Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


1. Februāris 2015

(bez virsraksta) @ 00:38

[info]kakjux:
Tags: ,

sapnī atkal pīpēju īstas cigaretes. kaut arī realitātē reizēm nepīpēju pat savu feiko.
 

31. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 23:28

[info]wowow:
maize un vīns un D vitamīns
 

(bez virsraksta) @ 23:14

[info]missalise:

Mjā, šī patiešām bija interesanta diena. No deviņiem bija drusciņ jāpieskata brāļameitas. Pēc tam burziņa ievads pie userinforasbainieks, kuram ciemos sanāca visai jauki cilvēki, bet kurus, diemžēl, šodien nesanāca tā labāk iepazīt,  jo bija jādodas uz "Vējiem līdzi" Dailes teātrī.. Visi pasākumi bija tā vērti, lai tos apmeklētu. :) 
Bet Skrastiņš un Navarauska. Ahh.  Ļoti patika. Melnāiju gan varētu tēlot kāda cita aktrise, uz kopējā fona viņa brīžiem likās mazāk ticama nekā pārējie. Bet kopumā - lieliska izrāde. Teksts ļoti tuvu grāmatai. 
 

(bez virsraksta) @ 21:09

[info]jimmy:
Kā es varēju būt iepriekš neredzējis Gūfija brīvdienas?? Tā filma ir lieliska!
 

(bez virsraksta) @ 17:54

[info]yoko:
poliamorfās attiecības
 

(bez virsraksta) @ 02:15

[info]traffico:
Garastāvoklis:: hmmmm
Mūzika: Eugen Doga
Tags:

Pieraduma spēks- ejot gulēt ieliet lielu glāzi ūdens. Vēlams nolikt rokas stiepiena attālumā.
Un reizēm pa ceļam aizmirst uz plauktiņa koridorā... vai ieliet nepareizajā laikā un pēcāk miegs. Un tad sagribās ĒST.
 

30. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 19:29

[info]zin:
ieslēdzu Nabu jaunajā frekvencē (95.8) un pirmais ko dzirdu "ja rad chto v etom gorode jest esho kto to zjivoj" (sorry nemāku raktīt kirilicā..)
gandrīz tematiski ;)
 

kūkaS @ 17:57

[info]zin:
Tags: , ,

nācās improvizēt, kondiņa parastā vietā bija pienests vārītais.

Spoka keiks:
http://www.kikasvirtuve.lv/2011/12/torte-cielavina.html
1/2 no daudzuma = 3 vidējās formas ripas. jāseko visiem norādījumiem ar žāvēšanu un atstāšanu pa nakti, savādāk apakšā ķepīga, ārā krītoša masa.
pa vidu spandž parastais (standarta biskvīts + bik ūdens, citrona miza), kas piesūcināts ar citronu sula + ūdens + šņabis
krēms: 1 olas dzeltenums, 200ml piena, 1 ēdk miltu - savāra. sakuļ ar 1/2 paku sviesta un 1/2 bundžiņu vārītā kondiņa. bik brendija.
liekot kopā krēmā iebirdina drupinātus pekanriekstus.

sālsmaizes keiks:
pamatne: 1-2 ēdk sviesta izkausē, sajauc ar drupinātiem selgas cepumiem (paciņa) un 2 ēdk cukura. bik sāls. cepeškrāsnī 180 grādos 13 min.
2 olu dzeltenumi, 1 ola- vāra ar 250 ml salda krējuma, kad sabiezē dzesē. sajauc ar 1/2 bundžiņu vārīta kondiņa, 1 olu, 1 mazo bundžiņu parasta kondiņa un dažām ēdk stipras kafijas (citreiz 1 vai pat vēl mazāk) + vaniļa. ielej padzisušā pamatnē. cepeškrāsnī uz 160 grādiem apm 20-30 min (līdz tikai pats vidus viegli wobly). citreiz jācepj mazākos grādos - 140? ļoti lēni un pacietīgi. atstāj pilnībā atdzist cepeškrāsnī. uz nakti ledusskapī.
karamele no rīta.. nebūs. nemāku, nesanāk.
 

citādi aktuāli @ 17:48

[info]zin:
Tags:

es toties gribētu sveikt [info]lich dz.dienā.
Земфира - Прогулка
 

(bez virsraksta) @ 17:51

[info]jim:
Draugi, es tikai gribēju pateikt lielu paldies par šodienu. Jūsu atbalsts un sapratne ir gandrīz fiziski sajūtami, kaut kas līdzīgs lielam apskāvienam vai siltai segai, kas negaidot izveido starpsienu, aiz kuras negācijas un nosodītāji pārsteidzošā kārtā nespēj ievainot, vismaz pagaidām.
 

(bez virsraksta) @ 13:22

[info]rasbainieks:
esmu nikna.
bija cik stundas? trīs, četras? starp ze raksta publicēšanu satoros un pirmajiem lielajiem nosodītājiem? pie kam vienlaicīgi cibā un satoru komentāros. man kauns savā freidlistē redzēt kaut ko šādu (džim, neskaties).
džima drosme ir apbrīnojama. jā, par to ir jārunā, lai beidzot pārstātu atmāzēties ar klišejām. man šobrīd gribas iekraut pa purnu personīgi katram, kurš tagad satoros bāžas ar moralizēšanu. (un tas nekas, ka džims domā, ka es viņu nosodu, cik aroniski)

nekad neesmu lietojusi visas šitās soctīklu lentītes "cīnos pret vēzi", "atbalstu ukrainu", "esmu čārlijs", bet būtu gatava lietot lentīti "man ir bijis aborts. tā nav tava darīšana."
 

29. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 21:43

[info]mazeltov:
Tags:

Šovakar bridu pa mirdzošu sniegu kādu pusstundu, lai beidzot ieēstu tonkotsu ramen.

 

(bez virsraksta) @ 14:21

[info]mazeltov:
Tags:

Lejuplādēju un palasīju EXPO iepirkuma nolikumu: http://85.254.134.201/images/modules/items/Metu_konkurss_Sarunu_procedura_EXPO2015_grozits_07082013.pdf

Metu konkursa pretendentiem savā piedāvājumā bija jāiesniedz arī izmaksu tāme - skatīt 4. punktu un 4.5. apakšpunktu.

Tātad, visiem žūrijas locekļiem (skatīt 6. punktu nolikumā par žūriju, kuras priekšsēdētājs bija Juris Pūce) tā kā vajadzēja ar tāmi iepazīties, vai ne?

Tāpēc mulsinoši liekas Pūces teiktais delfiem, ka: "Paspēju piedalīties konkursa metu izskatīšanā, bet, kādas tieši izvēlētajiem kandidātiem bija finanšu tāmes, nezinu, tas jājautā Ekonomikas ministrijai, tajā laikā amatu jau biju pametis," portālam "Delfi" saka Pūce: http://www.delfi.lv/news/national/politics/expo-skandals-rikotaji-noliedz-skerdesanu.d?id=45490696

Jautājumi:

1) vai metu konkursā tika iesniegtas tāmes(nolikumā taču tā tika prasīta)? Ja iesniedza, tad kā ir iespējams, ka Pūce ar uzvarējušo pretendentu (ar kuriem EM pēc tam turpināja sarunu procedūru) tāmēm neiepazinās, ja jau viņš bija tas, kurš vadīja šī konkursa žūriju? Jo Pūce bija amatā no šī konkursa izsludināšanas līdz rezultātu paziņošanas brīdim (30.09.2013.) un vēl mēnesi pēc tam. EM viņš bija pametis trīs nedēļas pirms tika noslēgts līgums ar komandītsabiedrību Expo2015, bet ne metu konkursa laikā, kad tika izvēlēti un paziņoti uzvarētāji, ar kuriem turpina sarunu procedūru par līguma slēgšanu.

Upd. - Ar metu konkursā iesniegto tāmi (kā tomēr atklājās) viņš bija iepazinies, bet ar finansu tāmi kā EM sekretārs ne - finanšu tāmes metu konkursa uzvarētāji iesniedza 9. decembrī - Pūce bija prom no 27. novembra.

Attiecībā par metu konkursā iesniegto tāmi - konkursa žūrijai bija pienākums pēc šīm tāmēm novērtēt vai projekts ir reāli realizējams par tādu naudu vai nav (10 punktus (augstākais vērtējums) varēja dabūt tad, ja žūrijai "Ir pārliecība par iespēju realizēt Meta piedāvājumu par dalībnieka piedāvāto aptuveno līgumcenu, kas nepārsniedz Nolikumā noteikto maksimālo līgumcenu."). Interesanti, cik punktus saskaņā ar šo kritēriju piešķīra komandītsabiedrībai.


2) vai slēdzot līgumu ar komandītsabiedrību Expo2015 viņu finansu tāme, parakstot līgumu, atšķīrās (izmaksu ziņā) no tās, kuru viņi iesniedza metu konkursā? (šis joprojām aktuāls jautājums).


Vēl, kas mani fascinē: nolikumā minēts, ka:

"Metu piedāvājumiem jābūt izstrādātiem, ievērojot Latvijas ekspozīcijas Expo Milano 2015 realizācijas kopējo investīciju budžetu (ieskaitot PVN):
1) maksimāli pieļaujamās investīciju izmaksas – 1 700 000 LVL;
2) maksimāli pieļaujamās paviljona ekspluatācijas izmaksas – 1 600 000 LVL.
Minētajā investīciju budžetā ir ietvertas maksimālās kopējās projekta realizācijas izmaksas būtiskākajās izmaksu pozīcijās, tai skaitā būvniecības izmaksas, kas nav šī iepirkuma priekšmets."

Līgumu ar komandītsabiedrību Expo 2015 noslēdza par 2 353 813 latiem (jeb 3 349 174 eiro), ieskaitot PVN. Būvniecībai palika mazliet zem miljona. Īpaši fascinējoši tāpēc, ka RBS Skals paprasīja tos 6.02 milj. EUR, bet Paolo Beltrami S.p.A" - 6,22 miljonus EUR. Njā, alkatība mazliet iegrieza.

Un vēl "nedaudz" tas, ka EM būvniecības iepirkuma konkursu izsludināja tikai nieka 10 mēnešus pēc tam (23.09.2014.), kad bija noslēgusi līgumu ar komandītsabiedrību Expo2015 (27.12.2013.).
 

(bez virsraksta) @ 18:52

[info]wowow:
Vakar dzēru karstu ābolu sulu ar kalvadosu, vienu Lāčplēša alu (tāpēc, ka par brīvu) un puspudeli vīna. Esmu pilnīgi drošs, ka galva šodien sāp tieši no tā Lāčplēša.
 

(bez virsraksta) @ 15:55

[info]kakjux:
Tags: ,

shodien esmu pilniigi paarliecinaata, ka Black Books ir manai dveeselei vistuvaakais seriaals.
 

(bez virsraksta) @ 15:47

[info]rasbainieks:
zēni var aizgriezties
dāmas, vai jums ir kaut kas neprātīgi un neatvairāmi lielisks iesakāms no sejas mazgāšanas līdzekļiem? nu tāds, ka ne no šīs pasaules?
 

Rastorgujevs šahu spēlē... laikam laidnis iekrīt kaklā @ 15:44

[info]lavendera:

Kritiena rezultātā Rastorgujevs salauza savas šautenes laidni. Kā notikuma vietā izteicās Latvijas Biatlona federācijas (LBF) prezidente Baiba Broka, tāds šautenes laidnis, kāds ir Rastorgujevam, nav nopērkams, tāpēc šis uzskatāms par ļoti būtisku zaudējumu.
..vēl trešdien no rīta viņam bijusi temperatūra un aizkritis kakls.

(LETA)
 

(bez virsraksta) @ 10:43

[info]kakjux:
Tags: , , ,

es jau neko, bet Fizzy Good Make Feel Nice buutu iisti vietaa.

un es uzskatu, ka ticiibas maaciiba maziem beerniem ir ne tikai fui pee kaka, bet riktiigs abuse. jo man ir 9 gadu pieredze katolju privaatskolaa. un es jums godiigi saku, ka dalja no manaam mentaalaas veseliibas probleemaam ir tieshi deelj shiis moku iestaades lieliskaas skolas ar mazaam klaseem, lai buutu individuaala pieeja skolniekiem.
 

(bez virsraksta) @ 10:58

[info]zin:
sex, drugs and not enough sleep
links atrats Kautska ierakstā par ticības mācību
 

(bez virsraksta) @ 10:07

[info]yoko:
tiku pie leģendārās linu šalles, zem tās var labi paslēpt kaķīti ar paketi
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi