Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


23. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 21:28

[info]sanomi:
No šī gada sākuma, manu dzīvokli apsēdušas peles. Pa vienai vien nāk iekšā. Līdz šim brīdim bilance ir četras. Divas slazdā noķertas. Pārējās nāca indēt no namu pārvaldes, divas izvēlējās savus dzīves pēdējos mirkļus pavadīt zem mana ledusskapja (protams nesaskaņojot, to es uzzināju kādu laiku vēlāk, kad mēģināju izprast neparastu (nepatīkamu) smaku dzīvoklī).
Tad kādu laiku bija miers, bet nu jau atkal viņas ir atpakaļ! Vismaz viena. Regulāri šiverē pa virtuvi, lūr aiz dīvāna stūra...
Tagad aizņēmos ierīci, kura izplatot nedzirdamus skaņas viļņus, kam būtu jāatbaida grauzēji, kukaiņi u.tml. Vienīgais rezultāts, lieks elektrības patēriņš.
Jo mana pele ir vai nu kurla, vai viņai "viss pie kājas".
 

(bez virsraksta) @ 21:37

[info]yoko:
sadaliet man, lūdzu, reizinātājos,
pasniedziet ar citronu un ledu
 

stāsts par to, kā celiņu no pieturas būvēja @ 08:49

[info]zin:
kad tikko ievacāmies tumsas pilī*, turp cauri pļavai veda tāds balts, akmeņains da kaļķains, svaigi uzbērts gaismas celiņš.
pienāca 1.oktobris un vidmāte pabļaustījās, ka ausainis esot solījis, ka uz šo te datumu no pieturas līdz pilij vedīšot apgaismots un asfaltēts gājēju celiņš.
pēc dažām dienām atbrauca pāris smagās tehnikas auto, gandrīz iesēdās superpļavā, patusēja tur dienu vai 2 un aizbrauca.
viss.
tikai rises palikušas.

* nu ir viņa tāda tumša un liela un apkārtne kā izmirusi + maituputni klaigā..
 

(bez virsraksta) @ 08:46

[info]wowow:
Tags:

M. Frišs, "Homo Faber". Kāpēc man tā vispār bija grāmatplauktā, nav nekādas poņas, varbūt kāds kādreiz to man ieteicis, nostāvēja neatvērta gadus piecus vismaz. Lasīt var bet diez vai gluži ieteikšu.
E.H. Gombrich. "Mākslas vēsture". Brīnišķīga grāmata. Lai gan bieza, gribējās vēl. Iesaku.
 

(bez virsraksta) @ 00:28

[info]wowow:
Tags:

November Man. Vecie buki joprojām spēlē slepenos aģentus. Un viņiem sanāk labi. Nu varbūt ne tik ļoti labi kā Līsonam, Kostneram-dejo-ar-vilkiem vai Kukurūzam bet tomēr.
 

22. Oktobris 2014

pc @ 23:40

[info]traffico:
Garastāvoklis:: atpisies
Mūzika: n/a
Tags:

Kat kāda "dura" man tagadiņās brēc, ka es neesot nomainījis datoram wallpaper nu jau akurāt 7 dienas. Da es viņu merde jau 1,5 gadu neesmu mainījis. Es zinu, jo pats izvēlējos.
Nez ko piedāvā vietā? Bail pat skatīties, jo es ta' īsti nezinu, kurai "durai" ir ieķeksēts man ko tādu piedāvāt... :(

Un darbā uz ubuntu pazudis pulkstenis no tās pareizās vietas. Mēģināju atdabūt- pogas neaktīvas. Bēdu ieleja, nudien.
 

(bez virsraksta) @ 23:24

(bez virsraksta) @ 13:25

[info]rasbainieks:
klau, brālīši un māsiņas industrijā
thebigword mums ar kādiem klientiem strādā?
un kā vispār?
(var pačukstēt un izdzēst)
 

(bez virsraksta) @ 15:07

[info]missalise:
Darbā uzlika 13.gada ofisu. Jāpierod pie jaunā dizaina, nav diez cik labi uztverams.
 

(bez virsraksta) @ 14:44

[info]lavendera:
Ja cilvēkam ir čeks, cik ilgs ir termiņš, kādā var aiznest atpakaļ uz veikalu nederīgu priekšmetu?
Man likās, ka es vienkārši nesaprotos ar velopumpi, bet Gandra puiši (kas šogad ir mani favorīti, jo sekmīgi un efektīvi likvidējuši citu servisu haltūru sekas) paziņoja, ka šis ZZK iegādātais instruments neveic savu funkciju tāpēc, ka tam gumijas blīve ir par švaku.

Ja es to pumpi pirku kaut kad siltajai sezonai sākoties, vai ir vērts vēl meklēt čeku un iet burkšķēt, vai uzreiz prom uz kādu autodetaļu veikalu pēc jauna gumijas riņķīša?
 

(bez virsraksta) @ 12:26

[info]rasbainieks:
paldies par līdzjūtībām, es nejaudāju katram atbildēt, bet paldies, mīļie

bet ja ne par skumjo, man te ir iekrājušās dažas londonas ainiņas

viens vakars melnajā caurumā. pretī viesnīcai mums ir mazbodīte ar dažiem dārgiem šampaniešiem, dažiem sūdīgiem vīniem un indieti aiz letes. ledusskapī viņš tur tikai šampanieti un vissūdīgākos vīnus. mēs izšurījam vīna plauktus, sakrāmējam ledusskapī, un ik pēc brīža kāds aizcilpo līdz bodei pēc nākamās pudeles. vienā brīdī indietis attiecīgā brīža iepirkumu menedžerim saka - you act like your'e poor, but you're not. krīt priekškars un lustra.

nākamais vakars melnajā caurumā. derībās par jaunā ipada pikseļu izmēru mans somu futbolkamrāds ir zaudējis (es vispār saderu tikai tad, kad esmu pilnīgi droša, ka vinnēšu. nu vai arī izcili labi blefoju), un man pienākas pudele dzirkstošā. no līdzīgas mazbodītes ar citiem indiešiem aiz letes soms iznāk ar pārsteigumiņu - ja reiz pakāst derības, tad pakāst ar vērienu, un es saņemu pudeli veuve clicquot. mēs to izdzeram melnajā caurumā, paceļot bārā paprasītās glāzes pret indieti pāri ielai. krīt priekškars un lustra.

vēl viens vakars melnajā caurumā. gar to uzkrītoši slaistās kāds kungs uzvalkā, nepārprotami gaidot iespēju pievienoties pulciņam. mēs esam laipni, aicinām viņu pulciņā, un nekavējoties izrādās, ka viņš strādā audi, gadiem ilgi ir nodarbojies ar emerging markets, ir bijis visu mūsu valstīs, katrā pazīst cilvēkus, kurus mēs vai nu pazīstam, vai vismaz esam dzirdējuši, un mēs varam patriekt par to, kā iet aģentūrai, kurā kādreiz strādāju es, ar kuru kādreiz strādāja viņš, un kā tās īpašniekam iet ar poršiem un kartingu trasi. pasaule ir ārkārtīgi maza, krīt priekškars un lustra.

kāds cits vakars trusī, mazajā franču restorāniņā. vakars ir neganti auksts, tāpēc visa kompānija vienojas šoreiz tomēr pie vakariņām dzert sarkanvīnu. mans priekšlikums ir ņemt the cheap dusty wine, lēto côtes du rhône, ko tieši tā arī piesaku viesmīlim. the cheap dusty wine, izrādās, ir iztukšīts, un viesmīlis piedāvā par to pašu cenu nākamo vīnu no listes. gods kam gods, par to pašu cenu mēs dabūjām visas nākamā vīna pudeles. this is what black books quotes can get you, krīt priekškars un lustra.
 

(bez virsraksta) @ 00:27

[info]banderlogs:
Ēst brokastis un vienlaicīgi lasīt par narkotiķu problēmām Hārlemā ir intelektuāli patīkami, bet dabūt kūku par brīvu ir vēl jaukāk.
 

21. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 23:15

[info]lavendera:
Mani atkal ir piemeklējusi ļaunā velokarma.

Mājās ir trīs pumpji. Divi no tiem "velo". Ne ar vienu no tiem nevar piepumpēt velosipēda riepu.
Vakar izbraucu pa ielu, kurai abās pusēs remontē ietves. Viss, riepa caura. Pēc servisu darblaika beigām. Vakars paiet čakarējoties un līmējot. Statoilā aparāts nerāda pareizās atmosfēras un uzpumpēju par cietu. Šodien tā ar blīkšķi pārsprāgst. Tieši servisu darblaika pēdējā minūtē. Braucu mājās, šoreiz man ir puslīdz jauna, nevis trīsreiz līmēta kamera, uztriepju tai pašlīmējošo ielāpu, eju uz Statoilu. Atnāku mājās, izrādās, ka pašlīmējošais ielāps ir sūds pēdīgais: riepa tukša. Ņemu nost, ņemu jaunu pašlīmējošo ielāpu (citu nav), triepju virsū līmi, ķepēju virsū ielāpu, eju uz Statoilu. Atnāku mājās... nu, jūs jau nojaušat.
Trešā versija ir paņemt no skapīša vecu kameru un izgriezt ielāpu no tās. Bet pulksten pusdivpadsmitos naktī man daudz sakarīgāks variants liekas rīt drusku pakavēt darbu un aizstumties uz tuvējo servisu: uzlikt jaunu riepu, ļaujot profesionālim tajā ielikt oderīti un jaunu kameru...


(Un tieši šonedēļ man jāguļ būtu astoņas stundas un vairāk, nevis sešas...)
 

(bez virsraksta) @ 20:03

[info]devian:
Pēdējā laika gardākais našķis ir kanēļa un rozīņu barankas.
 

(bez virsraksta) @ 21:35

[info]lavendera:
Nopirku es zābaciņus, kuros nesalstot kājas pat 30 grādu salā un nesamirkstot pat baisākajā slapjdraņķī.
Viss jau būtu labi, ja tik es saprastos ar tiem ārzemju izmēriem.
Šitas 40. uz manas 40. izmēra kājas ir milimetrs milimetrā, pietiks drusku biezāku zeķi - un spiedīs. izrādās, Sorelam ir arī tās izmērs kā 40 2/3, kuru man droši vien būtu vajadzējis ņemt.

Kāda negrib pilnīgi jaunus un nevalkātus šādus zābakus par 59 eiro? ... tālāk ... )
 

(bez virsraksta) @ 20:55

(bez virsraksta) @ 16:48

[info]kinskis:
mans veikals jums vienmēr vaļā
 

vēl 3 dienas un tad tiekat galā paši! @ 16:18

[info]zin:
piedzīvojumi darbā ar auKsti attīstītā intelekta īpašniekiem turpinās
nu man pat vairs negribas par to rakstīt...
 

(bez virsraksta) @ 13:16

[info]kakjux:
Mūzika: The Smiths - There Is a Light That Never Goes Out
Tags:

jaatceras shovakar pameegjinaat jaunaas ripas.
 

(bez virsraksta) @ 11:56

[info]lavendera:
Nelietošu vairs lbss. Tas pats vien sanāk. Stulbi.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi