Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


25. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 17:24

[info]rasbainieks:
jūs, kas skatāties/tulkojat e.r. vai citu medicīnas kino
defibrilatora brēciens clear, kā to saka latviski?
 

(bez virsraksta) @ 11:25

[info]missalise:
Man ir iepatikusies šī vietne - https://www.quora.com/ - tāda kā pasaules mēroga "pajautā" vai drīzāk - "gribam zināt". Es tur šad un tad kādus rakstus par politiku un ekonomiku palasu.
 

(bez virsraksta) @ 09:27

[info]zin:
šorīt mani viegli izbiedēja jūzeris [info]kautskis, ar nepiedienīgi možu "labrīt"
bet nu, jā, es cilvēkus uz ielām (kā arī sabiedriskajā transportā un dažādās iestādēs) vienkārši neredzu..
 

(bez virsraksta) @ 08:40

[info]lavendera:

Otrdienas drēgnajā vakarā kinoteātrī «Splendid palace» pulcējās daudzi jau daudzi grezni tērpti ļaudis.
 

(bez virsraksta) @ 07:46

[info]missalise:
Vakar šķita, ka es tramvajā esmu pazaudējusi savu ilglaicīgo telefonu, tāpēc vakar nopirku sim karti un kā telefonu izmantoju telefonu ar skārienjūtīgo ekrānu (zvanīšanai un ziņu sūtīšanai mans vecais telefons šķiet ērtāks). Šodien izrādās, ka telefons tomēr palicis darbā. :) Nu, ko, viss forši. :)
 

(bez virsraksta) @ 00:59

[info]jim:
Konflikti jau neizceļas oriģinālāku iemeslu dēļ kā tā pati vecā labā fight or flight reakcija. Katrs sitiens no sitēja perspektīvas ir tikai "sitiens pretī", tikai aizstāvēšanās, uzbrucējs vienmēr ir otrs. Mazliet brīnos, kāpēc visi šie refleksijas un mērķtiecīgās, lai arī nesistemātiskās psiholoģiskās pašizglītošanās gadi nav iemācījuši konflikta brīdī izslēgt automātiskās ķirzaku smadzenes, dziļi elpot, noskaitīt līdz desmit vai piecdesmit, atdarīt acis un ieraudzīt, ka abi "uzbrucēji" patiesībā guļ sarāvušies kamoliņā un raud, bet turpina dūšīgi un sekmīgi pievilt otru, ka ir lieli un bīstami, tieši tikpat lieli un bīstami kā izbīļa pārņemta kaķa piepūstā aste.
 

24. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 22:36

[info]rasbainieks:
cik labi, ka es jums par to jogu un pilātu vingrošanu pajautāju tieši tad, kad pajautāju
šodien rajonā (nosacīti, bet tomēr) kā reiz notika haļavnā piyo iepazīšanās nodarbība
pārvarēju sevi (nu jo es nekad vispār nebiju bijusi ne uz pi, ne uz yo) un aizgāju iepazīties
ļoti daudz pi, maz yo, ārkārtīgi maz ezotērikas – 3 minūtes ezotērikas pat es varu izturēt, īpaši, ja tas ir tik vien kā "izelpojiet slikto, ieelpojiet labo" tai brīdī, kad tu tāpat bezspēkā dves
tagad visa tāda sārtvaidzīga un apgarota skatīšos trīru, jo līdzsvaram pasaulē jābūt
savu pirmo trīru, kuru mēs savulaik ar kosmo, martcori un šapčiku gājām skatīties vēl palladiumā, tā bija mana pirmā dogmas trīcelīgās kameras filma, un es vēl nebiju iemācījusies sarunāt lietas ar savu vestibulāro aparātu, tas ir, es nemaz nezināju, ka ar manu vestibulāro aparātu ir jāsarunā lietas, aiz kam nācās nelabumā pamest kinozāli, tā nu es šo konkrēto trīru nekad līdz galam neesmu redzējusi
bet uz rītdienu es viņu vairs nevaru atlikt, jo tik traka jau nu es arī neesmu
 

(bez virsraksta) @ 18:57

[info]mazeltov:
Karoč, dzīve nav tikai darbs, nedēļas nogali pavadīšu kalnos. Ceru, ka tur to pavadīs arī sniegs, kuru man gludināt ar savu dēli.
 

(bez virsraksta) @ 09:14

[info]vacatio:
Tags:

ziepes tādas, ka ziema sākas, bet mētelis vēl ir audums un guļ maisiņā.
Un man ir strīpa ar iekavētiem pasūtījumiem.
 

23. Novembris 2015

Morisejs ciemos pie Miķeļa @ 22:00

[info]jim:


Miķelis (no kreisās) ir vienacains dzīvespriecīgs runcis, kas dzīvo Briāna ielas klīnikā. Morisejs tur nonāca šodien ar četrdesmit grādu temperatūru. Pēc pagulēšanas pie sistēmas palicis labāk, bet rītā vienalga aizvedīšu viņu parādīt dakterim F. Ziepniekkalnā. Es nelieku uz to daudz cerību un man apriebies vērsties ar šo lūgumu pie cibas (just grow up and get your own car, woman), bet varbūt kāds mani rīt no rīta ar runcīti azotē varētu aizšoferēt no Pētersalas uz Vienības gatvi? Tas man ievērojami atvieglotu dzīvi. (Pieraksts ir uz desmitiem. Par nobraukto benzīnu samaksātu.)

atj. Paldies, mīļie, sarunāts. Pilna ciba labu ļaužu.
 

S ļehkim parom @ 20:28

[info]mazeltov:
Mums ir viena ārdurvju atslēga uz diviem, tāpēc vakaros zvanu pie durvīm, bet dzīvesbriedis ielaiž no dzīvokļa augstumiem, nospiežot attiecīgu domafona pogu.
Zvanu šovakar pie durvīm, bet neviens nelaiž namiņā. Zvanu draugam uz mobilo, prasu, kāpēc nedzird, ka es, kling-klang, esmu klāt. Izskatās, ka domofons saplīsis, jo mani zvana pogas spiedieni nekādā veidā netiek pārraidīti. Kamēr draugs kāpj lejā, kaimiņš ar atslēgu ver veļā durvis un es ieeju iekšā kopā ar šo un uzbraucu līdz savam stāvam, pukojoties, ka draugs nevar izkasīties. Piezvanu pie durvīm, lieku atslēgu atslēgas caumurā, kad pēkšņi atsprāgst durvis un tur priekšā kaut kāda sveša beibe un priekšnams, kas galīgi neizskatās pēc manējā (ja nu vienīgi pa dienu būtu izveiktas ekstremālās pārvērtības (gan priekšnamam, gan dzīvokļa biedrenei (ieskaitot rasi)).
Bet nu māja, toč, tāda pati, trepju telpa tādi pati, lifts tāds pats, pat pirmajā stāvā piekārtā glezna pie ieejas tāda pati, bet ielas nosaukums, lūk, tas gan bija pilnīgi cits! Autopilotā iegriezos vienu pagalmu pirms īstā un godam nopelnīju dienas lašaras titulu.
 

Neapmaksāta reklāma, kad vajag auto, bet paša auto servisā @ 20:47

[info]dunduks:
Nevaru teikt, ka tiku veicis ļoti, ļoti dziļu tirgus izpēti, bet pietiekoši pārgājis pāri vietējiem noname kantoriem un vīlies to cenās, pārgāju uz "lielajiem" un starp citiem nepatīkami dārgiem kā dimanta oliņa ar savu cenu mirdzēja vecais, labais un brendīgais Hertz. Visu cieņu.
 

(bez virsraksta) @ 15:55

[info]zin:

kulinārajās ziņās varu pavēstīt, ka šodien izmēģināju go! noodle bar uz Marijas ielas (blakus Upīša pasāžai)
labs
un bez īpašas tielēšanās var dabūt pareizo asumu

netālu esošajā uzbeku maizes ceptuvē dod pareizās tumšās rozīnes. un ok maizi arī :)
 

(bez virsraksta) @ 12:34

[info]rasbainieks:
Tags: ,

es vispār ļ. gaidīju pirmo sniegu
jo gribēju redzēt, ko par to teiks kaķi
ritai pēdējā laikā vispār nav nekādas intereses iet ārā, jo viņai nepatīk aukstums, nepatīk lietus, un arī šodien viņa labāk guļ gultā, nekā iet laukā
boldrikam gan patīk gan aukstums, gan lietus, gan arī sniegs – sniegpārslas var ķert un medīt un lēkšot viņām pakaļ, un mīnus grādos ārā sēdēt var piecas stundas un nemaz nerauties iet siltā namiņā (un ja boldriks kaut kur neraujas, tad tu vari izstiepties vai sarauties, bet boldriks tur neies)
un vēl boldrikam patīk tumsa
 

(bez virsraksta) @ 10:07

[info]kakjux:

Saule ir forši, baseins ir forši, palmas ir laime. Aiz loga reizēm blēj kazas (vai aitas?). Pilsēta ir raiba, pilna dažādu smaržu un citu sajūtu. Falafelis nebija saldēts un sauss, bet tiešām dievīgs un gards. Viss taču ir lieliski. (Visi diedelnieki tak nāk pie Skaistās, ne manis.)

Tikmēr aviokompānija atsūta īsziņu, ka vēlas mani satikt lidostā 4 stundas pirms lidojuma. Papildus security checks, viņi taisnojas.
 

(bez virsraksta) @ 11:11

[info]lavendera:
Skatos atlaižu bukletu, un tur Ādažu čipsu pakas pamīšus izkārtotas: Bekons, Dilles, Krējums un sīpoli, Siers, ..māts.
(Nodomāju - "Nātrija glutamāts, cik interesanta garša!")
Vien pēc pāris sekundēm attopos, ka tur noteikti ir noslēpts "Tomāts" :D
 

22. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 20:34

[info]zin:
Tags:

akjā
laika ziņas
ir iestājies sals
updated: pusotru diennakti vēlāk uzkrita mazsniedziņš
 

1 kūkas taimeris. ar cukura ponijiem: ~12 stundas. iespējams, ka pat vairāk @ 17:32

[info]zin:
Tags: ,

kā no rīta 10-os sevi knapi pierunāju izkāpt no gultas, tā tagad tik piesēdu.
daļa tika paveikta vakar- ripu cepšana
daļa rotājumu 3dien
jo 5dien man bija jācepj 2 citas kūkas (vai gandrīz kūkas)
bet nav jau tā, ka man nepatīk :)
tik vajag daudz laika un enerģijas un derētu bik vairāk fiziskās vietas.
pie viena varu padalīties ar 2 patiešām labām receptēm:
ābolmaize
mandeļu kūka
vēl kā 3-ā ingverkūka

vēl vēl vakar priekš sevis atklāju 2 burvīgus jaunumus- topinambūru biezeni un pīles zoss(?) terīni (esot nopērkama sky)
 

(bez virsraksta) @ 09:39

[info]mazeltov:
Mana iekšējā dieviete kaut kur sakņupusi tup ar neizraustītām uzacīm un vaļā nepalaistu sievišķo enerģiju - lūdzu, iesakiet foršus online sieviešu saitus/blogus angļu valodā, kur būtu visādi raksteļi par karjeru, mājas iekārtošanu, par ko tagad ir moderni ciest, utt. Tas nekas, ja tur daudz visādu cakainu vārdu un iedvesmojošu biužuku, es pārcietīšu.
 

21. Novembris 2015

2 in 1 @ 22:27

[info]zin:
Tags: ,

turpinu sēdēt uz Kīnana
Puscifer - The Arsonist

šodien mums bija ne gluži pop up ne gluži restorāns, bet izēšanās gan
labi
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi