.th/wir.ed

Recent Entries

You are viewing the most recent 19 entries.

19th February 2017

12:23am: H.r
Nu re, iesāku zīmēt tomēr.
25x25cm, skice jau pabeigta. Nezinu-varbūt apliešu netīšām ar kafiju, varbūt pieļausu kļūdu zīmējot, bet tomēr ceru, ka sanāks pabeigt.
Kādu laiku domāju - dzīvnieku vai meiteni zīmēt. Izlēmu meiteni. Kāds cits, noteikti, saskata savējo. Es gan zīmēju ar domu, ka tā ir meitene, kurā viegli iemīlēties.
Tāda, kura skatās ar tevi piedzīvojumu pilnām acīm. Kurai patīk vakara pastaigas, parasti vientuļas. Mierīga, ar siltu smaidu. Vari domāt, ka kļūsti viņai tuvāks, bet patiesībā paliec uz vietas. Tāda, kura daudz smaida, jo patiešām vēlas smaidīt, nevis tēlo. Bet reizēm arī jūtas skumja un vientuļa, tomēr ne ar vienu nedalās sāpēs.
Nu tas tā, vienkārši vajadzēja sakopot domas par to. Visvairāk mani no zīmēšanas attur tas, ka man nav ko teikt ar to. Tāpēc es gribu vismaz kādu domu ielikt zīmējumā, šajā gadījumā par šo meiteni.
Current Mood: calm
Current Music: Bag Raiders-Shooting Stars

18th February 2017

6:06pm: d.mb
Ļoti, ļoti cenšos mācīties. Rūpīgi konspektēju, iedziļinos, bet still jūtos tik stulba :(
Paliek bēdīgi, jo jūtos kā pilnīga izgāšanās. Nav arī ar ko īsti parunāt. Diena paiet izmācoties mērķi, kas nostādīts dienai, tālāk vai nu league or anime. Ļoti gribētu ko uzzīmēt, bet, laikam, ne gana stipri gribu.
A jau ir vienīgais, ar kuru čatoju dienu no dienas, pārējie aizmirsuši. G vispār ir iegrimis "dziļā ziemas depresijā" un mani ignorēja. Labi, uzrakstīju tikai 3 sms, bet viņam noteikti būtu jāsaprot, ka man vajag daudz, lai es pārkāptu pāri spītam.
J vispār neklausās manī un katru reizi, kad prasu padomu, "nezinu", "..", "ko?". Draudzenes reizēm uzraksta. Vienu dienu ciemos atnāca 2, bet tas bija dēļ projekta, kuru taisījām. Un tomēr, kad prezentēja dāvnu, nofilmēja interviju un paziņoja kā patika. Vismaz tas bija jauki, bet kaut kā nejūtos, ka iederos starpā. Jūtos attālinājusies no visiem, arī tiem, kam nebiju nemaz tuvumā.
Neko jau padarīt arīnevaru, neiešu taču taisīt drāmu par to, ka kāds nav tik tuvs man kā es vēlētos. Bet padara skumju tas. Kāpēc tā notika, vai tiešām nevarēja būt savādāk, kāpēc es nederu nekam.
Current Mood: thoughtful
Current Music: Lance's Dark Mood Party

13th February 2017

12:07pm: .s
Šodien novedu sevi līdz asarām, jo nesaprotu fiziku. Esmu tik nožēlojama.
Current Mood: stressed

11th February 2017

6:02pm: .x
Bitch?? Because I don't want you in my house? Because you should fix your shit personality first? Because look at your previous messages?
Nē nu tas ir vienkārši smieklīgi, cik nožēlojams un stulbs cilvēks var būt.
Anyways, rīt draudzenes ciemos nāks :) So me happy, lēnām atgriežos dzīvē
Current Mood: Happy aswell

2nd February 2017

7:41pm: .e
Kāpēc man dzīvē gadās tik daudz gadījumu ar stalkeriem?
>Be me, taking a nap
>Wild sniega pikas pa manu logu
>Aizkaitināta pieeju pie loga un parādu "Cirvis" žestu
Un pie loga cilvēks biezā kārtā melnu drēbju, vienkārši skatās. Okay, atpakaļuz gultu, lasu ziņas telefonā. Jauns numurs.
>>Добрый вечер🎩! Я многое о тебе знаю и давно уже поглядываю на тебя,ещё с того момента, когда у тебя был парень. Слышал ты серьёзно болела?! Надеюсь, что ты скоро полностью выздоровишь и окрепнешь. Чтобы поскорее тебе восстановиться, вот тебе волшебная шоколадка🔮🍫 на подоконнике.
P.S. не бойся меня, я тебя не трону, даже помогу, если захочешь.

Skatos uz palodzes, mana mīļākā šokolāde. Ignorēju, raksta tālāk. Creepy thing-neviens īsti nezin, ka nomainīju istabas. Bet sniega pikas uzreiz manā logā. Māsa tagad baidās, ka kāds vēro mūs. Man arī sāk likties, ka tā. Bet esmu diezgan pārliecināta, ka zinu kas tas ir.
I dig it. Free chocolate. Kāpēc tā nevar būt piemīlīga meitene, kas mani stalko?
Current Mood: cheerful

29th January 2017

9:40pm: h/m
Cilvēki ar pagātni ir apburoši. Gribu ar kādu parunāt, uzzināt visu.
Kur būts, ar ko būts. Kam pāri jātiek bijis, kas nožēlots.
Reizēm tik interesanti paklausīties par kāda dzīvi.
Current Mood: mellow
3:12am: .nt
Gribās skaistu, klusu nakti. Tādu, kurā pamosties tā vidū, klausies mūziku un skaties debesīs.
Es atceros kā ar labāko draudzeni vērojām zvaigžņu lietu. Savācām segu, ietināmies uz zemes un pļāpājām. Šogad gan nesanāca tik jauki. Cerams, ka Valentīndienā sanāks turpināt tradīciju ar viņu. Svinam kopā, veidojam atmiņas.
Par D. Mēs esam arī māsīcas, kādreiz nevarējām ciest viena otru, tagad nešķiramas. Reizēm man izšķīst ticība viņai, jo, liekas, ka neesam nemaz tik tuvas. Viņai, protams, ir noslēpumi. Man ir vairāk cilvēku apkārt. Bet tomēr, kad esam kopā, tas viss pazūd. Mums ir tā, ka mēs varam ilgi nekontaktēties, jo dzīvojam diezgan tālu viena no otras, bet tad, kad esam kopā, ir tā itkā nebūtu bijušas šķirtas.
Man nudien ir paveicies ar to mazo, derpīgo ciplanētieti :D
Bet reizēm baidos, ka viņa pārāk daudz ņem piemēru no manis. Dzer tik pat stipru kafiju, cenšas notievēt (lai gan nevajadzētu) u.t.t. Vairāk pamanu tos sliktos ieradumus, kas savākti no manis un tiešām uztraucos, ka viņai tas nenodara sliktu.
D vienmēr bijusi ļoti pozitīva. Uztraucas par tuviniekiem vairāk kā sevi.
Current Mood: mellow
Current Music: Yung Lean - Hennesy and Sailor Moon

24th January 2017

12:16pm: .h
[12:07] xx: impossible
is just a word
for those that gave up
or died trying

Visas dienas vienādas, nedaru neko un nav arī ko darīt. Jau 4 naktis pēc kārtas rādās murgi.
Current Mood: blank

16th January 2017

10:36am: so, hl
Nedaudz pietrūkst E.
Neesam runājuši tā jau vairāk kā pusgadu. Nedaudz tikai sanāk piespiedu kārtā, jo tomēr izmantoju viņa profilus visur. Tas cilvēciņš ir pelnījis pateicību, ka nemaina paroles, jo tur solījumu. Vai varbūt vienkārši gana negrib. Nedaudz jau čakarējās ar to visu gan, karš mazs sācies bija.
Cik atceros, es uz viņa apvainojos, jo jutos ļoti aizvietota ar pārējiem. Man draudzībā galvenais just, ka cilvēks tiešām vēlas manu kompāniju. Un viņš izdzēsa/paslēpa man veltīto playlist, tas arī. Visādi sīkumi. Bet neatkāpjos no lēmuma, fuck him. Ja tik ļoti gribētu, uzrakstītu. Nav jau tā, ka baigi raudu, bet labs draugs viņš gan bija.
Viens otram iegriezām rētas uz vēdera. Viņš man nevarēja pārāk nopietnu, bet es gan nepažēloju. Ko nu, man jau rētu daudz, bet viņējā grūti atšķirt nav. Viņam gan rēta, tāda nopietna, nav ierasta lieta. Šī paliks gadiem, iespējams, mūžu. Tas ir ļoti jauki. Lai gan neesam "draugi" vairs, joprojām jūtos tuva viņam. Zinu, ka viņš tā pat atbalstīs mani. Jā, es mēdzu būt nežēlīga, bet es viņu arī.
Man vismaz ir tas, ka es +/- spēju sekot viņa dzīvei, jo dzīvoju viņa sociālajos tīklos. Protams, man ir daudz draugu profili, bet viņa es izmantoju kā main. Tur ir arī manas grupas.
Current Mood: calm
10:04am: no.ep
3 nedēļās jāstaigā katru rītu uz procedūrām.
Māsa veda, ilgi ar mašīnu nebija braukusi. Rokās sadevušās gājām uz procedūrām.
Ļoti pietrūkst visu draugu. Ļoti, ļoti..
Current Mood: mellow

15th January 2017

2:56pm: Blood.low
Jā, pirms pāris momentiem biju pārliecināta, ka tūlīt, tūlīt atkal sagraizīšu sevi. Tā vietā ņemu austiņas un klausījos mūziku. Must say-muļķīgi, bet jpop/kpop mani saturēja kopā. Ir tā viena japāņu dziesma, kuru es klausījos slimnīcā katru reizi, kad man palika slikti, temperatūra pāri 39 uzcēlās. Vienmēr klausījos viņu un centos nedomāt par sāpēm. Laikam jau palika tas, ka viņa man uzlabo garastāvokli.
Bet pirms tā gan bija grūti, kad vecmamma pazvana un jācenšas savaldīt asaras, viņai sakot "jā, nopietna slimība tā.. Bet tomēr labi, ka izglāba tevi, tiešām" , kratot galvu un domājot savādāk. Still, viss nav galā un jūtu, ka nekas nav labi. Tomēr radās vēlme atkal radīt mākslu. Tik labi taču gāja, pirmās vietas konkursos, zīmēju katru brīvu brīdi un bams-nekā jau 8 mēnešus. Protams, nevaru sevi salīdzināt ar patiešām talantīgiem cilvēkiem, bet man patika zīmēt. Kaut kas mainījās.
Ļoti gribu iet sportot, skriet ārā, bet nedrīkst. To the point of breaking.
Ārā viss ļoti balts.
Current Mood: numb
4:18am: .k
Lorai ļoti patīk gulēt man uz kājam
Šodien gulēju 15h. Visu dienu video spēles, as always. Living the NEET life, I guess, bet izvēles lielas nav.
Gaidu, kad auskariņi atnāks. Viens no maniem small dreams ir dabūt draudzeni, kura staigās apkārt bez drēbēm, nepieprasot to no manis. Un samīļos, risinās ar mani dziļas sarunas.
Neatceros vai rakstīju jau, bet pēc kāda laika braukšu uz Vaivoriem or Vāciju. Bet, drošvien, Vaivoriem. Nekas nav pretī, jūra tuvu, skaisti. Pirms 2 gadiem biju apciemot kādu tur aizbraukusi, vēlāk 3 dienas pavadīju RTU sporta un atpūtas bāzē. Svinēju dzimšanas dienu. Kaut varētu to vēlreiz piedzīvot. Klusums, seriāli, miers, ūdens.
Jāsāk pildīt kas no darbiem. Bija doma vakar, bet vēlu piecēlos.
Current Mood: awake

13th January 2017

11:54pm: .am
Vairākas dienas jūtu asins garšu mutē. Šodien jau sāku atklepot.
Current Mood: cheerful

9th January 2017

11:37am: y.shi
Vēsture ar konkrēta veida aksesuāriem man ir jau laiku. Nesen G uzdāvināja update versiju-īsti kristāli, nevis stikls. Protams, žēl, ka auskari pazuda, bet tāpēc izlēmu jaunus pasūtīt. Tie bija sudraba, bet pasūtīšu arī kristālu. Tādus, kas perfekti iet kopā ar kaklarotu, kā komplektā. Un arī noņēmu vakar rokassprādzi-uzreiz patīkamāk jutos. Sudraba, patika, bet no cilvēka, kas tagad kalpo par izklaidi. I mean, man viņš nepatīk kā cilvēks, turklāt viņu izsmiet ir ne tikai jautri, bet viņš to arī ir pelnījis. Tā vietā man J pasūtīja jaunu rokassprādzi, vēl skaistāku. Arī snake chain :) Tā nu man būs rotiņas no tuviem cilvēkiem, kā man patīk. Lai gan auskarus arī es nevēlos pasūtīt. Nevis tāpēc, ka naudas žēl būtu - hell, jebkurā brīdī uz kādu citu iztriektu -, bet gan tāpēc, ka rotas sev pirkt ne visai patīk. Bet gaidīt līdz kāds cits arī nevēlos.

Anyways, par viņu. I guess, šeit var atklāt, ka, lai gan es neplānoju gulēt ar viņu, mani piespieda to darīt. Vismaz prieks, ka kāda reakcija no manis bija-sāku raudāt. Tagad viņš atcerēsies to, ka saraudināja cilvēku, pēc tam kā cilvēks 100x teica nē un pretojās. Bet neko, vajadzēja uzreiz pamest. Mīlēt nemīlēju. Īsti to arī neslēpu-ko viņš gaidīja? Tad nu, kad šķīrāmies sāka psihot. Esot dusmīgs, ka nedēļu pavadu ar citu vīrieti. Labāko draugu, kas mani pazīst gadiem ilgi. Laikam, iedomājās, ka 6 mēneši pazīstams kļuvis par svarīgāko cilvēku dzīvē. Tad arī atšuvu, sāka dusmoties, draudēja, ka izvaros u.t.t., bet es tikai smējos, jo zinu taču, ka viņam jūtas ir pret mani, nevis man pret viņu. Jau pagājis laiks, nekas nav mainījies. Laikam, nesaprot mājienus. Kādu laiku auksti atbildēju, tagad vispār ignorēju jau laiku. Nes šokolādes, izturās tā, itkā mēs būtu draugi. Pēdējā laikā gan neraksta (vakar gan uzrakstīja). Gudrs gan nav. Mātei uzrakstīja "Varbūt man viņu vietā nolikt". Tas gan pat māti aizkaitināja. Redz, izstāstīt man "cik slikti es izturos, jo viņš pret mani taču tik labi izturoties" tā, itkā mani viņa viedoklis interesētu. Nepamana mēnešiem ilgi, ka neesmu ieinteresēta kontaktēties ar viņu. Tik labi taču izturās, obligāti jākrīt ceļos viņa priekšā tagad taču. Es neko nepiepušķoju, teicu visu kā ir. Un vēl tas "Vienmēr aizdomas bijušas, ka pametīsi mani dēļ meitenes". Ai, es jau labprāt, bet nē, vienkārši pieriebās tā viņa raudāšana un stūrgalvība. Nesaprotu, kāpēc vispār sagājos ar viņu. Ah, vēl taču tas kā, 2 mēneši kopā būšana (?), neatceros īsti, par ko tas bija, bet sāka uzmākties, grūdu nost "Ļauj taču saņemt 2 mēnešu dāvanu", ar to domājot pārgulēšanu. Bitch, kas to nolēma? Tur gan es visā pilnībā aizsvilos. Īsi sakot-vienīgās emocijas, kuras viņš manī tagad rada, ir dusmas.

Manuprāt, visvairāk man ar to arī paveicies-man nav īpaša emocionalitāte attiecībā pret citiem. Atvadīties no nevēlamiem cilvēkiem grūti nav. Bet tos, kas ir tuvi, gan novērtēju. Visu to labāko tiem.
Arī-šodien upurēju miegu un neaizgāju gulēt, lai nenogulētu vizīti pie ārsta.
Visā visumā iet labi pagaidām. Apkārt mīloši cilvēki, nervus nekas īpaši nečakarē. Smaidu bieži, kā jau vienmēr.
Current Mood: loved

8th January 2017

6:53am: 1:12:37
Visu nakti ar J un G skatījāmies filmas. Protams, katrs savā pasaules nostūrī. Skatijāmies Angela is Missing un Martyrs.
Man jau redzētas, bet viņiem kas jauns. Jauka nakts. Izsalkums gan liek par sevi atcerēties. Vajadzēja pauzi Martyrs laikā. Visi netīšām apstādinājām precīzi vienādos laikos.
Pirmajā nakts pusē pavadīju laiku youtube. Pirms šīs dziesmas, Getter nepatika. Video klips ir vienkārši aizkustinošs, liek vēlēties tādu pašu tuvību. Dziesma, tas gan.
Jau mēnešiem nav bijis, ka dziesma tik ļoti iepatīkas, ka gribās atkārtot un atkārtot. Tāda mierīga, liek smaidīt un skumt reizē.
https://www.youtube.com/watch?v=vgIBr2FpGss

Atradu arī nelielu short, kuru jau pāris dienas laidu garām acīm. Tomēr video interesants. Negaidīts, skaists.
https://www.youtube.com/watch?v=6bGZYjU7YG8

Cerams, diena būs jauka. Varbūt došos uz māju, palīdzēšu ar uzkopšanu, ja man kāds ļaus. Tomēr "Tev aizliegts pārpūlēties". Gribu nosvērties :) Cerams, būs 0.5kg nost kopš vakardienas.
Current Mood: calm

7th January 2017

5:38pm: h52.5
Liekas, ka šī būs jauka diena.
Pamodos 17.18, vienatnē, visur tumšs :)
Tikai suns pie kājām guļ, tas gan. Klusējot iesākām rītu.
Virtuvē vēl nebiju, cerams, kafija vēl ir. Uz galda kāds nosviedis manu šalli, kuru meklēju. Tomēr atrada. Tagad ārā nebūs tik auksti iet.
Itkā ir ļauts uz tuvāko veikalu iet, bet es neko nevēlos no turienes. Pagaidām nevēlos arī vakariņas, bet vajag, jo zinu, ka tad nāks izsalkums vēlāk.
Lēnām svars samazinās :)
Patiesībā prieks, ka tiku slimnīcā. Grūti bija. Nomirt nenomiru, bet svaru gan daudz zaudēju.
Kādu laiku jau patīk šī dziesmiņa. Aprunājos ar māsīcu pirms kāda laika, par mūziku runājām. Man patīk viņas gaume.
Tiešām, tiešām ceru, ka kafija vēl būs palikusi. Wish me luck, jo tūlīt uzzināšu.
Current Mood: good
Current Music: Basement - Covet
3:10am: .u/ha//y
Vēlos redzēt savu svaru krītam. Jau tik tuvu, lai būtu zem 50, bet tik grūti. Smaidīt nevēlos.
Vēlos vasaru. Radusies jauna ideja, brauksim ar viņu pavadīt laiku Skrundā. Nakšņosim pamestām mājām uz jumtiem, vērosim zvaigznes.
Vēlos stipru, melnu kafiju. Nesen taču pilna krūze bija, bet vajag vēl.

Ir tik patīkami būt vienatnē.
Current Mood: pleased

5th January 2017

5:48pm: 53
Šīs dienas darbiņi ir pabeigti. Smaga, smaga diena.
Apskatīju jauno māju. Izvēlējos sev lielāko istabu. Izremontēt un būs paradīze. Grīda nečīkst. Es naktīs vairāk rosos, troksnis neradīsies. Virtuve tieši pretī, fiksi kafiju pagatavot varēs. Vistālākā istaba no visām, durvis tik ciet un viss. Jāizvēlās tikai kādu izkārtojumu gribu un tad jau sanāks. Pati māja ļoti jauka, plaša. Būs kur pazust.
Pie ārsta gan negāja tik labi. I hit a new low today. Izrādās, ka es pat elpot pareizi nejēdzu. Pie zālēm, kas jau tā jālieto, pienāca klāt vēl divas. Būs jākustās ļoti daudz arī.
Ļoti, ļoti, ļoti gribu ņemt papīra nazi un vēl vairāk sabojāt savu ķermeni, bet saprotu, ka vienas no zālēm neļauj asinīm sarecēt, tāpēc būs lielāka nekārtība kā parasti. Tukšums nepazūd. Domāju, ka ilgs laiks nepaies, līdz atgriezīšos pie nejaukā paraduma.
No iekštelpām netikšu laukā, iespējams, mēnesi. Tas nekas. Nemaz vairs negribu iet ārā.
Sīkākais vīruss un man viss atkal var aiziet ļoti slikti. Good.
Current Mood: tired
8:01am: .st41k
As always, nesanāca aizmigt. Šoreiz nav jēgas iet gulēt, jo jāceļās 13:00.
Dienas gaisma nav redzēta jau vairākas dienas, būs nepierasti. Jābūt šodien pie ārsta.
Paliekot vienā telpā tik ilgu laiku, man ir zudusi vēlme darīt parastas lietas. No gultas izkāpju pāris reizes dienā, ar visiem spēkiem cenšos gulēt ilgāk, dušā eju reizi nedēļā.
Tālumā redzu skaistas gaismas. Nezinu no kā. Šodien biju ārā. Pēc batarijām, datorpele nomira. Bez šalles, bez cimdiem un cepures pamatīgi nosalu. Lai gan man nedrīkst vēl ārā, sanāca neliela pastaiga, jo vienā veikalā nebija AA. Pa ceļam reiba galva. Laikam, nav pierasts staigāt tik daudz vairs.
Kāds neatlaidīgi vēlas čatu. Rodas aizdomas, ka tas nav "kāds" svešinieks. Varbūt tā ir paranoja, jo tas ir noticis tik daudzas reizes, bet tieši tāpēc man ir pamats domāt, ka arī šoreiz tas nav tik vienkārši.
Current Mood: mellow
Powered by Sviesta Ciba