Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


2. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 08:28

[info]missalise:
Brīvdienās es pirmo reizi mūžā gatavoju galertu. Man bija teikts, ka tas jāvāra uz nelielas uguns vismaz divas stundas, bet man jau pēc stundas un četrdesmit minūtēm gaļa nāca nost no kauliem un ūdens bija praktiski izvārījies. Mazliet pielēju vēl verdošu ūdeni, bet par maz. Kopumā - garšas ziņā sanāca tīri ok, bet vajag turpmāk vēl pieliet ūdeni, lai kompensētu izvārījušos.

Bet - runājot par ēst gatavošanu. Es negatavoju pēc pulksteņa, jo ēst sanāk gatavot dažādās mājās un ar dažādiem traukiem, dažādām cepeškrāsnīm, dažādām pannām un plītīm. Un katrs no šiem te ir kā nezināmais, kas atstāj iespaidu uz ēdienu. Man vislabāk sanāk, ja es zinu pazīmes, kas liecina, ka ēdiens gatavošanās procesā iet pareizajā virzienā - cik vijīgai jābūt kotlešu masai - pirms tās likt pannā, kādai ir jābūt uguns liesmai, lai ēdiens pareizi izceptos u.c. smalkumi. Tieši tie atšķir vienkāršu ēdienu no labi pagatavota ēdiena.
 

1. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:15

[info]rasbainieks:
sakiet lūdzu
tas ir tā normāli, rīgā šādā vakarā sastapt dārzā zebieksti?
(esmu skaidrā, goda vārds)
a moš sesks? izbēdzis no mājām?
 

G5 @ 22:04

[info]dunduks:
Ja ir vēlme paklausīties kā man tur veicās, tad LR1 arhīvā, 14:05, to var izdarīt.
 

(bez virsraksta) @ 22:00

[info]dunduks:
Tags:

Dienas pirmajā partijā trāpījās variants, kurš man bija pazīstams, ātri sanāca daudzfigūru galotne, pamazām viss novienkāršojās un likumsakarīgs neizšķirts. Mašīna arī rādīja, ka patiešām visu laiku tā arī +/- vienādi bija.

Otrajā partijā varēja pārliecināties par seno teicienu, kur "блондин играет хорошо, а брюнет играет плохо" un rezultātā manu ezīti sabradāja.

Jā, un [info]martcore, lai nesūdzas, ka nerāda šahu, rāda, jo no rīta varēja redzēt [info]pinjons, bet vakarpusē mani. Abi gan dabūjām pa muguru.
 

(bez virsraksta) @ 12:46

[info]kakjux:
Tags: , ,

Kaut kas totāli neticams! Pagājušā nakts bija kaut kas totāli neticams. Un jā, mums šorīt ir super duper mega paģiras. Bet es Marlīnei teicu, ka tas bija worth it. Mēs tiešām daudz runājām par AFP. Un ļoti daudz dzērām. Un vispār bijām ļoti pārsteigtas, ka atradām viena otru. Šodien sēžu visādās pazemes tūbiņās ar saulesbrillēm uz sejas, jo vajag taču kaut kā norobežoties. Viss drusku trīc. Marlīne savā kafijā ielēja krietnu šļuku Amaretto un jūtas daudz labāk nekā es. Un man liekas, ka es krītu.
 

30. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 23:51

[info]mazeltov:
Tags: ,

Pagājušās nedēļas Itālijas ceļojuma laikā foršākā piedzīvotā lieta un vieta, kuru nejauši uzraku internetā bija Bagni San Filippo Toskānā - termālo ūdeņu spa brīvdabā, kur cilvēki nav pārāk iejaukušies ar flīzēm un peldmēteļiem. Vai aizrāvušies ar maksas iekasēšanu par apmeklējumu.

 

Reizēm paveicas @ 22:57

[info]dunduks:
Tags:

Pirmo reizi sāku čempionātu ar uzvaru - pretinieks atklātnē nesodīja mani par ļoti radošu spēli, pēc tam jau vienādā pozīcijā es to pārvērtēju un dabūju ļoti slikti, bet laika trūkumā pretinieks izdarīja suicidālu manevru un tur pat es nevarēju neuzvarēt.

Mājupceļā atkal stirna, tikai šoreiz pretējā virzienā - uz veco āboldārzu vakariņās. Savairojušās, mednieku uz viņām nav.
 

(bez virsraksta) @ 18:03

[info]kakjux:
Mūzika: The Dresden Dolls - Sing
Tags: , ,

Nu ko, dodos uz to savu ballīti ar Marlīnu divatā. Viņai esot daudz alkohola un daudz AFP. Nezinu, cik ļoti viņa ir iekšā visā tajā "we are the media" un cilvēkmīlestības lietā, bet I'm hopeful. Un, kad mans darba biedrs teica, ka tas noteikti esot bijis viņas plāns, ievilināt mani divatā (es viņam pastāstīju, kā sākumā bija doma, ka būs vairāki cilvēki), es viņam atbildēju, ka I wouldn't mind ;)
 

(bez virsraksta) @ 13:47

[info]banderlogs:
Mīlīši, būšu dikti priecīga, ja kāds vēlēsies manā vietā aiziet uz ''Zēnu'' Nacionālajā teātrī. Pašai darbi darāmi, turklāt nav teātra iešanas garstāvoklis.
Biļete ir 13 eiro, un viss prieks sākas 18:30, būs kādi gājēji?
 

29. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 23:50

[info]kakjux:
Mūzika: Amanda Palmer and The Grand Theft Orchestra - Lost
Tags: , , ,

Reizēm gribas raudāt par to, cik ļoti... Nē, nav slikti. Nē, nekas nav noticis. Tikai ir "ļoti".
Klausos AFP un domāju par mīlestību. Ja mazumdienās likās, ka to vārdu var teikt tikai vai nu īpašiem cilvēkiem, vai tikai tad, kad tas ir ļoti izdevīgi. Tagad esmu no tā izaugusi. Man nav bail mīlēt. Un es labāk pasaku saviem draugiem, ka mīlu viņus tāpat vien, nevis izmantoju to kā kaut kādu īpašu apbalvojumu. Mīlestība ir dabiski. Mīlestība mūs vieno. Mīlestība. Jā, man ir bail no commitment, jā, ir bail no attiecībām. Bail no atraidīšanas, bail no visa kā. Bet mīlēt? Nē, no tā nav bail. Jo mīlēt ir kā...

Nujā, šovakar palika "ļoti".

(Shout out to my bestest friend. I love you so much.)
 

(bez virsraksta) @ 15:02

[info]kinskis:
par šo tēmu kādu laiku netiku domājis. pieļauju, ka sabiedriskā doma pa šiem gadiem būs attīstījusies, tādēļ lūdzu ieķeksējiet. un, ja prasās, droši uzkasieties.
atruna: kad nopirkšu nākamo riteni, neplānoju pātraukt to slēgt uz ielas, gribu tikai saprast, ar ko.

Poll #20704 velosaslēgi
Open to: All, results viewable to: All

Mēdzu riteni atstāt uz ielas saslēgtu ar

View Answers

trosi
8 (18.2%)

vienkāršu govs ķēdi
3 (6.8%)

nevienkāršu ķēdi audumā
14 (31.8%)

U tipa pakavu
14 (31.8%)

nemēdzu. nesu riteni visur līdzi
5 (11.4%)

Manuprāt visdrošāk riteni slēgt ar

View Answers

trosi
1 (2.2%)

vienkāršu govs ķēdi
2 (4.3%)

nevienkāršu ķēdi audumā
5 (10.9%)

U tipa pakavu
21 (45.7%)

salokāmu posmveida saslēgu
17 (37.0%)

Tev pašam vai tuvam cilvēkam ritenis ir ticis nofenderēts par spīti visai

View Answers

trosei
28 (80.0%)

govs ķēdei
4 (11.4%)

ķēdei audumā
8 (22.9%)

pakavam
7 (20.0%)

salokāmajam posmveida saslēgam
2 (5.7%)

 

(bez virsraksta) @ 14:12

[info]missalise:
Es kā vienkārša meitene no laukiem tikko šoku noķēru, vēl tagad nevaru atiet. Mums uz iestādi piegādā gaļu no firmas "Nākotne" - ērti, jo ir lētāk, gaļa ir normālas kvalitātes u.t.t. Bet šonedēļ es esmu nobriedusi veikt tādas darbības kā pirmoreiz mūžā pastāvīgi izvārīt galertu, tāpēc pasūtīju cūku kājas un cūku astes. Bet, kad es tās astes ieraudzīju, gandrīz no krēsla nokritu - kaut kādi strupuļi. Ja nebūtu uzdotas par cūku astēm, domātu, ka noskūtas kazas ļipas, goda vārds. Ko mēs vispār ēdam?
 

(bez virsraksta) @ 11:11

[info]rasbainieks:
paldies, mīļie, par līdzjūtībām
 

(bez virsraksta) @ 08:27

[info]missalise:
Retrogrādās planētas dara savu - brālim vakar nomiris viņa Nokia viedtālrunis, mēģināja lādēt, bet nereaģē. Man šodien arī kaut kādi gļuki ar manu vecuveco un neviedo telefonu bija - arī nelādējās. Tagad, kad atnācu uz darbu, pieslēdzu - lādējas. Nu, tā dīvaini.
 

28. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 22:41

[info]zin:
kačīšiem <3
 

rita has returned to mothership @ 21:00

[info]rasbainieks:
Tags:

15.03.2008. – 28.04.2016.

mīļā ciba
ritu šodien nobrauca
tieši pie mājas, zem logiem
ritu, kura vienīgā no visiem šīsmājas kaķiem uz ielas vispār nekad negāja (vai vismaz nekad nevienam to neizrādīja)
hit and run, nekādu bremzēšanas pēdu, un tas ielā, kura ir praktiski tupiks, 200 metrus gara, bedraina, un pa to brauc tikai vietējie
nu, vismaz tas notika ātri – es biju aizminusies līdz tirgum pēc piena, pēc desmit minūtēm atgriežoties viņa tur gulēja, tikko tikko notriekta un jau mirusi, vienīgi pirmslietus trakais vējš pluinīja asti un lika sekundes simtdaļu cerēt, blakus stāvēja čalis no kaimiņmājas, kuram sirdsapziņa neļāva paiet garām nobrauktam kaķim ar kaklasiksniņu un telefonnumuru uz tās, viņš tieši taisījās zvanīt, ienesa viņu man dārzā un tā es sēdēju un glaudīju mazo dziestošo balto susuriņu ar asins pilīti degungaliņā, līdz atdzisa pavisam
mazo asins peļķīti lietus jau ir noskalojis
bez nāves nav dzīves, bet teikšu jums godīgi, man nāve riebjas
samīļojiet savus dzīvos kaķīšus

(boldrikam šodien mājas arests)
 

(bez virsraksta) @ 16:41

[info]zin:
Tags:

viss, pavasaris beidzās (pēc pusotras dienas)
atkal ir iestājies rudens...
 

(bez virsraksta) @ 14:05

[info]rasbainieks:
mīļā ciba, ja nu kāds vēl nav internetos pamanījis (šajā vietā es rūgti nosmejos, bet tomēr turpinu)
mierielas svētku lielā skatuve ir kraudfandinga žēlastībā
pilsētas domes projektu konkursos cik mums aizver durvis, tik mēs kāpjam pa logu, un tad aizver arī logu (jaunākais atteikuma iemesls – biedrības juridiskā adrese ir ulbrokā)

vārdsakot ja kāds jūt vēlmi un iespējas uzpucēt karmu vai piemēram simboliski pateikties par kādu no iepriekšējiem pasākumiem (ja piemet piecīti, tas sanāk eiro par katru gadu, kad tā padomā), jums lūdzu šurp:
https://projektubanka.lv/projects/miera-ielas-vasarsvetki
vēl 6 dienas laika, dedlains nāk virsū, neatlieciet lūdzami

īss faq:
nē, nav tā, ka no pašas mierielas neviens neko nesametas – republikāņi piķo par visu pārējo, un tikai mūs ar lielo skatuvi pamet zem tanka
jā, man arī nepatīk projektu banka, bet mana balss tai demokrātijā noslīka
jā, es arī domāju, ka tas nav stratēģiski pareizi, bet zem tanka atrodos šā vai tā, tad nu ķepurojos
 

alus @ 11:43

(bez virsraksta) @ 09:30

[info]vacatio:
Vai tavi vecāki organizēja tev dzimšanas dienas, kad dzīvoji ar viņiem (tb-kad biji mazs)?
Vai svini savas dzimšanas dienas tagad?


man vienkārši ir skumji par cilvēkiem, kuri nesvin savas dzimšanas dienas. Es zinu, droši vien viņi par to pat nav nelaimīgi, bet man ta skumji - nu kā var būt tik vienaldzīgs pret sevi? Tāpēc man tagad ir versija -mani vecāki man organizēja dzimšanas dienas, tāpēc nevaru iedomāties tās kaut kā nebūt neatzīmēt. Pat, ja jūtos ļoti slima, kūku tāpat nopirkšu.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi