- 2005.10.26, 11:56
- dažreiz man Java programmētājus ir jāsalīdzina ar māksliniekiem.
māksliniekiem-abstrakcionistiem, diemžēl. - 10 rakstair doma
- 26.10.05 12:26 #
-
Vide uz to mudina it kā - ir tāda lieta.
Bet redz atkal lielās aplikācijās visi tie message queues un god-knows-what-else it kā atmaksājas. Skatos patlaban vienu telco trafika uzskaites & analīzes sistēmu. XML message stores, queues utt. Tas gan viss nevis Javā, bet VB. Ar domu migrēt uz C#. - Atbildēt
- 26.10.05 14:18 #
-
kāds Java-grown programmētājs uz manu piezīmi atbild: "zini, sistēmām tomēr jābūt humānām" - šādi attaisnojiot savu vēlmi pagaru kodifikatora stringu katru reizi pilnībā iebāzt bāzē, nevis nokodēt ar 1-3 simboliem. Es tikai pēc tam sapratu, ka viņš nesaprata, ka nevajag attēlot lietotājam 1 simbola kodu, bet dekodēt to uz kodifikatora vērtību.
Un tad vēl vērienīgais paziņojums "mūsdienās, kad tehnika ir jaudīga, par realizāciju vairs nav īpaši jādomā, ir jākoncentrējas uz loģiku". Vot šādi humānisma un loģikas giganti arī rada abstraktos lietojumus. - Atbildēt
- 26.10.05 15:16 #
-
vismaz bīda procesoru jaudas - tagad jau Java programmēt bez 2gb RAM neskaitās
- Atbildēt
- 26.10.05 16:08 #
-
oh? kad tad īsti cien. bpt un watt ir rakstījuši savu jaunāko Java progzu?
- Atbildēt
- 26.10.05 16:35 #
-
lai gānītos par java koderiem (par izstrādātājiem mēle negriežas tos saukt), man pašam nav jāraksta javā :)
- Atbildēt
- 26.10.05 17:51 #
-
Nu, koderi kā zināms ir vainojami pie visām pasaules slimībām.
Atskaitot ūdeni ceļgalā. - Atbildēt
- 26.10.05 18:03 #
-
ieskaitot :) koderi un apdauzīti vadītāji, kuri nekad nesaka "nē", jo klients var nedot nākamo līgumu.
- Atbildēt
- 26.10.05 22:13 #
-
aksioma: patvaļīgā izstrādātāju kopā eksistē elements, kas spēj patērēt visus esošos resursus. Kā likums, pirmais piedāvātais risinājums ir HW apgreids.
aksioma: ja vmstat uzrāda user% lielāku par 80, parasti tas ir lietotāja (ne system) process. Paradoksāli - šī procesa nodarītais kaitējums ir lielāks par veikto derīgo darbu. Less is more ?
Agrāk kobola programmas (darbojas vēl šodien starp citu, tik HW citi) izpildīja biznesam kritiskus uzdevumus uz mūsu priekšstatiem pilnīgi neatbilstošiem dzelžiem un nebija objektorientētu dzeņu, kuriem gigs šurpu-turpu neko nenozīmēja. A ko, es vecs un īgns, ja ? GUIsti, kuzjkinu matj... - Atbildēt
- 28.10.05 16:45 #
-
aksioma: patvaļīgā izstrādātāju kopā eksistē elements, kas spēj patērēt visus esošos resursus. Kā likums, pirmais piedāvātais risinājums ir HW apgreids.
kulaks uz acs! ir 1 klients, kas kāreiz tā arī strādā.aksioma: ja vmstat uzrāda user% lielāku par 80, parasti tas ir lietotāja (ne system) process.
ja neputroju (vmstat īpaši neizmantoju) tad jebkas kas vairāk par 10% userspace, tas jau ir nenormāli priekš *nix kārbas.Agrāk kobola programmas (darbojas vēl šodien starp citu, tik HW citi) izpildīja biznesam kritiskus uzdevumus uz mūsu priekšstatiem pilnīgi neatbilstošiem dzelžiem un nebija objektorientētu dzeņu, kuriem gigs šurpu-turpu neko nenozīmēja.
A tu paprovē dabūt cilvēkus, kas ir ar mieru tās preteklības labot. Labi, kobols ta vēl tā, salīdzinoši augsta līmeņa valoda, a tu dabū kādu, kas ir ar mieru tev uzturēt IBM meinfreima pseidoasemblerā rakstītās programmas (nebija gluži asemblers, bet pa vidu starp to un kobolu -- uz sitiena neatceros).
Ja algot tādus cilvēkus būtu lētāk, nekā pārrakstīt no jauna, diez vai kāds īpaši upgreidotu softu. - Atbildēt