Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi


21. Oktobris 2016

(bez virsraksta) @ 22:57

[info]kakjux:
Tags: ,

un Mazkaķis arī mums jautrs. atnāca apostīt to manu vīna glāzi. palika uz pauzes, kad sāka skatīties seriālu caur vīna glāzi. totāli var saprast.
 

(bez virsraksta) @ 22:38

[info]kakjux:
Tags: , , , ,

gribu atradināties rakstīt par savu seriālu, kas ir tā mana.. haha.. mīlas dzīve. jo nu, izveicu nelielu saraksti, saņēmu papildus palagīsziņu, tad nupat pati tā par sevi iedomājos un palika drusku kauns. bet nu, kāda esmu, tāda esmu. it kā no cibas viegli noslēpt lietas, bet it kā - mana dienasgrāmatiņa, kas prātā, to rakstu.

bet man prātā ir arī citas lietas.

pēdējā laikā, kad cilvēki prasa, kā man iet, atbildu, ka daudz darba. nav jau melots, man vienmēr ir daudz darba. parasti vairāk nekā tam atvēlētā laika. bet nesūdzos, vispār labi būt aizņemtai darbā. un decembris solās būt labs, ne tikai ballīšu, bet arī tādu kā projektu ziņā. nogāju nupat uz virtuvi pēc vīna, iedomājos - darba daudz, varētu rīt pa dienu pastrādāt. tad atcerējos, ka rīt anyway jāstrādā, bet ne pie projektiem. rīt kārtējoreiz produkta apdeits. kas, protams, ir daudzsološāk, jo par to maksā papildus.

tad rīt pastrādāšu mērkaķa ātrumā un došos uz Brighton. tur AFP koncerts un pre gig meetups. Annija un citi ļauži. jā, kaķ, let's make new friends! tikai scary ir tas, ka man tur nav, kur pa nakti palikt. bet vilcieni solās iet arī vēl neilgi pēc pusnakts. protams, kad nonākšu atpakaļ Lielmiestā, vismaz daļu no mājceļa nāksies Ūberoties.
 

(bez virsraksta) @ 22:08

[info]vacatio:
Tags:

Šovakar pabeidzu vienus garos melnos tilla svārkus. Nu tādus riktīgi līdz zemei. Un kuplus.
Bet ir pasūtīti vēl vieni - balti. Vilkšot uz kāzām, cik sapratu, tad apakšā baltu kokteiļkleitu un pa virsu baltus, garus tilla svārkus. Laikam būs ekonomiskais kāzu/princeš kleitas variants.

Un vēl viena māte nopirka meitai uz deju nodarbībām 3 (!!!) gb dažādas krāsas svārkus.

Ir ko darīt.
 

(bez virsraksta) @ 20:24

(bez virsraksta) @ 17:35

[info]vacatio:

Kas nu mani baigi fascinē un uzjautrina pārdošanas sludinājumos - attaisnojumi.
Jau nez cik reizes redzēts, ka pārdod kaut ko no šūšanas tehnikas ar komentāru: "nopirku, bet nav laika lietot. Jauns.". Nu kā, KĀ cilvēks var nopirkt ierīci par 400 vai 600 eur un pēc tam saprast "ai, nav laika". Stāsts nav par laika atrašanu, bet par to, ka cilvēks var iztērēt tādu naudu, pirms tam neapdomājot vai viņam to lietu tiešām vajag.
Auskarus pa 15 eur, ok skaidrs, bet bāc - tehniku.
Bet vissmieklīgākais attaisnojums ko esmu jebkad redzējusi - meitene tirgoja ierīci pret celulītu, klāt teksts "nopirku par akcijas cenu, bet, kad atvedu mājās atcerējos, ka man nemaz nav celulīta"! (cerams, ka cilvēks sev regulāri nepērk pamperus un pēc tam atceras, ka viņam nemaz bērna nav.)
 

(bez virsraksta) @ 14:36

[info]lavendera:

Deviņu bērnu tēvs dziedātājs Stīvijs Vonders ir izgriezis muguru savam ārlaulībā dzimušajam bērnam un viņa mātei.
 

(bez virsraksta) @ 11:27

[info]zin:
Tags:

jokaini mazliet, apzinoties, ka šī ir pēdējā darba diena, uz ash mēnesi
3dien lidojam uz Japānu.
man nav bijis laika saplānot maršrutu, atrast jaunas apskatāmās pielsētas un/vai pierezervēt naktsmītnes.
pagaidām zināms, ka Saga uzturamies līdz 8.nov, kad lēnā garā sākam doties Tokijas virzienā, no kuras izlidojam 15-tajā.
uz Okinawu laikam tomēr nē, par maz laika tādam izlidojumam.
 

(bez virsraksta) @ 07:43

[info]dunduks:
Tags:

Pirmās četras stundas ar CivilizationVI pavadītas. Tiesa, lai to paspētu bija nepieciešams laicīgi šorīt piecelties, jo mūsu pasaules daļā lentīte tika pārgriezt tikai šonakt divos. Jā, one-more-turn joprojām strādā, bet esmu jau pietiekoši pieaudzis un apzinīgs, lai tas nozīmētu tikai to, ka darbā ieveļos desmit minūtes vēlāk.
 

(bez virsraksta) @ 05:50

[info]jimmy:
es biju noguris tovakar,
mēs abi vēl bijām mazi.
Tev matos fiņķiki bija,
griezi vēnas ar papīra nazi.

klausījies pink floyd
un necieti tēvu,
solījies aizmukt uz štatiem.
sēdējām Bastejā
ar divlitru alu
pirktu par diviem latiem.

tu smējies par lielajiem
es smaidīju lietišķi,
bij nakts mazliet drēgna un klusa.
es izstiepu roku,
tu man iedevi alu,
bet es stiepos pēc Sīriusa.
 

(bez virsraksta) @ 00:40

[info]rasbainieks:
runājot par pasaulē svarīgāko (īru) grupu
principā veltījums pērkonam un šulcam
(vārdi īrs un īrija manā žurnālā nekad citkad nav figurējuši tik biezā slānī)
http://klab.lv/users/rasbainieks/2009/05/29/
un tad es laikam nevarēju apstāties par tēmu
http://klab.lv/users/rasbainieks/2009/05/30/
 

20. Oktobris 2016

(bez virsraksta) @ 21:18

[info]mazeltov:
Katru dienu apdeg jauni ķermeņa rajoni - šodien- kājas.
 

(bez virsraksta) @ 16:05

[info]kakjux:
Tags: , , , ,

nu, jā. Sports. Tā īsti nezinu, vai tas, ko es tur mēģinu izpildīt pēc nežēlīgā Aivana norādījumiem, tiešām var saukties kā nodarbošanās ar sportu, bet nežēlīgais Aivans apgalvo, ka es progresējot. Tad jau gan jau nav tik slikti. Sev par laimi, darba kolēģus, kuri visi arī iet uz to pašu gym, parasti satieku kaut kur uz kāpnēm nevis aizelsusies on the floor, giving up on the last burpie.

Toties Garijs man atgādināja par Didi. Kādu brīdi nav bijis ne ziņas no viņas. Visa šitā Marlīnes farsa sakarā, totally forgot about her. Hmm, nu nezinu. Laikam jau it's a pointless exercise (pun (or reference) not intended).

Weekendā jāstrādā un, iespējams, jāiet apskatīt viena māja.
Un vēl tas AFP koncerts Brighton. Annija tur būšot. Marlīne nav izlēmusi, vai brauks. Pat nezinu, vai gribu, lai viņa brauc.
 

(bez virsraksta) @ 11:56

[info]zin:
šī būtu ģeniāla rindiņa, ko ievietot epasta parakstā:
Hope. it helps.
 

(bez virsraksta) @ 10:21

[info]lavendera:
Manuprāt, vizuālists vienkārši kategoriski nedrīkst dāvināt kinestētiķim traukus.
Es, piemēram, no visām mājās esošajām ēdamkarotēm ēšanai lietoju tikai vienu, no kuras ir vislabākās sajūtas mutē. Pārējās nekam citam, kā vien gatavošanai un maisīšanai.
Ar Vi sarunājām, ka viņa man novēlēs testamentā krūzīti, no kuras es dzeru viņas mājā. "Krustdēlam dzīvokli, lavenderai krūzīti ar eglītēm." Tai ir ideālais svars, forma, lielums, plānums, maliņas ergonomika un osiņas izliekums.
Savukārt brālis ar dzīvesbiedri ir gadu gaitā sadāvinājuši mammai visdažādākos traukus. Es skatos uz tiem un klusi domāju, ka būtu īstas šausmas, ja es būtu spiesta kaut ko tādu lietot SAVĀS mājās.
(Bet nu - es reiz skolā tā arī neizmantoju nopirktu kladi, jo tai bija asas faktūras vāki, kuriem derdzīgi pieskarties, savukārt nagus nelakoju tāpēc, ka man nepatīk, ka pirkstu gali kļūst smagāki.)
Citai draudzenei ir vesela krūzīšu kolekcija. Es vasarā viņai teicu: tu noteikti esi vizuāliste. - Jā. Kā tu zini? - Tev ir miljoniem krūzīšu ar visvisādiem interesantiem attēliem, bet NEVIENA no tām nav ērta un patīkama rokā.

Jums ir ko piebilst par tēmu?
 

(bez virsraksta) @ 07:49

[info]missalise:
Lūdzu, iesakiet labu piegādātāju no internetveikaliem pirkto preču piegādei no Anglijas un Vācijas!
 

19. Oktobris 2016

(bez virsraksta) @ 23:37

[info]rasbainieks:
Tags:

vot, par baseina nūdeli uz bagāžnieka runājot
https://www.thestar.com/news/gta/2016/10/18/cyclist-says-his-pool-noodle-makes-toronto-streets-safer-for-him.html
a) zabadakā ir viens tāds ričuks "no rietumeiropām" (un apmēram astoņdesmitajiem), kuram pie bagāžnieka ir tāds viltīgs puļķis – tā kā satiksmes regulētājiem, bet nevis strīpainā vāveraste, bet vienkrāsains, parasti balts, un ar apli galā, kur vidū atstarotājs – nu lūk, un šis puļķis, uzsākot braukšanu, atvāžas no bagāžnieka un liek autobraucējiem ievērot distanci (intervālu, bitches, intervālu!)
b) es jau gandrīz gadu braukāju uz tām savām vingrošanām ar jogas paklājiņu pār bagāžnieku un jāteic, ka tad satiksmē tiešām jūtos drošāk, lai gan paklājiņš ir šaurs, stūres platumā, bet tomēr kaut kādu lomu nospēlē (augšminētais puļķis ir biš garāks)
 

(bez virsraksta) @ 21:24

(bez virsraksta) @ 21:24

[info]mazeltov:
Smieklīgi, bet vislabāk man te garšo mazie kartupelīši ar sāli. Visādi jūras mošķi ir OK, bet visu laiku gribas tos kartupeļus.
 

(bez virsraksta) @ 21:13

[info]mazeltov:

Aizgāju ciemos pie kaimiņiem - nopirku eko šmeko olas (uz vietas var pārliecināties par vistu labturību un free-reindžismu), paglaudīju kamieli (tikai tik ilgi, kamēr ēda manu pasniegto maizi, pēc tam uzreiz galva gaisā un prom), atsvaidzināju savu vācu valodu, jo saimnieces tīņu meita runāja tikai vāciski un spāniski, bet neko, sapratāmies. Vēl viņiem ir zirgi, veca balta ēzeļmāte, aitas, kurām neaug un ja arī izaug vilna, tad pašizkrīt (bet nu šajā žaronā vilnainajām būtu diezgan pakarsti), mazie krāsainie papagailīši, sieks ar cāļiem un tā.
Tā jau liekas diezgan skarbi - apkārt lavas lauki vai arī vulkānisko smilšu lauki, bet audzē gan kartupeļus, gan batātes, gan burkānus (tie gan tādi strupāki un resnāki izskatās), gan banānus un citus augļus, tomātus, utt.
Es gan esmu riktīgi uzkārusies uz svaigo kazas sieru - es pat zinu, kur ir siernīca, kur to ražo un veikalā, kad iepērkos, tad vienmēr no tā vietējā ir palicis mazs gabaliņš un es pēdējo paņemu. Reāli labs pie vīna vai tāpat vai salātos. Bez maz vai gribas nopirkt visu nelielo rituli, bet tad ir baža, ka viss nejauši vienā vakarā apēdīsies un nosēdīsies uz gurniem, kur jau citi grēki priekšā.
 

(bez virsraksta) @ 17:48

[info]vacatio:
Tags:

Man ļoti nepatīk gatavot darba dienu vakaros. Tā, ka uz vakarpusi besis nāk tik tāpēc vien, ka jādomā ko gatavot.
Bet svētdienu rīti un vakari ir pavisam cita lieta. Kad visi mājās, katrs dara savu un.. es arī savu.. virtuvē.
Un nekādi nevaru saprast kāpēc, darot vienu un to pašu, noskaņojums var būt tik radikāli atšķirīgs. No beša līdz kaifam.

Un svētdienu rīti arī.. lai arī man varbūt ir "sapnis" ( aiz astes pievilkts), ka kādu dienu kāds pienesīs brokastis gultā, patiesībā nespēju atlaist grožus un uzticēt brokastis kādam citam (ja vien man kādu dienu nebūs apkalpojošais personāls ar attiecīgām prasmēm). Tas nemaz, nemaz nav apgrūtinoši izlekt no gultas pirmajai, fiksi iegrūst krāsnī maizītes, sakult un uz pannām saliet pankūku mīklu (divas lielās pannas TĀ atvieglo dzīvi virtuvē!) un tad ar vairākiem šķīvjiem un kafijas krūzēm atpakaļ uz gultu. Ēst, lasīt un kaifā stenēt.
 

Krogi

Iepriecinājumi un sarūgtinājumi