Moon River and Me
polkovņika atkritumi
 
28.-Aug-2012 12:19 am


dievu bojāeja laikam ir vizuāli visiespaidīgākā filma kādu esmu redzējis. par saturu nepīkstēšu, bet forma gan, man aizdomas, nebija tik daudz autentiska hitlera vācijai, cik paša viskonti perversajam estētismam. tāda tīksmināšanās, ka šausmināšanās atkāpjas otrā plānā. brīžiem tik ļoti, ka atcerējos izpucētos gagas un madonnas sado mazo videoklipus. nedrīkst tādas lietas salīdzināt, zinu zinu. šī bija pirmā filma, kurā redzēju kino zvaigzni helmutu bergeru.

tik frustrēts tas estētisms, ka liekas, tie skaistie ķermeņi auksti nosvīduši trīc no sava skaistuma. it kā vajadzētu būt seksīgi, bet seksīgam siltumam nepaliek vietas. narcistiskais nacisms.
Comments 
28.-Aug-2012 01:06 am
Saki jāpaverās?!
28.-Aug-2012 01:16 am
noteikti. visi jauni un skaisti - bergers, remplinga, grīms, bogarts. drausmīga greznība, orģijas. kaut vai tikai tāpēc. saturs protams arī savs. kaut gan man vienalga liekas, ka vikonti tur sublimē sevi.
28.-Aug-2012 01:28 am
Man ļoti patīk Remplinga. Kā reiz vakar redzēju filmu- dod dies' atcerēties.
Reizēm ir filmas par to so called creme de la creme, kur cilvēks no malas (jebkurš pretimnācējs) šķiet patiesāks, skaistāks, greznāks par jebkuru filmas personāžu. Noskaties tādu un mutē garša sliktāka kā pēc trīsdiennieka bez zobubirstes.
Tai pat laikā ir citas, kur tā bohēma ir smalkāka. Kur tev pat sapņos ieeja ir liegta... kaut kā tā.
Kaut gan sapņos DAJEBKAS! Un pamostoties lāga nesaproti- tas bija, vai tikai sapņoju. Man tā dīvainā sajutā ir regulāri..
28.-Aug-2012 01:31 am
un tas mirklis vai vispār bija, varbūt vienkārši izlicies :)
28.-Aug-2012 01:37 am
Sajūtas tikai un vienīgi.
This page was loaded Jan 16. 2026, 8:32 pm GMT.