Kaut arī pankūkas garšīgas

Tu to vari:)


17. Aprīlis 2004

(bez virsraksta) @ 11:42

[info]amalija:
Šodien jāiet staigāt. Pastaiga, seviš''ki - ņipra, ir absolūti labākais kaloriju dedzināšanas veids. Šamās deg it kā pašas no sevis, īpaši nesaspringstot. Un tikai drusku lēnāk kā skrienot. Bet cik tad tālu tāds ne īpaši trenēts rumpītis var aizskriet;)
 

Comments

 
From:[info]marina
Date: 19. Aprīlis 2004 - 19:00
(Link)
eu, a cik kalorijas vienā vidēji lielā ābolā?Un dzīvos kāpostos?
[User Picture Icon]
From:[info]jojo
Date: 23. Aprīlis 2004 - 08:49

Eto mi uže prohoģiļi.

(Link)
Vidēji lielā ābolā 20-40,
kāpostos aptuveni 14 uz 100 gr.

bet kāpostus un ābolus var ēdīt cik gribas un neskaitīt kalorijas. Vismaz 2-3 augļiem /200 gr. un aptuveni 300 gr. līdz kilogramam kāpostu (t.i., "veselīgā" racionā augļu minimums ir 200 gr., dārzeņu minimums ir 300 gr.)

Tikai lūdzu, lūdzu nedari muļķības un nesāc skaitīt kalorijas un pārtikt no 600-1000 robežās. Efektīvi, bet uh, kā nāk apakaļ. Jo lielāks rumpīc, jo vairāk vajaga, un ja grib paliekošu rezultātu, tad optimāli ir no 1200 - 1800 (bet tas viss atkarīgs no dzīvesstila).
P.piem., tikai lai gulētu, Tava rumpīša 1 kg patērē aptuveni 1,17 kalorijas stundā (ar tiem diviem cipariem aiz komata - varu kļūdīties). Cilvēka organisms nav tikai kalorijas ražojošs un patērējošs objekts, bet vesela un burvīga un brīnumaina dzīva sistēma.
ļā, ļā, ļā!
From:(Anonymous)
Date: 23. Aprīlis 2004 - 11:28

marina

(Link)
jā, bet vai tad tas ir optimāli 1200 - 1800, ja 1500 kkal ir jau vienas dienas patēriņš parasti vienam sievišķim?Johaidī, nu kā lai nomet???!!!!Diētas nevar - viss nāk apakaļ, noreducēt uz 1000 uz ilgaaku periodu izrādās arī nevar.Bāc.
[User Picture Icon]
From:[info]jojo
Date: 23. Aprīlis 2004 - 12:29

Jā, jā!

(Link)
Nav 1500 parasti vienam sievišķim. :) Aprēķini pati vienam sievišķim. :) 1500 jau ir SV zelta norma (uz 70-80 kg) - tas ir, priekš tievēšanas. 1200-1300 - 60-70 kg. Tu taču neguli 24 stundas diennaktī?
From:(Anonymous)
Date: 23. Aprīlis 2004 - 13:36

Re: Jā, jā!

(Link)
neeeeee, galiigi negulju, i skrienu 3reiz nedeeljaa pa 4 km, bet svars, vaizin staav uz vietas vai iet uz augshu;(
[User Picture Icon]
From:[info]jojo
Date: 24. Aprīlis 2004 - 11:21

Re: Jā, jā!

(Link)
Parēķini, varbūt pie savas fiziskās slodzes ēd par maz? Šitajos gadījumos arī svars nekrīt un viss. Pieaug muskuļu masa, samazinās tauku šūniņu masa, rezultātā, skalas rādītājs izlīdzinās.
Paņem mērlenti palīgā. Pat ja svaru skaliņa stāv uz vietas, mērlente varbūt rāda pavisam cerīgas izmaiņas?
[User Picture Icon]
From:[info]nastja
Date: 20. Aprīlis 2004 - 17:21

noskriet - it depends

(Link)
vai mašīna priekšā vai aizmugurē brauc. Fizikas eeksperimentos ir apstiprināts, ja aizmugurē, tad var ātrāk
From:[info]diana
Date: 23. Aprīlis 2004 - 08:57
(Link)
Ei, sveika, mīļā Amālija!
Eh, kada MEGA nostaļģija pārņēma mani, visu šito lasot... Kā man arī gribas tievākai palikt! Bet, jupis ar ārā, pa druskai bērnelis jāzīda, tam vēl nepilni divi mēneši, bet jau nākas piebarot, un tad nu attiecīgi man pašai tā riepa nost neripo. Gribēju jau sākt diētu (konkrēti kaut kādu griķu diētu), bet, kā smejies, piens ļoti strauji samazinājās, un es atmetu ar roku. Tad nu es te drusku paskatīšos, kas jums te notiek, lai varu iedvesmoties, labi? Cik jauki lasīt, kā tu krīties svarā, tas vieš cerību... :)
[User Picture Icon]
From:[info]str
Date: 7. Jūnijs 2004 - 18:14
(Link)
jokaini- ti- griķus jau tomēr iesaka lai piena būtu vairāk ...
tas gan protams nenozīmē ka neko citu nevajag vai nevar ēst...
un vai nu tev kur jāsteidzas?
izbaudi ar prieku pasu barošanas procesu, un nemaz nemanīsi kā pazūd kg
From:[info]diana
Date: 7. Jūnijs 2004 - 18:34
(Link)
būtu jau labi, bet es nez kāpēc jūtu, kā tie, maitas, nāk klāt :)
nu jau gan esmu drusku drusku saņēmusies, neēdu pēc sešiem. :)

Kaut arī pankūkas garšīgas

Tu to vari:)