāt.
 

(bez virsraksta) @ 13:19

[info]zin:
ja vakar biju nikns pūķītis, šodien esmu drūmi nelaimīgs susuriņš.
note to self: ja nolemj tagoties kādam līdzi, jānoskaidro visi viņu plāni. lai gan šoreiz tas nepalīdzēja, jo plāni mainījās ceļa vidū.
turpceļā bija jāmet līkums cauri sēlijai uz kaut kādu tur radu tusu. bet nu ok, par to mani brīdināja iepriekš, fair game.
atpakaļceļā bija jāguļ Alitus, bet, to vēl var saprast. pēcāk tiku informēta, ka tagad brauksim ar līkumu, caur Mažeiķiem un kkādu Smilteni, kur viņiem esot jāparunājas. varot izmest mani Kauņā.. nē, paldies.
mācība: ja jautā, vai steidzies, nevajag atbildēt noliedzoši.
brīvprātīgi piespiedu kārtā esmu nonākusi kaut kādā "apceļo dzimto zemi + kaimiņus" huiņā.
labākais risinājums būtu bijis braukt ar citu komandu uzreiz līdz Viļņai un ar nakts autobusu uz Rīgu. būtu jau bijisi mājas agri no rīta
...
ok, pēcāk jau, kad brauc un pļāpā, nav tik traki.but still
 

(bez virsraksta) @ 11:05

[info]wowow:
Tags:

"Savā vietā", Dirty Deal - īsa bet ļoti baudāma izrāde par aktuālo
 

13. Septembris 2014

(bez virsraksta) @ 19:26

[info]vacatio:

Dēls prasa ūdeni. Saku, lai paņem ķebli un pats sev ielej. 
Nē, atnes pie manis uz istabu gan savu krūzi, gan lielo ūdens krūzi. 
Noliek visu uz galda un ielej sev. 
Saku: redz kāds Tu malacis, pats sev ielēji! 
Olis (lepns): jā es pats tiku ar sevi galā! (šis laikam no Montesori) 

 ------ 
Tikko spēlējās ar manām cepamformām, atnes man kaut ko tajā formā un saka "Lūdzu apēd kūciņu-kautrīgā šokolādīte ar čiekuriņu". (???)
 

(bez virsraksta) @ 17:06

[info]banderlogs:
Sapnī redzēju, ka brālis nošāvis manu vecmāmiņu. Var jau būt, ka tur ir kāda dziļa, simboliska nozīme, bet visticamāk vainojams tas šņabis ar ābolu sulu un nutellas maizītes pirms gulētiešanas apvienojumā ar pusaudžu vilkiem.
 

(bez virsraksta) @ 14:49

[info]rasbainieks:
vārds pa vārdam, un izskatās, ka būšu ieviesusi melnajā caurumā saidkārus
my work here is done, kur mana medaļa par nopelniem cilvēces labā?
 

inside out @ 15:29

[info]redz:
Mūzika: tff

šonakt sapnī atstāstīju citu
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi