Neprātīgā saprāta balss -
Janvāris 10., 2022
19:18
[User Picture]

[Link]

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Runājot par plānotojām Krievijas un ASV sarunām jābrīnās, ka nekur neparādās salīdzinājums ar Molotova - Rībentropa paktu Nr.2, kas tas pēc būtības ir. NATO un Krievija sadalītu Eiropu ietekmes sfērās. Vēl vairāk brīnos par to, kāpēc vispār ar šādiem piedāvājumiem tik ilgi auklējās un vispār ir gatavi nopietni apspriest.
Kādā angliski rakstošā interneta avotā manīju labu formulējumu: As long as Washington does not say clearly that it rejects all and any Russian demand about the security arrangements in any NATO member, Putin’s team is winning. Because if the White House’s response to the demand to give half of Europe to Russia is “we’ll see where it takes us,” the alarm among members of the alliance is growing. Alarm not about the Russians, but about the Americans — a position everyone had hoped not to be in after the upheaval of the last American presidency. We know what the Russians want, but we are confused about what the Americans want.

Vienīgais loģiskais skaidrojums būtu, ka tā ir apzināta, ASV organizēta, šoka terapija Eiropai, lai tā beidzot sāktu nopietni domāt pati par savu aizsardzību. Bet tādā gadījumā tā ir ļoti riskanta taktika, it sevišķi mūsu reģionam.

Tags:

Powered by Sviesta Ciba