Neprātīgā saprāta balss -
Jūlijs 6., 2020
17:11
[User Picture]

[Link]

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Daudzi restauratori un arhitekti cīnās, lai atjaunojot kādu vēsturisku ēku, pilnīgi viss būtu autentisks, laikmetam atbilstošs un kvalitatīvs. Reālā dzīvē bieži vien izvēles ir tikai divas un krietni vienkāršākas. Vai nu ēkai tiks uzlikts jumts (vēsturiski pilnīgi nepareizs un lēts) un tā tiks saglabāta, vai arī netiks uzlikts nekas un tā sapūs. Rezultātā, kā vienmēr dabūjam pa galvu no abām pusēm. No vieniem par to, ka atļaujam būvēt un saskaņojam pilnīgus mēslus, bet no otriem par to, ka uzstādām neizpildāmas prasības. Grozies kā gribi, bet kāds vienmēr paliks neapmierināts.

Mūzika: Широкий Лан
Tags:

(3Iespļāva | Iespļauj dvēselē)

Comments
 
From:(Anonymous)
Date:23. Septembris 2020 - 20:19
(Link)
So much this.

Jz usne pirms laiciņa savā cibā gaudās - vaivaivai cik šausmīgi, ka Aleponijas mājas īpašniece nožīdojusi uz, ē, nu kā saucas tās dekoratīvās vertikālās figņas koka mājām uz stūriem, ka to vietā ir gludi dēļi, un ka apdares dēļi par dažiem cm šaurāki nekā oriģināli.
Manuprāt,
1) ir forši, ka tā māja ir vispār izdzīvojusi;
2) ir forši, ka tā nav piedzīvojusi rekonstrukciju "nojaukt un uzcelt no (gāz)betona (kā, piemēram, kr. barona un stabu abi stūri)";
3) tā māja ir labāka un smukāka nekā bija pirms tam.
Durvis gan ir šausmīgas salikuši, nujā.
From:(Anonymous)
Date:23. Septembris 2020 - 20:22
(Link)
Bet kāpēc tava iestāde un citas iestādes nenovērsa un nekādi neaizkavēja RRR torņa likvidēšanu, nu, neiešķieba kaut kādu tur statusu?
From:[info]windrider
Date:24. Septembris 2020 - 08:46
(Link)
Labs jautājums. Ar RRR torni tu domā to, kas bija Imantā?
Powered by Sviesta Ciba