bail jautāt, bet nevaru nepajutāt - kur ir jāblandās apkārt, lai visu laiku dienā būtu aptuveni 900 saslimušo? Kur? - bez maskām kaimiņu būšanas - piemēram, tas vēl varētu būt, bet arī no tā mierīgi var izvairīties, nez’. Pārsvarā tie laikam ir robežas šķērsotāji, pie ģimenēm braucēji ar auto, kuri neievēro neko.
snauts
Varbūt sabiedriskais transports? Lai gan caurmērā tas ir tukšāks nekā pirms covida, bet ir dažas dienas, kad tāpat tramvajs ir stāvgrūdām pilns.umi
neticas, ka sabiedriskais, izskatās, ka visu laiku vēl durvis ir vaļā, šorīt novēroju:-); sabiedriskajā cilvēku gandrīz navumi
zinu cilvēkus, kuri pastāvīgi izmanto sabiedrisko, - nav slimojuši un neslimo ar Csnauts
Tas ir tikai mans minējums, jo braucot katru dienu, cilvēku tik tiešām nav, nav un tad vienu dienu nedēļā tramvajs ir neizskaidrojami pilns, tā ka tev stāv 1m attālumā blakus. Kaut kur lasīju, ka ir pētījums, kur cilvēkiem, kas brauc sabiedriskajā transportā ir 6x iespēja noraut kādu respiratoro saslimšanu.