yoni [entries|archive|friends|userinfo]
yoni

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Owen Gray [Jul. 19th, 2020|10:05 pm]
[music |Daniel Pemberton - The Hunter + The Storm ]

Mans mīļākais pornstārs izrādās ir tikpat vecs cik es. Man likās jaunāks.
Tas, ko viņš dara ar sievietēm, ir skaisti. Vismaz izskatās skaisti, jo īstenību es, protams, nezinu. Pats arī ir visai glīšs. Es droši nezinu, vai viņa darbam ir kāda filosofija un novirziens, bet tas varētu tiešām būt domāts sievietēm. Neesmu par viņu interesējusies un arī negribu, bet lietoju šo atslēgas vārdu vienmēr, kad fantāzija piekususi un gribas kaut ko manai īsti sievišķajai pusei patīkamu.
linkpost comment

Eh [Jul. 10th, 2020|04:26 pm]
[music |Man baby - But what about my boner?]

Being a lesbian is a huge turn off and you will never find a boyfriend.
linkpost comment

Vīriešu sarunas par seksu [Jun. 16th, 2020|01:22 pm]
Skumji, ka tās parasti ir tik īsas. Tā jau baumo, ka vīriešiem ļoti patīkot par to visu laiku runāt. Tomēr tā nav. Tas ļoti ātri beidzas, jo vīrietis grib pāriet pie darbības. Ja viņš atrodas tālu un tobrīd nevar, tad saruna par seksu notiek 15 sekundes, un tālākais jau ir sievietes apjūsmošana un bilžu pieprasījumi. Nekāda saruna tur nemaz nesanāk.
Patiesībā sarunas par seksu man sanāk ar sievietēm. Viņas mēdz mazliet uzbudināties, bet ne tik daudz, lai nespētu sarunāties.
linkpost comment

[Apr. 28th, 2020|04:13 pm]
Es tiešām esmu kļuvusi aizkaitināma, jo man ir sekss tikai ar vienu cilvēku, turklāt nav arī cerību, ka situācija drīzumā uzlabosies. Palaistuvēm ir arī problēmas, ne tikai prieki. Kādam ar vienu pietiek, citam pēc ilgāka laika tomēr sāk pietrūkt. Kad sākās šmuce, tieši gaidīju dārgumu ciemos un bija jau sarunāts ciemoties Viļņā, un nekas nesanāca. Jau pirms tam bija pagara pauze. Tagad kopā jau sanāk pilnīgs ārprāts.
Es vispār nebiju iedomājusies, ka tā būs tik liela problēma, vismaz ne tik drīz, bet ir gan. Pietrūkst kaut kā citādāka, pietrūkst taureņu vēderā un pirmās reizes sajūtas, pietrūkst konkrēta cilvēka un vispār bļin.
linkpost comment

Gaismas [Apr. 12th, 2020|03:53 pm]
Ir ļoti skumji, kad sievietes sāk publicēt tikai pārgaismotas bildes, nespējot pieņemt realitāti. Katra mēs gribam parādīt sevi labākajā rakursā, ar labāko meikapu, bet kad iestājas tas brīdis, kad nu nekādi vairs nevar publicēt to, kas ir, tas ir skumji. Ir dažas draudzenes, kuras vairs normālas bildes nepublicē. Visas "gadās" pārgaismotas.
Jau sen atpakaļ viens draugs fotogrāfs brīnījās - kāpēc meitenes vienmēr grib, lai viņš pārgaismo. Skumji arī tas, ka viņš nesaprata.
Tas spiediens būt perfektai rada falšu sevis izjūtu, kad prātā redzi gludu ādu, perfektu seju, bet spogulis un fotogrāfija rāda grumbas, plankumus un buldoga vaidziņus. Tad nu tik ļoti gribas, lai realitāte pieskaņojas prātā iedomātajam, un "nejauši" pārgaismošana ir viens no ceļiem, kā to panākt.
Skumji.
linkpost comment

Smieklīgie pimpucīši [Apr. 8th, 2020|10:41 pm]
Tas ir tik absurdi, ka vīrieši sūta tieši savus dick pic un vispār asociējas ar savām mantiņām. Ka viņi uzskata, ka lezbietes nav dabūjušas "a good dick", vai ka sievietēm vispār tie viņu prieki un lepnumi ir tik svarīgi. Ja atskaita vīrieti, un ņem tikai viņa locekli, atrautu no cilvēka, tad vibratori, dildo, soniskās rotaļlietas un maģiskie zizlīši ir daaaaudz, daaaaudz pārāki. Tos var izvēlēties pēc patikas, izmēģināt vairākus, nestiepjot līdzi pārējo miesu. Tie vibrē, kas ir tiešām ļoti patīkami. Tos var kontrolēt kā gribas un tie nekad neizdarīs par stipru, par dziļu, par ātru, nenodarīs sāpes. Tie nelīdīs iekšā, kad tu vēl neesi gatava. Ja tu viņus pietiekami uzlādēsi, ieliksi jaunas baterijas, vai vēl labāk - pieslēgsi pa taisno pie elektrības, tie neizlādēsies, kad tu vēl pusstundu vai stundu gribētu turpināt. Rotaļlietas darīs to, ko tu tām liec darīt. Tev nebūs visādi jānomokās, lai tās neizlaistu gaisu un nesaplaktu. Tev nebūs gar tām jāņemas, lai tās sagatavotu darbībai. Tās vienmeŗ ir gatavas. Tās nešķiedīs tev acīs un mutē, tās nesmird un nav pretīgi lipīgas vai tik spalvainas, ka var sabīties.
Vai man nepatīk locekļi? Nē, man patīk. Vienkārši tie ir interesanti apvienojumā ar cilvēkiem. Ar to, ko cilvēki dara. Kādi viņi ir. Paši par sevi, ja tā ir vīrieša vienīgā vērtība, tad patiesībā viņam nav vērtības. Seksa rotaļlietas 100% būs pārākas.
Kā vīrieši to nesaprot, es arī nesaprotu. Nu tak tās jūsu uzmācīgās bildītes visas izskatās vienādas. Varbūt, ja sieviete kautrējas pat internetā pasūtīt vibratoru, vai viņa ir ļoti nabadzīga un nevar, vai viņai ir aizspriedumi, vai viņa vienkārši ir patriarhāta nomākta dura, tad jā. Droši vien tāpēc vīriešiem patīk durītes. Viņas nav izmēģinājušas labas seksa rotaļlietas, un domā, ka vienīgais, kas var sagādāt baudu ir vīrietis ar savu daiktu.
Tāpēc laikam visādi izdzimumi dusmojas, ka sievietes "nedod". Viņi vienkārši ir tik vērti, cik tas viņu daikts, tātad visai maz. Tur nekā no cilvēka otrā galā daiktam nav. Labi izvēlēts vibrators ir daudz labāks.
link9 comments|post comment

Paprasīju dick pick [Mar. 29th, 2020|10:58 pm]
[music |Mesarthim - Suffocate]

Sakiet, kā īsti var lietot 20cm..? Tā ka sitas miesa pret miesu taču tā nevar. Sanāk turēties tā kā nedaudz pa gabalu? Ja lietoju savu garāko dildo, tad ir jāuzmanās, jo pārcenšoties ar dziļumu sāp. Hmm... nu varbūt loceklis ir tomēr mīkstāks. Taču es līdz galam nesaprotu, kā tur sanāk.
Neteikšu, ka nav interesanti.
Karantīna, es tevi ienīstu.
link3 comments|post comment

:( [Mar. 23rd, 2020|11:13 pm]
Tieši pirms visa šitā taisījos braukt uz blakusvalsti pie jauna kraša. Kad vēl satikšu, nav ne jausmas. Kļūstu traka. Cita mīļa persona netika pie manis ciemos.
Tinder idiņi gan raksta man visu laiku, domā, ka vīrusiem var iespītēt un justies drosmīgi.
Tik drosmīga neesmu. Pie kraša nebraukšu, lai gan viņam ir gari, tumši mati un burvīgas acis. Nekādos hūkapos neiesaistīšos.
Labi, ka ligzdoju ar vīru.
linkpost comment

Iepazīšanās karantīnā [Mar. 19th, 2020|08:53 pm]
Protams, ka deģenerāti gatavi man lēkt virsū pa taisno no Tinder ekrānā, puņķus un spermu šķiezdami galoniem. Tomēr es kārtīgi karantinējos. Protams, ka garlaicīgi, tāpēc OkCupid pabakstu gan. Man besī šī saita uzskats, ka tie, ar ko ir liels sakritības procents, man noteikti jāapstiprina. Ja pēc ilgāka laika atveru, atkal rāda man tos pašus cilvēkus. Kādi tie ir? Top 3 es diemžēl pazīstu.
Pirmā - nesen iepazīta, bet mīļa draudzene. Nē.
Otrā - boyfrienda bijusī. Cilvēks, par kura hardcore spīdzināšanu man ir rādījušies patīkami sapņi. Nē.
Trešā - sen pazīstama sieviete, ar kuru kontakti jau aizlaikos tomēr pārtrūka. Nē.
Tālāk trīs vīrieši, kuriem interesē vienas nakts sakari.
Tas būtu labākais piedāvājums, ja? Jau pazīstami cilvēki un hūkeri?
Bļe.
link2 comments|post comment

Neseksīgie latvieši [Mar. 11th, 2020|08:40 pm]
Diemžēl, lai gan iepriekš pretojos šim trendam, tomēr esmu turpat vien nonākusi. Cik grūti atrast kontaktu ar latviešiem. Nepiesaista, nesajūsmina, neliek iekārot.
Tikko Tinder sarakstījos ar sievieti ap 40, sākumā tā neko. Tad jautāju - izlasīji manu profilu? Viņa - jā, izlasīju, bet lielāko daļu nesaprotu, tos terminus. Man Tinder angliski teksts. Nav tur nekādi pārspīlētu terminu. Bisexual? Polyamorous? Vai ko īsti nesaprata? Kas ir tie ļaunie, sarežģītie termini? Droši vien viņa visu krieviski lasa, kas nāk klāt ar konkrēto filosofiju.
Tomēr sievietes Latvijā ir daudz progresīvākas. Vīrieši ir vēl joprojām stadijā - neesmu alkoholiķis (nu, apmēram neesmu), man mugurā ir tīras drēbes, nagi aprgiezti, uz sieviešu dienu puķes vienmēr dāvinu, tātad esmu baigais ķēriens. Un apvainojas, kad sievietei "basic decency" vairs neliekas pietiekami, lai ļimtu ceļgali. Kad grib personību. Kad tas, ka nesit un nepazemo, vairs nav to vērts, lai bizotu pakaļ un pati brēktu pēc pazemojuma.
Ilgi mēģināju noliegt, bet nu nekā. Diemžēl sievietes Latvijā ir personības, ar progresīviem, atvērtiem uzskatiem, bet vairums vīriešu virs 30 un daudzi arī zem 30 ir vēl arvien padomju laikos. Smejas par jebkādām emocijām, vienīgās zāles un kulturālā izklaide - alkohols, rūpes par vidi priekš idiņiem, jebkāda sevis sakopšana priekš gejiem un tādā garā.
Samačojos gandrīz tikai ar ārzemniekiem vai dažām latviešu sievietēm.
Skumji, bet ja ir, tad ir. Ko man tur strīdēties pretim. Jā, protams, "ne jau visi", protams.
link13 comments|post comment

Jauna dziesma [Nov. 26th, 2019|12:20 am]
Iepriekšējā vislabākā orgasmu dziesma ir pārspēta. Tā turējās gadus piecpadsmit. Ne viena, ne otra nav manas mīļākās dziesmas, lai gan šī, jaunā listē ir visai augstu. Tās ir specifiskas skaņas, rifi, melodijas, ritms... Iepriekšējā dziesmā bija divas orgasma daļas, bet pārējā dziesma bija tāda normāla. Laba mūzika, bet ne gluži pa tēmu, izņemot tās divas vietas ar gitāru. Pirmajā varēja iesildīties un uz otro... nu, kā kuru reizi. Ar jauno dziesmu, kurā ir tikai viena orgasma daļa, ir labāk. Dziesma ir gara, visa ir visādās ziņās laba, un tad nāk tas nobeigums taisni kā saldais ēdiens, ar pareizo ritmu. Un viss notiek. Katru reizi, kad es gribu, un dažreiz, kad negribu :D
link1 comment|post comment

Interesanta vēlme [Oct. 23rd, 2019|12:44 am]
[music |She hates me, we will burn... together]

Cilvēks izteica vēlmi redzēt, kā es ķeru orgasmus no mūzikas. Redzēt, kā izskatās, kad tā man pieskaras. Redzēt, kā sviedri tek man pa seju, kā kļūstu mitra, lai gan ne kāds cits, ne es pati sev nepieskaros, kā mani skar tikai mūzika, kā tās viļņi mani pārskalo, saplūstot ar orgasma viļņiem, un kā tas var iet stipri ilgāk nekā cilvēku izraisīti orgasmi.
Jā, es arī gribētu to redzet no malas, vai redzēt, kā mūzika paņem kādu citu, bet... mēs droši vien tādi esam divi vien no visiem 7 miljardiem. Divi tāpēc, lai nesatiktos.
link2 comments|post comment

Eh... [Oct. 17th, 2019|11:45 pm]
Ja vien cilvēkiem būtu tik viegli to izdarīt, kā mūzikai.
linkpost comment

Zilās asinis [Oct. 12th, 2019|11:19 pm]
Es gribētu kādu tiešām labā tērpā. Visās ādās un lateksos, un ķēdēs, un es gribētu nokrāsot viņam zilu ādu. Kaut ko tādu pavisam vienkāršu, bet... eh, mēs visi jau esam priekš tā par vecu, resnu un garlaicīgu.
linkpost comment

Atšķirīgās seksualitātes [Jun. 23rd, 2019|08:44 pm]
Cik tās tiešām var būt dažādas. Aizvakar sanāca karsta ballīte, kuras beigās paziņoju, ka eju guļamistabā un drīkst man tur pievienoties jebkurš no ballītes. Tas izsauca mērenu šoku, bet, mani pazīstot, tikai mērenu. Kādu brīdi domāju, ka būs jāiet gulēt, tad tomēr ieradās viena meitene, kas ir ļoti jauniņa, bijusī kristiete, izskatās šaumīgi kautrīga, bet... nu, man jau vienmēr bija licies, ka viņā ir kaut kas pat ne mežonīgs, bet gluži plēsīgs. Viņai bija niecīga pieredze, bet pirmajās 30 sekundēs viņa bija mani sakodusi līdz zilumiem un padarījusi tik slapju, ka jutu uz ciskām. Pēc tam atzina, ka ļoti patīku viņai. Varēja jau vārdus aiztaupīt, tas bija redzams. Jutu, ka cilvēks darbojas tīri no sajūtām, ļaujot ķermenim runāt un paust savas vēlmes. Gluži fantastiski, un to ļoti labi papildināja viņas burvīgais, pat īsāk neapcirptais kažociņš, kā dabiskuma simbols.
Pēc tam saskāros ar pretējo. Vecāka sieviete, ko sen jau pazīstu, ar konvencionāli ideālu ķermeni, slaida, trenēta, plika no zoda uz leju, kā tagad ir modē, bez mazākās pūciņas, un ar tādām ietrenētām, reizē padevīgi maigām un iztapīgām, reizē pavedinošām, gandrīz vai profesionālām kustībām. Visa tik kopta un smaržīga, ka es diemžēl notēloju, ka esmu piedzērusies un pārgurusi un tūliņ izrubīšos.
Tas man ir klupšanas akmens, meklējot pārus. Viņi bieži vien ir tādi seksa profesionāļi, pieredzējuši tik daudz, tik kopti un gludi, un smaržīgi, un tik šausmīgi, šausmīgi garlaicīgi savā mākslotībā, ka man tūliņ uz vietas gribas bēgt. Noķert kādu maz pieredzējušu, bet dabiski kaislīgu skuķi, un labāk pašrocīgi samaitāt.
Katram savs, es zinu, ka daudziem tieši tā glancētā iztapība un vēlme pakalpot, vai arī ietrenētā vulgaritāte, kad tu zini, ka tas pats neķītrais jociņš jau ir teikts 1000 cilvēkiem pirms tevis, patīk.
Man neder nekādi. Es gribu, lai otrs ķermenis reaģē tieši uz mani, lai elpa aizraujas pa īstam, lai gurnu kustības ir saskaņotas ar manām, bet reizē savtīgas - jā, egoistiski savtīgas, bet lai es jūtu, cik mežonīgi šis cilvēks vēlas gūt baudu tieši kopā ar mani, nevis ka tā ir tāda jau sen atstrādāta spēle, kas spēlēta kopā ar miljonu citu. Varbūt traucē tas, ka es ļoti labi lasu cilvēkus, un izteikti ātri vienmēr atkožu manipulācijas un tēlošanu. Tā profesionālā attieksme man patiktu no seksa darbinieka, bet ne citādāk.
Droši vien ir cilvēki, kurus tieši tas uzbudina, vai kuri neredz šo spēli, bet man tas atgādina maniakālu vēlmi izpatikt, gandrīz nedomājot par savu baudu, un man vajag, lai cilvēks domā arī pats par sevi. Es neuzskatu, ka seksam ir jābūt galvenokārt došanai. Ir jādod, bet ir jādomā arī pašam par savu baudu, un maniakāla, izmisīga vēlme patikt un būt labai man nosit noskaņojumu.
Tāpat pāāk liels maigums. Ja āda ir tik gluda, pieskāriens trausls un viegls, skūpsti kā tauriņa spārnu pieskāriens, man tas uzdzen zosādu. Pašu pārsteidza, cik ļoti. Es tiešām gribu mežonību, iekāri, dabisku atļaušanos pieprasīt, kaislīgu nepacietību. Tajā var būt romantika, jūtas, mīlestība, jā, protams, bet tam ir jābūt kaut kam spēcīgam, turklāt jāaizrauj elpa uzreiz. Kādas nākamās reizes var arī būt lēnākas, ar spēlītēm un novilcināšanu, bet ne pirmā. Pirmajā es gribu uzreiz just, cik ļoti mani iekāro. Tik ļoti, ka nevar gaidīt.
link1 comment|post comment

Dzīvā attieksme vai nez kas? [Jun. 15th, 2019|12:09 am]
Es īsti nesaprotu, kāpēc vīriešiem lieks tik uzbudinoši tādā tīniskā veidā sarunāties ar sievietēm, prasīt bildes un vispārēji uzbudināties no tā, ko parasti viņiem nepieraksta - uzmanības? Parasti jau saka, ka vīrietim vajag pēc iespējas spēcīgāku vizuālo kairinājumu, un viss notiek. No tāda skatpunkta es nesaprotu - ko tā mana plikbilde īsti viņam dod? Pilns internets ar bildēm un video. Ieraksti tik parametrus un skaties visu, ko vēlies. Kāpēc tā plikbilde no sievietes, ar ko konkrēti runā, ir tik svarīga? Spēlītes ar izdomu - piemēram, saģērbies tā un šitā, un dari to un šito - to es saprotu. Bet ko dod tā vienkāršā plikbilde laikmetā, kad plikbilžu ir vairāk nekā sajēgas? Bet prasa tak visu laiku. Kāda jēga? Vismaz mani tās locekļu bildes nekādi neuzrunā. Un kāpēc ir tā lielā vēlme sarakstīties ar visādām neķītrībām un skatīties uz tām bildēm? Kas tur ir tik interesants? Es kaut kā piedūrienu neatrodu. Mana un lielākās daļas sieviešu pieeja ir tāda, ka parunāties normāli, pēc tam, ja patīk, var arī kādu bildi vai sexy talk, un tad ir jātiekas. Bet vīriešiem atkal - uzreiz sexy talk, un... tad neko, pazust. Jo vai nu viņi tiekas uzreiz, vai arī viņi ir tā frīku suga, kas grib to dīvaino saraksti un nez cik bilžu. Vai viņi visi ir impotenti? Runāt grib, bet darīt nevar? Man kaut kā nav piedūriena no tām bildēm, ja es netaisos tikties. Tad var skatīties nez cik bilžu internetā. Visām gaumēm. Un būtu vēl kaut kas interesants, tāda kā spēle vai kas, bet nē, "send pics, show boobs". Kaut kas patiešām nesaprotams.
link5 comments|post comment

Masturbatoriskas problēmas [Jun. 3rd, 2019|03:27 pm]
[music |ORE - glory to thee, my beloved masturbator]

Meklēju internetā, ir cilvēki, kam arī ir tāda pati problēma, bet maz un risinājumu neatrod. Pēc labas masturbēšanas dubultojas redze virzienā uz augšu/leju. Pēc vairāku cilvēku seksa nē, lai cik labi bijis. Es nesaprotu - tas ir asinsspiediens vai galvas atgāšana precīzā leņķī aizspiež asinsvadus, vai arī sanāk sažmiegt acis pārāk? Vienmēr tā nav, tikai tad, ja ir ļoti veiksmīgi. Pilnīgs stulbums. Līdz pat pusstundai neatiet un citās reizēs tā nekad nenotiek. Pie latviešu ārstiem taču nevar iet ar tādu problēmu, ieteiks pārstāt masturbēt.
link1 comment|post comment

Porno sapnis [May. 29th, 2019|01:20 pm]
Sapņoju, ka kaut kāds hakeris nozog visu informāciju, kas man uz datora, un tad sūta man draudus, ka publicēs pornogrāfisku video, ja nemaksāšu naudu. Es viņu ilgi tracināju, ņirgādamās, ka viņam interesants darbs un vēl interesantāka domāšana, un nabaga puisis pilnīgi no nerviem izgāja. Nemaksāju, protams, jo zināju, ka vienīgais porns, kas tur ar man ir, ir pāris minūšu garš, es tajā labi izskatos, man mugurā ir foršs, seksīgs tērps, un ka man nav nekādu iebildumu, ka to kāds redz. Parasti jau šie draudētāji tikai draud, bet šis gan gāja pilnu ceļu - pa vifu FB, pa ziņām un visur citur gāja mans video, kuru viņš bija papildinājis ar ierakstu par to, cik drausmīga es esmu, kniebjoties, kur citi redz. Tiesa, video es biju ar kaut kādu glītu vīrieti, un telpā pie datoriem sēdēja vēl divi, kuri mūs apsveica ar labi izdevušos seksu un turpināja spēlēt spēlītes.
Ko es no tā visa ieguvu? Dažus naida komentārus, bet lērumu labu un atbalstošu, un vairākus uzaicinājumus tikties, no kuriem viens likās tā vērts, lai mēģinātu. Hakeris pamatīgi aplauzās, jo man nekādu traumu tas nenodarīja. Realitātē gan nekādu tādu video uz mana datora nav, nepūlieties.
linkpost comment

Mūzikas un vārdu orgasmi [Feb. 7th, 2019|01:17 am]
[music |Manes - Deeprooted]

Mūzika kopā ar fantāzijām vien man jau spēj izsaukt nekontrolētus orgasmus, bet rakstīt erotisku ainu, kurā iesaistīta mūzika, un klausīties Manes man gandrīz vai neļauj pabeigt ainu jau kuro reizi. Kā es ar to tikšu galā, nezinu. Sinestētu problēmas :D
Diez vai ir daudz cilvēku, kam tā gadās.
linkpost comment

Vai tam ir vārds? [Feb. 5th, 2019|01:10 am]
Īpaša patika pret mākslīgo intelektu seksīgā ķermenī? Kā Caprica 6...
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]