Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


13. Februāris 2016

Zanudstvuju @ 22:33

[info]dunduks:
Garastāvoklis:: rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Skatos mīlīgā "Inspektora Lūisa" kārtējo sēriju, nevienu neaiztieku, bet viņiem nepietiek, ka šaha simultānspēles seansu rāda it kā tur spēlētu kretīns (izdara gājienu ar vienu roku, nospiež pulksteni ar otru, piedevām to sitot ar spēku), nē, viņiem ar to ir par maz, seansa sniedzēja izdara gājienu 1. ... D:a6, pasaka, ka ir mats un pretinieks piekrīt, noliekot karali guļus, vienīgi - kur te ir mats baltajiem, kamōn?!?!?!

 

(bez virsraksta) @ 19:39

[info]mazeltov:
Izgāju garā pastaigā pa Amsterdamu uz saviem iemīļotajiem tirgiem, atradu frizētavu (ar pirmo piegājienu), kur nebija aizņemts un varēju apšķērēt savus pusgadu brīvi augošos matus (to var tikai tad, ja nav kaut kāds speciālais griezums un krāsojums) un vēl pavadīju kādu pusstundu foršā sarunā ar Kimu no Revelstoukas pie kuras dzīvoju pagājušajā ziemas un vasaras sezonā.
Kaut arī ar draugiem sazinos ļoti reti, man patīk tas, ka tad, kad mēs satiekamies/sazvanamies, tad vienmēr ir sajūta, ka it kā pēdējo reizi būtu tikušies tikai vakar. Vienmēr ir par ko runāt un viemēr ir ļoti forša sajūta pēc šādām tikšanās/sazvanīšanās reizēm. Arī ar ģimeni - mammu, vecvecākiem, māsu parasti sazinos apmēram reizi mēnesī - es totāli nojūgtos, ja šie paģērētu saziņu katru dienu vai ik pārdienas. Pat reizi nedēļā man jau liktos pārāk liels kontrolings. Bet, par laimi, maniem radiem ir gan piepildīta dzīve, gan arī viņi ir iemācījušies, ka visi cilvēki nav vienādi un respektē to, ka man dzimšanas brīdī iedalītā komunikācijas kvota bija ļoti minimāla un nav centušies mani pārtaisīt un justies vainīgai par to.
 

Sestdiena - kultūras diena @ 20:40

vajag palīdzību @ 16:45

[info]little_black:
http://grausti.riga.lv/lv/vidi_degradejoso_buvju_saraksts/
15. lappusē
Kanāla 18
balso, lai sakārtotu
paldies!
 

(bez virsraksta) @ 02:01

[info]jimmy:
pabrīdini mani
pamodini mani
nomierini mani
pabaro un noliec atkal gulēt

kā karā kur nešauj ar ieročiem
bet pielādētām dienām
viens piecdesmit deviņas. divi.
 

otrais šī gada ieraksts @ 00:13

[info]pzrk:
Mūzika: Ewert and The Two Dragons - "Good Man Down" (official video)

Oh wow, 7 gadus pēc iepriekšējās versijas iznākšanas ir iznākusi jauna Semagic versija!

Ķeriet bulciņas, kamēr svaigas!*

* Viena no manām kliedētajām atmiņām no padomju laikiem ir tāda, ka maiznīcā pie manas skolas visvienkāršākās bulciņas maksāja 6 kapeikas. Es tolaik gāju 1. klasē un mums skolā bija pionieru vadītājs, kurš šobrīd ir kāda nopietna LV plašsaziņas līdzekļa galvenais redaktors un amatu apvienošanas kārtībā arī cibiņš, haha.
 

čiers! @ 00:06

[info]pzrk:
Mūzika: Carnival Youth - Never Have Enough: youtu.be/KbKV-jCjlaI

Nu jau ir tas brīdis, kad bez cibas vairs nekā. Tu saproti, ka arī pēc pieciem, desmit, divdesmit, piecdesmit gadiem (jā, ja tā padomā, man ir iespēja nodzīvot vēl vismaz piecdesmit gadu — ja vien nesataisīšu kādus sūdus) es varēšu skatīties atpakaļ un analizēt savu dzīvi tolaik, tajos agrīnajos jaunības gados, un atcerēties, kā es tolaik iepazinos ar cilvēkiem cibā, kā es pavadīju studiju gadus cibā, kā es gāju uz randiņiem, kā es gāju uz tusiņiem, kā es atkal iepazinos ar cilvēkiem, kā es to un kā es šito, kā es vienubrīd pat dzīvoju kopā ar veselu baru cibiņu (nu labi, labi, bet nu tā jau gandrīz arī ir – divi ir daudz, trīs ir bars), kā es atkal tā un šitā. Un tad jau pamazām aug nākamā paaudze. Nez, ko viņi par to domās?

Es paceļu glāzi par jums, mani dārgie cibiņi!

... tālāk ... )

Atvainojiet, ka es te tik reti parādos, man tāds intensīvs darbs...
 

12. Februāris 2016

(bez virsraksta) @ 21:54

[info]rasbainieks:
piekrāmēju savu jauno orlas mugursomu ar cremant un beidzot vedu ielās
beidzot! beidzot man ir mugursoma, kuru var piekrāmēt ar dzirkstošo, un beidzot viņa nenīkst mājās uz pakaramā!
 

(bez virsraksta) @ 21:49

[info]traffico:
Kamēr jūs te/tur par personālijām- es paskatīšos "vēsturi" -Dickensian un "pār mums valda" The blacklist.
Un tad kautkad iešu balsot. Vai arī neiešu.
 

manus sapņus raksturo ticība un kulinārija @ 21:28

[info]banderlogs:
Kamēr Timis savā seksa trakumā lauzās pie manis naktī un pamanījās 4(!!!) mani uzraut augšā naktī, es sapņoju, ka gribu kļūt par mācītāju un jau aizgāju ar Leldi uz pirmo nodarbību baznīcās, kur sēdēja visi tādi ļoti kukū cilvēki ar brīnišķīgi košām un krāsainām parūkām ^^ bet tad, saprotot, ka man jātiekas ar I pēc 10 minūtēm, vaicāju viņai, vai man teikt taisnību, ka ir citi pasākumi, un Lelde atbildēja, ka ticīgos jau saprāta balss neuzrunāšot.
Vēl man uz māju I bija atsūtījis milzīgi lielas un apaļas šokolādes končas ar pildījumu, ieliktas čuguna pīlē, kas, manuprāt, ir praktiskākais dāvanu piegādāšanas veids ever, jo nekas nevar saplīst vai izlīt.
 

piektdienahhh @ 19:10

[info]traffico:
Mūzika: bļe
Tags:

Kaimiņi sacenšās savā starpā kādam būt manam piektdienas vakaram- klavieres vai basu dunoņa. Spriežot pēc spēles, emm, kvalitātes- zaudēs tas, kuram pirmajam jāiet gulēt. Es secinājumus jau esmu izdarījis :/
 

(bez virsraksta) @ 13:01

[info]rasbainieks:
klau, kā ir lielajā atlantā, adelaida vai adelaide?
(čorts, būšu jau februārī iztērējusi savu gada kvotu atlanta jautājumiem cibā)
 

(bez virsraksta) @ 10:26

[info]amanita:
Tags:

Karlīna ir absolūti brīnišķīga. Viņā mijas viltība un spīts ar milzīgu atvērtību un sirsnību. Viņa uz jautājumu: "Kurš dara blēņas?!" godīgi un ar entuziasnu atbild: "Es!" Bet tajā pašā laikā neviens viņu nepiespiedīs atzīties, ka šmuce ar kaku dārziņā ir sanākusi viņai: "Nē! Anannā Gita!" Un viņa kā īsts politiķis zina, ka, lai nostiprinātu savas pozīcijas, ir jāpārliecina pēc iespējas vairāk cilvēku, tāpēc nu jau liela daļa bērnudārza no viņas ir dzirdējuši, ka "anannā (audzinātājai) Gitai kaka biksēs".
Un vēl viņa ir brīnišķīgi pārņēmusi ideju, ka viss, kas nav te, ir darbā. Labi, tētis darbā, mamma darbā, brālis darbā... Bet arī pazudušais zaķis ir darbā, gulta, kad negribas iet gulēt ir darbā, viss un visi ir darbā. Noslēpj kaut ko un priecīgi stāsta, ka darbā.
Un vēl viņa ar visu uzreiz dala ar brāli. Jebkuru gardumu, pie kā tiek, vispirms piedāvā Krišjānim. Pat šodien, no savas dāvanas izvilkusi kinderolu, uzreiz vispirms to piedāvāja brālim. Vai nav skaisti?
Un pucējas. Apliek manas krelles ap kaklu, savas, kas uz gumijas, tiek lietotas vainadziņa vietā, uz rokas rokassprādze. Grozās gar spoguli un priecīgi secina: "Dāma!"
Burvīga meitene aug.
Un viņai šodien vārda diena. :) Reizē ar vēl vienu burvīgu dāmu. Manu māsu. :)
 

(bez virsraksta) @ 00:51

[info]udensroze:
Ziema! Uz palikšanu?!
 

11. Februāris 2016

(bez virsraksta) @ 22:04

[info]mazeltov:
Tags:

Kas man patīk džekos?

Lecīgums! )
 

Я стар, я очень стар, я супер-стар! @ 21:11

(bez virsraksta) @ 18:58

[info]zin:
laikam tad, kad pēc darba dienas gribas mazliet raudāt (un cigareti), jāiemācās lietas uztvert mazliet mazāk personiski
 

(bez virsraksta) @ 15:29

[info]vacatio:

-Kāpēc Tu paņēmi lielo dakšu?
-Tāpēc, ka es gribēju šodien ēst ar nazi, bet labāk tomēr nolikšu nost, jo es vēl neesmu nekāds liels.
 

(bez virsraksta) @ 08:13

[info]missalise:
Pirms astoņpadsmit gadiem nomainīju dzīvesvietu faktiski, šodien - oficiāli. Man dzīvoklim ir kopējā pastkastīte ar salauztu slēdzeni, tāpēc visas nopietnās vēstules līdz šim sūtīja uz manu vecāku mājām. Nu, ko lai dara, tāda ir dzīve.
 

10. Februāris 2016

(bez virsraksta) @ 21:58

[info]kakjux:
Tags:

Čau, tinderi, vecais draugs. Man ir aizdomas, ka Dūjiņa nav mans sērkociņš (match) tomēr. Un tā applikācija HER arī sāk bik besīt ar saviem bugiem. Protams, ir jau iespēja iet ārā un actually iepazīties, bet nu nemāku tomēr pietiekami atbrīvoties tam. Interņeti tomēr liekas mazāk biedējoši, funnily enough, par spīti paranojai.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi