Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


20. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 21:23

[info]zin:
amīšu brewhouss izbijušā ugunsdzēsēju depo, supergarda dubultā siera steika gaļasmaize ar karamelizētiem sīpoliem un halapeņjoooo, relaksētas sarunas par jebko, un es atkal mīlu pasauli.
šķiet, jetlags arī sāk atkāpties. betejnusazini, ja nu atkal pamostos 4-os

dažādo devaisu laikazonas putrojas
 

(bez virsraksta) @ 01:08

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: pirmsmiega pirmsmiegs
Mūzika: teļiks
Tags: ,

esmu pārstājusi iet uz randiņiem. tas ir pārāk nogurdinoši. nu, tā vispārpieņemtā dating game. ja es arī kaut ko vispār vēlos izveidot ar kādu cilvēku, tad tas nav tradicionālais šitas te. not doing it. man nemaz nav spēka, ko tam atvēlēt. visas tās iepazīšanās appu noņemšanās, sarakstes, randiņi, censties izlikties labākai, nekā esmu. censties to un šito. vienmēr just ekspektāciju, ka visi pirmie soļi jāsper man. vienmēr sajust to milzu pienākumu uz commitment jau pašā sākumā. viss ir tik.. nogurdinoši. un nemaz nav vēlmes atbrīvot tam resursus.

gribu dzīvot savā haosā. satikt cilvēkus by chance, runāt ar tiem, ar kuriem viegli un brīvi. dzīve ballīte, vizināšanās apkārt. lai cilvēki uzrodas paši, lai visi soļi ir abpusēji, lai lietas ir tādas, kādas tās ir.
 

(bez virsraksta) @ 02:27

[info]acdc:
Jau jau šķita ka būs Ok. Un pļurkst un atpakaļ.
Varbūt jasapipejas zāle?
 

(bez virsraksta) @ 22:40

[info]mazeltov:
Esmu kļuvusi par austrumeiropieti, kura iztērē 12 eiro, lai nopirktu filmu jūtrubā, kuru pirātu līcī var dabūt bez maksas.
 

(bez virsraksta) @ 17:27

(bez virsraksta) @ 13:58

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: iepirkšanās svētki
Mūzika: Fluke - Absurd
Tags: , ,

atvieglojums un līksmība iestājas tajā brīdī, kad izdodas nopirkt ar vienu pirkumu biļetes, kas sevī iekļauj 3 lidostas. bet ar to es neapstājos. nopirku arī vilciena biļeti.
vēl nopirku daļu no lidtaloniem priekš jūnija visādiem eksaitmentiem.
tagad sēžu un nopriecājos par. (ja neskaita airBaltic biļešu cenas, viņi nu gan sajutušies lepni un svarīgi, aptrūkstas pat lamuvārdu.)

vēl man nav ne jausmas, kas šodien par dienu, tātad laikam otrdiena. otrdienās parasti pazūd sajēga par laiku.

skatos pa logu ārā un domāju, ka varbūt varētu pēc meetinga vēl iziet pastaigā.
 

19. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 16:28

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: atvainojiet, izlauzās
Mūzika: nevaru izdomāt, ko uzlikt
Tags: , , ,

ir pienākusi tā diena, kad es saņemu promotions epastus angliski, spāniski un čehiski.

bet es jums pat izstāstīt nevaru, cik ļ man izbesījuši baltie mēsli. tagad it kā kūst nost tai saulē. es gan biju uz bodi un izjutu skaudri to auksto vēju. nemaz negribas teikt, ka this is an improvement. un bodē tā sāku domāt, vai tik nevajag iepirkt rezerves, bet atcerējos, ka tagad jau kādu brīdi nesola baltos mēslus birdināt. pat weekendā ne! gribēju teikt, ka beidzot varētu weekendā kaut kur aiziet, bet, mīļie draugi, man jāstrādā. vēl kaut kāda zaja no tindera teica, ka Lieldienās atkal solot baltos mēslus. sāku aizmirst, kā tas ir, kad nesalst. cerība uz to, ka vēl kādreiz nesals, sen jau zudusi.

mēģinu saprast, ko darīt ar maiju šogad. bet nu, laikam vispirms jāsagaida papildus nauda kontā. bet nu darbs atkal izdomājuši, ka maija vidū rīkos to Planning pasākumu, par kuru es tā besījos februārī. nezinu kāpēc tieši viņi mūs tā trollē, bet nu. visi jūtas varoņi, ka šo te ieviesuši. tagad viss, protams, ir zajebisj un visi kļūstam par miljonāriem. nu ok, paskatoties kontā, atliek secināt, ka tomēr ne visi.
 

workout! @ 13:27

[info]acdc:
Mūzika: NIN - Clooser

Ja man kāds pirms 10-15 gadiem teiktu, ka es brīvdienā celšos ar domu, izpildīt maksimālo vingrojumu programmu(2h-2.5h) no brīva prāta un ar baudu.
Vēl aiziet skriet, un vakarā ieplānot treniņu uz 3h. Es noteikti ieteiktu šim cilvēkam doties uz Tvaika ielu, vai kādu citu līdzīgu iestādi(Zasā nesen ir remonts veikts).
Un domāt kādā veidā vēl sevi fiziski attīstīt, lai varētu savā sporta veidā sasniegt labākus rezultātus.
Brīvprātīgi, bez sāpju pazīmēm, doties regulāri pie fizioterapeita, konsultēties, kā ko labāk.
Un vispār pieņemties svarā, nevis no čipsiem, burgeriem, and shit. Bet ēst veselīgāk, nekā lielākā daļa cilvēku. Mirīgi atmest smēķēšanu, gandrīz vispār nedzert, un priecāties par normālu diennakts režīmu. Un pieņemties svarā ar muskuļu masas pieaugumu.
Sapņot, ka varētu trenēties un pilnveidot sevi katru dienu.
Pildīt vingrojumus pareizi. vēl pirms pusgada es knapi varēju, nepareizi, pievilkties 3 reizes. Šobrīd es varu apmēram 7, ja sakožu zobus tad 10. Škiet maz? Vari vairāk? Nepareizi es arī varu 30.
Piepumpēties 10-12 reizes, pareizi. nepareizi visas 40-50.
Saliekot visu šodien to kopā un atskatoties uz pagātni, es sevi nepazīstu.
 

(bez virsraksta) @ 08:44

[info]missalise:
Es jūtos šausmīgi neveikli un neērti gadījumos, ja man apģērbu veikalā bez mana uzaicinājuma sāk dancot apkārt vairākas pārdevējas, stiepjot tik aizvien jaunas kleitas klāt un sakot, cik labi tās man izskatās. Lai gan beigās vienu kleitu (tādu - tīri ok - nopirku), konkrētajā veikalā vairs savu kāju nesperšu. Man patīk tādi veikali, kur pārdevēji ir laipni un nav vīlušies arī tad, ja es neko nenopērku. Jo - ja man veikals ir iepaticies, ir visai liela varbūtība, ka es varētu kļūt par pastāvīgo pircēju.
 

18. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 19:08

[info]mazeltov:
OK, vēl tikai viens ierakstiņš un tad nu gan - mudīgi pie plīts!

Mana jaunākā kolēģe ir 23 gadus veca ķīniete un viņa ir (grūti atrast piemērotu vārdu latviešu valodā ar pareizu nokrāsu) - nerātnele?

1) Viņas laptopam pārstāj darboties skaņa, ne iekšā, ne ārā. Aiznes uz IT daļu. Pēc kāda laika IT džeks atnāk un prasa vai datoram nav bijusi , sic, sic, saskare ar ūdeni. Un ko šī? Ā, nu jā, esot tur ūdens glāze gāzusies tuvumā. Tāds mazs nieks, ko noklusēt.
2) Tad, viņa ienāk manā dārgajā Jirā un bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem izdzēš veselu projektu. Paldies, vēja māt!
3) Man uz galda stāv kaut kāds ar darba logo apzīmogots cilvēciņš - ķipa kaut kas, ko spaidīt stresīgā situācijā (kā tad), bet manā gadījumā viņš krāj putekļus. Kaut kādā brīdī viņa tam cilvēciņam apsien ap kaklu šallīti. OK. Paiet nez cik tur mēneši. Man apriebjas tā stulbā šallīte. Ņemu nost, bet izrādās, ka cilvēciņam ir gandrīz noplēsta galva. Es viņai prasu, vai viņa te uz mani izspēlē kaut kādu ķīniešu maģiju - izrādās, ka esot nejauši noplēsusi kādā no savām pirmajām darba dienām.
4) Un šonedēļ viņa man stāstīja, kā pareizi jāfočējas grupas bildē - grupas bildē vienmēr jāstāv blakus garākam/resnākam cilvēkam, lai tu pati izskaties tievāka. Šit jū nat! Es visu dzīvi esmu to vien darījusi, kā stāvējusi resnajā leņķī/vietā! Pats sliktākais, ka es tagad nekad nevarēšu normāli fotografēties grupā, jo kaut ko tādu nav iespējams aizmirst.
 

(bez virsraksta) @ 18:28

[info]mazeltov:
Man ir hiperrakstīgs noskaņojums, visticamāk, aprītā 100 gr šokolāde pie vainas, bet to nevar turēt zem pūra.

Tātad, man ir kolēģe, kurai pirms gandrīz diviem gadiem piedzima bērns. Un tad, kad viņa bija stāvoklī un arī tagad, reizēs, kad viņai kaut kas nedalec vai viņa kaut ko aizmirst vai sapiš, viņa saka: "I have mum's brain". Ko viņa skaidroja ar to, ka esot stāvoklī, bērns piesavinājās daļu viņas smadzeņspēju. Izklausās pēc diezgan lielas huiņas, ja kāds man pajautātu vai tā ir huiņa.
Un arī diezgan bēdīgs attaisnojums, lai nevajadzētu uzņemties atbildību par pašas nekompetenci vai kļūdām.

Pirmkārt, nafig?
Otrkārt, šādas runas tikai nostiprina uzskatus, ka sieviešu galvenais uzdevums ir mainīt pamperus, šmorēt, emocionāli balstīt ar aspergeru sirgstošos no Marsa un viņu otpriskus un mājdzīvniekus un ka viņas nevajag likt vadošos amatos, jo viņas nav pietiekami gudras un vadīt spējīgas. Nafig šaut pašas kājā?
Treškārt, man tas liek domāt ļaunas domas, iz sērijas "izskatās, ka tu esi nolemta rīt manus karjeras putekļus, ja jau tevi ir piemeklējušas mammas smadzenes".
 

Kāda mārutka pēc/dēļ? @ 19:24

(bez virsraksta) @ 19:35

[info]rasbainieks:
ar vieglu roku, bet smagu sirdi atdevu prīmavairas biļetes citiem sobremēzām
kā mums ar to portugāli neiet pēdējos pāris gadus
 

We need more women in STEM! @ 17:25

[info]mazeltov:
Nezinu, kā tas gadījās, droši vien, youtube vadātājs bija mani apsēdis, bet es nokļuvu youtube vlogu rajonā, ko sauc par "latviešu tīnes aizkrāso pumpas ar meibelin špakteli un beigās izskatās tik pat drausmīgi".

Neiesaku!

Upd. OK, jums tas IR jāredz!

https://www.youtube.com/watch?v=8QgIx0HHL5U
https://www.youtube.com/watch?v=0jdu2WXRaQ8


Bet šis ir pilnīgs pizģec, es nezinu, cik viņai gadu, 10? Max! MUST SEE! P.S. Man jāatzīst, ka tad, kad es tieku pāri šokam par to, cik tas bērns ir jauns, man viņa liekas funny, kaut kāda Eimija Šūmere bērnībā, lai gan viņa to tā diez vai domā.

https://www.youtube.com/watch?v=FjmT37seJek

Šis ir vēl labāks, piedalās arī omes suns, kosmētikas laizīšanas eksperts: https://www.youtube.com/watch?v=roMJF7CZPZU
 

(bez virsraksta) @ 07:30

[info]zin:
2 naktis un 1 diena Denverā.
atlidojām mierīgi, ar īsu gaidīšanas laiku katrā no 2 pārsēšanās reizēm.
viena no tām Islandē. pirms došanās bija doma pirkt biļetes tā, ka dažas dienas (vai vismaz 1 nakti) sanāk tur palikt un izspert kādu kāju uz zemes. bet, pačekojot, cik maksā transfers un nakšņošana, šo domu atmetu. brīdī, kad biju tur, mazliet gan pakodu nagos.
mani pārsteidza tas, ka pat garajā lidojumā islandair nepiedāvāja cenā iekļautu paiku, tikai ūdeni un softdrinkus. toties tā, ko varēja nopirkt, bija patiešām garšīga.
jetlags jūtās, bet nav nepārdzīvojams. drīzāk traucē nevis tas, ka miegs nāk pēcpusdienā, kā tas, ka gribas ēst pa nakti/ no rīta. vai es īpaši izjūtu augstkalnus, grūti spriest, ir tāda viegla lightheaded blakussajūta, bet īpaši netraucē.
pirmjā dienā izgājām nelielu kalnu pastaigu taku, uzrāpāmies pāris pauguros, papriecājāmies par skatiem, uzēdām amīšu stila smoked bbq un pastsigājām vēl mazliet.
kalni ir <3
vakarā mazliet iedzērām, mazliet papļāpājām, nogurums jūtas.
vēl jāpiemin pārtikas produktu dažādība un pārbagātība. tas bieži vien nav lēti, bet te var nopirkt gandrīz visu! par augļu/dārzeņu kvalitāti nemaz nerunājot..
 

(bez virsraksta) @ 15:19

[info]lavendera:
Ainiņa Centrāltirgū.
20 cilvēku rinda pēc ... reņģēm.
Piektais rindā stāvētājs satraucas: "A nam hvaķit? Vi otpuskaiķe ņe boļše čem polkilogram v odņi ruki!"

Latviskā publika uzreiz apķiķinājās par padomju laikiem, kad katram deva trīssimt gramu desas :)
Salakas man garšo labāk, protams, bet tās arī ir piecreiz dārgākas.
 

(bez virsraksta) @ 10:14

[info]mazeltov:
Piektdien ar kolēģi aizbraucām uz batutu paradīzi izlēkāties līdz spēku izsīkumam. Mans mīļākais batuts ir tur, kur lec atsperoties pret plecu daļu, pieskaroties ar kājām pie sienas un, ja pietiekami atsperies, tad beigās uzlec uz tās sienas/plaukta. Pagaidām esmu tikusi tikai līdz sienas-plaukta malai, vēl mazliet pietrūkst. Vēl es saņēmos un apmetu kūleni gaisā (ar galvu pa priekšu; atmuguriskais liekas bīstamāks). Un visbeidzot - es sāku uzķert fišku iešanā pa plakano virvi un tieku jau līdz pusei, pirms iekrist porolona kubiku jūrā. Lielisks rotaļlaukums!

Savukārt vakar aizbraucu uz Ārnemu, lai ietusētu ar draudzeni, viņas mammu un mammas bf - uzmeta man zaļu virteni ap kaklu un biju gatava dzert alu un skatīties regbiju (Īrija pret Angliju) par godu Sv. Patrikam. Pēc tam vakariņās un tad mājās.

Tagad tikai jāizdomā, ko tādu svētdienīgu pasākt, kas nebūtu mājas šrubēšana.
 

I will die alone @ 01:22

[info]acdc:
Mūzika: Zack Hemsey - "Vengeance"
Tags:

Es sāku aizvien vairāk domāt ka nomiršu viens.
man ir atnākusi atziņa, ka kopš nedzeru un pievērsos sportam vairāk, man nav draugu. Nu ir daži, kuri ir jau ļoti sen. bet tādu, kā pazīstamu, bariņu ar ko kopā atpūsties, or whatever man nav. Jo esmu atkritējs, nedzeru, nezirgojos, laiks man ir dārgs.

Un pats svarīgākais kas.
Man te briest opcija par sex with benefits, bet es jau saprotu, ka nebūs. Kaitina sīkumi cilvēkos, esmu piekasīgs. Uzstāddījumi pret dzīvi parāk augsti. Līdz ar to no otra vēlētos arī attieksmi, šo dzīves kvalitātes līmeni, velmi attīstīt sevi.
Par šo gadījumu es sapratu, tājā brīdī kad dušas želejas pudelītei vāks tika atstāts vaļā(wtf!?).
 

17. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 17:32

[info]acdc:
Cilvēki sāk kļūt parāk paredzami.
 

Idioti un krāpnieki vissapkārt @ 17:20

[info]dunduks:
21.gadsimts, jā. Vienīgais jautājums, cik ir īsti cilvēki, cik paši krāpnieki sevi slavē.

via [info]kramers
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi