Sickbay of my imagination - [entries|archive|friends|userinfo]
Entitious

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 30th, 2019|02:39 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|]

Šon redzēju vidusskolniekus izmantojam "romiešu sveicienu". Pidari sīkie.

Pēdīgā laikā sekoju līdz vietējam dranduļetu tirgum. Gribētos bendzīnnieku universāli, kundzīte pieprasa automātu. 10-12 naudiņu robežās, man būt domāt, vajadzētu varēt iegādāties kautko piecgadīgu. Labi, ka kurratiem ir e-sistēmas, kur var čekot apstašu un apdrošināšanas vēstures. Viens, ko noskatīju ar 130k nobraucienu, izrādījās izbijis taksis. Takšus labāk neaiztikt, tiem parasti motōri ir uz jukšanas robežas, jo tos 5 gadus jams ir nonstopā ducinājis pat bez braukšanas. Pārējie 3 kandidāti izrādījās dauzīti, viens pat trīsreiz. Kas liek domāt par pūšanu. Jācierē būs uz doičlandi, vai?

Citās ziņās - kamēr gaidīju nelietainu (ne-lietišķu vai nelietīgu) laiku lai aizsūtītu jaku mazgāšanā, vakar putns uzdirsa man tieši uz galvas. Tā, ka pauris, pleci un kapuce viss pilns ar sūdu. Juniverss pierunāja.
linkiestādi koku

Comments:
[User Picture]
From:[info]santech
Date:May 31st, 2019 - 07:09 pm
(Link)
es kā totāls neprofesionālis ņemtu automātu. lai visu laiku tizli pārslēdzot ātrumus mazāk nojātu ātrumkārbu
[User Picture]
From:[info]unknown_entity
Date:June 1st, 2019 - 08:43 pm
(Link)
Ar automātiem pa neceļiem ir jāiemanās braukt. Mums, kā mežotājiem tas ir visnotaļ svarīgi.
Pie tam - kā iemācīsies braukt ar manuāli, ja izvairies no manuāļiem? :D
[User Picture]
From:[info]zan
Date:June 1st, 2019 - 10:12 am
(Link)
Mēs nopirkām divgadīgu ex īres autiņu ar relatīvi lielu nobraucienu, 65k vai kaut kā tml, bet citādi viņam nav nekādas vainas. Nupatās izgāja tehnisko bez problēmām. Te arī ir e-sistēma, kur var apskatīties, lidz ar to cena bija nomesta, pieņemu, ka tieši tā iemesla dēļ, ka īres autiņš - visi turās pa gabalu.

Vēl nupatās Ealze man rantoja, cik jaunās mašīnas ir ekonomiskas benzīna ziņā, un tas mani vēl vairāk pārliecina, ka jaunāks ir labāks.

[User Picture]
From:[info]unknown_entity
Date:June 1st, 2019 - 08:42 pm
(Link)
Nu, ir starpība starp īres autiņu, ar ko braukā un taksi, kas 90% laika rūc uz vietas, lai ģenerētu siltumu un izklaidi taksistam. Uz vietas rūcināšana negriež odometru, bet motõru deldē tāvaitā. Ergo, ex-taksis ar 100k uz odometra var būt ar tādu motõru, itkā tas būtu nobraucis 1500k. Plus takšos durvis parasti ir izjātas un sēdekļi piesmieti/pievemti.
Par jaunajiem un ekonõmiskumu - piekrītu. Jau 5 gadus veci pasāti rij 4-4.5 litrus. Biju šokā.