Moon River and Me
polkovņika atkritumi
 
6.-Aug-2012 06:46 pm
svarcelšana gan man liekas truls sporta veids, ja tas vispār ir sporta veids. satiekas visi ciema bifeļi un sāk viens otram pierādīt, kurš te pirmais ciemā, sila jestj uma ņenada. sievietes svarcēlājas vispār anomālija.
Comments 
6.-Aug-2012 06:51 pm
vakar ieslēdzu, kad rādīja sieviešu svarcelšanu. lai dieviņš nogrābstās...
6.-Aug-2012 06:58 pm
kamēr tu rakstīji komentāru, es tieši papildināju ierakstu. tādi monstri! labi, vēl televizorā, attiecīgā vidē, tas vēl kaut kādā noteiktā estētikā, bet viņas taču tādas pa dzīvi staigā. bet pašas jau izvēlējušās, ko ar sevi darīt. vienīgi no cietuma tādas dāmas var nebaidīties, tur viņām neviens nevarētu pāri nodarīt.
6.-Aug-2012 07:05 pm
Nu visi sporti jau diezgan čakarē veselību, bet šis ir viens, kuru, sķiet, vajadzētu pasludināt ārpus likuma. Vakar gluži par visu šo arī noprātojām.
6.-Aug-2012 07:21 pm
Aizliegt cilvēkiem sevi kropļot īsti nevar, taču, pavisam nedaudz piepūloties, pasludināt to par "ņe fenšuj", kazi, varētu.
6.-Aug-2012 07:26 pm
nujā, nu traniņi piemēram operējas un tā, bet tas ir identitātes vai skaistuma meklējumos, vai kaut kāda dziļāka balss, bet tās svarcēlājas jau ar citu motīvu. jeb ar to pašu? ja pasludinātu, ka ņe feņšuj varbūt kādai pazustu motīvs.
6.-Aug-2012 07:22 pm
jo paliek neomulīgi skatīties. izskatās pēc nozieguma.
This page was loaded Jan 16. 2026, 6:55 pm GMT.