paaugstināta temperatūra - 240 (mini maxi bauda) [entries|archive|friends|userinfo]
bija

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

240 (mini maxi bauda) [11. Feb 2021|21:19]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
sadzīviski sīkumi, kas man sagādā neadekvāti lielu baudu:

-kad beidzas kaut kas ilgi lietots un tas jāaizstāj ar jaunu. šampūns, krēms, dušas želeja, cepamā eļļa, vitamīni, zobu pasta, pat izdegusī resnā svece. īpaši patīkami, ja izlietotais trauks jāizmet šķirojamos atkritumos.

-man tagad nav trauku žāvējamā, ir tikai uz veļasmašīnas izklāts dvielis. izkārtot slapjos traukus tā, lai telpa tiktu izmantota pēc iespējas efektīvāk. nedrīkst domāt pārāk daudz, jo tad es visu piecreiz pārcilāšu un tāpat nebūšu mierā. (līdzīgi ir ar manu veļas žaušanas sistēmu)

-veļas mazgāšana un sevišķi izkāršana. man par to pat bija vesels klabes ieraksts, ja ne vairāki.

-zāļu kursi. saslēdzas ar pirmo – sevišķi, ja tabletes ir vairākās plāksnītēs un kursa laikā var izmest pabeigtās.

-iet dušā ne savās mājās un izmantot citu cilvēku mazgāšanās līdzekļus (attiecas arī uz viesnīcām). jo cita smarža + intīms process svešā vietā?

-nomainīt dvieļus.

-viss pārtikas pasūtīšanas process no groza salikšanas līdz piegādāto produktu izkrāmēšanai. ieskaitot aizstāšanu, jo man ir interesanti, ar ko komplektētājs preci izdomājis aizstāt.
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]ebeh
Date:12. Februāris 2021 - 03:44
(Link)
:-)
[User Picture]
From:[info]telefontubbie
Date:13. Februāris 2021 - 09:11
(Link)
Krāmēt e-veikala grozu nogurdina. Dies nedod aizmirst tualetes papīru vai tēju. Just like irl shopping. Bet par to aizstāšanu jauki,ka piezvana un laipni piedāvā to vai šito un sanāk tāds kā pagarinātais šopings, dāmas otrā galā laipnas kā viesmīles
[User Picture]
From:[info]temperature
Date:15. Februāris 2021 - 19:09
(Link)
man toties patīk. vispirms es to divu nedēļu laikā līdz nākamajai pasūtīšanai taisu sarakstu telefonā – līdzko kaut kas ienāk prātā vai ieraugu, ka beigsies, uzreiz pierakstu. un tad es rūpīgi, lēnītēm krāmēju to grozu. kad salikts viss, kas sarakstā, domāju, ko man tādu varētu mirklīgi sagribēties, un minu savas nākotnes vēlmes. patīkamāk nekā veikalā arī pirms pandēmijas, jo nav jāgrūžas garām citiem cilvēkiem un pie "plaukta" var stāvēt, cik ilgi vien gribas.

ārprāts, ja rimi man zvanītu, es laikam būtu šausmās. viņi aizstāj pie krāmēšanas un atsūta e-pastiņu. ja ieraugi kaut ko, kas neder, vari pēc tam atdot kurjeram.