Reach The Skies: A Lifebook

Jaunākais

9. Jūlijs 2015

Optimi...what?

Add to Memories Tell A Friend
Šodien uzzināju, ka "optimizācija" var pārrakstīties arī kā "optimiāzija". True story and a good laugh.

12. Februāris 2014

Teats...

Add to Memories Tell A Friend
Šodien Skype konferencē, kurā testējām programmu, kāds lietuvietis, testējot un rādot programmu, laukā "Test" ierakstīja (kļūdas pēc, vai varbūt nē...) "Teats". Pats nezinot ko tas nozīmē. Tas būtu bijis laugh of the day, ja vien nevajadzētu to ar spēku apslāpēt. Still, funny.

2. Februāris 2014

Hearthstone

Add to Memories Tell A Friend
Hearthstone: check. And I think I'll check it some more.

9. Decembris 2013

Pēcpusdienas gudrība

Add to Memories Tell A Friend
Vispār, ir lietas kuras var mainīt, ir lietas, kuras nevar mainīt. Un tad ir lietas, kuras neatmaksājas mainīt.

14. Augusts 2013

"A Feast for Crows": Check!

Add to Memories Tell A Friend
!MAY CONTAIN SPOILERS!

Okay. Izlasīta "A Feast for Crows", plauktā jau gaida "A Dance with Dragons". Lai kā arī man patiktu Martina brīnišķīgi detalizētā pasaule, mani brīžam moka personāžu miriādes, kas tur parādās. Turklāt dažreiz pārņem sajūta, ka Martins ir gribējis lai es atceros to vai citu personāžu, un es to nespēju izdarīt. Tas iesūkā un noved pie situācijām, kad es rindkopas par tā un šitā bruņinieciņa radurakstiem lasu pa diagonāli. Pietrūka arī labi zināmo personāžu - Brāna, Daenerys, Tyrion. Ir labi ka autors izveic tādu kā dabisko atlasi personāžu vidū, tos dažādi piebeidzot - mazāk vārdu, ko atcerēties.
Ak jā, grāmatas lielākais joks - Cersei episkais feils. Sen nebiju tā smējies.

3. Jūlijs 2013

GoT3

Add to Memories Tell A Friend
Džofrijs neaizrijās un nenosprāga trešajā GoT sezonā?? I am disappoint.

22. Maijs 2013

Quote of the day

Add to Memories Tell A Friend
"I believe that stories are written and read to rebel against the fact that you only live once” © Kaoru Kitamura

24. Aprīlis 2013

Ak, Japāna, Japāna...

Add to Memories Tell A Friend
Man, relatīvi daudz redzējušam tad nekas, bet ģimeniskas vecmāmiņas droši vien kārtējo reizi nogrozītu galvas un nodomātu "Kur gan mēs tā nonāksim?"
This Is Just a Middle-Aged Man Dressed as a Japanese Schoolgirl.

Ja godīgi, es negibu domāt, kas notiks kad visi tie dīkdieņi, kas sēž savās aptumšotajās istabās ar salvetēm pie rokas un skatās animes, spēlē erotiskās spēles un tamlīdzīgi izklaidējas, paliks veci. Nu, tie, kas neizdarīs pašnāvību ātrāk (He, te es domāju tos, kam tiešām nav dzīves). Will the apocalypse in Japan come with schoolgirl outfits on?

18. Aprīlis 2013

Velo sezona

Add to Memories Tell A Friend
Šodien atklāju velo sezonu. Tik foršā laikā kauns būtu to nedarīt. Divritenis ziemu pārcietis labi, jo uz ceļa uzvedās brīnišķīgi, un arī tad, kad izbraucu vietējos zemes ceļus/remonta bedres, nemaz nesūdzējās. Un pašam arī kāds prieciņš no pedāļu mīšanas tika :)

28. Marts 2013

Es tev, tu man!

Add to Memories Tell A Friend
Parasti mani nesajūsmina pārsastresojušies vadītāji, kas uz ceļa izkaujas tāpēc ka vienam nepatika, kā otrs bremzē vai rāda pagrieziena uguņus, bet šis man lika kārtīgi iesmiet :) (interesantākais sākas 2:40)

16. Marts 2013

Anagrammu pasaules karte

Add to Memories Tell A Friend
Čekojot Googles readerī pievienoto strīmu jaunos ierakstus, atradu šādu jautru pasaules karti.
Dažu pasaules valstu nosaukumu anagrammas ir smieklu vērtas.

P.S. Nesaprotu, kāpēc Google izlēmusi savu RSS readeri likvidēt no šī gada 1. jūnija :( Kādu RSS readeri jūs lietojat?

27. Februāris 2013

Youtube mūzikas vakars

Add to Memories Tell A Friend
Šovakar bija youtube mūzikas video sērfings un šī dziesma mani aizķēra gan video gan vārdu, gan mūzikas ziņā.

The world is just illusion trying to change you....

9. Februāris 2013

SLIders

Add to Memories Tell A Friend
Kādreiz domāju, ka tas esmu es ar savām īpašajām spējām, kurš, ejot garām ielas apgaismojumam, to sabojā un tas sāk mirgot vai vispār nodziest. Ka tas ir tāpēc, ka bieži krāmējos ar datoriem un serveriem un uzkrāju statisko enerģiju. Izrādās, nekā. Damn, man nav nekādu īpašo spēju. Droši vien arī fenomens ar nestrādājušiem datoriem, kuri manā klātbūtnē pēkšņi sāk strādāt, ir fufelis.

.....

.....

Labi, pietiek skatīties uz elektrisko spuldzīti, cerībā ka tā izdegs. Labāk jāieēd brokastis.

28. Janvāris 2013

Halfway Down The Stairs

Add to Memories Tell A Friend
Skatos Muppet Show sezonas un šī jaukā dziesmiņa mani aizkustināja:

te var būt arī bilde

Pašu dzejolīti sacerējis A. Milns, of Winnie the Pooh fame, un muzikāli apstrādājis man nezināms mākslinieks Harold Fraser-Simson. Vairāk te: Wikipēdijas ieraksts

27. Decembris 2012

:]

Add to Memories Tell A Friend
Nu tad priecīgus un laimīgus.
http://img.gawkerassets.com/img/189js01gzftpqjpg/original.jpg

3. Decembris 2012

Darba sludinājums

Add to Memories Tell A Friend
Ir pienācis laiks, kad man atkal nākas izmantot cibu kā platformu darba sludinājumam. Tātad:

Tiek meklēts IT specs. Alga - 1300 Ls pirms nodokļu nomaksas ar tencenci pieaugt.

Nepieciešamās prasmes: Win Srv (2008 R2), Linux administrēšana (Ubuntu), ugunssienas administrēšana, serveru virtualizācija. Labas angļu, krievu valodas zināšanas.
Ieteicams: Zināšanas programmēšanā: perl, bash, php valodas. Spēja izstrādāt, sagatavot dažāda veida dokumentāciju. Ļoti labi, ja ir izpratne par karšu personalizāciju.

Uzņēmums: Starptautisks karšu personalizācijas uzņēmums ar darba vietu Riga Plaza rajonā.

Ko iegūsiet: Stabilu darbu, ar nopietnām izaugsmes iespējām, sakarīgus kolēģus, tai skaitā no citām valstīm. Veselības apdrošināšanas paketi (no 2013. gada)

Pieteikties, sūtot ziņu uz zeno@zenofex.lv

24. Oktobris 2012

Varšava un citi sīkumi

Add to Memories Tell A Friend
Sēžu viesnīcā Varšavā un ēdu KFC paiku pēc 6 stundu vazāšanās pa pilsētu. Esmu te darba darīšanās, taču šodiena brīva :) Tas tāpēc ka reisi ir vienu reizi dienā pusdienas laikā. Rītā mums Polijas filiālē ir IT security workshops, parīt mājās.

Jāuzraksta, kur strādāju un kā iet, a to nav tāpat ko darīt. Uzņēmums saucas TAG Systems Finland Oy, un mēs esam šī uzņēmuma Latvijas filiāle. Galvenais nodarbošanās veids ir visādu karšu personalizācija. Gan kredīt, debet, gan dāvanu un degvielas. Un droši vien vēl citādu. Būtībā embosējam, ierakstam magnētisko celiņu, kodējam čipos PINus utt.

Protams, IT un fiziskā drošība (telpu apsargāšana, video novērošana utt) ir nenormāli augstā līmenī (paranoidāla, citiem vārdiem). Līdz ar to IT staffam ir ko noņemties. Bet no otras puses, šajos nu jau četros mēnešos, kopš strādāju TAG, esmu ļoti daudz ko uzzinājis un iemācījies. Un arī alga ir ļoti laba. Un vēl arī, kolēģi no Somijas ir ļoti atsaucīgi un zinoši, tā kā kopumā ir ok.

Un tad vēl kā odziņa visam ir neliels promotions, jo viena no darbiniecēm ar nākošo nedēļu ir prom no TAG (neiepatikās viņai uzticētie darba pienākumi). Un tagad būšu arī IT Security Officer. Ja kaut kas ar drošību noies greizi, tad atbildība - mana. Attiecīgi arī algu palielinās, tikai nezinu vēl par cik (bosi domā).

15. Septembris 2012

Hobbit

Add to Memories Tell A Friend
Nejauši uzskrēju virsū dwarfu galerijai no Hobitu filmas. Viņu bārdas ir pasakainas un paši brīnišķīgi. Nez kāda būs filma? Droši vien ļoti izstiepta, ir dzirdēts ka bus 2 daļas. Nez kas var sanākt, ja plāno Hobita grāmatiņu izstiepj uz 6 stundām?
Anyway, galerija

Īpaši man iepatikās šis rases pārstāvis:

16. Augusts 2012

Vajadzīgs darbinieks!

Add to Memories Tell A Friend
Hi!

Vajadzīgs ļoti ir zinošs cilvēks, kas varētu strādāt (vai uz laiku vai uz pilnu slodzi) uzņēmumā, kas nodarbojas ar karšu personalizāciju LV. Vislabāk IT pēdējo kursu students ar interesi par linux, tīkliem, IT drošību un citām saistītām lietām.

Pieteikties, sūtot mailu uz zeno at zenofex.lv

JA iespējams, padodiet tālāk ziņu!

12. Jūlijs 2012

Finanses

Add to Memories Tell A Friend
Šovakar finansu vakars - jāgatavo pārskats VID par 2. ceturksni par savu firmu. Izgāju cauri ieņēmumu-izdevumu žurnālam un bankas kontam - viss sakrīt :) Woo-hoo. Esmu bijis kārtīgs grāmatvedis un laikus vadījis visas pavadzīmes un rēķinus :)

Tam par godu būs jāizmaksā sev prēmija.
Powered by Sviesta Ciba