Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


17. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 22:00

[info]zin:
kur rīgā vislētāk/labāk var nopirkt pīļu taukus? bez piemaisījumiem
 

(bez virsraksta) @ 20:10

[info]lavendera:
sēžu, skatos Nameja gredzenu. Sūckaukāc.
 

(bez virsraksta) @ 18:41

[info]rasbainieks:
nu, savā ziņā achievement unlocked – šodien pirmoreiz mūžā vēmu lidmašīnā
bērni, ja jums randomā saigonas aptiekā iedod antihistamīnus kondicionieru iesnu menedžēšanai lidmašīnās un saka "dienā vienu, maksimums divas ripas", tad divas, tb trešo uz nākamās diennakts robežas točno neņemiet – blaknes ir faktiski kā ļoti, ļoti, ļoti stipras paģiras
labi, ka stambula rīgai ir tik tuvu
apkaunojošas fizioloģiskas detaļas taču bija viss, ko jūs gribējāt zināt par mūsu tripu?
 

(bez virsraksta) @ 14:46

[info]lavendera:
Bet vispār ir jel kāds iemesls, kāpēc lietot Smart ID, nevis kodu karti?
Aplikācija, kurai obligāti vajadzīgs interneta pieslēgums (kuru es personiski telefonā lietoju maksimāli maz),
Aplikācija, kas gadījumā, ja internetbankā ieiet telefonā, ne datorā, liek lēkāt starp diviem atvērtiem logiem maziņā ekrāniņā.

Nu vienīgais iemesls varētu būt - kodu karte aizmirsta mājās.

(pirmā diena ar Smart ID. un tikai tāpēc, ka kodu kalkulators izbeidzās pēc filiāles darbinieka padoma "aizejiet nomainiet bateriju")
 

Daudzpakāpju iniciācija @ 13:36

[info]lavendera:
Mazie mežoņu cilšu puišeļi kļūst par vīriem, kad nogalē savu pirmo zvēru/nakti pavada mežā, kokā/pacieš sāpju rituālu/utt. u.tml. Pirms tam sanāksmēs turi muti, nekādas precēšanās, klausi citus.

Ja tā labi padomā, arī modernajā civilizācijā ir iniciācijas, kas notiek visas dzīves laikā, tikai katram tās ir citādākas.
Pirmā reize, kad neļāvi vecākiem sevi pērt,
Pirmais dēkainais ceļojums uz savu roku,
Pirmā reize, kad pateici kategorisku nē tam, ko negribi,
Pirmās dzemdības,
Mirstoša tuvinieka aprūpe.
Konkrēta rīcība gadiem ilgas apvainošanās un gaidu vietā,
Izčākstējušas laulības šķiršana.

Pēc tam cilvēks kļūst drusku citāds. Un arī citi viņu uztver drusku citādi. Ja vien tas viss nav bijis ļaušanās straumei, bet plūsmas lūzums pēc paša lēmuma.

Es šobrīd toč jūtos tā, it kā būtu sarežģītā šķiršanās procesā. Kurš varbūt liks rēķināties ar prāviem finansiāliem zaudējumiem, bet nosvītros gadiem ilgās gaidas, ka kāds te nāks pie prāta, un gadiem ilgo apvainošanos par to, ka viņš to nedara.
Par kļūdām dažkārt ir vērts arī samaksāt, lai atlikušajā dzīvē tās neatkārtotu. UN lai tiktu vaļā no tā puņķa, kas stiepjas līdzi.
 

(bez virsraksta) @ 11:02

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: miegains
Mūzika: Nick Cave
Tags: , , ,

vakar vispār izvērtās tīri jestrs vakars. biju vakariņās ar Elenu, visādi izsūdzējāmies, visādi izsmējāmies. biija diez gan patīkama sajūta, taču labs cilvēks. viņai arī viss vispār diez gan riebjas. pēc tam piestāju lokālajā barčikā, jo, nu, kāpēc ne. tur bārmenis Kornels ar savu šito te, barčika bestie ņēmās. Kornels sākumā bija dikti saskumis, jo nu.. neesot jēgas plānot dzīvi, visu laiku viss kas notiekot, kas izjauc vai izmaina visu anyway. KBB teica, ka vajagot dzīvē plānus, šis, piemēram, zinot, kur šis būšot pēc 10 gadiem. uz ko Kornels teica, ka nu, pēc 10 gadiem šis gribētu brīvdienu, vai vismaz izgulēties. bet nu, pa visiem kaut kā iešūpojāmies un panesās visāda uzjautrināšanās. Kornels vēl izsūdzējās, cik ļoti viņam besī daži barčika apmeklētāji, jo viņi jūtas entitled, ka šis viņiem lies pēc bāra darbalaika beigām. bet vispār jestri bija, jestri indeed.

atnācu mājās un ielipu Shut Eye serčikā. tur visi biš traki, but that's what we like in people, hm.

šorīt secināju, ka Voldiņš ir tas kaķis, kurš apguvis manis pirkto nagu skrāpējamo dēli. tiiešām out of character, bet nu, labi, ka tā, protams.
tagad toties ērti iekārtojos uz sōfas un nu tik būšu strādāt, bet atnāca Dārtiņš un visādi nācās pārkārtoties. tā dzīvojam.
 

(bez virsraksta) @ 09:22

[info]missalise:
Tags:

Naktīs redzu murgus. Tādus, ka pamostos. Neko jau tādu briesmīgi neredzu, bet pamostos pārbijusies. Pagājušajā naktī redzēju mazu meitenīti. Nekas īpašs. Bet pamodos pārbijusies. Nevaru saprast, par ko mana zemapziņa mani brīdina.
 

(bez virsraksta) @ 08:40

[info]lavendera:
Plānotājs nebūt nav īpaši nepieciešama lieta.
Izveidoju ainiņu "Lavendera lido uz poda birstes, ar plaķenēm skrūvēdama uz tās krāna sietiņus, un banka viņai par to maksā" - un man skaidrs, kas šodien obligāti jāizdara.
 

(bez virsraksta) @ 00:11

16. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 23:17

[info]wowow:

Hehe, Nigērijas prinča mantojuma scama vietā tagad sākt pienākt Swisscoin scams.
 

(bez virsraksta) @ 22:01

[info]zin:
Tags:

esmu salikusi pāris eksperimentālas playlistes no tā, kas mētājas uz kompja.
ir dīvaini, jo reizēm gribas nolaikot kādu skaņdarbu, bet man tak tas jau ir tepat
vai, piemēram, tikko biju pilnīgi pārliecināta, ka klausos kaut ko mazdzirdētu no massive attack, izrādās, archive.

derētu kaut kad sakārtot to mūzikas bardaku uz cietņa
 

(bez virsraksta) @ 12:40

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: nāk miegs un gribas ārā
Tags: , , , ,

vakar sēdēju Kamerās. apteksnis atnesa menu, es uzreiz nopūtos un teicu: "Atkal šitas sāksies. Ā! bet es to varu uztvert par mācību grāmatu, kuru izņēmu no bibliotēkas."
un jā, mans čehvalodas vocabulary pārsvarā tiešām sastāv no vārdiem no food menus. nu, vēl tas vlak. bet nu, kurš negrib par vilcieniem parunāt.

vēl vakar sēdēju lidmašīnā. īsi pirms take off pilots tur kaut ko stāstīja, es pārsvarā mesendžerī.
kaķ: ... izrādās, ka lidojums uz Lielmiestu būs par 20 min ilgāks nekā bija uz tejieni.
VZ: saki, ka tu tomēr nebrauc tad.
kaķ: aha, fuck this shit.
VZ (vienlaicīgi ar): savāc mantas un uz izeju, jo fuck this shit.

--

pēc garā ceļa pa nakti, kad nonācu beidzot te, tad kaķītis piegulēja tā, piegulēja šitā, tad atkal tā un tad patrakoja, tad atkal piegulēja. vispār, bija tas lopiņš pietrūcis. taču mazais pūkainais mīļumiņš.

--

also, man ir epasts no Jonathan Maironis. un esmu parunājusi telepurķī ar 2 dažādiem cilvēkiem, viņi man tur bija divus voicemails atstājuši, neviens gan tā īsti nezina, kāpēc tas bija jādara.
 

(bez virsraksta) @ 14:27

[info]vacatio:

Dēls: mam, tu esi piedzemdējusi dinozauru. Jo māsai zobi ir asi kā dinozauram.
 

(bez virsraksta) @ 07:52

[info]sanomi:
Tik krāšņas leduspuķes, kā veco ikarusu autobusa logos, pilsētā vairs neesmu manījusi.
 

15. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 21:30

(bez virsraksta) @ 21:22

[info]acdc:
Es varētu rakstīt zinātniskās fantastikas grāmatu. man ir ideja par laiku, pasaules attīstību līdz tam. bet es nevaru izdomāt sižetu.
Tas būs par laiku kad cilvēki mistiskā veidā būs uzveikuši mākslīgo intelektu, kas vispār būs kaut kāds negadījums, visticamāk.
cilvēki ražos iekārtas un tehnoloģijas, bet ieturēs lielu distanci lai tās neuztaisītu pārāk gudras. un cilvēki būs modificēti lai aizstātu procesorus. un darbs būs par skaitļojamām jaudām no cilvēka smadzenēm. respektvi, cilvēka smadzenes darbinās datoru, vai iekārtu, un viņam par to maksās.
 

(bez virsraksta) @ 21:19

[info]acdc:
Es te jau vairākas dienas formulēju poustu, bet šķiet esmu jau aizmirsis.

Skarbi ir dzīvot kopā vēl, bet nebūt vairs kopā. visvairāk besī ka turpina kaitināt tās pašas lietas. un ka negribās nākt mājās.
šodien izjutu orgasmu no tā ka varēju pa dzīvokli pastaigāt plikām kājām, un nav jaiet pa gružu kaudzi. pēc 5h vienam vajag uzvilkt kājās zābakus un pastaigāties pa dzīvokli krustu šķērsu. bet te nu esmu pats vainīgs, sākumā to vienkārši nepamanīju.
 

(bez virsraksta) @ 21:13

[info]acdc:
Cilvēkiem ir zudusi tendence cienīt citu darbu?
 

(bez virsraksta) @ 14:55

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: miegains
Mūzika: neviens tā arī neko neuzlika. a man galvā Bullets
Tags: , , ,

kamēr VZ apraud barčiku, gribēju pierakstīt par citu vakardienas epizodi, īsi pirms barčika apmeklējuma.

sēžam tagad picērijā, es tur kaut ko spēlējos ar ēdienu, nananā, tad man apnika un es padevos. apteksne pajautā, vai iesaiņot man līdzi, mēs purinam galvas, ka būs jau la. apteksne nopūšas, aiziet. savā nodabā pasmejamies, ka viņa jau pieradusi pie tā, ka es maz ēdu, vairs nepiepišas par to. tad mēs tur tralalā, tralalā, līdz nolemjam maksāt un iet uz barčiku. atnāk apteksne, parunājas ar VZ. man rodas sajūta, ka viņi par mani runā. apjautājos pēcāk VZ, jā. izrādās, ka apteksne stāstījusi, ka pavārs esot noskumis par to, ka šis tā centies, bet es neēdu. VZ kaut kā kārtējo reizi paskaidrojis apteksnei, ka nu, nevajag ņemt pie sirds, es tiešām maz ēdu. aizdomājāmies, ka jācer, ka šis tur nav suicidāls vai kā. jo nu, tad mūs vairs picērijā varētu negaidīt tik tā. un tad man rodas ideja! es varētu tam pavāram aizrakstīt atvainošanās vēstuli. bet nu, atkal tas, ka mans čehvalodas vocabulary nav diez ko, tad nu šī vēstule pamatā sastāvētu no vlak*, vlak, vlak, velmi dobře** un, lai uzsvērtu, ka domāju to pavisam nopietni vēl beigās to česnek***. ā un kešu**** arī var, tas mums abiem ar VZ ir jauns vārds mūsu vocab.

also, vakar bija nedēļas smieklīgākā diena.

šodien ir drusku mazāk smieklīgi. bet nu, izvairos par to tā aktīvi domāt. dzīvoju mazajos te un tagad momentos.

* vilciens
** very well
*** ķiploks
**** cashew nuts
 

(bez virsraksta) @ 14:47

[info]lavendera:

.. tas ietekmēja govju ražību.
.. salas vidū ir sastopams vulkāns.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi