yoni [entries|archive|friends|userinfo]
yoni

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Netīrie vīrieši [Jul. 24th, 2022|04:19 pm]
Vēl joprojām 21.gs attīstītajā Eiropā ir sastopami vīrieši, kas uz randiņu ierodas neapgrieztiem, netīriem kāju nagiem, tik sasvīdušām drēbēm, ka tas nevar notikt tikai vienas dienas laikā pat ne karstumā, un zobiem tik sliktā stāvoklī, ka no elpas jābēg pa gabalu. Man nav lielu prasību pēc smalkām drēbēm vai dārgiem odekoloniem, bet tas, ka ir tādi vīrieši, kam viselementārākās lietas ir par grūtu, man liekas nesaprotami. Bieži arī viņi žēlojas, ka sievietēm patīk tikai bagātnieki muskuļkalni, lai gan nemaz tā nav. Varbūt vienkārši nevajag būt pavisam riebīgam. Taču tas jau nav vīrišķīgi. Īsti pauti ir tiem, kas drēbes maina reizi pusgadā.
link3 comments|post comment

Megan Thee Stallion [Jul. 19th, 2022|05:44 pm]
Sakarā ar Positivus šitā čiksere tiek visās malās pieminēta un, protams, parādās arī bildes. Čiksa tieši manā gaumē pēc izskata, to es nenoliegšu, taču, kā lai saka, "mūzika", nu nevaru nelikt pēdiņās, un tieši tas dīvainās reperu kustības (citiem gan jau metālistu kustības liekas dīvainas, to es saprotu), padara to visu pretīgu. Nu patiešām tā žākstīšanās ar muti, pērtiķvedīgā dibena un kājstarpes bāšana acīs - tas manā uzskatā padara viņu neglītu. Tieši kā šimpanzes, kad pienāk klāt šimpanzim, kuru grib, un iebāž pakaļu sejā. Drausmīgi un neestētiski. Tik skaista sieviete, it kā dara kaut ko "seksīgu", bet tik pretīgi. Dīvainā uztvere. Citiem atkal baigi patīk.
linkpost comment

Sapnis [Apr. 5th, 2022|10:12 pm]
Sapņoju, ka esmu seksa darbiniece, kura piedāvā vīriešiem, parasti gan vairāk jauniem puišiem, pamēģināt seksu ar mani, lai saprastu, vai viņiem interesē vīrieši. Tā kā es esmu gorilla, ja neplūkāju, tad arī uz sejas, un sapnī biju nogriezusi īsus matus un uz T, lai būtu zema balss, tad tur pat laikam bija kaut kāda dīvaina jēga. Jutu patīkamu lepnumu par savu darbu, biju ar to ļoti apmierināta.
Ierados mazā vienistabas dzīvoklītī pie diviem ļoti apmulsušiem aptuveni divdesmitgadīgiem puišiem. Viņi diezgan daudz dzēra, kas mani smīdināja. Tad palēnām sākām kaut ko darīties, bet es viņus briesmīgi mulsināju. Beigās viens pateica, ka viņam nepatīk, ka viņš paskatīsies, bet drīz nebija, ko redzēt, jo arī otram nepatika. Es viņiem teicu, ka tas neko nepierāda. Tas ir tikai tāds eksperiments. Es esmu AFAB persona, es varu tikai iedvesmot atvērties pieredzei.
Pēc tam mēs dzērām un smējāmies, un viņi man ļoti labi samaksāja.
Ko tik tās manas smadzenes neizdomā..?
linkpost comment

Dzeja [Jul. 2nd, 2021|08:26 pm]
[music |David Bowie - Wild is the wind ]

I wrote poems inside of her with my fingers.
Our story began with her scream.
And ended with her soul on my lips.
*
/Witchcraft, sex and sass
linkpost comment

Jūtu izpaušana ir aizvainojums? [Nov. 13th, 2020|10:05 pm]
Vai izpaust jūtas - draudzīgas, mīlošas, iekāres pilnas, ja to dara cieņpilni, galu galā ir vai nav apvainojums?
Sabiedrībā tas ir aizvainojums. Nē, nebrēciet, ka nav. Nav tikai tad, ja atbild ar to pašu. Kādam atzīties jūtās un dabūt 'nē, man tā pret tevi nav", ir kā drausmīgs apvainojums. Ko viņš/viņa vispār iedomājas? Un vajag pazemot to cilvēku, parādīt, cik ļoti tu nošāvi greizi. Es jau esmu vairāk vērta/vērts.
Tad nu arī ir tās drausmīgās bailes izpaust savas jūtas. Tu zini, ka saņemsi vai nu "jā, man ir tāpat" vai "ew, ko tu man tā bāzies". Normāls "es tevi ciemu, bet diemžēl mums nevar sanākt" ir tik rets.
link4 comments|post comment

Sarunātās uzvedības robežas un suņa dzīve [Oct. 5th, 2020|04:36 pm]
Cik bieži cilvēki, kas ir kopā jau gadiem, paši nesaprot, kas īsti ir pieņemams viņu attiecībās un kas nē. Kā iemēru varu ņemt šo piemēru no FB:
Pārim ir poliamoras attiecības ar noteikumu don't ask, don't tell, kas nozīmē, ka viņiem var būt attiecības vai sekss ar citiem cilvēkiem, bet otrai pusei par to nekas nedrīkst būt zināms. Tu pasaki, ka ej "izklaidēties", otrs pamāj ar galvu, un atgriežoties tāpat pasaki, ka labi pavadīji laiku. Nav zināms vai ar draugiem, vai citādi.
Meitene vienā reizē ar draudzenēm iet dziļā tumsā ar citām pa pliko peldēties, bet nekas seksuāls tur nenotiek. Viņa pastāsta par to puisim, kurš sāk raudāt un kliegt, ka viņas ķermenis pieder viņam un viņš grib slēgt attiecības uz monogāmām, jo nespēj izturēt to dzirdēt. Tas pagaidām paliek gaisā karājoties, uz "padomāšanu", bet nākamajā ballītē puisis maigojas un skūpstās ar citiem puišiem savai meitenei to visu redzot.
Tas ir klasisks piemērs poliamorajam idiotismam un robeža pārkāpšanai. Meitene tikai gāja peldēties pa pliko, un viņa ir vainīga norunas pārkāpšanā (īstenibā nav, jo norunas, ka neviens viņu nedrīkst redzēt kailu neseksuālā situācijā nebija), bet puisis, kas grib slēgt attiecības, var atļauties sūkties un čamdīties ar citiem viņas acu priekšā, kas ir acīmredzams norunas pārkāpums, jo meitene nevar par to nejautāt un nezināt. Vainīga, protams, ir viņa, vai ne? Kāpēc? Jo sieviete.
Nu nav citas atbildes. Vainīga, jo vainīga, jo vienkārši vainīga, un viņam bija tiesības "atspēlēties". Tā cilvēki uztver attiecības. Kā cīņu, kā karalauku, kā veidu, kā piespiest otru pakļauties. Kā vislabāk izlocīties no visiem pienākumiem un norunām, otru saglabājot pēc iespējas ciešākā pakļautībā. Kā būt tam karalim, kas tura savu sievieti kā mājdzīvnieciņu un lielās, cik viņa padevīga, gluži kā labi trenēts sunītis.
Tāpat kā ar OPP, viena peņa noteikumu. Sieviete var būt poliamora, bet tikai ar citām sievietēm, jo tas jau nav pa īstam, īstais karalis te ir peņa īpašnieks. Ar citu sievieti taču viņa tikai paspēlēsies, lai es varētu skatīties, piedalīties, vai vismaz pafantazēt, un tas patiesībā ir manam priekam, pie citas sievietes taču viņa neaizies, jo tas nebūtu noietni. Es taču te esmu karalis ar struņķi starp kājām. No tāda taču pie sievietes neaiziet, tāpēc tas nav bīstami. Tikai cits vīrietis ir īsts konkurents.
Un tās vēl sauc par "romanstiskajām" attiecībām. Nav nekādas romantikas šajās kontrolējošā veida attiecībās. Tās ir kā cilvēkam ar suni. Pat vēl sliktākas par abpusēji materiāli, ekoomiski izdevīgām attiecībām, kas abām (visām) pusēm ir apmierinošas.
Nekur daudz tālāk par viduslaikiem cilvēce nav nonākusi. Romantikas vadītas kāzas un kopdzīve tāpat ir nesens izgudrojums, bet sievietes ir pēc tā tik ilgus gadsimtus ilgojušās, ka tagad tik ļoti viegli pakļaujas šim mītam, notic, ka tas ir pa īstam, kaut tieši tāpat ir kalpones, suņa, verdzenes vai govs statusā. Agrākos laikos vismaz bija tā priekšrocōba, ka viņas to apzinājas, tātad izprata savu situāciju, kas dod vismaz kādu plusu, lai efektīvi iekārtotos, cik nu ērti iespējams. Ja tu nezini, ka esi resurss bērnu radīšanai, mājsaimniecībai un seksa pakalpojumiem, ja tu no sirds tici, ka šī ir tā "romantika" un "jūtas", tu diemžēl esi muļķe.
Kā to pierāda pētījums, kurā vīriešiem pārbaudīja smadzeņu aktivitāti, rādot dažādus iekāres objektus - garšīgu ēdienu, skaistas mašīnas, dārgu tehniku, un klasiski skaistas sievietes. Daļai uz sievietēm aktivizējās citi smadzeņu apgabali, kas liecināja, ka tiek atpazīta persona, taču daļai nē - viņi uztvēra sievieti tāpat kā visus citus objektus, ne kā cilvēku.
Un tik skumji ir apzināties, ka viņu pašu sievietes droši vien domā, ka vīriešu acīs ir cilvēki, kaut netiek pat atpazītas kā atšķirīgas no citiem prestiža objektiem vai spēļmantiņām.
Tieši tāpat ir poliamorajās attiecībās, kur vīrieši bieži diktē atšķirīgus noteikumus sev un sievietei, vai vismaz pagriež tos kā pašiem ērtāk, jo tas ir tikai vēl viens veids, kā dresēt kuci, bet kucītes acīs šī īslaicīgā atlaišana no pavadiņas paskrieties iežogotā parkā liekas brīvība un cieņa.
link2 comments|post comment

Mīļākie gīku polyamory citāti [Oct. 2nd, 2020|09:36 pm]
"May this be the hour when we draw our swords together!"- LOTR
"Myself, the boy, two droids and no questions asked." - ANH
linkpost comment

Pa kreisi, šiem jau es nepatikšu [Sep. 29th, 2020|01:57 pm]
Šodien izlasīju dīvainu domu, kas "it kā" savos pamatos ir pareiza. Doma tāda - ja tu Tinder redzi cilvēku, kura bildes un profils tev patīk, tad mauc pa labi, vai kā nu kurā iepazīšanās saitā tas ir jādara. Nedomā "šitas/šitā/šitie jau jau ir "par smuku, par koptu, par tievu, par sportisku, par bagātu". Jā, tādiem "augstās šķiras" cilvēkiem gandrīz vienmēr patīk tādi paši perfektie, bet ir izņēmumi. Varbūt viņi ir noguruši visur ceļot, varbūt grib omulīgi paskatīties filmu. Varbūt puisim tiešām patīk, ka ir kur ieķerties. Tā ir reti, bet gadās. Un ja nu tas cilvēks tieši meklē to, kas tu esi? Ja nu jums ir kādas retas kopējas intereses, kas to cilvēku pārsteidz un liek paskatīties uz tavām neperfekcijām citādāk?
Tur bija teikts, ka patiesībā nodomāt "šim jau es neinteresēšu" ir aizvainojoši un degradējoši pret tiem it kā "perfektajiem" cilvēkiem, jo tu viņu tādā veidā noliec pozīcijā "interesē tikai bagāti, tievi un/vai sportiski cilvēki ar labiem dabas dotiem gēniem un lielām investīcijām savā izskatā". Un ja nu tas cilvēks tiešām meklē dvēselisku tuvību un nemaz nav tikai tendēts uz ārišķībām? Ar savu "pa kreisi, jo viņiem nepatikšu" tu izsaki viedokli par viņiem, kaut vai viņus nepazīsti. Un tas viedoklis var būt ļoti nepareizs.
Es tiešām griežu pa kreisi, redzot tādus konvencionāli perfektus cilvēkus, pat tajās retajās reizēs, kad man viņu bildes un profils patīk. Mani nepiesaista ļoti uzkačāti cilvēki, mani nepiesaista ultra slaidas, kaulainas sievietes, taču tajā visā ir arī savs vidusceļš, kur tas konvencionālais skaistums var sakrist ar savu gaumi, un es tomēr slidinu pa kreisi. Pat tad, ja profilā rakstītas kādas intereses, kas mums sakrīt. Kāpēc? Jo es zinu, ka daži redz šos laikus, un es negribu, lai pasmietos - ko tad šitā resnā kaza vispār iedomājas?
Es labi apzinos, ka neesmu pašā pēdējā izskata galā. Ir cilvēki, kam patīk, kā es izskatos. Gan vecums vēl ir tīri tā neko, un vēl izskatos jaunāka, gan liekais svars nav pārmērīgs, bet ir vienmērīgi izkārtots, ir krūtis, dibens un viduklis. Purniņš tīri tā neko. Kustēties māku, stāja laba, ļoti graciozas, smalkas potītes un plaukstas, kuras mēdz cildināt. Nu jā, un vēl, protams, krūtis, kuras pat uz ielas apbrīno un kaitina mani. Nav arī tā, ka viss ļumētu, jo es sportoju.
Tomēr es neeju ne pie kādiem speciem, liekais svars ir, nagus griežu un kopju pati, sejas āda nav perfekta, gadās pa pumpai un uz vaigiem āda dažkārt zvīņojas. Uz pēdām par daudz ādas, kuru man vairs nav iekšā katru dienu plēst. Maz krāsojos, un ne pārāk profesionāli. Noteikti neesmu tāda, ko varētu nosaukt par ļoti koptu, jo neredzu tam plastikāta izskatam pietiekamu labumu, lai veltītu tik daudz laika un naudas. Tā ka noteikti nepiederu arī piev tā augstākā gala, kuri iedomājas, ka ir perfekti visiem. Tāds uzskats mani vispār kaitina, jo es 100% izvēlētos tādu sievieti kā es, nevis kaulainu mirlu ar sešpaku un uzpūstām lūpām. Nu tā no sirds, pat nerunājot par personību un ko tik liela laika tērēšana izskatam nozīmē 9piemēram, dvēseles un prāta iztrūkumu, jo pa kuru laiku tad to vēl var paspēt?). Tīri pēc izskata man patīk formīgas sievietes ar lielām pēcpusēm un mīkstu puncīti. Un slaidi, graciozi vīrieši, nevis tādi, kas muskuļu dēļ nevar pacelt rokas virs galvas.
Tomēr vai tas, ka es tos dažus, kur manas patikas un konvencionālā skaistuma ideāli satiekas, tā teikt "norakstu", tiešām nav no manis riebīgi? Un ja nu visa mana mūža laikā vienam tādam cilvēkam tomēr es iepatiktos tāda, kāda esmu, un mums kaut kas būtu sanācis? Tas laikam tomēr ir riebīgi no manas puses, tā iedomāties, ka viņi arī noteikti meklē to konvencionālo skaistumu. Un ja meklē romentikai un seksam, varbūt viņiem noder tāds draugs kā es? Nu vismaz kādam?
Es par to tādā veidā nebiju domājusi, bet tā tomēr ir taisība. Tomēr negribētos nolaikot kādu, kas mani samačotu tikai tāpēc, lai atrakstītu "ko tu iedomājies, izdzimtene?". Tā sarežģīti tas ir. Un savā ziņā skumji. Būtu tik jauki, ja pastāvētu vienkārši dažādi cilvēki ar dažādām gaumēm, un neviena grupa neskaitītos tā "pareizā", jo no visas tiesas gaumes ir dažādas, tikai tas reti tiek atspoguļots.
Filmās bieži ir tā specifiskā mūzika, kad parādās "visiem iekārojama" persona, un tad ir tas skats no kājām uz augšu. Un ko es? Tik bieži nodomāju "meh, nekā tāda". Bet tur ir visa tā kultūra, kas "skaitās" skaists, un cik dažādās pasaulēs dzīvo tie, kas tajā grupā ir, un tie, kas nav.
Es noteikti neesmu. Esmu bijusi, jā, kādreiz, bet vairs nē un arī nebūšu. Tomēr man patīk, kā es izskatos, un citiem tas droši vien liekas pat smieklīgi.
Tas viss ir tik sapisti un sarežģīti.
link7 comments|post comment

Owen Gray [Jul. 19th, 2020|10:05 pm]
[music |Daniel Pemberton - The Hunter + The Storm ]

Mans mīļākais pornstārs izrādās ir tikpat vecs cik es. Man likās jaunāks.
Tas, ko viņš dara ar sievietēm, ir skaisti. Vismaz izskatās skaisti, jo īstenību es, protams, nezinu. Pats arī ir visai glīšs. Es droši nezinu, vai viņa darbam ir kāda filosofija un novirziens, bet tas varētu tiešām būt domāts sievietēm. Neesmu par viņu interesējusies un arī negribu, bet lietoju šo atslēgas vārdu vienmēr, kad fantāzija piekususi un gribas kaut ko manai īsti sievišķajai pusei patīkamu.
linkpost comment

Eh [Jul. 10th, 2020|04:26 pm]
[music |Man baby - But what about my boner?]

Being a lesbian is a huge turn off and you will never find a boyfriend.
linkpost comment

Vīriešu sarunas par seksu [Jun. 16th, 2020|01:22 pm]
Skumji, ka tās parasti ir tik īsas. Tā jau baumo, ka vīriešiem ļoti patīkot par to visu laiku runāt. Tomēr tā nav. Tas ļoti ātri beidzas, jo vīrietis grib pāriet pie darbības. Ja viņš atrodas tālu un tobrīd nevar, tad saruna par seksu notiek 15 sekundes, un tālākais jau ir sievietes apjūsmošana un bilžu pieprasījumi. Nekāda saruna tur nemaz nesanāk.
Patiesībā sarunas par seksu man sanāk ar sievietēm. Viņas mēdz mazliet uzbudināties, bet ne tik daudz, lai nespētu sarunāties.
linkpost comment

[Apr. 28th, 2020|04:13 pm]
Es tiešām esmu kļuvusi aizkaitināma, jo man ir sekss tikai ar vienu cilvēku, turklāt nav arī cerību, ka situācija drīzumā uzlabosies. Palaistuvēm ir arī problēmas, ne tikai prieki. Kādam ar vienu pietiek, citam pēc ilgāka laika tomēr sāk pietrūkt. Kad sākās šmuce, tieši gaidīju dārgumu ciemos un bija jau sarunāts ciemoties Viļņā, un nekas nesanāca. Jau pirms tam bija pagara pauze. Tagad kopā jau sanāk pilnīgs ārprāts.
Es vispār nebiju iedomājusies, ka tā būs tik liela problēma, vismaz ne tik drīz, bet ir gan. Pietrūkst kaut kā citādāka, pietrūkst taureņu vēderā un pirmās reizes sajūtas, pietrūkst konkrēta cilvēka un vispār bļin.
linkpost comment

Gaismas [Apr. 12th, 2020|03:53 pm]
Ir ļoti skumji, kad sievietes sāk publicēt tikai pārgaismotas bildes, nespējot pieņemt realitāti. Katra mēs gribam parādīt sevi labākajā rakursā, ar labāko meikapu, bet kad iestājas tas brīdis, kad nu nekādi vairs nevar publicēt to, kas ir, tas ir skumji. Ir dažas draudzenes, kuras vairs normālas bildes nepublicē. Visas "gadās" pārgaismotas.
Jau sen atpakaļ viens draugs fotogrāfs brīnījās - kāpēc meitenes vienmēr grib, lai viņš pārgaismo. Skumji arī tas, ka viņš nesaprata.
Tas spiediens būt perfektai rada falšu sevis izjūtu, kad prātā redzi gludu ādu, perfektu seju, bet spogulis un fotogrāfija rāda grumbas, plankumus un buldoga vaidziņus. Tad nu tik ļoti gribas, lai realitāte pieskaņojas prātā iedomātajam, un "nejauši" pārgaismošana ir viens no ceļiem, kā to panākt.
Skumji.
linkpost comment

Smieklīgie pimpucīši [Apr. 8th, 2020|10:41 pm]
Tas ir tik absurdi, ka vīrieši sūta tieši savus dick pic un vispār asociējas ar savām mantiņām. Ka viņi uzskata, ka lezbietes nav dabūjušas "a good dick", vai ka sievietēm vispār tie viņu prieki un lepnumi ir tik svarīgi. Ja atskaita vīrieti, un ņem tikai viņa locekli, atrautu no cilvēka, tad vibratori, dildo, soniskās rotaļlietas un maģiskie zizlīši ir daaaaudz, daaaaudz pārāki. Tos var izvēlēties pēc patikas, izmēģināt vairākus, nestiepjot līdzi pārējo miesu. Tie vibrē, kas ir tiešām ļoti patīkami. Tos var kontrolēt kā gribas un tie nekad neizdarīs par stipru, par dziļu, par ātru, nenodarīs sāpes. Tie nelīdīs iekšā, kad tu vēl neesi gatava. Ja tu viņus pietiekami uzlādēsi, ieliksi jaunas baterijas, vai vēl labāk - pieslēgsi pa taisno pie elektrības, tie neizlādēsies, kad tu vēl pusstundu vai stundu gribētu turpināt. Rotaļlietas darīs to, ko tu tām liec darīt. Tev nebūs visādi jānomokās, lai tās neizlaistu gaisu un nesaplaktu. Tev nebūs gar tām jāņemas, lai tās sagatavotu darbībai. Tās vienmeŗ ir gatavas. Tās nešķiedīs tev acīs un mutē, tās nesmird un nav pretīgi lipīgas vai tik spalvainas, ka var sabīties.
Vai man nepatīk locekļi? Nē, man patīk. Vienkārši tie ir interesanti apvienojumā ar cilvēkiem. Ar to, ko cilvēki dara. Kādi viņi ir. Paši par sevi, ja tā ir vīrieša vienīgā vērtība, tad patiesībā viņam nav vērtības. Seksa rotaļlietas 100% būs pārākas.
Kā vīrieši to nesaprot, es arī nesaprotu. Nu tak tās jūsu uzmācīgās bildītes visas izskatās vienādas. Varbūt, ja sieviete kautrējas pat internetā pasūtīt vibratoru, vai viņa ir ļoti nabadzīga un nevar, vai viņai ir aizspriedumi, vai viņa vienkārši ir patriarhāta nomākta dura, tad jā. Droši vien tāpēc vīriešiem patīk durītes. Viņas nav izmēģinājušas labas seksa rotaļlietas, un domā, ka vienīgais, kas var sagādāt baudu ir vīrietis ar savu daiktu.
Tāpēc laikam visādi izdzimumi dusmojas, ka sievietes "nedod". Viņi vienkārši ir tik vērti, cik tas viņu daikts, tātad visai maz. Tur nekā no cilvēka otrā galā daiktam nav. Labi izvēlēts vibrators ir daudz labāks.
link9 comments|post comment

Paprasīju dick pick [Mar. 29th, 2020|10:58 pm]
[music |Mesarthim - Suffocate]

Sakiet, kā īsti var lietot 20cm..? Tā ka sitas miesa pret miesu taču tā nevar. Sanāk turēties tā kā nedaudz pa gabalu? Ja lietoju savu garāko dildo, tad ir jāuzmanās, jo pārcenšoties ar dziļumu sāp. Hmm... nu varbūt loceklis ir tomēr mīkstāks. Taču es līdz galam nesaprotu, kā tur sanāk.
Neteikšu, ka nav interesanti.
Karantīna, es tevi ienīstu.
link3 comments|post comment

:( [Mar. 23rd, 2020|11:13 pm]
Tieši pirms visa šitā taisījos braukt uz blakusvalsti pie jauna kraša. Kad vēl satikšu, nav ne jausmas. Kļūstu traka. Cita mīļa persona netika pie manis ciemos.
Tinder idiņi gan raksta man visu laiku, domā, ka vīrusiem var iespītēt un justies drosmīgi.
Tik drosmīga neesmu. Pie kraša nebraukšu, lai gan viņam ir gari, tumši mati un burvīgas acis. Nekādos hūkapos neiesaistīšos.
Labi, ka ligzdoju ar vīru.
linkpost comment

Iepazīšanās karantīnā [Mar. 19th, 2020|08:53 pm]
Protams, ka deģenerāti gatavi man lēkt virsū pa taisno no Tinder ekrānā, puņķus un spermu šķiezdami galoniem. Tomēr es kārtīgi karantinējos. Protams, ka garlaicīgi, tāpēc OkCupid pabakstu gan. Man besī šī saita uzskats, ka tie, ar ko ir liels sakritības procents, man noteikti jāapstiprina. Ja pēc ilgāka laika atveru, atkal rāda man tos pašus cilvēkus. Kādi tie ir? Top 3 es diemžēl pazīstu.
Pirmā - nesen iepazīta, bet mīļa draudzene. Nē.
Otrā - boyfrienda bijusī. Cilvēks, par kura hardcore spīdzināšanu man ir rādījušies patīkami sapņi. Nē.
Trešā - sen pazīstama sieviete, ar kuru kontakti jau aizlaikos tomēr pārtrūka. Nē.
Tālāk trīs vīrieši, kuriem interesē vienas nakts sakari.
Tas būtu labākais piedāvājums, ja? Jau pazīstami cilvēki un hūkeri?
Bļe.
link2 comments|post comment

Neseksīgie latvieši [Mar. 11th, 2020|08:40 pm]
Diemžēl, lai gan iepriekš pretojos šim trendam, tomēr esmu turpat vien nonākusi. Cik grūti atrast kontaktu ar latviešiem. Nepiesaista, nesajūsmina, neliek iekārot.
Tikko Tinder sarakstījos ar sievieti ap 40, sākumā tā neko. Tad jautāju - izlasīji manu profilu? Viņa - jā, izlasīju, bet lielāko daļu nesaprotu, tos terminus. Man Tinder angliski teksts. Nav tur nekādi pārspīlētu terminu. Bisexual? Polyamorous? Vai ko īsti nesaprata? Kas ir tie ļaunie, sarežģītie termini? Droši vien viņa visu krieviski lasa, kas nāk klāt ar konkrēto filosofiju.
Tomēr sievietes Latvijā ir daudz progresīvākas. Vīrieši ir vēl joprojām stadijā - neesmu alkoholiķis (nu, apmēram neesmu), man mugurā ir tīras drēbes, nagi aprgiezti, uz sieviešu dienu puķes vienmēr dāvinu, tātad esmu baigais ķēriens. Un apvainojas, kad sievietei "basic decency" vairs neliekas pietiekami, lai ļimtu ceļgali. Kad grib personību. Kad tas, ka nesit un nepazemo, vairs nav to vērts, lai bizotu pakaļ un pati brēktu pēc pazemojuma.
Ilgi mēģināju noliegt, bet nu nekā. Diemžēl sievietes Latvijā ir personības, ar progresīviem, atvērtiem uzskatiem, bet vairums vīriešu virs 30 un daudzi arī zem 30 ir vēl arvien padomju laikos. Smejas par jebkādām emocijām, vienīgās zāles un kulturālā izklaide - alkohols, rūpes par vidi priekš idiņiem, jebkāda sevis sakopšana priekš gejiem un tādā garā.
Samačojos gandrīz tikai ar ārzemniekiem vai dažām latviešu sievietēm.
Skumji, bet ja ir, tad ir. Ko man tur strīdēties pretim. Jā, protams, "ne jau visi", protams.
link13 comments|post comment

Jauna dziesma [Nov. 26th, 2019|12:20 am]
Iepriekšējā vislabākā orgasmu dziesma ir pārspēta. Tā turējās gadus piecpadsmit. Ne viena, ne otra nav manas mīļākās dziesmas, lai gan šī, jaunā listē ir visai augstu. Tās ir specifiskas skaņas, rifi, melodijas, ritms... Iepriekšējā dziesmā bija divas orgasma daļas, bet pārējā dziesma bija tāda normāla. Laba mūzika, bet ne gluži pa tēmu, izņemot tās divas vietas ar gitāru. Pirmajā varēja iesildīties un uz otro... nu, kā kuru reizi. Ar jauno dziesmu, kurā ir tikai viena orgasma daļa, ir labāk. Dziesma ir gara, visa ir visādās ziņās laba, un tad nāk tas nobeigums taisni kā saldais ēdiens, ar pareizo ritmu. Un viss notiek. Katru reizi, kad es gribu, un dažreiz, kad negribu :D
link1 comment|post comment

Interesanta vēlme [Oct. 23rd, 2019|12:44 am]
[music |She hates me, we will burn... together]

Cilvēks izteica vēlmi redzēt, kā es ķeru orgasmus no mūzikas. Redzēt, kā izskatās, kad tā man pieskaras. Redzēt, kā sviedri tek man pa seju, kā kļūstu mitra, lai gan ne kāds cits, ne es pati sev nepieskaros, kā mani skar tikai mūzika, kā tās viļņi mani pārskalo, saplūstot ar orgasma viļņiem, un kā tas var iet stipri ilgāk nekā cilvēku izraisīti orgasmi.
Jā, es arī gribētu to redzet no malas, vai redzēt, kā mūzika paņem kādu citu, bet... mēs droši vien tādi esam divi vien no visiem 7 miljardiem. Divi tāpēc, lai nesatiktos.
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]