Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


7. Decembris 2016

(bez virsraksta) @ 19:34

[info]kinskis:
nemiers spēlē prāta vētru. skoļzkije bļe ūļici.
 

nekas jauns @ 14:24

[info]zin:
man riebjas ziema
 

par ko Tu gribēji kļūt bērnībā? @ 11:22

[info]amanita:
Bērnībā sapņoju par to, kā ceļošu pa pasauli un pētīšu dzīvniekus. Es kāri lasīju Džeraldu Darelu un plānoju sekot viņa pēdās - doties jaunu sugu atklājumos, nemitīgos piedzīvojumos un vadīt dzīvi, zvēru bara ieskauta. Es lasīju par dzīvniekiem, tos vēroju un kā pirmo soli ar draudzeni plānojām atklāt nelielu laboratoriju pagraba telpā, kura kādreiz tika izmantota fotogrāfiju attīstīšanai, bet līdz ar modernāku laiku ienākšanu bija zaudējusi savu funkciju. Mēs ķērām dažādus kukaiņus, vardes, peles (kuras arī tirgojām) un stiepām mājās pusslimus putnus (kuri visi nomira, izņemot vienu, kurš aizbēga). Visu brīvo laiku mēs pavadījām staļļos, uz kurieni ar riteņiem braucām ik rītu septiņos un vispār bijām mazliet apsēstas ar visādām dzīvām radībām.
Vēlāk es sāku domāt mazliet loģiskāk un secināju, ka (iespējams) jaunu sugu atklāšana varbūt tomēr nebūs mans ceļš, ņemot vērā to, ka lielākā daļa dzīvo radību jau būs atrasta un iegrāmatota. Droši vien kādu filmu iespaidā es sāku sapņot par vaļiem un delfīniem, plānojot studēt okeonoloģiju un redzot sevi uz kuģa saulrietā, kamēr apkārt lēkā delfīnu bari. Grasījos doties studēt uz Franciju, bet mans sapnis nomira līdz ar jaunu mācību priekšmetu ienākšanu stundu sarakstā, kas atnesa līdz manai apziņai vādu "ķīmija" un secinājumu, ka jebkas, kas prasa ķīmijas zināšanas, noteikti nebūs man. Tā bija septītā klase? Jā, tad es pārstāju sapņot par savu zooloģes un atklājējas karjeru.
Vēlāk, rīkojot skolā pasākumus, uzvedot īsus skečus, runājot smalkas runas un dzeju, es domāju, ka varētu būt aktrise. Man tas labi padevās un viena no skolotājām man vēl vienpadsmitajā vai divpadsmitajā klasē teica, ka ar mani nerunāšot, ja es neiestāšoties aktieros. Bet laikam jau tā aktieru padarīšana man nešķita TIK ļoti svarīga, lai riskētu ar to, ka var nākties visu mūžu teātra izrāžu fonā tēlot koku (ja nu tomēr no manis prīma nesanāk) un tam vēl veltīt visus vakarus un nedēļas nogales sezonā.
Tā nu es nekļuvu ne par ko prātīgu, kas slēptos zem apzīmējuma "profesija". Vismaz man ir tāda sajūta.
 

6. Decembris 2016

(bez virsraksta) @ 22:31

[info]wowow:
Tags:

Equus. Šķiet, labākais, ko Dailē esmu redzējis.
 

(bez virsraksta) @ 18:26

[info]kakjux:
Tags: , ,

Ā, es uzaicināju Didi tusēt ar mani pie MP uz jaungadu. Nu, lai tas manas janvāra ballītes pre-party būtu jautrāks (Didi saka "funny" when she means "fun"). MP nošokējās, kad es viņam zvanīju, lai to pateiktu. Tjipa teica, vai tad tas jau esot tik serious? Bet vai tiešām jābūt serious, lai aizietu patusēt? Pie tam, VP tur nebūs tai pre-pārtijā, neviens cits nav ieinteresēts mani pielaulināt. Un nu, viņai nebija nekādu plānu... un ar viņu ir jautri. Kopš kura laika jautri ir serious?

Tā lūk. 29 dienas līdz īstajai (nebeidzamajai) ballītei, muahā. Un, kad atgriezīšos no tās, darbā gan jau būs pizdjets un vismaz viens ugunsgrēks.

Jūtos netipiski apmierināta ar.
 

(bez virsraksta) @ 18:09

[info]udensroze:
vajag kleitu ballei.jaunu. uz 13 decembri. pie suvejas tatad vairs nepaspet. vai Akas ielaa ir vel tas veikalins? varbut ir kadas citas idejas? ZIB garas kleitas galligi nesviniigas un issaas man par iisu, biski. ir vel kas, ko es nezinu?
 

skērīšits @ 14:54

[info]kinskis:
cilvēk, tu neesi arguments. kaut dzīvs tu pa dzīvi ej.
ja visiem jāmirst, lai paliek
 

(bez virsraksta) @ 11:11

[info]missalise:
Gandarījums, ka kolēģe aizvien labāk sāk iemācīties apieties ar manis uztaisīto excel failu datu apkopošanai (mazāk kļūda, vairāk precizitātes, operatīvāka informācijas iegūšana). Tas priecē. Un viņa man saka paldies. Es ik pa laikam pārskatu viņas failu un izlaboju saviesušās kļūdas. Bet vispār - ir labi dot cilvēkiem makšķeri, nevis zivi. Negribu vairs darbus darīt citu cilvēku vietā. Un negribu vairs darīt darbus bez jēgas vai arī tādus darbus bez īstas pievienotās vērtības (visādu tur rezultātu apkopošana murgainām stratēģijām, kuras neviens nekad nelasa). Viens no maniem talantiem, manuprāt, ir sistematizācija un struktūru veidošana. Man liekas, ka šajā darbā mani vislabāk varētu izmantot tieši šajā jomā. Problēmlietas var atrisināt tikai tad, ja uziet problēmas cēloni un tiek ar to galā.
Es neesmu no cilvēkiem, kas var strādāt darbu, kurā ir svarīgs galvenokārt ātrums - pat uz kvalitātes rēķina. Es esmu cilvēks, kurš izdomā un izveido sistēmas, lai tos darbus, kas jādara, būtu iespējams izdarīt maksimāli ātri un kvalitatīvi (savu iespēju un zināšanu robežās, protams). Vispār - ja es varētu kaut ko lūgt Ziemassvētku vecītim nākošajā gadā, es ļoti gribētu nākošajā gadā tādu kārtīgu sava radošā potenciāla izmantošanu (Protams, es ceru, ka tāds man vispār piemīt).
 

(bez virsraksta) @ 12:05

[info]lavendera:
Pārdodu 1500 gabaliņu puzli "Pasaule" latviešu valodā (15 eiro) vai mainu pret jebkuru Wasgij puzli, kuru vēl neesmu salikusi.

puzle, lūk, šī: https://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=39299

Tāpat joprojām pa lēto pieejamas vienreizlietojamās Clariti kontaktlēcas ar stiprumu -4. (30+28 gabali)

(Pārdodu ne tāpēc, ka tās būtu sliktas, gluži otrādi - tās ir lieliskas, bet mana pašreizējā redzes korekcijas metode nav kombinējama ar parastajām kontaktlēcām. Cena pēc vienošanās.)
 

5. Decembris 2016

(bez virsraksta) @ 23:26

[info]kakjux:
Tags: , ,

Ja Didi būtu cibā, es būtu zem nosaukuma Pumpkin Girl, jo viņa tā mani sauc, jo man katru reizi pēkšņi pienāk brīdis, kad steidzami jādodas mājās.
Bet šovakar viņa sāka mani saukt par cariño.
Sestdien redzēsim, kura no manīm uzvarēs, hehe.

P.S. Man čista vajag userpicus ar tik daudz alkohola. So many alcohols, so limited userpics.
 

(bez virsraksta) @ 22:17

[info]rasbainieks:
es zinu, ka te ir daudz lāga dvēseļu, kuras jūt līdzi jz. vistu zaglim
apsēdieties tā ciešāk un izlasiet šo:
http://klab.lv/users/santech/1769442.html
 

(bez virsraksta) @ 17:46

[info]rasbainieks:
fabrikas meitenes dziesma atkal galā
man tik ļoti patīk strādāt mājās
man vispār ļoti patīk manas mājas
 

(bez virsraksta) @ 16:50

[info]amatieris:
If I'm not back again this time tomorrow, carry on; carry on as if nothing really matters.
 

(bez virsraksta) @ 14:38

[info]missalise:
Pēdējās piecas dienas es esmu mācījusies. Četras dienas biju jogas kursos - apguvu āsanas, elpošanas tehnikas un ko tik vēl ne. Bet labākais - mazliet ietusēju ar savu senu draudzeni. :) Šodien toties bija kursi darbā par tēmu "Iekšējais pasniedzējs". Doma tāda - tie, kuri kaut kādā tēmā ir labi iebraukuši, apmāca tos, kuriem šīs zināšanas var noderēt.
 

(bez virsraksta) @ 13:20

[info]zin:
Tags:

vakar bija īstas, foršas ziemas sajūta
šodien jau pavasaris kaut kāds..
 

ūziņas pilnas @ 13:09

(bez virsraksta) @ 10:04

[info]lavendera:

Tuvojoties Ziemassvētkiem, iedegoties eglītēm un smaržojot piparkūkām, aizvien vairāk uzplēn svētku sajūta.

..izcēlies konflikts un trīs no iesaistītajiem sākuši 1970.gadā dzimušajam izdarīt miesas bojājumus.

ledāju kušana un jūru izšūšana
 

4. Decembris 2016

(bez virsraksta) @ 18:38

[info]kakjux:
Mūzika: Archive - You Make Me Feel

Dāmas, jūs esat lieliskas. Uzskatu, ka izejamās bībeles godam aplaistītas ar nebeidzamiem daudzumiem džina. Kaut kā viss bija totāli dažādi, bet diez gan labi. Vakar gan drusku vienā brīdī pavilka tādā dīvainākā domu gājienā, bet whatever. Visur kur sabijām, gan galerijā (walked on some art. Nearly fell down), gan vintidž bodēs, gan pabos, gan bāros, gan boilerrūmā. Gan arī pidžamās! Noskatījāmies Die Hard, jo dažām no mums gribējās Kristmasīgu mūvi. Un Neo, tie tavi puikas ir totāli zeltīti gabaliņi. Tik fantastisks pāris un tik lieliski indivīdi. Nu, un man bija iespēja vairākas reizes "iziet no skapja", jo gulēju skapī uz matrača.

Toties paliekot viena te vilcienā ar savām domām par nākamo nedēļu, bet ar labu playlisti, vēlos sev atgādināt: kaķ, you don't *need* to feel that you have to fix what's not broken. Oh fuck. Anyway.

Par vilcienu runājot, nezinu, kas tam manam blakussēdētājam notika, bet viņš vispār diez gan uzkrītoši centās būt no manis pēc iespējas tālāk, līdz piecēlās, atrada sev citu vietu vilcienā, savāca savas mantiņas un demonstratīvi aizgāja prom. Kas man ļoti patika, jo vispār viņš man arī besīja.

P.S. Spotjika pleilisti tagad ir the new mix tape? :D

P.P.S. Man vajag vienu jūzerpikču ar baltvīnu un otru ar džinu. :D
 

Bournemouth 4 Liverpool 3 @ 17:26

[info]dunduks:
Tags:

Gullita ārlaulības dēls norok Klopu. Sīkums, bet patīkami.
 

2. Decembris 2016

(bez virsraksta) @ 18:00

[info]zin:
kad ir piektdiena un tu gribi doties mājās izklaidēties, bet visi uzgrūž tev savus sīkos darbiņus...
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi