in a river of teas ([info]teja) rakstīja,
@ 2020-02-13 11:05:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
ā, man atnāca atbilde uz dažus ierakstus iepriekš uzdoto jautājumu -
tās var būt 2 lietas (es esmu darījusi abas):

- vai nu tu esi izvēlējies nodarbošanos (pēcnācējus, slodzes apjomu) nevis aiz mīlestības un intereses, bet aiz bailēm (piemēram, bailes neko nesasniegt, bailes palikt bez naudas, bailes, ka otrreiz nepiedāvās) - savu dvēseli neapčakarēsi!
- vai arī ir kāds cits nopietns uzdevums, kura atrisināšana kliedz pēc pilnas uzmanības, piemēram, pārvārīt kādu traumu, vai izaugt, vai atrisināt kādu veselības problēmu. un tikai tad tava dvēsele ļaus tev pievērsties darbam.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]french_mime
2020-02-14 21:46 (saite)
Man shkjiet, ka dazhas stundas Sveetdienas darot kko, kas tev ljoti patiik, galiigi nav maznoziimiigas. Man neshkjiet, ka lai veiktu juutamas paarmainjas dziivee vajag obligaati panjemt paaris briivus meeneshus un aizbraukt uz Indiju atrast sevi, man shkjiet, ka ljoti daudz ko var mainiit savaa maindsetaa un energjijas liimenjos kaut vai iesaakot mazu, bet consistent praksi (piemeeram rakstiit 3 lapas stream of consciousness no riita) vai arii kaadu consistent hobiju. Lielas lietas jau arii taa iesaakas, they sometimes snowball from little baby steps.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?