- 11/26/18 10:53 am
-
Nu tad beidzot. Tagad būs klīniskie pētījumi, kurus parasti veic starptautiski un uz kuriem pacienti var pieteikties. Jācer, ka Latvijas veselības inspekcija un ētikas komiteja atļaus tos rīkot arī Latvijā.
- Reply
- 11/26/18 04:33 pm
-
Beidzot in-fucking-deed. Precedents ir spēcīga lieta. Un tā kā "visi" eksperimentālie trial'i bija ļoti veiskmīgi, es pat nebrīnos, ka atļāva (ja jau cita illegal substances tagad tiek apskatītias no to potenciāliālās terapeitiskā iedarbības puses. Bet tu jau to zini, tāpēc es vispār nesaprotu, kāpēc par to te rakstu. Kā saka, lulz par visu.
- Reply
- 11/26/18 04:43 pm
-
Nu, tagad būs 2b. fāzes pētījumus. Ketamīna pētījumi, šķiet, beidzās neveiksmīgi, jo tika pierādīts, ka tā iedarbība ir galvenokārt saistīta ar opioīdu receptoriem.
- Reply
- 11/26/18 07:39 pm
-
Tiešām tāpēc ketam pielika punktu? Par to kkur labi var izlasīt? Atceros par kkādu saistību ar opireceptoriem, taču tie nebija mu, bet kappa un/vai delta? Līdz ar to "atipiski", nu, subst., kas piš pa tiem tač nedarbojas kā tipiskie opiāti (mu agonizācija).
- Reply
- 11/26/18 07:58 pm
-
Es lasīju to SSC (starslatecodex) komentāros, tāpēc uz sitiena saiti neatradīšu. Tur bija tas, ka iedeva naloksonu, kas ir opioīdu receptoru bloķētājs, un visa ketamīna iedarbība pazuda, kā tas būtu arī ar opioīdiem.
Žēl, bet tāda nu ir zinātne. Cerams, ka ar psilocibīnu sanāks. - Reply