- 2/3/20 09:12 pm
- Vienu gan jāatzīst, Boriss Džonsons vismaz ir iemācījies normāli runāt. Vai arī pēc brexit mana percepcija ir tik ļoti ietekmēta, ka vairs neko nesaprotu.
- 7 atstāja kaut koatstāj kaut ko
- 2/3/20 10:33 pm
-
Tak jams ir vairāk komiķis vienmēr bijis, faktiski montī paitons, kas kļuvis par politikāni. Apskaties kaut vai fragmentus no šī: https://www.imdb.com/title/tt0098820/?r
ef_=nm_flmg_slf_104
Jams vienmēr bijis elokvents posh suka. Drīzāk jautājums no kurienes tu domā, ka jams neprotot runāt. Vai tik ne no :fakenews:. - Reply
- 2/3/20 11:37 pm
- Reply
- 2/3/20 11:52 pm
-
Agdies, es nemaz nezināju, haha. Tagad viss top skaidrs.
- Reply
- 2/4/20 01:33 am
-
krishjaanis2
Čērčiliski, bet ar 21.gs. flippancy. Viņš tur kompaktā formā basically izklāstīja pēdējo 300, ja ne visu 400 gadu britu nacionālo ideoloģiju, no kuras nieka 47 gadi ES bija tikai dīvaina atkāpe. Tas ir divasmeņu zobens. Normālos apstākļos tas no kontinentālās Eiropas skatpunkta vēsturiski ir bijusi kaut kāda nenormālība (yet kontinents ir mēģinājis importēt britu pārvaldes formas), jo "free trade" kā Nacionālā Ideoloģija (atcerēsimies West Indies kompāniju) meiko sensu tikai Salai un atvērto jūru vagotājiem, bet šobrīd ES ir pelnījuši šo britu kara cimdu. Make no mistake - tā ir sarkanā lupata Eiropai un terestriālam domāšanas veidam.
- Reply
- 2/4/20 01:45 am
-
Precīzi. Negaidīju tik iespaidīgu kopsavilkumu no viņa - tā, ka pat man, cilvēkam, kurš ir proeiropeisks un lielā mērā bija pret brexit, gribas teikt, ka "it all makes sense now". Man viņš vienmēr asocējas ar kaut kādu padumju pašpuiku, bet, jā, laikam jau ir, kā gnīdra rakstīja, ka mana uztvere noteikti bija aizspriedumaino, ienaidnieku vienmēr nopeļošo mediju ietekmēta.
- Reply
- 2/4/20 02:01 am
-
krishjaanis2
Šis video atstāj kaut kādu sirealitātes, iestudējuma, 70to vai 90to gadu filmas iespaidu, jo nav sajūtas, ka tas notiktu 21.gs., tā nav pieņemts, drīzāk, tiešām, 18.gs., uzkrītoša disonanse.
- Reply
- 2/4/20 02:09 am
-
krishjaanis2
T.i., kad viens ietekmīgs brits (un Borisam tiešām ir stonking mandāts) highly pitched patosainā tonī sāk bezmaz vai morāla traktāta stilā ieturētu runu par free trade, atvērtību, beacon of hope utml, tas noteikti nemozīmē to, kā šķiet pirmajā brīdī, viņš pavisam noteikti nedomā to brīvību, atvērtību, tirgošanos, ko kontinentālie eiropieši, kuri pēc kara iemācījās šajā retorikā mērkaķoties pakaļ anglosfērai, bet acīmredzami ielika tur savu trako terestriālās domāšanas saturu. Franči saka "jā, Eiropa", bet patiesībā universalizē franciskumu. Briti saka "jā, pasaule, atvērtās jūras utt", bet tā ir britu pasaule, kur saule nenoriet un kuras jūras tur "atvērtas" britu flote, un jebkurš pirāts saņem smagu sodu.
- Reply