Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


13. Oktobris 2015

(bez virsraksta) @ 10:16

[info]lavendera:
nez, vai kāds ir sācis veidot savu sēņu vietu karti, izmantojot globālās pozicionēšanas sistēmu?
personiskie slēpnīši no gada uz gadu, tipa "zem šīs eglītes pērn bija trīs varenas baravikas, bet tai nokalnītē apšubeku audze"
 

(bez virsraksta) @ 09:17

[info]soul_embraced:
Vakardienas apmeklētais Инна Желанная koncis bija diezgan interesanta pieredze. Kopumā pozitīvi, it īpaši virtuozais saksofonists.
 

(bez virsraksta) @ 00:54

[info]wowow:
Tags:

Tikai gribēju piebilst, ka jaunā Homeland sezona man ļoti patīk.
 

12. Oktobris 2015

(bez virsraksta) @ 21:06

[info]missalise:
Es šobrīd esmu ļoti, ļoti pateicīga Dieviņam par to, ka mammucim, šķiet, ir drusciņ labāk. Viņa, kad biju mājās, man pa drusciņai sāk palīdzēt gatavot ēdienus. Esot šodien arī laukā izgājusi kaut kādus darbiņus padarīt. Un viņa man šodien piezvanīja un interesējās, kā man iet un uz kādu koncertu mēs taisāmies iet Ziemassvētkos (uz Daiņa Skuteļa). Un balss viņai ir kļuvusi labāka, vairāk pēc sevis. Baigi priecāties,protams, pāragri. Bet būt pateicīgai ir par ko.

Un vēl viena atziņa, ko esmu sapratusi - ir pilnīgi bezjēdzīgi bēgt no sarežģītām situācijām dzīvē. Jo ātrāk ķeros klāt pie viņu risināšanas, jo labāk.
 

(bez virsraksta) @ 17:13

[info]kakjux:
Tags: ,

Mana brālēna meitene šorīt piedzemdēja viņu meitu. Kas manī ir izraisījis milzu dažādas pārdomas. Vienā brīdī tā paskaitīju, cik mums trijiem tagad ir gadu (maniem abiem brālēniem un man). Sajutos vēl jocīgāk.
 

(bez virsraksta) @ 15:39

[info]rasbainieks:

ko es šodien iemācījos internetos:
she's welcome to her version of what happened
http://notalwaysworking.com/needs-to-find-a-better-outlet-to-vent/40465
 

(bez virsraksta) @ 15:24

[info]rasbainieks:
fun fact: lietuvā arī jau kādu laiku ir pieņemts tikumības likums
saasinājumu vēl neesot bijis
(skaidrojām uz skaņumežu atbraukušajiem draugiem festivāla andeles lāviņas saturu pa ārta un fešona līniju un savu jauno tarbu ar fišera citplanētiešu minetu)

starp citu, kādās valodās jūs runājat ar saviem lietuviešu draugiem? es ar saviem jauno laiku draugiem runāju angliski, kamēr ar veco laiku draugiem mēs sarakstāmies angliski, bet satiekoties runājam krieviski
 

(bez virsraksta) @ 14:26

[info]zin:
sēžu un gribu plānās pankūkas ar kondensēto pienu
ko nu?
(galvenais, ka tikko kā pusdienas paēstas)
 

(bez virsraksta) @ 13:28

[info]banderlogs:

Man ir nelabs čujs, ka ar šito metodi, kur vistu vispirms 2 dienas tur marinādē, pēc tam kaltē istabas temperatūrā, lai tiktu vaļā no šķidruma iekšās, tas putns paliks sauss, bet bilde ir tik garšīga un sastāvdaļas tik garšīgas (sojas mērce+viskas salds un ķiploki ir bestestākā kombinācija ever) ka es nevaru, būs jāpamēģina. Plus vēl ir cerība, ka tai eko šmeko vistiņai, ko ar tēvu, pārvarot savus aizspriedumus pret to visu lietu, nopirkām, būs arī kāda nebūt garša.
 

(bez virsraksta) @ 10:29

[info]kinskis:
Poll #20524
Open to: All, results viewable to: All

ko tu parasti dari, ja tev sāk riebties tas, kas lasāms drauglistē?

View Answers

iztīru visu vp un nh
8 (25.8%)

paciešos, jo katram tak uznāk grūti laiki
17 (54.8%)

kur ir mana popkorna tūta
6 (19.4%)

 

jautājums ceļotājiem @ 09:43

[info]kinskis:
sakiet, kādam/ai ir gadījies saskarties airbaltic solītajām kompensācijām pārcelta reisa sakarā, kā dēļ tev tip pret savu gribu viena lieka diena jānokarājas pilsētā, kas iesākumā bija domāta tikai kā pārsēšanās punkts no vienas lidmašīnas otrā? šajā gadījumā situācija tāda, ka biļetes sen jau kā nopirktas, bet nu pēkšņi izrādās, ka mājupceļā pirmā lidmašīna pārsēšanās punktā ierodas vēlāk, nekā izlido otra. attiecīgi, meitene telefona atbalsta līnijā krāšņi sola atmaksāt viesnīcas un takša izdevumus (parīzē, hehe. man nekas nav pret, bring it on), bet te no nepārbaudītiem avotiem paklīst runas, ka airbaltika solījumi ir viens hujuškins. *emorojs un cements kokaīna dozītē.
varbūt no jums kāds/a zina, kā tur īsti ir? ir pamats panikai, vai viss tomēr ir kā pie cilvēkiem?
 

11. Oktobris 2015

(bez virsraksta) @ 22:50

[info]rasbainieks:
skaņu "saksofona lāsts" mežā mana mīļākā grupa bija zs, tāda tortoise ar saksofonu un liturgy bundzinieku
liturgy bundziniekam patika mans rokasspiediens (man patīk, ka cilvēkiem patīk mans rokasspiediens)
bet nopietni, festivālā acīmredzot bija brīfs "mums vienalga, kā jūs tur dabūjat iekšā saksofonu, bet tā ka lai būtu" – ja ne dzīvs saksofons, tad vismaz samplēts
kinoteātrī dienvidpols mana mīļākā filma bija rembo (nosferatu coming a close second), mēs taču tagad visi esam rebeļi, vai ne
vēl no svarīgajāms ziņām – austrā tagad ir sestdienu brančs, tur viss ir nepiedienīgi garšīgs, kā vienmēr austrā, un laiks arī kā pie cilvēkiem, līdz pieciem ar astīti, nevis tā kā te dažviet, brančs beidzas ap to laiku, kad cilvēki sestdienā mostas
 

(bez virsraksta) @ 22:02

[info]missalise:

Bet vispār šīs bija tiešām labas brīvdienas. :)

Vakar bija pirmais koncerts ar kori - tālu projām, pie Lietuvas robežas. Cilvēki tur ir tīri feini, vadītāji arī ok. Izskatās, ka es tur kādu laiku arī aizkavēšos. :) Šķiet, ka no dziedāšanas arī balss ir kļuvusi spēcīgāka un arī augstās notis sāku ņemt normālāk, nekā agrāk. Es jau neesmu dabisks pirmais soprāns, mani par tādu grib izaudzināt. :) Pēc tam pastaigājām pa kaut kādām vietējām dabas takām ar ļoti dzīvespriecīgu un optimistisku gidi.

Bet šodien drusciņ palīdzējām drauga mammai dārza darbos, arī bija forši un man patika. Būšana pie dabas vispār ir viens no labākajiem antidepresantiem. :)
 

(bez virsraksta) @ 21:58

[info]missalise:
Sāku skatīties sešpadsmito sezonu Ekstrasensu cīņām. Pirmais uzdevums - jāpasaka, kas ir aiz melnā aizslietņa. Vadītājs saka -iedomājieties, kas ir aiz tā aizslietņa. Es te tā mierīgi aiztaisu acis un pasaku pirmo, kas iešaujas prātā - čūska. Pēc mirkļa izrādās, ka tur tiešām čūska. Pašai pat drusku neomulīgi sametās.
 

positive thinking, eh? @ 21:51

(bez virsraksta) @ 21:21

[info]zin:
šovakar es skatos džungļu ultramaratona video (tikai bais lēni velkās) un priecājos par tiem pozitīvi psihajiem cilvēkiem, kuri atraduši savā dzīvē piepildījumu, darot pāri sev, ne citiem visādas dullas lietas.
šajā sporta trakumā kaut kur ļoti attāli var novilkt paralēles arī ar balonēšanu.

un, protams, prieks par par latviešu zaķi, kura ir spējusi to sekmīgi paveikt. pēc skata nepateiksi ;)
 

ēdamlietas - garlaicīgi. @ 17:29

[info]vacatio:

Es esmu bezgala priecīga katru (reto) reizi, kad pagatavoju kaut ko pēc receptēm (jā, agrāk tas bija bieži, tagad tiiik reti).
Un vēl esmu priecīga, ka beidzot, pamazām sāku saldēt gatavos ēdienu. Citādi jau pamazām sākām iestigt pusfabrikātos.
Ā, un dienas prieks - es tak pērngad sūdzējos, ka nevaru nekur atrast eko kartupeļus, a šodien saņēmos vietējā tirdziņā tantukam uzjautāt "vai jūs nezinat tie dārzeņu audzētāji ļoti visu ķīmiķo?" un viņa man atbild, ka paši tak visu audzējot un nekas netiekot ķīmiķots vispār, jo "viss tak tāpat aug!" (es esmu radusi, ka tirgū parasti ir tikai tirgotāji, kuri pašu audzētāju pat īsti nezin). Tāpēc man tagad ir savs eko dārzeņu pārdevējs turklāt par lētāku cenu kā Rimi ne_eko. Juhū!
Vēl briestu Hereford liellopam un lēnvāres katlam.
Varbūt, kad beidzot sakārtošu savu iepirkšanās un pārtikas kvalitātes jautājumu, arī iekāriens gatavot atgriezīsies.
 

(bez virsraksta) @ 04:39

[info]zin:
vakars var būt burvīgs (un kāpēc lai gan nebūtu) arī daļēji attālinoties no tusiņa un pavadot to filmu zālē.
galu galā, pasākums taču notika kinoteātrī ;)
vijs bija mans personīgais hailaits
nevertheless pasākums burvīgs, dodiet vēl
 

(bez virsraksta) @ 00:38

[info]kakjux:
Tags: ,

izrādās, ka pēc ballītes piektdienā vajag atpūsties sestdienā, lai pa nakti ietu dušā un dotos uz ballīti citā pilsētā. un te es biju, domādama, ka te viss jāorganizē laicīgi.
 

10. Oktobris 2015

(bez virsraksta) @ 21:29

[info]kakjux:
Tags: , , , ,

Nupat noskatījos Doctor Who (ar dzīvesbiedra šampi). kaķiem ne pārāk, bet man patika. sāk iepatikties Peter Capaldi. drusku žēl, ka Clara iešot prom.
tagad skatos Johnathan Creek (tur Alan Davis galvenajā lomā) (joprojām ar dzivesbiedra šampi). kaķiem joprojām vienalga. bet Alan Davies gan lielisks. riktīgi jauns (skatos kāreiz pirmo epizodi).

ko es ar to gribēju pateikt? alkohols garšīgs, dzīvesbiedrs lielisks, kaķi apburoši, angļu šovi patīk.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi