Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


29. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 14:54

[info]mazeltov:
Manuprāt, satori.lv publicētā "Mākslai vajag telpu" fonda (MVT) piedāvātā intervija ar fotomākslinieku Arni Balčus, kas pieteikta kā "saruna", drīzāk ir MVT idejas reklāmraksts (pārbūvēt RTU telpas, lai tās būtu piemērotas mākslas muzejam (ko tagad vairs nesauc laikmetīgo, jo to jau būvēs Teterevi & ABLV, bet gan par Latvijas pēckara un mūsdienu mākslas muzeju).

Šo "sarunu" ir grūti uzskatīt par objektīvu, jo:

- Balčus izstādi, kas veltīta Džemmas Skulmes dzimenei, rīko MVT "Vasaras mājā";
- Balčus piedalījās arī MVT veltītā t-kreklu projektā

un uzturēt labas attiecības ar MVT māksliniekam par ļaunu nenāk, tādēļ kāpēc gan nepiedalīties "sarunā", gabals jau nenokritīs.
 

(bez virsraksta) @ 18:47

[info]kakjux:
Tags:

Nezinu kā jums, bet man liekas, ka tā dzīvespriecīgā aizdzeršanās pa otrdienām bišk jāierobežo (teica kakj un atcerējās, ka nākamotrdien ir ikmēneša real ale biešu sanākšana).
 

(bez virsraksta) @ 14:50

[info]kinskis:
tad ir ļaudis, kas mēdz laimēt visādās izlozēs, un vēl tādi, kas mūždien viskko atrod. lūk, es laikam īsti nebiju ne viens ne otrs. šad tad ca. 2x gadā atradu pa piecītim. katru reizi kāda bērna acupriekšā, kā acīs acumirklī kļuvu par varoni - āaaa, kā tu pamanīji. loģiski,tad jāiet par to piecīti, kas bērnam joprojām šķiet baigais piķis,kas nobiris pār galvu, jāiet nopirkt ārkārtas saldējums (būtu bišu dūriens kkur dabūjams, varētu ieviets atrastās naudas bišudūrienu tradīciju).

mans jaunākais brālis krievu laikos smilšu strēlē, kas reiz bija domāta kā jūŗmalas gatves otrā josla, atrada simtiņu. mēs ilgi sēcām aiz šoka. par to naudu tika nopirkts saliekamais divritenis aist (vēl neilgi pirms tam, tas saucās minsk, bet te pēkšņi rebrandings, kas nevienam no mums nepatika, jo kas bļe par stārķi, ja tieši minska kotējās kā labākais braucamais). turklāt parasti minska nāca pa 67 rubļiem, bet aist veikalā parādījās par 113. toties uztūnēts, ar kruto bagažnieku, uz kura varēja stāvēt, ar lukturiem #priekšāpakaļā un 77 atstarotājiem. par spīti tam, ka aist, šis ilgāku laiku bija krutākais braucamais visā imantā I. iespējams arī II un III.

katojot krapu, ar šo vēlējos vēlos piezīmēt un saglabāt kā faktu priekšdienām, ka izgāš6dien, kad razb&kitz hostēja klapi ar karoti_d*, naktī pļavā atradu 50 ērikus. bērni sēca gluži kā mēs toreiz ar to simtnieku smiltājā.

*Музыкальный оливье: https://youtu.be/YKk5OPGbhOI /
 

(bez virsraksta) @ 15:13

[info]rasbainieks:
transport for london man atsūtīja tādu spamu, kādu es ļoti gribētu kādreiz redzēt arī rīgā
shoreditch travel update )

domāšana par to, kā tavs darbs ietekmēs tā lietotājus, mums tomēr daudzās jomās ir tik ļoti bērna autiņos, satiksmē tas ir uzkrītoši
no sētniekiem, kuri ziemā krustojumos izšķūrē nevis nobrauktuvi, bet tieši blakus, līdz tilta margu krāsotājiem, kuri vienkārši tilta vidū novelk sarkanbalto lentu, nevis jau tilta galā dara zināmu gājējiem, ka pēc 10 minūšu gājiena būs jāgriežas atpakaļ un jāiet tās 10 minūtes atpakaļ un tad jāmeklē jauns ceļš (ar velo tas vismaz ir ātrāk), vai ceļu remontētājiem, kuri dažus mēnešus pēc gludu nobrauktuvju pabeigšanas veloceliņa maršrutā tās pārvērš par nepatīkamām asām apmalēm
cycle lanes will stay in place or be provided where possible, although temporary closures may be necessary at times, lūk, nevis uzpiļīt stroiku uz velojoslas un izlikties, ka tās tur nekad nav bijis
no glupībām izvairīties bieži vien pat neprasa nekādus īpašus resursus, tikai iedomāties, kā tavu darbu lietos cilvēki un ko viņiem tur varētu vajadzēt
 

(bez virsraksta) @ 14:05

[info]jimmy:
tu pienāci pēkšņi,
kā šķavas
vien nezinu,
manas vai tavas

tu gribētu vēl kaut kur
doties
bet mēs stāvam vien
apskaujoties

es esmu ļoti
modīgs džeks
tev kājās tādi gaisīgi svārki
un esam kā Hepberna un
Gregorijs Peks.
nu mazlietiņ neglītāki

viss
pasaules
siltums
ir
tavās
zobu
skavās
.
 

(bez virsraksta) @ 10:37

[info]rasbainieks:
pēdējās dienās internetos uzkrītoši daudz sludinājumu par no izstādēm nozagtiem eksponātiem un no pilsētvides nozagtiem mākslas objektiem latvijas pilsētās
 

Mans superīgais Taizemes gids būs te nākamnedēļ @ 07:45

[info]lavendera:
Ceļotājs un Taizemes eksperts Antons Drjaņičkins pastāstīs par mazpazīstamām un tūristu reti apmeklētām Bangkokas vietām. Ja vēlaties uzzināt par īsto, netūristisko, neglancēto Bangkoku – atnāciet, nenožēlosiet. Stāsts būs krievu valodā, tulkojums latviski vai angliski tiks ar prieku akceptēts!
Lekcija notiks Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Alberta ielā 10, 313. kabinetā. Sākums 4. augustā pl. 18.
Atnesiet kaut ko garšīgu pie tējas!
 

(bez virsraksta) @ 00:54

[info]jimmy:
viss
pasaules
siltums
ir
tavās
zobu
skavās
.
 

(bez virsraksta) @ 00:25

[info]jimmy:
samelo acis man šovakar prieku
pat zvaigznes neredz, tik tumša ir nakts
tu samelo lūdzu, te nebūs liecinieku
samelo viegli, es šeit esmu viens pats

samelo lūdzu man šovakar dienu
samelo man ka es neesmu viens pats
es neredzu šonakt pie sevis nevienu
un meloju, meloju
ir taču nakts
 

28. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 17:14

[info]mazeltov:
Politiskākais aukstākās domas sortāls Latvijā jau atkal par to, ka pareizajiem būvniekiem vajag telpu.
Un plikdirsainie mākslinieki, kuri pateiks jebko, ja vien būs cerība, ka viņu garadarbs reiz karāsies uz nagliņas pie sienas.

Un karāsies jau ar' - pareizajā mājā par pareizo mākslinieci, kura atbalsta būvniekiem vajag telpu iniciatīvu.

"Čau, kā iet? Klau, iedosim tev personālizstādi, bet tu tikai papūt mūsu stabulītē, labi?"
 

(bez virsraksta) @ 15:50

(bez virsraksta) @ 18:07

[info]missalise:
Gailenes, kuras nopirku sestdien pie vecāka pāra, kas tepat tuvumā tirgoja savus lauku labumus, izrādījās ļoti labas. Šodien uztapa gaileņu zupa ar burkāniem, kartupeļiem, kabaci un burkānu, lokiem un dillēm. Garšīgi. :)
 

(bez virsraksta) @ 18:03

[info]rasbainieks:
aaahahaaa nu jūs dodat ar saviem klusajiem telefoniem
cilvēki citos internetos pilnīgā nopietnībā savos cibas daidžestos raksta par cibas vegānu kautiņu (vispār cibas vegāni varētu arī ņemt ļaunā šitādu apmelojumu)
bet vispār es esmu pārliecināta, ka visas apkaunojošās stulbības, ko mēs katrs esam dzīvē darījuši, apmet loku un ar laiku pie mums atgriežas no citas puses, un tad mēs saprotam lietas, ko neesam sapratuši iepriekšējā reizē
tas, protams, nemēdz notikt tik tieši, bet mani amuzē imaginārā aina, kad ciemos pie jz. karote_dē (kā viņu tagad plaši pazīst šaurās aprindās) kāds viesis delīrijā ārdās (piemēram, apspļauda savus draugus, kuri psihotāju grib vest mājās) un apvaino viņu visos pasaules grēkos, no kuriem viņa ir vainīga precīzi vienā – ka durvis spārdošu un kāpnēs maurojošu viesi paņēma pie čupra (tā ir tāda mazinvazīva tehnika, kā ātri apturēt, piemēram, sakāvušos puišeļus) un iešņāca sejā, ka this is not ok
lūk arī jūsu slavenā žņaugšana, skrāpēšana un kas tur vēl bij sarakstos – tikpat reāla, kā dzēruma murgu baltās pelītes
milzīgs paldies visiem, kuri tērēja laiku, nervus un enerģiju, lai karoti_dē dabūtu prom
es nu labāk atgriezīšos pie huiņas ar linkiem (c) martcore
bet jūs droši muķījiet tālāk klusos telefonus, viņi ir tik amuzējoši, es iekuršu strautā uguntiņu katram gadījumam
 

(bez virsraksta) @ 15:14

[info]missalise:
Ak, vai. Priekšnieks vēl vienu darbu man atsūtījis. Man ir aizdomas, ka piektdiena, kura ir mana pēdējā diena pirms atvaļinājuma, kurā man ir jānodod divi pretīgi darbi, kā arī jāaizvieto kolēģe, uztaisot atskaites, kurā man vēl būs vārda diena un kurā man vēl vakarpusē ir jāspēlē kāzās 200 km no Rīgas, būs visai jautra.
 

(bez virsraksta) @ 10:38

[info]wowow:
Ja skatāmies uz aizdevēju prasībām, tās ir kaitīgas tādā ziņā, ka veicina valstī sliktus ieradumus. To intervijā DB saka ekonomikas zinātņu doktore, Ekonomikas prognožu centra valdes locekle Raita Karnīte.
 

Relīzes brīnumi @ 10:17

[info]lavendera:

Par grupas "četrdesmitgadīgo jubileju" un "grandiozajiem mūziķiem":
Electric Light Orchestra uzstāšanās Rīgā ir vienīgā iespēja izbaudīt tādu mūziku, kura ir unikālā klasisko stīgu instrumentu skaņu un roka harmoniskā vienprātība polifoniskajā sakārtojumā.
Fila muzikālā karjera bija sākusies ar uzstāšanos Quill un Tricker grupās, bet nu jau 1978. gadā viņš kļuva par mūziķīti, kuram piemīt gods atvērt ELO koncertus.
 

(bez virsraksta) @ 01:26

[info]mazeltov:
Tags: ,

Uzbraucu/uzstūmos kalnā. 8 km. Atkal.

Bet lejā braukt bija ļoti forši )
 

27. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 16:14

(bez virsraksta) @ 11:59

[info]lavendera:

«Attēlā redzamā dūmaka ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas nodrošina sarežģīto ogļhidrātu veidošanos un izgulsnēšanos uz Plutona virsmas, radot tās sarkanīgo toni,» skaidroja Maikls Samers no Džordža Meisona universitātes.
(starspace.lv)

Es vēl saprotu, ka dāmas, lai nomestu svaru, ierobežo naftas patēriņu uzturā, bet ka uz Plutona atrodas putras kalni ķīseļa krastos?!
 

(bez virsraksta) @ 11:43

[info]lavendera:
Jau otro reizi nedēļas laikā redzu, ka cilvēku bars STUMJ trolejbusu pāri Miera-Brīvības ielas krustojumam. Kas viņiem tur, jauns melnais punkts, speciāli priekš trolejbusiem? Viens melnais punkts stabili ir uz Brīvībenes tūdaļ aiz Tallinas ielas virzienā prom no centra, jo kādu laiku tieši tur mājupceļā vēroju avārijas, degošas mašīnas u.tml.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi