Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


1. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 11:33

[info]lavendera:

Aktieris Leonardi di Kaprio nemaina savus sieviešu ieradumus.
 

(bez virsraksta) @ 10:51

[info]rasbainieks:
Tags:

tā kā fabrikas meitenes dzīves ceļš nav rožu ziedlapiņām kaisīts (kas, starp citu, nav tiesa – ja ceļš uz fabriku ved caur ķīpsalu, tur celiņš ir burtiski nokaisīts kā reiz ar rožu ziedlapiņām, ja vien bankas sētnieks nav īpaši centīgi pastrādājis un viņas noslaucījis)
un vingrošana pulksten piecos darbdienā pretējā upes krastā ir nesasniedzams sapnis
aiz rūgtuma aizgāju skriet pēc kāda gada-ar-astīti pārtraukuma
nav pirmā reize, kad pēc samērā sportiskas ziemas sezonas baigi iedomājos, ka tas atstās kaut kādu pozitīvu iespaidu uz skriešanu
nav pirmā reize, kad secinājums ir viens – huju
 

(bez virsraksta) @ 09:39

[info]amanita:
Tags:

Katru reizi, kad Krišjānis paliek pie sava viedokļa, neietekmējoties no apkārtējiem, kuriem teorētiski vajadzētu būt viedokļa līderiem, es no sirds pie sevis sapriecājos. Ļoti gribas, lai viņam sava galva uz pleciem.

Piemēram, vakar, kad pie vīra uz futbolu ieradās draugi. Visi iekārtojās dīvānā, apbruņojušies ar alu un graužamlietām - Krišjānis visam pa vidu. Vīri visi par Poliju, bet čalis paziņo, ka fanos par Portugāli. Pēc vairākkārtējiem mēģinājumie viņu pārliecināt, ka tikai ne par Portugāli, Krišjānis nepadevās. Uzvilka vēl Portugāles izlases kreklu, ko krusttēvs viņam reiz atveda no ceļojuma, un godam līdz spēles beigām viens pats fanoja par savējiem. Ar saukļiem, uzmundrinājuma vārdiem un aktīvu līdzi jušanu. Gulēt gāja gandarījuma pilns.

Tieši tāpat priecājos, kad Krišjānis bērnu kompānijā ir vienīgais, kurš nepadodas draugu meitas tieksmei visus komandēt (viņa 2 gadus vecāka). Viņš galīgi saskums, varbūt pat kaut kur klusi paraudās, bet nepakļausies kolektīva dresūrai.
Vai reizē, kad citu draugu puika, kas par mūsējo vecāks, sāka mocīt kaķi un sauca Krišjāni palīgā. Skatījos, ko darīs. Sataisīja lielas acis par tādām idejām un pateica stingru: "Nē!"

Viņa spēja turēties pie sava viedokļa un pārliecības ir lieta, kas reizēm spēj nebeidzami kaitināt, kad viņš jāpārliecina mūsu savstarpējās diskusijās, bet tajā pašā laikā es ārkārtīgi priecājos, ka viņš nepadodas dažādiem iedomātiem viedokļu līderiem.
 

(bez virsraksta) @ 03:36

[info]zin:
tip labrīt :D
 

30. Jūnijs 2016

balonistu sadzīves ainiņas @ 23:28

[info]zin:
uzliku modinātāju uz pēc 4 stundām
tā šķiet greznība- gulēt tik ilgi
 

(bez virsraksta) @ 22:44

[info]mazeltov:
"Turning a rock and finding nothing is progress". No "I Origins".
 

(bez virsraksta) @ 22:18

[info]udensroze:
Long story short: źirom besit:(
 

(bez virsraksta) @ 17:58

[info]missalise:
Daudz laimes dzimšanas dienā, mīļā Milda! :)
 

Tie bērnu prāti ir neizdibināmi @ 16:36

[info]amanita:
Tags: ,

Manu mammu Krišjānis sauc par Vecmariju, bet Karlīna par Naptu. Un, nedod Dies' sajaukt, ar kuru bērnu runā, Krišjānim, piemēram, pasakot, ka brauksim pie Naptas. Vienmēr izlabos, ka pie Vecmarijas.
Un viņa ne tuvu nav vārdā Marija. Arī idejas par to, kur lēdija izrāvusi vārdu Napta, man nav.
Vectētis gan ir abiem vienā vārdā saucams. Tur mums vismaz skaidrība.
 

(bez virsraksta) @ 15:27

[info]wowow:
Vakar un šodien esmu viss tāds sociālo tīklu influeneceris un kontentmārketinga guru, tpfu, bļe, divas dienas pa kāju, bet neko nevar darīt, kas tad cits sunim asti saulītē iecels, ja ne pats. Tagad plāns lēnītēm piešvilpties dārzā, cerams neatplīsīšu līdz futbolam.
 

9 dzīvības ne tikai kaķiem @ 13:08

[info]lavendera:

Vakar Valsts policija saņēma informāciju par to, ka kārtējo reizi gājis bojā jaunietis, kurš atradies nepabeigtā jaunbūvē un iekritis lifta šahtā.
 

29. Jūnijs 2016

(bez virsraksta) @ 22:28

(bez virsraksta) @ 21:18

[info]kakjux:

Mans Spanglish ir diez gan saprotams vietējiem. Vispār, šodien noķērām vispārējās laimes sajūtu. Sapratu, ka esmu atvaļinājumā. Sapratu, ka man tagad Londonā būs bail iet pa ielu. Sapratu, ka zilas debesis, spoža saule un gards, aukss dzēriens ir teši tas, kas tagad mums bija vajadzīgs. Rīt iesim atkal uz pludmali. Jā. Jo laimīgi iet mums te Spānijā.
 

(bez virsraksta) @ 12:04

[info]missalise:

Tā, visus grāmatplauktus laukos esmu apzinājusi. Droši vien, ka vēl bēniņos vai pagrabā atradīsies kāda grāmata, bet nu lielais vairums tomēr jau ir apzināts. Šobrīd sarakstā ir 2643 vienības.
 

(bez virsraksta) @ 10:15

[info]lavendera:
V: - Bērnībā pie mums, kad pirmo reizi tai gadā ēda kādu ēdienu, tad sita ar karoti pa pieri.
D: - Bet pie mums sita ar karoti pa pieri, kad pie galda runāja.
L: - Pie mums gan neviens nekāvās.

(Tā kā jaunos karpeļus ar gaileņu mērci karotēm neēd, tad tradīciju saglabāšanas vārdā vajadzētu iegrūst dakšiņu acī.)
 

(bez virsraksta) @ 00:47

[info]wowow:
Tags:

Sen nav nekas bijis par seeriāliem, ne? Domājat, neskatos? Ha, Game of Thrones sezona beidzās uz augstas nots (lai arī emocionāli fināls, šķiet, mazliet buksēja). Trešā Silicon Valley sezona mazāk smieklīgāka nekā iepriekšējās, bet tāpat laba. Pavasarī esmu noskatījies 6! sezonas The Walking Dead - gāja līdzīgi kā ar Breaking Bad, pirmās divas sezonas mazliet cietu no izpildījuma un gandrīz nostrēgu, bet no trešās - pat ļoti (īpaši tad, kad jau zombijus sāc uztvert tikai kā maznozīmīgas fona dekorācijas). Tagad ar sievu skatamies Orange is the New Black, jau esam trešajā sezonā. Netflix tagad ir lētāks nekā Lattelekom virszemes TV ekonomiskā paka ar savām reklāmām un krievu seriāliem visos iespējamajos kanālos tā kā izvēli izdarīt nav grūti, futeni pa LTV7 var redzēt bez maksas, all is good.
 

28. Jūnijs 2016

(bez virsraksta) @ 18:04

[info]rasbainieks:
cibā parādās signāli "šodien redzēju pilsētā rasbainieku"
kas ir jauki un mulsinoši, bet es ne par to
ziņoju, ka tas tagad kādu brīdi nebūs nekas īpašs
jo nupat esmu fabrikas meitene, man ir vasaras darbi
ar zināmu regularitāti vienmēr labi pamēģināt tādu dzīvi
ar interesi vēroju jaunos paternus
no riteņa stumšanas caur dārzu rīta rasā saslapinātās zandales nožūst vēl kreisajā krastā
 

three lions? more like three baldricks @ 15:47

[info]rasbainieks:
Tags:

runājot par mediju patērēšanu
es futenes čempi skatos 10% pa ltv, 45% pa bbc un 45% pa espn
pēdējā tieku stipri pakļauta reklāmai, kur bon džovi dzied reklāmas tekstu un miedz ar aci

miedz ar aci

gadsimta spēles sakarā pieaurojām čomska pagalmiņu kā tas drošvien sen nebij pieaurots, visu atzīstu, neko nenožēloju
 

(bez virsraksta) @ 12:16

[info]lavendera:
Ir vērts aizmukt brīvdienās kā Lotei Kernerei (patiesībā tā bija Luīze Palfija ar māmiņu) - vienalga uz kurieni, nevis tupēt mājās. Tas ir viegli iegūstams prieks un intensīva sajūta, ka esi bijis prom ļoti ilgi, pat ja tās bijušas tikai četras dienas. Jo tās četras dienas ir bijušas pilnas nevis ar alu, raušiem, televizoru un sen apnikušajiem radiniekiem, bet ar peldēm ezeros meža ielokā, pārēšanos meža zemeņu plantācijā - plašā izcirtumā, kas kā piebērts milzīgām, sarkanām ogām, ūdens prasīšanu pa ceļam igauņu mājās, svelmējošu sauli un viesuļa brāzieniem negaisā, satriecošu skatu no Viljandes pilskalna un šarmantām skulptūrām un grafiti tās mīlīgajā vecpilsētā; uz ugunskura vārītām putrām un dalīšanos sviestmaizēs ēnainā ceļmalā; bišu vai lapseņu dzēlieniem ceļabiedriem un odu kodumiem man (varbūt tā pat bija kāda blusa no latviešu makšķernieku sunīša, kas pirms apkārtluncināšanās sparīgi rēja nevis vau vau vau, bet "eu! eu! eu!". Krāšņi saulrieti, dzimšandienas puķupušķis velosomā, par kuru vakarā tika secināts, ka vajadzēja tomēr nopīt rožu vainadziņu ar plastmasas savilcējiem, nevis priecināt vien aizmugurē braucošos, jo pievakarē ziedi derēja vairs tikai jāņugunī mešanas rituālam. Elektrozaļā Karrimor krekliņa iemēģināšana un secinājums, ka advancēta sintētika - tā ir manta, kuras priekšā visas kokvilnas nobāl. Lēto Vjetnamas sandaļu izšķīšana pēdējā dienā un notīšana ar izolenti, lai tiktu līdz galam. Daņetku spēlēšana un kategoriski principiāla dalīšanās ceptu sarkanādaiņu un iekrēmotu bālģīmju frakcijā. Akmeņu labirints enerģētiski spēcīgā vietā un blakus baznīca ar kokgriezumiem rotātiem griestiem. Smilšu pilni mati pēc ložņāšanas pa alu labirintiem un uzkarsēts ezera ūdens tējai.
Papilnam visa kā aptuveni 4x92 kilometros.
 

(bez virsraksta) @ 11:14

[info]lavendera:
Kāds/kāda netaisās veikt priekšpasūtījumu sportsdirectā? Gribu vēl divus tādus elektrozaļus krekliņus, kāds man jau viens ir, bet pārdošanā tie būs no augusta beigām un es labprāt samestos ar kādu sūtījummaksas dalīšanā :)
ak jā, un vēl šo to esmu gatava pirkt tūdaliņ tāgadiņ (arī labprāt sadalītu piegādes izdevumus)

(Olimpijā biju, tur tas modelis ir izpirkts)
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi