| |
[Jun. 22nd, 2026|12:46 pm] |
|
Hello heatwave (hence darkness, as you cannot possibly simply keep curtains open when eye of Sauron wants to burn through) my old friend. Peedeejo reizi tuvu 40C sheit bija 20goddamn22. gadaa - it was hell. |
|
|
| |
[Jun. 22nd, 2026|12:45 pm] |
|
Vakar beidzot atklaju peldsezonu. Vispār pagaidām diezgan stulba vasara. Vasara, proties! |
|
|
| gs |
[Jun. 22nd, 2026|11:32 am] |
|
Genome Soldierr. |
|
|
| sc |
[Jun. 22nd, 2026|11:31 am] |
|
Scaffolding. |
|
|
| |
[Jun. 21st, 2026|10:55 pm] |
- Krzysztofs iekrita plaisā, bet tika ārā pats saviem spēkiem - "sniega kondīcija nav mūsu riska līmenim pieņemama", kā pats to velāk aprakstīja. Viņš ir pieredzejis kāpējs un arī Monblanā nav pirmo reizi. Vienīgais cilvēks, kuram kalnos >90% uzticētos. Šoreiz viņi kāpj divatā, un tāpēc plaisas ir vislielākais šķērslis - uzsnieg svaigs sniegs, tas tās apsedz un paslēpj. Lai nostiprinātos, kamēr viens tur drošināšanu, otrs aizdomīgākajās vietās lien pāri burtiski uz vēdera. Ejot grupā, pāri plaisām tikt ir stipri, stipri vienkāršāk un drošāk. Un neticiet visādiem Didžiem Veinbergiem - Monblāns nav vieglāks kā gājiens pa Beļģijas laukiem.
- aizvedu Tomu ar draugiem pakāpt pa sienām. 11 gadīgi puikas ir nenormāli bļauri. Un, jo skaļāk bļauj, jo mazāk var uzkāpt. Interesanti bija vērot, ka pat klātienē, sēžot mašīnā, viņi savā starpā komunicē caur telefonu spēlītēm. Tomam telefona nav. Un tagad skaidri zinu, ka vēl kādu pailgu laiku arī nebūs.
- Nefins <3 |
|
|
| |
[Jun. 20th, 2026|10:55 pm] |
Krzysztofs pirms kāda laika aicināja kāpt Monblānā. Atteicos, jo, lai arī 'gribētu', protamska, pēc ilgām pārdomām sapratu, ka, lai gan forma ir ļoti ok, man galīgi nemaz nav īstas motivacijas to darīt.
No rīta atsūtīja man maršrutu un visas pārējās detaļas (tā vajag, tā mēs darām) - šonakt viņš ies uz virsotni. |
|
|
| Kamēr baterija velk |
[Jun. 19th, 2026|11:05 pm] |
|
Kādreiz, sen, staigāju pa rajoniem, pētīju un prātoju, kā cilvēki dzīvo, un kā ir dzīvot tādā vai šādā mājā. Skatījos, kādas lustras un aizkarus (jo to varēja no ielas saredzēt) cilvēki ir izvēlējušies, un iztēlojos, kā tas ir, būt tādam, kurš tādus izvēlas, un kā ir tādiem aksesuāriem sadzīvot. Pārsteidzoši liela dažādība, tik daudz noskaņu, varēju sajust, kurās mājās kādi cilvēki ir, kā tie sadzīvo, pēc tapetēm mērot. Pusaudzība gan arī deva pa vadiem, gribējās augstceltnes ar atsvešinātību piedzīvot, pie Botāniskā Dārza piemēram, un ciemošanās Mežaparka elitārajos, bet kulturālājos apartamentos atstāja mani aukstu un apmulsušu. |
|
|
| vsa |
[Jun. 19th, 2026|02:58 pm] |
|
Vīram sākas atvaļinājums. |
|
|
| |
[Jun. 19th, 2026|01:37 pm] |
|
ļoti patika, kā krievu žurnāliste marija pevčiha nedaudz negaidītā kolaborācijā sev atklāj videospēļu sfēru (ar geoguessr) acis aizdegās, rokas pieslēdzās un, kad viņai piedāvāja pageimot pax historia marija pajautāja, A KĀPĒC MUMS VAJAG NODARBOTIES AR ŠO HUJŅU, ja mēs varam ceļot pa visu pasauli, un pie tam mēģināt uzminēt pilsētas vai valstis
es arī šo jautājumu pastāvīgi sev uzdodu
|
|
|
| |
[Jun. 19th, 2026|08:04 am] |
|
Rekomendācija visiem, bet īpaši vegāniem, kas kāda iemesla pēc nokļuvuši Mančesterā. Nočeko Bundobust Brewery, kad tu sāc meklēt vietas, kur paēst. Tur nav tikai alus, kā varētu šķist pēc nosaukuma, bet tie ali, kas tur ir, ir tiešām radoši. Un indiešu virtuve - ir klasiskas lietas, bet ir arī tādas, ko es vidējā Rīgas kariju vietā nebiju sastapis. |
|
|
| |
[Jun. 18th, 2026|08:43 pm] |
|
džins ar Soniku |
|
|
| Šodienas klasika. |
[Jun. 18th, 2026|04:28 pm] |
|
Kristieši, kas apšauba Kristus mācības, jo iemesli. |
|
|
| |
[Jun. 18th, 2026|12:31 pm] |
|
Honestly, deelj muusdienu pasaules es nezinu kaa audzinaat beernus - as nice, flowery christian sweeties, or combat ready tough dudes? Like, what am I supposed to do God. |
|
|
| Amūrikas kapitulācijas parakstīšana Versaļā. |
[Jun. 18th, 2026|01:59 pm] |
Līdz pat brīdim, kad redzēju kā amūrikāņu populārākais pedofīls paraksta amūrikas kapitulāciju, nespēju noticēt, ka tas tiešām notiks tā kā viņi sludināja visu šo nedēļu. Biju drošs, ka tā ir kārtējā manipulēšana ar tirgu. Jo pārāk labi izklausās, lai būtu patiesība.
Versaļa, protams, ir izcila vieta, kur to darīt. |
|
|
| |
[Jun. 17th, 2026|03:11 pm] |
mitro lolojumdzīvnieku barības ražotne |
|
|
| jūnijs |
[Jun. 16th, 2026|10:33 pm] |
|
šodienas hailaits ir tāds, ka jums diezgan drīz būs iespēja dzīvajā atkal dzirdēt Hope Dies Last. welcome, hehe. |
|
|
| |
[Jun. 16th, 2026|12:32 pm] |
|
"The mass of men lead lives of quiet desperation, and go to the grave with the song still in them." |
|
|
| |
[Jun. 16th, 2026|11:27 am] |
Bet toties izlasīju burvīgu drukas kļūdu
"mazsturbē"
Kontekstā "mazsturbē un raud" |
|
|
| |
[Jun. 16th, 2026|06:58 am] |
Šī doma izrietēja no vairāku domu virknējuma, kurus es nemēģināšu aprakstīt, bet es iedomājos, ka tam vajadzētu būt īpašam prāta stāvoklim, lai uzstādītu kādam mentālu diagnozi. Un es te nedomāju komentārus soctīklos, bet medecīnas profesionāļus. Tā gandrīz vai ir delūzija pati par sevi. Šis varētu būt līdzīgi kā pārliecība, ka tu vari pacientam ar zāģi atgriezt vaļā krūškurvi, lai veiktu dzīvību glābjošu sirds operāciju, tomēr līķus mēs esam graizījuši un procesu dokumentējuši jau vairākus gadu simtus, kamēr mentālās veselības zinātne ir relatīvi jauna. Kā es te nesen minēju, to pašu serotonīnu mēs esam atklājuši krietni nesenāk kā dažādas zāles, tai skaitā tādas, kas bijušas domātas garīgo kaišu ārstēšanai. Šis ir tāds interesants mirklis, kad mēs dvēseles mokas vairs nemeklējam dziedēt pie priestera, tai pat laikā apzināmies, ka mēs te darām diezgan lielu minēšanu. Un ja mēs to apzināmies, tad tai ir jābūt īpašai sajūtai kādam pateikt - tev, cilvēk, vajadzētu darīt šādi, lai mazinātu garīgās eksistences mokas.
Katram gadījumam minēšu, ka tas ir labi, ka mums tagad ir psihiatri, psihologi un psihoterapeiti, un viņi tiešām spēj daudziems civēkiem arī palīdzēt. Mums biežāk pietrūkst cilvēku, kas spēj pieņemt lēmumus, kā to, kas katru dzīves epizodi izlauž caur eksistenciālām šaubām. Un tomēr cilvēkam, kas spēj reflektēt par dzīves sarežģīto dabu, vajadzētu būt jocīgai sajūtai, kad kādam ir jādod dzīves pamatus ietekmējošs padoms. Tādā piezemētākā versijā nesaistītai ar garīgo veselību, ir diezgan iespaidīga atšķirība, vai tu cilvēkam iesaki atrast jaunu darbu, vai doties kaut kur karot, lai tur atrastu savu dzīves jēgu. Man ir sajūta, ka psihiatru diagnozes vairāk līdzinās otrajam scenārijam. |
|
|
| |
[Jun. 15th, 2026|10:55 pm] |
Pēc tam, kad Tomam zobārsts bija iešpricējis anestēziju, pajautāju, kā viņš jūtas. Atbildēja, ka jūtas labi un patīkot. Kad mēs augām, tad gan tā nebija. |
|
|