Gaišās Puses kungs

Kāds man teica:

Journal Info

Name
Mr Brightside

Navigation

19. Novembris 2017

.

Add to Memories Tell A Friend
dažādās dzīves situācijās der dažādas metodes. attiecībā uz čekas maisiem manuprāt vienīgā jēdzīgā metode ir bezierunu anarhija. proti, publiskojam visu saturu, un tad lai katrs skaidrojas, kā māk. nevis te tagad kaut ko rediģēs, vērtēs, kategorizēs, rakstīs anotācijas. ne jau kādu ir jāsoda, bet šai informācijai ir jābūt publiski pieejamai.

Add to Memories Tell A Friend
DELFI. Latvijā interneta lietotāji tiešsaistē vienlīdz bieži skatās gan īsus, gan garākus video.

skaits

Add to Memories Tell A Friend
klasika, kas atkārtojas gandrīz vienmēr un visur - pasākuma organizatori pārspīlē dalībnieku skaitu. nedomāju nevienu par to vainot, savu lietu promotēt vajag, gājienu un demonstrāciju dalībnieku skaitu precīzi noteikt ir grūti, so why not pārspīlēt bišku much savas lietas labā.

cita lieta, ja šādus pārspīlējumus nekritiski izplata arī mediji.

un tad nu jautājums par aktuālo - kurš tieši skaitīja/mērīja/aplēsa lāpu gājiena dalībnieku skaitu? no sākuma medijos lasīju, ka piedalījušies tūkstošiem humanoīdu. pēc tam parādās 18 000. cik noprotu, tad tā ir nacionālās apvienības sniegtā "informācija". protams, kārtējais rekords, jo iepriekšējā gadā bija 17 000.

cik daudz te ir taisnības, un cik daudz te tiek konstruēta realitāte?

SVĒTKI

Add to Memories Tell A Friend
nezinu, kur zviedrijā svētkus svinēja mums labi zināmā aktīvā zviedrijas gala sludinātāja* - bet tajā dievkalpojumā, kuru apmeklēju arī es, lūgšanā figurēja arī bēgļi. turklāt sprediķi lasīja nevis aprobežots humanoīds ar krānu, kurš aicina sagrābt valsti (arī ar visiem skaidrojumiem, ka tas nenozīmē to, ko tas nozīmē, šādas frāzes lietošana ir totāls wtf), bet gan liberāla sieviešhumanoīde, kura nekautrējās runāt arī par kritiskās domāšanas nepieciešamību.

* īpaši aizdomīgajiem laikam prasās paskaidrojums, ka šis nav netiešs aicinājums sniegt informāciju par to, kur un kā attiecīgā radība izveica svinēšanu.

Add to Memories Tell A Friend
milzīgs prieks, ka VEF kultūras pils nav sačakarēta. Protams var redzēt valst ģošu vietām, bet var redzēt arī cik ļoti kāds centies, lai būtu labi un pareizi cik nu iespējas ļauj.
ja salīdzina ar Ziemļblāzmas kultūras namu vispār ekselenti!

Īsumā.

Add to Memories Tell A Friend


Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās

Add to Memories Tell A Friend
Pārdomāju. Būt publiskam ir diezgan paškaitējoši. Nestāstīšu vairs par intīmajām lietiņām.

Add to Memories Tell A Friend
Poll #21106 lāpas
Open to: All, results viewable to: All

Vai biji vakar lāpu gājienā?

View Answers


2 (12.5%)


12 (75.0%)

neatceros
2 (12.5%)

Add to Memories Tell A Friend
Ar Renāti biju lāpu gājienā. Milzīgs prieks, ka viņa mani uzaicināja, jo tas bija ļoti patīkams pasākums. Diemžēl militāro parādi nokavēju, jo esmu idiots, kurš iedzēra par daudz klonazepāmu iepriekšējā naktī. Atslēdza uz 12 h. Izlienot no gultas, nebija paģiras, bet pēc tam, kad mājās uzsmēķēju atrastu cigareti, kaut kas noklikšķēja, un tagad vienkāršī svīstu aumaļām. Centīšos iemigt, jo pretēji ir fiziski nepatīkami.

Add to Memories Tell A Friend
#PolskaSamorzadna

Add to Memories Tell A Friend
Es jums nemaz nestāstīšu, kas notika vakar. Tas papildus visam, kas notiek ar mani, bija kā katalizators absolūtai jumta nobraukšanai. Es uzvedos rupji, bet reizē mīļi. Bet par to nav stāsts. Ja es šeit pastāstītu, kas notika, mani viens cilvēks, sieviete (kuru neesmu gadiem ilgi saticis), vēlētos nogalināt (miedzu ar aci).

Add to Memories Tell A Friend
Es piecēlos astoņos (svētdienā!) un aizgāju uz pakaļas gorīšanas nodarbību (sh'bam).
Piešķiru sev ordeni!

18. Novembris 2017

Add to Memories Tell A Friend
d. nemīl trashu, tas ir tik šausmīgi. ar ko lai skatos ēnu spēles, ar ko lai skatos the room, ar ko lai skatos b-filmas, ar ko lai - galu galā -skatos edu vudu? ar ko lai skatos visu to skaisto un murgaino, uz ko spējīgs cilvēka prāts?

Add to Memories Tell A Friend
Man ir liels stiprums bet maza enerģija.
Es visus varu pacelt bet ne ilgi.

Add to Memories Tell A Friend
Mums mājās par mimmi sauca knupi, un līdz samērā apzinīgam vecumam tādu knupi nezināju vispār. Arī tagad man ir pārsteigums, ka tas ir ļoti lokāli lietots apzīmējums...

Add to Memories Tell A Friend
iespējams, mans dziļais anti-autoritārisms nāk no tā, ka esmu kreilis, bet skolā pirmajās klasēs mani spieda rakstīt ar labo roku (un pie tam učene bija resna, kašķīga, riebīga bāba, kura vienreiz glītrakstīšanā man iebāza vieninieku). iespējams, no tā jebkurš authority figure manī izsauc dziļu skepticismu, un nav nekādas ticības tam, ka viņi vispār zina par ko runā, un ka viņiem būtu jādod kaut kāds uzticības, rīcības mandāts. lai pisās, huju viņiem!

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kad pamēģināju lasīt tās 50 nokrāsas, bet kaut kā nesanāca, pārdesmit lappuses izlasīju un pametu. Klāt garie rudens novakari, pamēģināšu vēlreiz.

Jāpalasa tak, ko tādos simtos miljonu ir sapirkušas patriarhālās sabiedrības un vīriešu dominances nomocītās dāmas. Laikam aizraujošs stāsts par savstarpēju cieņu starp dzimumiem un vienlīdzību.

Add to Memories Tell A Friend
Tas jūsu Džordans Pītersens ir kaut kāds Koelju (tikai bez radošās iztēles), ne? Vismaz ciktāl es esmu spējusi viņu noklausīties
1) kaut kāda spirituāli emocionāla huiņa
2) sagrābstītas zināšanas no hujviņzinkurienes un tad samuķītas vienā, it kā jau es saprotu, no kurienes tam kājas aug, bet nu wtf
3) tajā pašā laikā, tikko sāk runāt kaut ko nopietnāku, tā uz skaitli trīs lieto normālus terminus/idejas pilnīgi šķērsām un virspusēji

Bet, tāpat kā Koelju, es īsti nevaru viņu nopietni un pamatoti kritizēt, jo nu no Koelju esmu izlasījusi divas grāmatiņas, no Pītersena noskatījusies kādus divus video, vairāk nošķebina, un tā nu es palieku nesapratusi, par ko cilvēki priecājas. (Un, teiksim, ciktāl K. un P. paši tic tam, ko gvelž un ir sasnieguši kaut kādu spirituālās apdolbītības statusu, un ciktāl vienkārši ļoti labi zina, uz ko vidusmēra-auditorija-ar-pretenziju-uz-virs-vidusmēru, t.i., pati pateicīgākā auditorija ever, pavilksies?)

Add to Memories Tell A Friend
Mans pamatojums, kāpēc es šeit rakstu visu par savām pārmaiņām ir ļoti vienkāršs - es vēlos būt pēc iespējas publiskāks šajos savos secinājumos, jo es vēl sev pilnībā neuzticos, tāpēc mazliet gļēvi paļaujos, ka, jo vairāk cilvēki taps informēti par to, ka esmu diezgan stingri nolēmis atrast sev mugurkaulu, jo lielāka iespēja, ka tas piebildīsies.

Embrace thyselves, children of god.

Add to Memories Tell A Friend
Music has never sounded so good. Esmu sev atklājis ļoti daudz pēdējā laikā. Ļoti patīk šis post-black metal/blackgaze grupas Deafheaven ieraksts. Taču to spēka un kvalitātes ziņā pārspēj norvēģu eksperimentālā blekmetāla grupas Ved Buens Ende ierkasts. Abus ierakstus iesaku visiem saviem draugiem. 
Powered by Sviesta Ciba