Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


21. Aprīlis 2014

(bez virsraksta) @ 13:52

[info]rasbainieks:
turpinot sēriju riia mu arm
ir tik brīnumaini skaisti varēt siltā vakarā pilnīgi tukšā pilsētā noiet uz kādu pustukšu krogu, kurā visu vakaru skan tikai cure
 

(bez virsraksta) @ 11:10

[info]lavendera:
Aizvakar mums bija iepelējis melleņu ievārījums. Šodien, kad beidzot saņemamies tomēr krāsot olas, izrādās, tas jau vakar izliets. Kāda vilšanās. Būs ikgadējā garlaicība sīpolu mizās...
 

20. Aprīlis 2014

(bez virsraksta) @ 20:04

[info]mazeltov:
Kā jau tika solīts, šodien man nācās izmest megaloku pa visādām skērī-šit takām, daudzviet nācās stumt sevi un ričuku, jo, bļin, vienā pusē zemes siena, šaura taciņa zem kājām, bet otrā pusē - stāva krauja - kaut kā grūti atslēgt vizualizācijas kā es tur pišos lejā ar galvu pa priekšu, virpuļojot cauri lapām, vāveru kakām, apskrambājot visu, ko vien var un beigās uzspraužoties ar aci uz kāda asa zara. Vēl tur ir visādi dēļu-redeļu tiltiņi, kas arī sola kritienus uz galvas taisni gravās, kuras arī, pēc visādām ledus vētrām, ar kritušiem kokiem un zariem tā vien aicina mesties virsū ar sāniem. Viens pa ceļam satiktais man no attāluma uzsauca "hey bro", bet tas ir normāli, nekad uz tām takām nevienu beibi neesmu redzējusi. Tagad man jāiet vannā un es nevaru parunāt, tik nogurusi es esmu.
 

(bez virsraksta) @ 22:33

(bez virsraksta) @ 21:09

[info]banderlogs:
Ar visu savu kaķmīlestību reizēm vēlos kaut man būtu suns, ar ko vakaros iet pastaigāties. Suņa nav, tāpēc nāksies tagad vienai pašai taisīt pastaigu pa Avotielu. Un pēc tam mājās ieritināties segā un sākt lasīt Skujenieku. Burvīgs jaunatklājums un tieši laikā.
Starp citu, mīļie cibiņi, kuri arī nedaudz noguruši no lielās runāšanās ar radiniekiem šajās brīvdienās - varbūt kāds gribētu satikties rītvakar?
 

(bez virsraksta) @ 18:03

[info]kinskis:
ā, un vēl viena štelle, īsts lols. aizeju es šorīt uz tēva kristāmbaznīcu apcerēt augšāmcelšanās tēmu (iegadījās arī svecīti aizdegt ar uzrakstu mūžīgs miers vai debesu valstība, kat kas tamlīdzīgs). nosēžos tā, lai nerēgotos pārāk ar savu nesekošanu līdzi visām ceļoskrišanām un gavilēšanām. mise vēl nav sākusies, un vēl kaut kā nesākas, tā kā ievelkas.

piepeši pienāk man klāt tāds knariņš, tips kā no kādas krievu filmas par nepa laiku odesu, saka, mums tevi vajag procesijai, nest svinīgos piederumus. atbildu, ka, piedodiet, neesmu gana glīti apģērbies, ne tūka svārku, ne samta bikšu, nedz arī vispār es kāds katolis. nekas, nekas, uzģērbsim pa virsu komžu, kā ārstam, un nekatoļi mēdz būt labāki cilvēki nekā katoļi. nu, izdarīsi labu darbiņu lieldienu rītā.
ok. lielākoties ziņkārības dzīts piekritu, jo atzīsim, pirmoreiz mūžā man kaut kas tāds paspīdēja, moš pēdējo. un tēvs bērnībā tepat esot svētkos bijis par baznīczēnu (piedodiet, nejēdzu tos terminus, katrā ziņā tēva mātes māsas uz viņu esot raudzījušās un teikušas, ka viņam uz poliju jābraucot par ksendzu mācīties), atceros, tēvs tāds iešvilpis rādīja, līdz kurienei viņam stiepusies tā komža, visi esot teikuši, ka izskatoties pēc eņģelīša.

un vēl interesanti, ka vīrelis vispirms mani uzrunāja krieviski. pamanīju arī, ka poļi, viņus pēc izskata var atpazīt, savā starpā runājas krieviski.

tā nu es biju otrās rindas kreisais luktura nesējs pie prāvesta baldahīna. 3x apgājām baznīcu, cilvēki apgarotām sejām krita ceļos, pa priekšu baldahīnam gāja vīraka kūpinātājs, ar blagovōņiju savilkos pilnas nāsis. misē bija skaisti gari dziedājumi ar labi skanošu kori un dziedātājiem. sprediķis gan bija pļāpīgs sūds. izskatās, ka mācītāji mēģina kļūt ārkārtīgi saprotami plašām tautas masām, un tas nu nekur neder.

par komžu sīkāk )
 

(bez virsraksta) @ 17:32

[info]kinskis:
man gavēnis beidzies, un aiz priekiem es pat nezinu, ko lai tagad iedzer.
tādēļ nedzeru neko.
un gaļu es arī tagad varu, bet negribu.
olas apēdu kādu pusdienu atpakaļ, un varētu būt, ka pienāks gals tai tunča bundžai, kas man visas šīs nedēļas rēgojās pa ledusskapi.
 

(bez virsraksta) @ 16:22

[info]rasbainieks:
šodien atklāju sev grupu fucking guns
atrodiet: http://tatafriends.com/rockbandicons/
 

(bez virsraksta) @ 12:52

[info]banderlogs:
Šonakt sapņoju, ka Jāzeps Vītols ir LU rektors un staigā apkārt koši sarkanās zeķubiksēs ar vēl sarkanākām augstpapēžu kurpēm. Vairāk tādu rektoru gribētos.
 

(bez virsraksta) @ 03:21

[info]amatieris:
Šodien (nu jau vakar) sanāca forša pastrādājamā diena. Man vispār pavasara darbi patīk, nu, ne pa zem rakties, bet zemes virsas sakopšana no rudens un ziemas sūdiem ar rezultējošos ugunskuru.
Ābeļdārzā laikam šogad varēs pat zāli izpļaut pilnībā, galdenais, neielaist. Tas nozīmē vismaz 5-6h kopējo pļaušanas laiku vienā piegājienā vai biežāku braukāšanu pļaut. Bet nekas, man tas process ir sava veida meditācija.

Un viss jau būtu labi, bet viena otra lieta tomēr izskatās tik baigi safakapota, ka vairāk nevar. Nezinu, kā es šito atrisināšu, jo visu laiku būt pa vidu divām frontēm nav manā gaumē.

Vakarā izkūru pirti, tipa visiem, bet pašam sāka tā sāpēt galva, ka iedzēru divus ibumetīnus un izrubījos. Pamodos pēc pāris stundām, protams, pirtī netiku. Jau otro nedēļu izkurinu un palieku bez pirts. Malkas žēl, ibio.

Nezinu, kas ir ar tām galvassāpēm pēdējā laikā. Ceru, atvaļinājums palīdzēs.
 

19. Aprīlis 2014

(bez virsraksta) @ 21:30

[info]rasbainieks:
atrasto mantu birjora lucavsalas filiāle ziņo:
malas saulesbriļļu nav (varbūt ir čomskī?), bet ir pelēcīga kosmeķička
vispār brīnišķīgi nosvinējām, visiem paldies
ābeļdārzs efektīgi noblietēts, zirkas karodziņi plīv
tūliņ ziedēs ievas


 

(bez virsraksta) @ 21:06

[info]wowow:
Gaišs rīts ar kafiju un foreļmaizītēm. Pirmais šīgada pikniks ar alu, grillētiem dārzeņiem (cukini, jūs atkal tiekat atzīti par ēdamlietu) un badmintonu ar bērniem. Vakar uzstutēju batutu un jauno aizsargtīklu. Sezonai gatavs!
 

(bez virsraksta) @ 17:26

[info]devian:
Vienu brīdi padevos panikai un skumjām, ka viss ir pakaļā. Pagāja mirklis un sapratu, ka īstenībā viss jau ir ok. Jumts virs galvas ir un netek, paēdusi esmu, nauda transportam, maksājumiem un rēķiniem ir. Tas nekas, ka nekam citam neatliek. Tas būs nākamais progresa solis. Mana iekšējā būtība neuztraukties par dzīvi tomēr nav salūzusi.
 

(bez virsraksta) @ 17:57

[info]amanita:
Tags: ,

Šodien laiks pasakains un iedvesmojošs. Tik iedvesmojošs, ka gandrīz 7 km lēnā garā nostaigājām visi četri, pļāpājot un ēdot saldējumus. Karlīna ratos čučēja kā cacumiņš, Krišjānis apkārt kā uzvilkta atspole - stumt ratus, mest akmeņus no tiltiem upē, skriet pa stadionu, runāt, runāt, runāt... Tā silti un labi.
Pēc tam gan knapi mājās pēdējos metrus vilkos. Pabaroju lēdiju un saldi nosnaudos kopā ar dēlu pusdienlaiku. Bet, nu, labi, šitāds spēku izsīkums nav nekāds brīnums, ņemot vērā, ka ir tikai 5.diena pēc dzemdībām.

Bet no rīta gulēju saules pielietā istabā, vīrs bija aizgājis skriet, un blakus man šņāca abi bērni. Vēroju viņus miegā un domāju - jā, tāda ir tā pilnības sajūta.
 

(bez virsraksta) @ 15:24

[info]rasbainieks:
mājsaimniecībā jau gadiem spriežam, uz ko (kādreiz gaišajā nākotnē) mainīt imprezu - foresteri vai outbacku
vārdadienas dāvanā no dzīvesbrieža saņēmu foresteri
attēlā - foresteris )
 

(bez virsraksta) @ 13:56

[info]rasbainieks:
kā jūs domājat, ja takšu kantoris pusnaktī saņem izsaukumu uz mazdārziņiem ar prasību pēc busa, jo brauks trīs velosipēdi un suns, tad zvanītājs ir uz mūžu melnajā sarakstā?
 

(bez virsraksta) @ 11:58

[info]karmena:
Vī, redzēju beidzot pirmo taureni! Zaļu!! :))
 

(bez virsraksta) @ 11:03

18. Aprīlis 2014

(bez virsraksta) @ 18:21

[info]udensroze:
Murrrr, murrrr, murrr
 

(bez virsraksta) @ 13:57

[info]vacatio:

Skatos viesnīcas Stambulā, atrodu vienu kas patīk nu tā, ka acīs cērt, BET numurs (nu labi De Lux apartamenti) uz 2 naktīm maksā 5 200 Eur (jā, jā pieci tūkstoši ar astīti) un iedomājies - brokastis NAV cenā!
Nu i nafig man tādus.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi