[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:02:46 pm
DELFI. Pētījums: Tikai 23% Latvijas iedzīvotāju ir visi zobi.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:08 am
Laiks lidot mājās. Vakar forši izvazājos pa kalniem, notestēju pinčos un tintes kalmārus, tagad atpakał uz darbaholismu.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:47 pm
DELFI. Aizkustinošā operācijā Saulkrastu glābēji atbrīvo izlietnē iesprūdušu kaķēnu. Vispirms glābēji mēģinājuši kaķēnu saziepēt un tad "izslidināt" no izlietnes cauruma, tomēr tas nav izdevies. Beigās pieņemts lēmums uzmanīgi sasist izlietni.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:24 pm
DELFI. Ozolnieku novada iedzīvotājus satraukusi fotogrāfija
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:56 am
Hm, esmu apmulsis. Kā senie latvieši saukuši mēnešreizes? Vajadzētu būt taču, ka dainojuši par tām ar', ne?
comments: 8 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:59 am
DELFI. Piektdienas agrā rītā Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par alni, kurš jau ilgāku laiku peld Daugavā. Ierodoties notikuma vietā, informācija apstiprinājās. Aptuveni piecus metru no krasta peldēja jauns alnis.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Uz mazu brīdi pabāzu laukā degunu no sapņa
Time:09:48 am
No popmūzikas vēsturi neatgriezeniski ietekmējošiem sižetiem rīta pusē pārslēdzos uz arhitektūru. Bet vispirms Al. Amsterdamā bija nodibinājis pats savu grupu, par kuras nosaukumumu gan nebija pārāk lielā sajūsmā, jo tas bija "Al.&Herbsts". Herbsts tāpēc, ka tā saucot vienu no daudziem viņa dzīvokļa biedriem (viņš nez kāpēc bija pārvācies uz kaut kādu komunālo mitekli ar daudziem biedriem, kas visi bija mūziķi, un tāpēc tagad arī pašam noteikti bija vajadzīga sava grupa). Mēs viņu mierinājām, ka Herbsts nozīmē rudeni, un tad viņš ar nosaukumu samierinājās. Par muzikālo stiltu tagad nomodā vairs neko daudz nespēju pasacīt, atceros vienīgi, ka dažādās kombinācijās un atvasinājumos tika lietoti apzīmējums "šlāgeris" un "metāls".
Kā jau minēju, pēc tam devāmies nelielā arhitektūras apgaitā pa, kā drīz vien izrādījās, daļēji rekonstruēto (nomoda pasaulē jau pirms daudziem gadiem nojaukto, bet pirms tam avārijas stāvoklī vēl ilgāk stāvējušo) manas vecās skolas ēku. Viens gals jau bija padarīts puslīdz dzīvojams, lai gan visās malās pārsteidza ar vorsalīnu vai tam līdzīgu paklājmateriālu apšūtas slīpas plaknes, stūri un izvirzījumi. Taču paejot tālāk, aiz ļodzīgām pagaidu durvīm sākās "neattīstītā" daļa - vienubrīd kabatas lukturīša gaismā manīju, ka pa bēniņiem esmu uzmaldījies virs lielās zāles griestiem, tie čīkstēja un šūpojās zem kājām kā noputējis un izliekts platas plakanas laivas dibens un kuru katru brīdi draudēja ielūzt. Kāds no apskatniekiem arī nāca uz to pašu pusi, es noslēpos aiz durvīm un ar kabatas likturīti uz sienas veidoju, kā pašam šķita, ļoti ticamu saules atspīduma imitāciju. Viens no nācējiem bija Simis, kurš viltību uzreiz pamanīja, un teica, ka nevarot saprast, kuru gan es tur cenšoties apmānīt - visus citus vai pats sevi.
Šādos un līdzīgos arhitektūras sapņos mēdzu piedalīties diezgan bieži. Vēl ir viena cita ēka, kurā arī vesels stāvs vai spārns nav līdz galam izbūvēts, izremontēts vai apdzīvots (reizēm tas it kā tomēr ir pabeigts, bet vienalga stāv neizmantots, tāpēc ar spīdīgo sarkanbrūno grīdas krāsu nokrāsotās papes grīdas jau noputējušas, tapetes mitrumā uzburbušas u.tml.)
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Jonh Neeman nazis
Time:01:11 pm
Pārdodu, jo ir Asap piķis vajadzīgs

500€

Bildes

https://ibb.co/jkAiFv

https://ibb.co/jZYg2a
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:28 am
Labrīt!

Vai ir kāda vieta Rīgā vai tās tuvumā, kur cilvēks bez autovadītāja tiesībām (bet pilngadīgs un ar auto māk braukt), var izbraukāties ar automobīli? Kaut kādi laukumi vai kaut kas tāds, vai trases?
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:31 am
Bet vispār mani reāli pārsteidz tas, ka cilvēki, kas it kā nav pilnīgi idioti, domā, ka "piespiedu ārstēšana psihiski slimiem cilvēkiem" ir lieta, par ko vispār var runāt kā par vēlamu un potenciāli realizējamu rīcību. Tas būtu extermely disturbing pat tad, ja "psihiski slims" nebūtu tik vaļīgi definēts.
comments: 77 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:54 pm
šis ir interesants teikums: "Krājumā Poētika tuvplānā. Viena dzejoļa analīzes antoloģija publicēti raksti par 19 dzejnieku dzejoļiem, kurus analizējuši un interpretējuši 18 autori. Analizējamo dzejoļu autoru vidū ir Jānis Poruks, Rainis, Edvarts Virza, Arveds Švābe, Aleksandrs Čaks, Veronika Strēlerte, Zinaīda Lazda, Linards Tauns, Dzintars Sodums, Ojārs Vācietis, Monta Kroma, Egils Plaudis, Knuts Skujenieks, Uldis Bērziņš, Amanda Aizpuriete, Arvis Viguls, Inga Gaile u. c."

izskaitot autorus, sanāk septiņpadsmit. interesanti, kas ir tie divi "u.c", kuriem nepietika vietas?
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Haha
Time:08:48 pm
No dzimtas vēstures: mana ģeda vārds bija Ģeds priekš manis, taču visos dokumentos rakstīts Staņislavs, bet neviens citādi kā par Viķju vai Viktoru viņu nesauca.
Šodien tik uzzināju, ka vecāki viņam deva vārdu Viktors, bet krustvecāki, uz baznīcu vedot tā iestiprinājušies pa ceļam, ka aizmirsa vārdu un nosauca par Staņislavu.
comments: 9 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:10 pm
Šodien peldēju aukstā Atlantijas okeānā un jutos tik labi! haštags atvałinājums
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:09 pm
Kāds nezina, kā lai noskaidro, vai kino "Bizē" vēl kaut kad tiks demonstrēta filma "Atbrīvošanas diena"? Viņiem nav tel.nr., un ir nepieciešamība noskaidrot tagad.
comments: 6 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:03:15 pm
Šodien vienā iestādījuma bija jautājums aptaujā, ko vēlētos uzlabot uzgaidāmajā telpā. Atklāti arī uzrakstīju, ka gibu dzērienus un striptīzdejotājas. Ceru ka ieteikums tiks ņemts vērā.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:dārznieciskas dilemmas
Time:02:33 pm
gribas labiekārtot mūsu stāvvietu ar zaļo dzīvžogu, kas ar laiku aizsegtu neglīto sienu tai apkārt. arī apstiprinājumu no īpašniekiem tam esmu saņēmusi. patiesību sakot, pēdējā vizītē viņus vairāk pat interesēja dzīvžogs, nevis tas, ka fasāde brūk kopā vai stāvvads būtu jāmaina. :D
tak, kur ņemt kādu, kas man izstāstītu, ko tur iebakstīt un kā tam sagatavot vietu? nezinu vai varu atļauties algot profesionālu dāzrnieku/dārzniecību/aiznavu arhitektu. bet varbūt tieši vajag? koa?
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:12 pm
O, nejauši ieraudzīju reklāmā, ka Pozitivusā šogad būs Rhye and The Lumineers. Šos abus klausījos visu cauru vasaru pirms kādiem 4 gadiem, kas bija pietiekami nesen, lai joprojām šķistu interesanti redzēt dzīvajā. Sāku domāt, ka varbūt šogad ir tas gads, kad būtu vērts beidzot zaudēt savu Pozitivusa nevainību. Kas man te no draudziņiem bija tādi aktīvāki Pozitivus apmeklētāji, pie kuriem varētu piemesties kompānijā? [info]karmena? [info]zirka?
comments: 8 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:36 am
Kurš ir vislētākais taksis pasaulē, lai aizvestu veļas mašīnu no sludinājuma adreses līdz manam miteklim? Rīgas robežās. Vai arī kāds var izpalīdzēt ar savu vāģi par simbolisku(10e) smaksu? Un piepalīdzēt ar ie/iz kraušanu? Jo eseskā ir visādas lētas veļenes, bet visur samovivoz.
Ledusskapīti arī vajag. Varbūt tev ir kāds lieks un maziņš?

labojums: tagad vajag tikai ledusskapīti
comments: 15 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:59 am
DELFI. Pagrieziena punkts dzīvē bijusi arī piedalīšanās konkursā "Miss Bikini 2015", kur Anete uzvarēja un ieguva iespēju braukt piedalīties konkursā Ķīnā. Viņa atceras, ka bijis glaimojoši, ka ķīnieši pievērsuši milzīgu uzmanību, jo apbrīnojuši eiropiešu balto ādu.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:47 am
šonakt sapnī biju stāvoklī, staigāju apkārt ar tādu glītu, apaļu septītā mēneša vēderu. atceros, ka vienā brīdī vēl samulsusi nodomāju - es taču tik ļoti negribēju otru bērnu, kāpēc es tomēr esmu stāvoklī...
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries