- 7/11/12 10:27 am
- Vispār man ļoti izteikti ir tas, ka gadastāvokļi ietekmē manu miegainumu. Varbūt tas ir jaukās saulītes vitamīnu trūkuma dēļ, nezinu, bet tumšajos mēnešos es guļu, vēlos gulēt un varu gulēt daudz ilgāk, nekā gaišajos. Šoziem bija diezgan daudz 20h miega sesijas.
Vēl viena lieta par bezmiegu. Es tomēr neesmu tipisks bezmiedznieks (insomniac perfekts latviskojums), jo dažreiz, ja aizmiegu, varu nogulēt sasodīti ilgus laika posmus. Tas pat nav miega bada iespaidā. Vienkārši tāpat. - 5 atstāja kaut koatstāj kaut ko
- 7/11/12 11:35 am
-
Tā kā Sandra. Bet šos stāvokļus diezgan ātri var izmainīt regulārs dienas režīms.
- Reply
- 7/11/12 12:31 pm
-
Hroniskiem bezmiedziķiem normāls režīms dažreiz nepalīdz. Man - kā kuro reizi. Dažreiz tiešām sanāk nedēļu pēc kārtas regulāri iet gulēt ap pusnakti un celties attiecīgi no rīta, bet tad atkal ir pāris dienu ballīte, kas kārtējo reizi izsit ritmu no sliedēm. Tā kā manis gadījumā to noturēt (šajā dzīves posmā) ir grūti.
- Reply
- 7/11/12 12:49 pm
-
Es saprotu, ka hroniskiem bezmiedziķiem nepalīdz. Bet pati esmu pieredzējusi, cik būtiskas atšķirības ir starp miega (kvalitāti?), ja ilgstoši nav vai ir vajadzība no rīta celties, lai kaut kur ietu.
- Reply
- 7/11/12 07:26 pm
-
Bordeaux
Es šobrīd guļu vidēji 4-6h dienā un divas dienas nedēļā izguļos vismaz 12h. Man drusku piš tas, ka no pirmdienas līdz piektdienai ir jāceļas piecos no rīta, kamēr nedēļu nogalēs es tikai varu aiziet gulēt piecos no rīta pēc otra darba. Un es totāli piekrītu par to, cik ļoti kaut kādus savus aizspriedumus par vajadzībām izmaina vienkārša nepieciešamība "celties un kaut kur iet". Es, protams, nejūtos šobrīd žilbinoši, jo man ir problēmas ar pašdisciplīnu (laicīgāk iet gulēt, kad ir iespējams), tomēr zināmu gandarījumu dod tas zaldātiskums un aptveršana, ka pat arī es tomēr varu drastiski celties, ja vajag, nevis tur kaut ko ņaudēt par savām cilvēciskajām vēlmītēm. Saprotat? PAT ES
- Reply