Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


31. Marts 2015

perspektīvā- darba maiņa @ 18:22

[info]zin:
jes jess jess i can haz happy days (i do hope they`ll turn out to be)
 

(bez virsraksta) @ 15:31

[info]kakjux:
Tags:

Man ir jauna psihiatre. Tāda jauna, tieva un feisty. Vismaz man sākumā likās, ka viņa ir feisty. Bet ne sliktā nozīmē - feisty. Kad viņa izlasīja, ka man esot bijuši hobiji, bezmaz salecās aiz sajūsmas un pieprasīja, lai eju bildēt un nākamreiz parādu bildes. Lai uzrakstot arī kaut ko un parādot nākamreiz. Un darba grāmata esot jālasa arī. Tad vēl skriet, nu labi, brisk walks esot jāiet. Un pēc mēneša jānākot atpakaļ pie viņas un jāatskaitoties par visu.

Personīgi paturu tiesības uzskatīt, ka viņa ir traka.

Rīt atkal no rīta ir psiholoģe. Neatceros vairs, kādu mājasdarbu man viņa uzdeva, bet ko nu vairs.

Un, starp citu, ārā baismīgi pūš. Pie klīnikas kāreiz tādi līdzeni parki, kur vējam ir skrejceļš.
 

(bez virsraksta) @ 15:50

[info]missalise:
Esmu sapratusi, ka viena no lietām, kas man šajā dzīvē visvairāk patīk, ir mācības pie zinoša un gudra skolotāja. Savukārt viena no lietām, kas palīdz sevi saprast un apskaidro domas, ir kaut kāda noderīga darba darīšana, kas pašai sagādā prieku. Šobrīd šī darbība ir mūsu bibliotēkas datu bāzes veidošana. Šobrīd esmu piefiksējusi 910 grāmatas (būtu vairāk, bet laukos bija arī citi darbi jādara, paspēju tikai vienu plauktu izrevidēt). :) Toties man mīļais piešķīra lietošanā Nokia Lumia 635, ko es tagad izmantoju kā ziepjutrauku (kā telefons man labāk tomēr patīk mana piecgadīgā pogainā Nokia), attiecīgi - es varēšu safotografēt bildes arī tām grāmatām, kuras nevar atrast i-book. Jūtos priecīga kā susuriņš. :)
 

(bez virsraksta) @ 15:41

[info]rasbainieks:
UN!
kāpēc jūs neviens man neteicāt, ka labādabā būs the fall?!
 

(bez virsraksta) @ 14:31

[info]rasbainieks:
neartikulētas skaņas
NEARTIKULĒTAS SKAŅAS
ir pagājusi jau pusstunda, bet biļetes vēl ir!
tortoise un lightning bolt vienā vakarā! un roundhousē of all places!
http://www.roundhouse.org.uk/whats-on/2015/celebrating-the-20th-anniversary-of-mogwai-an-atp-season-at-the-roundhouse/
 

30. Marts 2015

(bez virsraksta) @ 14:51

[info]mazeltov:
Tags:

Starp citu, kāpēc lsm.lv savā Kultūrpolitikas sadaļā neraksta par VKKF naudas sadalījumu pēc pirmā šīgada projektu konkursa un par piešķirtajām naudas summām mērķprogrammām?
Kāpēc nav rakstu par to, ko ir devuši pagājušā gada projekti un mērķprogrammas?

Mans iespaids ir tāds, ka VKKF naudu piešķir projektiem, kuri vienkārši atbilst birokrātiskajām projektu iesniegšanas prasībām, bet netiek ņemts vērā projekta rezultāts un nākamajā gadā tam atkal tiek piešķirti līdzekļi. Kaut vai tas pats Likteņdārzs - nafig atkal tam sprāgušajam zirgam tiek piešķirti 13,000.00 EUR labdarības koncerta rīkošanai? Nu neuzjās tas Likteņdārzs Latvijas iedzīvotāju sirdīs kā tāds Yad Vashem Izraēlā. Likteņdārza projekta pamatā ir prasta godkāre un tāpēc tas arī neaiziet.
 

(bez virsraksta) @ 22:30

[info]rasbainieks:
pacilājošas dienas, visnotaļ pacilājošas dienas
šajās dienās esmu pacilājis grābekli, ķemmējot zilos sniegpulksteņus, pacilājis lupatas un pindzeles preses namā pie lielākā galda pasaulē, esmu pacilājis dzirkstošā glāziņas un arī diafragmu pie labi ja pusaudžu jokiem krietni pacilājis izmeklētā pilnīgi pieaugušu cilvēku sabiedrībā (vidējais vecums ~40, ja kas, es sarēķināju!) not even a vomit apart, un vēl esmu arī krietni pacilājis visai daudz pārtikas pulciņā, aiz kam vairs nespēju pacilāt neko, jo dežūras nekļūdīgi vienmēr atstāj bez pakaļkājām
domāju, ar šo mana lietderība pasaulei uz kādu laiku ir izsmelta
 

(bez virsraksta) @ 20:03

[info]devian:
Man tiešām nepatika, ka tā vietā, lai vienkārši atvainotos par aizmiršanu mani apsveikt dzimšanas dienā, Viņš parādīja kretīnisku attieksmi.
 

(bez virsraksta) @ 13:49

[info]mazeltov:
Pārkūra treniņš vakardien bija diezgan jautrs - jālec pāri šķēršļiem, jāskrien augšā pa sienu un jācenšas nenolauzt kaklu. Kad treniņš bija galā, varēja iet izklaidēties uz foam pit, kur taisīt frontflipus, backflipus un kādus nu tik pērtiķtrikus katrs varēja izveikt.

Bilancē - viens apdauzīts celis un sāpoši augšstilbi
 

(bez virsraksta) @ 18:56

[info]kakjux:
Mūzika: Anna Calvi - Eliza
Tags: , , ,

Reizēm pašai neticas, bet nu tak ir tā, ka mūzika ir maģija un atrodas vispareizākajā brīdī. Klausos dziesmu un domāju par to, cik ļoti tomēr... Tomēr!

Un, lai kā mūzika papildinātu visu to, kas ir konkrētajā mirklī, lielākā daļa no tās nākusi tiešā vai netiešā veidā, bet caur manu bestesto friendu.
 

(bez virsraksta) @ 18:44

[info]vacatio:

Olis:
- To pulti neliec augšā, jo tad es no zemes nevaru aizsniegt. Es neesmu vēl liels! (it kā tieši tāpēc viņa tur nebūtu uzlikta).

- Man ir divas rokas, es varu aiznest viskaut ko.
 

(bez virsraksta) @ 15:55

[info]kakjux:
Tags:

Jo ilgāk te esmu, jo vairāk viss mainās, jo grūtāk ir paskaidrot citiem, ko es daru.
 

(bez virsraksta) @ 16:58

[info]kinskis:
ko vēl šodien uzzināju. latvijas jātnieku federācijas paspārnē mīt vairākas sekcijas - piem., konkūra, poniju jāšanas un amatieru jāšanas sekcijas.
bez tam, primaveras plejlistē esmu ticis līdz šiem tēvočiem - http://userserve-ak.last.fm/serve/500/102093551/Xylouris+White.jpg baigi gribētos tādus matus kā tēvocim pa labi.
 

(bez virsraksta) @ 15:13

[info]kinskis:

Kādas bankas ēdnīca nupat pierādīja, ka tvaicēti dārzeņi spēj garšot pēc beigta jenota pat izteiktāk par pašu beigto jenotu.
 

(bez virsraksta) @ 10:22

[info]wowow:
Stulbā pulksteņu regulēšana
 

(bez virsraksta) @ 07:50

[info]yoko:
paklupu, atjēdzos, attiecības
 

29. Marts 2015

(bez virsraksta) @ 22:48

[info]yoko:
lietas, kam es vairs nespēju noticēt - ka it kā ūdenī šķīstošais tualetes papīra rullītis ir tiešām metams podā
 

(bez virsraksta) @ 21:16

[info]zin:
kā saucās tā kāršu spēle Rasbainieka un Kiceka sālsmaizē, kur bija jāliek cipariņi pēc kārtas uz īstajām krāsiņām?
 

(bez virsraksta) @ 12:34

[info]mazeltov:
Noderīgs Informationisbeautiful grafiks par nokritušām/avarējušām lidmašīnām - patīk, ka var atlasīt pēc tā, cik avāriju notikušas attiecīgā lidojuma brīdī, kādi ir iemesli un to procentuālais sadalījums: http://www.informationisbeautiful.net/visualizations/plane-truth-every-single-commercial-plane-crash-visualized/

Tas, ko es gribētu iemācīties - kā visērtāk iedabūt ekselī datus no interneta, jo, piemēram, VKKF gadījumā lielāko daļu laika aizņēma datu pārkopēšana un mani interesē vai ir iespējams to kaut kādā veidā automatizēt un pēc tam atsijāt lieko.
 

(bez virsraksta) @ 11:34

[info]mazeltov:
No šņurkozaura esmu kļuvusi par mērenu taurētājziloni (pavasara vēstošie puņķu baciļi nesnauž), bet, neskatoties uz to, šodien man būs kārtējā pirmā reize - pārkūra treniņš iekštelpās.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi