Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


24. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 16:08

[info]amatieris:
Esot cilvēki, kas saka, ka labākā diena dzīvē ir bijusi tā, kad uzrunājis Dievs un cilvēks sapratis, ko Dievs no viņa grib.
Tas, protams, ir jauki un brīdis nudien nav slikts. Bet dzīve uzņem apgriezienus pa īstam tikai tad, kad savas vēlmes izklāstījis arī Sātans.
 

(bez virsraksta) @ 12:53

[info]dunduks:
Tags:

Par to, ko darīt ar transpersonām sportā (un kāpēc sievietēm startēt atsevišķi)

TL;DR
1. Izmantojamais testosterons organismā ir karalis
2. Šobrīd Court of Arbitration for Sport lēmums ir, ka jāatceļ testosterona līmeņa griesti 10 nmol/L (99% sievietēm tas zem 3.08 nmol/L), kā rezultātā Rio spēlēs vieglatlētika būs "interesanta" (pagaidām gan tikai atsevišķās disciplīnās, bet, ja CAS lēmums nemainīsies, tad nākotnē vismaz spēka/izturības disciplīnas vieglatlētikā sievietēm vulgaris būs ļoti skumjas)
 

(bez virsraksta) @ 09:44

[info]wowow:

Sir,
Do necessary action and kindly reply with positive response
 

(bez virsraksta) @ 09:05

[info]missalise:
Kur Rīgā visātrāk un sakarīgāk var iziet obligāto medicīnisko pārbaudi autovadītājiem?
 

(bez virsraksta) @ 22:36

[info]kakjux:
Tags: , , ,

Starp citu, totāli nesaprotu to problēmu ar Win 10. Jā, ok, tur jāpiešaujas drusku, bet man vispār liekas daudz ērtāk un labāk nekā Win 8 vai Win 8.1. Savu mājas Win 7 arī gribēju apgreidot, bet nu tur sanāca parastais čiks, nekas un pats downgreidojās atpakaļ.

Un portfeli arī pasūtināju.

Uzrakstīju pāris dzejoļus par rakstīšanu. Labs vingrinājums. Drīkst gulēt tagad.
 

(bez virsraksta) @ 00:06

[info]amatieris:
Es īsti nesaprotu, vai šo divu produktu nosaukumi ir kaut kāda ņirgāšanās, vai kā.
Runa, protams, ir par studentu un tūristu brokastīm.
Visus tos gadus, kamēr sevi saucu par studentu, šķiet, ne reizi to riekstu un citas šņagas maisījumu nenopirku, bet no konservētas gaļas šad tad neatteicos.
Toties, ejot pārgājienos, lieti noder kāds mazs maišelis ar studentu brokastīm. Konservi, ja nu tikai pašgatavotie, medījuma.
 

23. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 20:15

[info]mazeltov:
Šorīt atveru Outlook, secinu, ka laikam salabots, redzu visus inboxus. Ļoti optimistiski aizsūtu ziņu kolēģei un saku, ka vajag samērīties, cik kura cik epastus redz, lai verificētu, ka Outlooka un konkrētā inboxa problēmas ir atrisinātas.
"Es redzu 101!" rakstu.
"Es redzu 165" viņa atbild.

So, rīts bija sapists, bet pret vakaru, kad IT beidzot iespringa pēc mana ticketa marinēšanas kopš 9. maija, es redzēju ne tikai 165, bet gan 193 epastus.

Pietiek trīs dienas paslimot un Augeja staļļi ir atkal aizdirsti līdz lūkai. Nu un tad ir vēl arī mans pašas epasts, mazais Augeja stallītis, kurā sasprausti sarkani karodziņi degošākajos sūdos.
 

(bez virsraksta) @ 16:49

[info]kakjux:
Tags: , ,

Ir skaidrs tas, ka pilnvērtīgai būšanai par šī brīža mani, ir nepieciešams skaistas krāsas (ne melns) portfelis ar cross body strap. Pietiekami liels, lai nēsātu vismaz kindli, notebook, purse, briļļumaku un sīkumus.

Ielīdu etsijā, bet laikam mani keywordi sūkā. Ielīdu gūglē un nobijos no cenām, pakoriģējot parametrus, nobijos no ebay rezultātiem. Ielīdu dažos atsevišķos veikalos un sapīku par izskatu. Ja kādam ir zināmi lieliski veikali, laipni lūgti, paldies, komentāros. Cibā taču visi šitos zina, vai ne, tikai es atpalikusi.
 

dienas citāts @ 18:05

[info]zin:
"uzraksta epastu un cieš"
 

(bez virsraksta) @ 17:41

[info]rasbainieks:
studijā orlas ziņas ar rasbainieku
ričuki! viss festivāliem! viss piknikiem!
lūk, orlas telti festivālā neatrast vienkārši nebūtu iespējams
 

(bez virsraksta) @ 16:57

[info]lavendera:
Man krūtežas apdrukas dēļ ļoti patīk viens City krekliņš, kurš ir totāli novalkāts un, protams, attiecīgajā veikalā sen vairs nav nopērkams. Apdrukas darbnīcā man paziņoja, ka kopiju uztaisīt nevar, ja man nav attēla faila. Bet kā lai dabū failu no tekstila?
 

(bez virsraksta) @ 12:27

[info]missalise:
Ak, manas veģetārās draudzenes. Viena no viņām, ar kuru šovakar sarunājām satikties, vairs neēdot arī piena produktus.
Vai, vai, vai. Visas manas domas par to, ko es gatavošu vakariņās - burkānu - zirnīšu sautējums, kartupeļu pankūkas vai vārīti kartupeļi ar biezpienu - pazuda. Beigās viņa pati pateica, ka paņemšot līdzi sev ēdienu.
Bet man vēl no vakardienas stāv zupas sagatave, kuru nepaspēju pabeigt plānu maiņas dēļ. Gaļas zupa, protams.
 

Viens rīts. Pirmdienas. @ 12:10

[info]vacatio:
Tags:

Šorīt slapjiem matiem, M krokšiem kājās, vienā rokā bļoda ar izmazgāto veļu, otrā kule ar knaģiem, pa vēl mitru zāli, gar neprātīgi ziedošu ogu ābeli* (sakuras nosarkst un klusi dodas atpakaļ uz austrumiem), bridu dārzā veļu kārt.
Saule griež acīs, putni čivina un es karu savu puišu drēbes uz šņores starp divām ābelēm.


* ogu ābeles izskatās šādi: http://www.jaunberzi.lv/images/aktualitates/img_013_zoom.jpg
 

(bez virsraksta) @ 10:12

[info]lavendera:
Katrā masu pasākumā var atrast sev noderīgo elementu. Piemēram, Pārdaugavas svētkos biju viens no tiem apmēram 30 cilvēkiem, kas ignorēja tusiņu Arkādijā un izbrauca veloorientēšanos, balvā saņemot "Ciemakukuļa" cepumiņus. Par tai pašā dienā notiekošajiem Maija Grāfa svētkiem man nebija ne jausmas. Muzeju nakts bez nodomātā man obligāti apmeklējamā pasākuma man liktos pastulba (varbūt Tvaika ielā vai Vefā bija kas interesants, tomēr man šīs vietas izrādījās par tālu). Kronvalda bulvārī solītā "atjautīgā orientēšanās ēkā" izpaudās kā pa kaktiem saliktas lapeles ar uzrakstiem "šeit var pasēdēt un padomāt", Leļļu teātra pagalmā bija tik skaļi, ka žigli no turienes aizmuku, Arsenālā konstatēju, ka, protams, "jauno mākslā" neiztikt bez psihenes kontingenta cienīgiem daiļdarbiem, "Nice place" mani uzvedināja uz domu, ka arī pašas dzīvoklis būtu pārvēršams par ekspozīciju, jo tajā ir lietas ar stāstu. Bet secinājums - man īstenībā būtu vajadzējis visu vakaru palikt tur, kur iegāju vispirms.
Skolotājs, norādot uz apaļvaidzi, kas varētu būt nākamais solis pēc uzdevuma "zīmējiet lodi": - Ņemiet šo.
- Man patīk tā večiņa.
Izrādījās, ka tā nemaz nav večiņa :D Un ka esmu izvēlējusies vissarežģītāko no ģipša galvām. Līdzšinējie portreti, kurus esmu darinājusi, nav pārsnieguši 10 cm, bet te man iedod uzreiz A1 lapu. Līdz ar to kļūdas cilvēkam, kas nejūt gabarītus, proporcijas un izmērus, ir nevis pa milimetriem, bet uzreiz centimetros.
Ļoti noguru. Laikam nogurstu no tā, ka jādarbina kreisā puslode - portretējot ģipša galvu, nemitīgi tiek mērīts un rēķināts. Turklāt mērīšanas procesā lieliski var just, ka man katra acs strādā separāti, smadzenēm saveidot zīmējamo kopbildi lielā formātā ir mokas. Labās puslodes gleznošanas semināri ir pilnīga relaksācija, bet vakardienas pasākums - totāls saspringums. Tomēr nenoliedzami noderīgi prozopagnozijas ārstēšanai un varbūt arī sejas lasīšanas praksēm. Man derētu pazīmēt ģipša galvas biežāk, bet tā kā klasiskajos "gleznošanas pulciņos" viss sākas ar lodi, kubu un cilindru, es tajos jau pirmajā mēnesī iznīkšu pilnībā.

..starp citu, es šodien tirgojos: http://klab.lv/community/paardod/288456.html
 

(bez virsraksta) @ 09:45

[info]lavendera:

Topošajiem grāfiem bija jāprot ne tikai pārvaldīt zobenu cīņas un jāvalkā atbilstoši tērpi, bet arī jāprot viduslaiku dejas, jo īsts džentlmenis un karavīrs ir arī lielisks dejotājs.
 

(bez virsraksta) @ 00:06

[info]rasbainieks:
ļoti priecājos, ka aizgāju uz akadēmijas salidojumu
visādi brīnišķīgi draugi, paziņas un citi cilvēki manā dzīvē – samaisīti, sakratīti un izbērti akadēmijas dārzā, aplaistīti ar alkoholu un appūsti ar dūmiem, tāds spožs kaleidoskops, rīts pienāca trakoti ātri
un pat nekas, ka no sava kursa biju vienīgā (kas vispār ir labs rādītājs, ja ņem vērā to, ka no mūsējiem latvijā atrodas trīs cilvēki)
kas interesanti – nebija ieradies jz. smejmoon, kurš savulaik, lai arī nekā nesaistīts ar mācību iestādi, akadēmijas diskotēkas regulāri izmantoja, lai ērti iepazītos ar meitenēm (un kurš gan viņam to varētu pārmest, ļ. prātīga taktika), un pēc tam šikoja ar publisku puķu klēpju piegādi uz lekcijām
pēc tādas krāšņas nakts nākamā diena ar sakāpinātu jutību un uzņēmību pret apkārtējo pasauli, kāda ir tikai uz labām paģirām, fiksas kāzas, lēni draugi, saulainas pilsētas ielas, running high on dzirkstošais un vseļenskaja ļ.
take me to portugal, take me to spain, i have to see you again and again, pilnīgi negaidīti patvērumu deva the doors, un spanish caravan no manis neatstājas jau otro dienu
visi, kurus satiku un aicināju ciemos – aicinājumi stāv spēkā
 

22. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 21:32

[info]mazeltov:
Tā mode fotogrāfijā ietvert arī savas neglītās pleznas jau ir beigusies vai joprojām atktuāli nespēt turēt savas ekstremitātes ārpus kadra?
 

(bez virsraksta) @ 19:34

[info]mazeltov:
Izrādās, ka Silicon Valley sākusies 3. sezona, kas nozīmē tikai vienu - var skatīties 4 sērijas pēc kārtas un rīt cepumiņus.
Diemžēl, tagad abi ir beigušies.
 

(bez virsraksta) @ 19:21

[info]amanita:
Tags:

Karlīna (2 gadi un mēnesis) pienāk, apskauj un klusi nosaka: "Mīļā, labā mamma - mīlu Tevi."
 

(bez virsraksta) @ 15:11

[info]zin:
man patiešām manījās domas par maskačku
protams, tur ir sastopami dažādi kolorīti, kā piemēram personāžs, kurš neapstāsies tādam sīkumam kā vemšana, bet braši turpinās ceļu, noslaukot muti ar liepu lapām, uz tāda fona standarta bomzīšus- kļaņčītājus gandrīz nav vērts pieminēt.
tās mazās ieliņas ar slēptajiem daŗgumiem ir burvīgas.
žēl, ka neiekļuvām "galvas nociršanas" baznīcā.

šovakar aso mērču degustācija mekskāņu takovietā
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi