Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


30. Jūlijs 2014

sveiciens no Vārnu ielas republikas @ 16:02

[info]pzrk:
Šīrīta pērle no piecgadnieka, kas aktīvi mācās lasīt un rakstīt.

Braucam gar Stradiņiem, tur uz sētas milzīgiem burtiem grafiti uzskribelēts. Mazais to vēro, līdz atskan komentārs: "Paskaties, tur [kaut kas] rakstīts... kāds iemācījies burtus!"
 

n_komentārs @ 10:50

[info]kinskis:
Если ты ждёшь, что кто-то примет тебя «таким, как ты есть», то ты просто ленивое мудло. Потому что, как правило, «такой, как есть» — зрелище печальное. Меняйся, скотина. Работай над собой. Или сдохни в одиночестве. [Фаина Раневская]

tbš, mana ciba un drliste tajā skaitā nav loterejā vinnētas. vēl viens šāds ieraksts un atrendošu nh.
 

(bez virsraksta) @ 10:18

[info]kinskis:
pastāstiet, lūdzu, doģikam, kur rīgā (vēlams centrā, vēl vēlamāks valdemāra ielas pusē, bet tas pofig) atrast kādu jēdzīgu ģimenes ārstu? mamma atgriezusies no trimdas ventspilī, vajag kaut kur labi iekārtot.

upd. paldies, atrisināts. neviena no minētajām (jo tas izrādās diezgan nevienkārši atrast labu un brīvu ārstu), bet viņu ieteikta cita.
 

29. Jūlijs 2014

sveiciens no Pārdaugavas @ 23:19

[info]pzrk:
Pēdējās četras dienas pēc kārtas pavadītas Latvijā. Makā vairs nav nevienas igauņu monētas, toties ir divas vācu un deviņas — latviešu.
 

piezīmes par biskvītu @ 20:55

[info]zin:

uz 1 standarta pannu atsevišķai ripai vajag 2 olu biskvītu
ja cep pa kārtām, labāk vairāk kā 2 porcijas 1x nejaukt
 

un varat minēt, ko es darīšu tagad... @ 19:26

[info]zin:
ar šo derētu sev svinīgi apsolīt tomēr necept tās kūkas pirmsdarbadienu vakaros....
 

(bez virsraksta) @ 19:25

[info]zin:
toties tagad man ir sarkans vīns un žāvēta vista
 

(bez virsraksta) @ 19:24

[info]zin:
šodien ļoti konkrēti gribējās sūtīt dirst VISU pasauli...
 

(bez virsraksta) @ 11:37

[info]mazeltov:
Tags: , ,

Vakar kaut kas atvērās vai arī arī kaut kas aizkrita, jo atvaļinājuma pirmspēdējā diena, tāpēc sanāca visādi skaisti nobraucieni. Skaisti un stāvi!

Četri kadri )
 

(bez virsraksta) @ 18:38

[info]vacatio:

Vajag drusku pie jūras padzīvot.
Nu kaut vai pie dīķa.
 
 

(bez virsraksta) @ 16:35

[info]kakjux:
Tags:

44
 

(bez virsraksta) @ 18:31

[info]missalise:
Man ir jauns dators! Vareesu atkal aktiivi socializeeties. :)
 

(bez virsraksta) @ 18:12

[info]rasbainieks:
paldies sponsorētajiem linkiem gūglē
es tagad zinu, ka ir tādi mormoņu transhumānisti
http://transfigurism.org/ (enter at your own risk)
 

ja kas.. @ 16:06

[info]kinskis:
atp ir atvēris savu profilu spotifajā:
http://open.spotify.com/user/atpfestival.com
attiecīgi te beidzot parādījušies arī shellac un kas tik vēl ne, kā pirmīt nebija.
 

Talka novakarē @ 14:36

[info]jim:
Ceturtdienas pievakarē ap 19:00 pārvedīšu mantas no Āgenskalna uz Pētersalas ielu un priecāšos, ja kāds varētu atnākt palīgā. Visvairāk iepriecinātu muskuļoti puskaili vīrieši ar personīgo auto, bet ne mazāk novērtētu jebkuru izlīdzošu roku pāri.
 

(bez virsraksta) @ 13:39

[info]amatieris:
Paklausījus drusku to karnevāljaunatni, kur tie Kaupera puikas darbojas.
Nē, nu, nav jau slikti. Bet, kā kādreiz bija modē izteikties, tiek tomēr nozagts ticamības moments, ja atminas kaut vai Prāta Vētras sākumus un pirmos hitus - tur maksimālisms pa visā malām laukām līda, nu jaunieši tak, tad te tāda līšana kastītēs vien izskatās - relatīvi mierīgas, pārspīlēti dziļas dziesmas, nu, tā kā Prāta Vētrai tagad piestāvētu. Tas protams, nav sūdīgi, bet nav jūtama nekāda veida individualitāte. Ielieciet saundpajetus vai kādu citu hipstergrupu un būs tas pats. Pieņemu, ar laiku viss pazudīs un saplūdīs vienā putrā. Žēl.

Un ar pārspīlēti dziļām dziesmām es arī nedomāju neko sliktu. Panaivu pusaudžu gadu dzeju jau laikam visi ir mēģinājuši rakstīt, bet tas viss, tas viss viena klišeja ir, kur pantu no panta neatšķir; Tu lasi un domā, vai būs šitā vai tā, bet beigās vienalga viss ir nekā. Nav sejas un prāta, ilgā pieredzē krāta; nebūs teksti un jēga, bez vilnas ir brēka.
Nu no šitā arsenāla, īsāk sakot.
 

(bez virsraksta) @ 13:26

[info]missalise:
Nejauši satiku veikalā savu draudzeni no koju laikiem - vienu no foršajām savām istabiņas biedrenēm. Viņai oktobrī būs bērniņš - un izrādās, ka otrai draudzenei jau gada sākumā piedzimis bērniņš. :) Vispār - viena no tām lietām, kuras es gribu atpakaļ savā dzīvē, ir - vairāk komunicēšanas ar tiem foršajiem cilvēkiem, kurus savā dzīvē esmu sastapusi. Un viņu ir daudz. :)

Runājot par karstumu - redzēju, kā kāds Džeka Rasela terjera saimnieks izmeta līkumu gar tuvējo dīķi, lai viņa nabaga suņuks varētu pabradāt pa slapjumu un vismaz tādā veidā kaut mazliet atveldzēties.

Rīt sāksies četru dienu atvaļinājums.
 

(bez virsraksta) @ 09:47

[info]kinskis:
http://klab.lv/users/dzeina/2753613.html par šito. tbš, moču man nav bijis, tikai motorolleri, un tie paši īrēti. tomēr nav bijis no tiem neviena, ar kuru kāda meitene nebūtu vesta uz jūru. var jau starplaikos iegāzēt arī vienatnē, bet tas tāds onānisms, pa lielam.
 

(bez virsraksta) @ 08:35

[info]lavendera:

Piketā piedalījās aptuveni piecdesmit motobraucēji, kuri vēlējās godināt Ukrainā mirušos ar klusuma mirkli.
 

(bez virsraksta) @ 08:23

[info]missalise:
Man šodien mugurā ir kleita, kuras drēbe ir riktīgs vintāžs - vecāki to nopirka kādā 90.gadā. Kleitu gan es no tās pašuvu vien pirms pāris gadiem. Bet - gods kam gods - audums tiešām ir superīgs - neburzās, ir viegls, patīkams, elpojošss. Un pat krāsa un raksts nav morāli novecojuši - balti - gaiši zila ar diezgan abstraktiem puķu rakstiem.
Bet rīt paredzēts lidojums. Un iepriekšējais mazais caurspīdīgais maisiņš, kur salikt šķidrumus, saplīsa. Jādabū jauns - ceru, ka grāmatnīcā vai drogās ko tādu varēs atrast.

Virtuves grīda gan pēc krāsošanas izskatās dīvaina - it kā uz grīdas būtu izliets kakao ķīselis - drausmīgi spīdīga un brūna.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi