Naivisms

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

December 12th, 2013


08:17 am - 2013
Jaunais gads tads, kaa parasti- samera neplanots.
Invalide parbrauca man pari kajai.
Vakar es biju neratna.
Sodien ir http://vimeo.com/37848135#
Iznirstoshaa moshanas no rita: mana miljaka; juti kaa apzinja atgriezas no tadas ka dziljas dziljas pazemes vai juras, kas ir tumsha un dziedinosha.
Nekas vairs nav taa. Es piedzimu divreiz no jauna tai trakaja 110 km parbrauciena ar ritenjiem pa kalniem.
Stresains periods...Brinos, kur pazudusi ta forsa apburbuljojosa meitene?
Oj, nemogu, kaa patlaban dzive bliez pa aknam.
Joka pec pateicu jaa vienai halturai - servet dzerienus arstu gimenju kaazaas vecaja viiriesu/dzentlmenju kluba maajaa.
Aukstums mani dara niigru.
Vairakas reizes esmu apnjemusies fotografet savu dienu, tai skaita vakar, tacu diena bija tik steidziga, ka lielos vilcienos esmu nofotografejusi vien celsanos un dazas minutes darbaa.
Apbrinojami ir tas, ka es pec arkartigi garas darba nedeljas 2 darbos un viskija ballem gan sestdien, gan viina vakardien, juutos taa (iespejams, ka maanigi un nepermanenti), it kaa pasaule grieztos pareizaja virzienaa - tatad es redzu gaismu tunelja galaa.
Tags: , , ,

(Leave a comment)

November 4th, 2013


11:11 am - Sapnji
Divaini sapnji. Pus nakti mazgaju logus lielam birojam un uz rita pusi sekoju lidzi sievietei, kas ienira udeni un vinju apeda valis. Valja kungji pasa augsha bija palicis mazliet gaisa, kas vinjai uz laiku palidzeja izdzivot. Tacu tad naca jauns udens vilnis, kas vinju izskaloja divaina skarinju pilna pasaule valja iekshas, kur vina nomira no dazadam skabem, kas saeda vinjas kjermeni. Loti krasains sapnis roza un kosi gaishzilas nokrasas.


Piektdien nakti klejoju pa slimnicu un parsteidzu 3 kakjus sezam gulta un sarunajamies par dzivi. Pamodos no arkartigi lielaa parsteiguma par to, ka kakji spej runat cilveku valodaa.
Tags:

(Leave a comment)

July 13th, 2013


06:10 pm - Arpus komforta zonas #3
Veikbords...saule, 18 gradu silts udens. Jaa, kadam silts laiks vasara ir ikdiena, mums luksus. Turpinam ar alu. Domaju, ka rit delj roku muskulju sapem nespeshu pacelt pat kafijas kruzi.
Tags:

(4 comments | Leave a comment)

June 15th, 2013


11:53 pm

Noskatijos dokumentalo filmu Roskilde 2012

Ar labu nakti, draugi... )


Current Music: The Cure - Lullaby

(8 comments | Leave a comment)

June 11th, 2013


11:50 am
Sodien ednicaa pusdienas ir `TACO` ZUPA. Tas ir ta, ka sacep uz pannas malto galju ar sipoliem, pieliek garshvielas, pielej udeni un wuahla - kaka gatava! Neaizmirstiet rukskjet edot.

(Leave a comment)

May 28th, 2013


04:22 pm
Man ir aizdoma, ka ari sis bus pardosanas blogs.
Tags:

(3 comments | Leave a comment)

November 30th, 2012


10:01 am
Snieg. Milzigam parslam!
Tags:

(1 comment | Leave a comment)

September 6th, 2012


04:36 pm
Vinji, protams, dara visu, lai cilveki netiktu pie ALKAHOLA. Tu tads offisa darbinieks sedi lidz cetriem, mazliet aizkavejies un visss...sarkanvinu neredzet ka savas ausis. Veikals lidz 17:00 strada un kamer visos traffikkos izstavi, ALKAHOLS ir aiz 25096 atslegam. Viltnieki jau nu baigie.
Tags: ,

(Leave a comment)

April 22nd, 2012


06:57 am
vakardienas gavenja diena beidzas ar arkartigi gardam kupinatu sprotu maizitem un spanju alu. Saka ka kupinatas zivis esot daudz benzogazu, tapec tas netiekot eksportetas no LV. Ir svetdiena un es esmu augsha pirms septinjiem. Aiz loga ir laiks nenosakami peleka krasa. Vel nav iespejams noteikt tiesi cik peleki tad pasaule ir nodomajusi turpinasies. Lidz ar to cik loti planotais pargajiens izdosies. Pie gultas gramatu greda un viins. Viins!

(2 comments | Leave a comment)

December 5th, 2011


12:56 am - Gada beigu MAAS. Iekljaujot actinjierakstus.
1. Viss jaunā gada pasākums bija ļoti random.
2. Bijām uz "Ziedonis un Visums".
3. Mīļais Cibas Dievs, man lūdzu vienu grafomāniju Diplomdarba tapšanai.
4. Šorīt jau otrā lielā pozitīvā doma par nedzeršanas celibātu.
5. Man ir līdz nāvei apnicis gruzīties, bet tas nepāriet jau kuro dienu.
6. Kas to būtu domājis - pēc vienas jogas nodarbības jūtos kā izspiesta krizdole.
7. Vairakas reizes esmu meginajusi postet no si datora, tacu vienmer viss beidzas ar erroriem.
8. Izdomajam aizpeldet lidz laivai, kad sadzirdejam kadu skalji njaudam.
9. Ojaa. Sodien fiziski pastradaju aptuveni 10 stundinas.
10. Altso man ir baile palikt pie Spañu kauchserferiem.
11. Lai atceretos. Vasara un saule pedejas tris dienas.
12. Gara diena.

(Leave a comment)

August 24th, 2011


11:44 pm
Sodien apgerbam valjigas trennuskas (kaa vietejie) un draseejaam uz baseinu. Te vins ir tik sharmants `padomju stilaa`, kas seit nekad nav bijusi: ar mehaniskajiem svariem (uz kuriem es nemaz neprotu nosverties), baltam flizem, spogulji ar nodilusam malam, pargerbshanas kabinites ar retro aizkariem, veci pie sienas piestiprinat matu zavetaji. Plakats ar uzrakstu `Vai atcerejies nomagat dibenu, kajstarpi un paduses`. Vieniga atskiriba no `postpadomju` valstim - viniem te ir ari solarijs - uzraksts uz durvim vecaa skrifta, nolupusu plaksniti un ar tadu briesmigi cikstosu vaaku un skalju dukshanu. Pats baseins mazs (25 m), tads vaaji izgaismots, patukshs. Aiz loga peleks, list un lieli kalni. Rodas sajuta, ka esi kada romantiska filmaa. Draudzene teica, ka ziema vini iededzina ari svecites gar baseina malu.
Tagad mani priece rumkola un jauns mells naktskrekls. Izklausas mazliet nozelojami, bet man ir labi kaa ir.

(4 comments | Leave a comment)

August 19th, 2011


07:53 pm
Vienam no Norges ieverojamakajiem gleznotajiem Odam Nerdrumam piespriests divu gadu cietumsods par nodoklju nemaksasanu aptuveni 10 miljonu apmera. Notikusi emocijam bagata tiesas sede, un ekstarvagantajam kungam, kurs patlaban dzivo Islande, piespriesti divi gadi cietuma. Vina audzeknji, draugi un kulturas cilveki runa, ka ta busot `genija naave`. Tiek piesaukti BARBARISKI likumi un kas tik vel ne. Aizstavis uzskata, ka genijam nav jamaksa nodoklji tapec, ka vins ir genijs. Interesanti, vai par biznesa genijiem ari kads taa pardzivotu?

(Leave a comment)

June 7th, 2011


10:42 pm
Kas to būtu domājis - pēc vienas jogas nodarbības jūtos kā izspiesta krizdole. Visu laiku mēģinot nostāvēt tajās grūtajās pozās, klusībā apbrīnoju, cik muskuļaina ir pasniedzēja. Arī tas, ka vēl īsti nesaprotu ko man vajadzētu just vai iztēloties, stāvot tur taisnai kā svecei kopā saspiestām plaukstām krūšu rajonā (tāds embrija līmenis procesa izpratnes ziņā). Nē ar iztēli man viss ir kārtībā, bet neesmu pārliecināta, ka tas, ko es iztēlojos kā "sazināšanos ar visiem iekšējajiem orgāniem" un "gaismu, kas plūst no iekšienes", iztēlojos tā, kā tam jogā vajadzētu būt. Drīzāk vienkārši koncentrējos uz tehniku - taisna mugura, vēders uz iekšu, elpot mierīgi utt. Gērbtuvēs pasniedzēja (Sibilla - kas par vārdu!) apjautājās kā jūtos, vai nekas nesāp. Parādījusi perfekti baltus zobus, teica, ka tikai pēc pāris nodarbībām sapratīšu, vai joga man patīk. Arī Centis tur bija - haltūrēja, dikti tievs, un ar sāpošu muguru.
Un vispār - nekādas veģetēšanas ar datoriem un grāmatām šodien, jāiet ārā vasarā


P.S. Kaimiņi šodien agri aizgājuši "gulēt". Cerams, ka cauri griestiem neizbruks :)

(Leave a comment)

March 22nd, 2011


11:41 am
Nupat grīļodamās māju iztīrīju (dīvaini, mājās neesmu bijusi 4dienas, a netīrs kā vistu kūtī). Kopš vakardienas esmu to vien darījusi kā gulējusi - kopumā 18.5h (no 12:00-15:00, tad no 16:00-19:00 un tad no 22:00-09:30). Pilnīgs shutdowns. Mana ezotēriskā omīte teica, ka man šis te gandrīz-plauškarsonis ir tāpēc, ka es ko sliktu esmu pateikusi vai runājusi. Tad nu ieliku žokli plaukstā un skatoties grīdā mazliet apdomāju savas gaitas. Apsvēru kad un ko esmu sliktu teikusi:
a) tad, kad ar Gaču sēdējām HHC un runājām par Dieviņu, bija tur pāris frāzes, kas Viņam varētu nepatikt. BET tā nebija tāda neartikulēta žļurga. Drīzāk secinājumveidīgi izteikumi. Bet kas zina, Dieviņš varbūt tajā vakarā bija tikko pēc vannas sakarsis, noguris, nevarēja atrast mazās nagu šķērītes, un tāpēc ātri nokaitināms.
b) uzrakstīju prakses vadītājai stulbāko joku ever - par Mārtiņu Rītiņu un viņa gejismu. Sasodīc, es zināju, ka tā nevajadzēja, bet es tik ļoti gribēju būt asprātīga.

Man pašai visu laiku šķita, ka plauškarsoni saķēru brīdī, kad biju bez jakas uz balkona un tas jaukumiņš rūtainajā kreklā man piedāvāja lielo balto C vitamīna ripu. Tas bija TAS brīdis. Kad man šķita...pizdec, ir auksti, es tūlīt saslimšu. Labi, ka ir kāds, kas ir gudrāks par mani. Vispār es mācos vienā laidā no visiem, ko satieku. Diez, kad es būšu tik gudra.

Gandrīzvai tāda kā grēksūce sanāca.

Un vēl par tām olām. Nē, man vairs nav spēka rakstīt.

(7 comments | Leave a comment)

March 11th, 2011


11:59 pm - Piektdienas vakars 3
Pāris nepatīkami momenti ar "varbūt iet tālāk" domas piežmiegšanu un šeku reku uz vīna uzdzertām rumkolām esmu atpakaļ savā milzu gultā pa visu sasodīti mazo istabu ar pārmīlīgo kaķi. Perfekts taimings.
Current Mood: dizāsters

(Leave a comment)

08:08 pm - Piektdienas vakars
Vispār ar vīna glāzi ribās diez kas nav mācīties Filos(z)ofijas vēsturi.

(6 comments | Leave a comment)

March 7th, 2011


11:36 pm
Jūtos kaut kā šausmīgi distancējusies no dzīves/uzdzīves un cilvēkiem/komunikācijas. Ielīdusi tumšā alā, pagrabā, lielā mētelī, parandžā, kā gribat. Negribas ne ārā līst, ne palikt. Te ir tumši un klusi, tāpēc dažreiz garlaicīgi.

(Leave a comment)

January 26th, 2011


11:49 pm
Vai tik Laime nav ļoti ķermeniska? Vai tik mēs patiešām neesam gaļas gabali, ar kuriem pareizi apejoties, iespējams pat negruzīties. Ka jāskatās nevis Mēness kalendārā, jālasa grāmatas, jāiet uz JRT un jāglezno, bet perfekti jāiepazīst un jālutina savs ķermenis. Ka nevajag nodoties pašnāvieciskām tieksmēm pms periodā, bet jāpalien zem gultas un jāmēģina netraumēt sevi un apkārtējos ar savām dīvainībām. Arī zāli taču pīpē, lai tā izraisītu ķīmisku reakciju un iestātos labsajūta. Arī ar seksu nodarbojas fiziskas baudas gūšanai. Depresiju atvaira ar zālēm. Guļot nevis 3 h, bet 7 h, es jūtos normāli un varu paveikt visu ātrāk un labāk. Nopelnīt vairāk naudas, nopirkt vairāk preces. Kā tur bija ar to smaidu metodi no ritiem. Es smaidu it kā es tā patiešām domātu, un man ķermenī šūniņas sāk smaidīt.

(6 comments | Leave a comment)

November 19th, 2010


08:04 pm
o mai gaad, es esmu TIK NE-IZ-SA-KAAMI prieciga, ka si darba diena ir beigusies

(Leave a comment)

November 5th, 2010


11:35 am
Nu kā tā var būt?! Pilniga mistika - jaunākajā attīstītajā lomo filmiņā nav sanākusi NEVIENA bilde, kuru būtu bildējusi es ar savām rociņām. Uz attīstītās filmas ik pa 20cm ir tikai un vienīgi bildes ar manu purnu... Tās dažas bildes, kur palūdzu, lai nofočē mani. Bet es tā centos..tur bija jābūt elpu aizraujošiem kadriem! Wtf, man tiešām likās, ka es protu pārtīt nākamo kadru un nospiest pogu. Ar iepriekšējām filmiņām taču viss bija kārtībā!

(1 comment | Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba