[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Subject:Terapijas virzieni
Time:03:08 pm
Ir plānā beidzot sākt iet pie terapeita, bet no psihoterapija.lv netieku gudra, kurš terapijas novirziens ir īstais un derēs labāk. Problēmas nav lielas, bet tik un tā gadu laikā ir sakrājies visādu sūdu, ar kuriem gribētu tikt galā.
Tas, ko es pašlaik skatos, ir eksistenciālā vai psihodinamiskā terapija. Vai kāds gudrāks cilvēks varētu apskaidrot, kā tie abi novirzieni izpaužas realitātē? Vikipēdija šajā gadījumā man diez ko lielu skaidrību neieviesa.
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Subject:Briivdienas
Time:02:58 pm
Vakar ieveerteeju centraaltirgus zivju paviljonu. Nu, taa - ieveerteeju uz kaadiem cheesmit eiro.
Pirmo reizi muuzhaa cepu siljkes.
Galjas paviljonu ieveerteeju pagaajushaa nedeeljaa.
Jaaatziist, peedeejos 10 gados tur tomeer shis tas ir mainiijies.
Uz labo pusi.

Pie reizes ieveerteeju desa & co un bezmaksas slidotavu. Pirmajaa izbriiniijos par cenaam, otrajaa shodien ar BB izpaudaamies darbiibaa. Prieksh pirmaas reizes BB tika galaa lieliski. Iipashi tajos briizhos, kad aizpljaapaajaas un piemirsa, ka neprot slidot. Reekinaajos ar apmeeram 10 min izpildiijuma, tad draamu, jo nekas nesanaak, slidas miskastee un viss ir suuds, bet par lielu paarsteigumu man, noslidoja 1 h 15 min un no ledus nodabuuju tikai ar draudiem.
Iesim veel.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Matraču līstes
Time:01:21 pm
2 gab., izmēros 80x200 cm, par 20 €.

Bilde. (Kaķis komplektā neietilpst.)

Pašsavākšana no Rīgas centra.

Pieteikties komentāros vai uz shiry.ciba gmail com.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:pati, punkti...likumi
Time:12:18 am
Kā tiek lasīti likumi? Ko apzīmē [romiešu cipars] , [cipars punkts cipars] un kas ir vienkārši [cipars]?

Šitādi:
IV.
7.1.
7.2.
7.3.

8.
8.1.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:49 pm
Vardarbīgi vīrieši turpina man sekot, bet šoreiz viņi, paldies dievam, bija ne vien talantīgi, bet pat seksīgi, un tad jau daudz ko var piedot: biju uz Sigalovas baletu Otello LNO. Nebūtu pēdējā izrāde, noteikti rekomendētu.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:pogudēli
Time:08:23 pm
Vajag klaviatūru ar usb pieslēgumu. Man ir divas, bet ar ps/2 spraudni. Kaut vai abas mainu pret vienu ar usb. Vienīgi tad vēlams tikpat jēdzīgā stāvoklī un ar klasisku us izkārtojumu.
comments: 6 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Ceļojuma sveiciens trakajiem Makšiem
Time:07:29 pm
Viens no izkoptākajām talantiem viņiem tur ir metinātāja/mehāniķa talants. Uz salas ir kādas 12 mašīnas, taču tas nenozīmē, ka transporta līdzekļu nav vairāk. Lielākā daļa ir pašmetināti traktori, kuru galvenās sastāvdaļas ir: sēdeklis, stūre, iekšdedzes dzinējs ar kurbuļa aizdedzi, rāmis un transmisija, ko parasti veido tiešs dzensiksnas pārvads uz lielāku skrituli, bet no tā - ar ķēdi pa taisno uz asi. Tas viss cieši sametināts, bez kādām mīkstām skrūvēm un citām vaļībām. Taču augstākā meistarība tomēr ir riteņu diski. Jo arī tos var paši. Kā tiek dabūtas tik smalkas lietas kā perfekts aplis, sabalansējums utml. nav ne jausmas, bet materiāls ir... armatūras dzelži. Un no tiem top eleganti piecu spieķu lietie, nē - metinātie diski.
Tad jau tās viņu laivas ar traktora motoru uz gultņa un dzenskrūvi garas ass galā kā dzinējspēku un stūri šķiet tīrais nieks, ko var ikviens.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Trīs no Pārdaugavas
Time:08:06 am
Sveiki!
Vai kāds zina/un vrb kādam ir ansambļa "Trīs no Pārdaugavas" dziesma, kur teksts ir apm. šāds: "Pelēka jūrmalas diena, krastmalā nav neviena, zvejnieka pērnā(?) ne suņa....". Ja kādam ir visi viņu albumi, būšu pateicīga, ja uzmetīsit lejupielādei. Bet priecāšos arī tik par to vienu dziesmu (dievam žēl, nezinu, kā sauc) Paldies jau iepriekš!
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:02 pm
Šīvakara žūrfiksa programma ir atklāta - taisīju vaļā prosecco, korķis uzlidoja griestos un izdauzīja lampiņu. Proost!
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:William Burroughs
Time:04:53 am
klau, gudrā ciba, vai kāds man varētu pateikt, kā tad galu galā latviski pareizi ir jāraksta šī godājamā literāta vārds? a?
William Burroughs = ...

UPD: paldies, ciba!
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:05:51 pm
Varbūt jau esmu iepriekš rakstījusi par šiem diviem latviešu keksiem (labi, keksu un kekseni), kuri dzīvo Kanādā, bet mēdz vazāties apkārt pa pasauli un pierakstīt & parādīt savus piedzīvojumus: http://www.izaicinajums.com/
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:10 am
Ziniet, kas ir funny? Es esmu slima, man nav labi un... Es nevaru paguleet! Cilveeks, kursh aizmieg momentaa tikliidz vinju novieto horizonaataalaa staavoklii ((c) Alvis), nevar parubiities! Srsly?! Man tagad vajadzeetu chucheet kaa beebim!
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:02 am
DELFi. Šoferis kādai grūtniecei ar lielu skandālu licis izkāpt kāpostu pīrādziņa dēļ. Šis sievietei bijis pēdējais piliens negatīvajā pieredzē.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/nekartibas-rigas-mikroautobusos-grutniecei-liek-izkapt-no-transporta-kapostu-piradzina-del.d?id=45489532#ixzz3PgVd48o0
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:20 pm
Nupat iedomājos - vai ir kāds sakars starp saukļiem, kas pēdējo mēnešu laikā klejo publiskajā telpā: "sitiet sievas, viņas mūs kastrē" (Rudzītis), "sievietes nedrīkst ēst vakariņas" (Lācītis. Kāpēc vispār publiskajā telpā kā dakterus prezentē cilvēkus, kam nav nekādas medicīniskās izglītības?), "tas viss ir dzemdes trakums - dzemdes atriebība" (deputāts Kalnozols!) un jaunajiem abortu novēršanas pasākumiem (aborts tikai pēc ento ārstu apmeklējuma, ar vecāku atļauju un ercenģeļa Miķeļa svētību)?
Tas ir tāds peņa trakums, vai (es atvainojos, protams, visiem nevainīgajiem orgāniem)?
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:piektdienas vakara polls-jautājums
Time:10:14 pm
termopasta vislabāk
A: ar karti uzziesta uz radiatora
B: X-iņā
C: zirnis
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:31 pm
vai šeit ir kāds, kas abonējis Forbes šim gadam?
kad viņam teorētiski būtu jāiznāk?
jau 23.dātums, bet nevaru sagaidīt savā pastkastītē.
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:11 pm
Poll #20298 Laika izjūta
Open to: All, results viewable to: All

Parasti bez sevišķām pārdomām varu tūlītēji nosaukt pašreizējo

View Answers

laiku (±15 min)
11 (36.7%)

datumu
8 (26.7%)

nedēļas dienu
12 (40.0%)

mēnesi
27 (90.0%)

gadu
22 (73.3%)

gadu desmitu
19 (63.3%)

gadsimtu
22 (73.3%)

vecumu (savu)
10 (33.3%)

comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:07 pm
tātad mūsu saimniecībā tomēr pamanījušies saslimt visi. vispirmāmkārtām Alvis ir saķēris kaut kādu episku draņķi.
Lūcija klepo un puņķojas.
mans rumpītis arī visu dienu ziņo visādus simptomus uz ko es viņam atbildu ar stingru "nē, MĒS neslimosim. tagad nedrīkst"
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:10:46 am
Ņemot vērā, cik ļoti sacepās Bankovskis savā rakstā satori.lv (http://satori.lv/raksts/8459/Pauls_Bankovskis/Neradosas_neveiksmes ), gribu izcelt divas rindkopas no tā:

"Lai gan par Latvijas dalību "Expo", kas nākamgad notiks Milānā, jau bija zināms laikus, arī konkurss par paviljona veidolu un ekspozīcijas saturu bija noticis, un visi šajās padarīšanās iesaistītie droši vien jau čakli darbojās ar savu ieceru īstenošanu, brīdi pirms Ziemassvētkiem tika paziņots, ka uz Latvijas paviljonam atvēlētās zemes Milānā nekāda paviljona nebūs. Kas tur būs, nevienam pagaidām nav lielas skaidrības. Kā tas gadījies? Pagaidām šķiet, ka saskaņā ar šādu pasākumu un ar to saistīto konkursu rīkošanas tradīcijām (par neatņemamu to sadaļu ir kļuvusi izvirzīto mērķu neatbilstība ieplānotajiem budžetiem un akmenī iekaltā dzīšanās pēc zemākās cenas), atbilde uz šo jautājumu var būt tikai viena: "Kaut kā tā vienkārši sagadījās." Nu, nesanāca, vārdu sakot – neveiksme. Jo kuram gan varēja ienākt prātā kaut kas tik unikāls, ka, sarūkot laikam, kas atvēlēts darba paveikšanai, arvien grūtāk būs saķibināt kopā jau tā nesavienojamos ikvienu padarīšanu balstošos vaļus – labi, lēti un ātri. Brīdī, kad no "ātri" vairs nav iespējams atteikties, tu esi sprukās – jāizvēlas vai nu kaut ko lētu (un parasti tas nekas labs nebūs), vai jābūt gatavam maksāt."

un

"Gan "Expo" paviljona neuzcelšanas, gan nenotikušās "Rīga 2014" reklāmas kampaņas gadījumā neveiksmes rezultāts nav tikai neizmantota, "ietaupīta" un tātad, iespējams, kam citam pēcāk lietderīgi izmantojama nauda, bet arī pamatīgi zaudējumi – zemē nomests konkrētu cilvēku laiks, nenopelnīta vai ieguldīta nauda un nesasniegti daudzi dažādi mērķi. Un šie zaudējumi noteikti ir krietni vien lielāki gan par šajos pasākumos ieguldīt paredzēto naudas summu, gan par lēmumu pieņemšanā iesaistīto privātajām bailēm un finansiālajām saistībām."

Reālo situāciju daudz labāk atspoguļojošs rakstiņš ar čaklo ieceru īstenošanu ir šis: http://www.diena.lv/latvija/zinas/35-tukstosi-par-pustuksu-instagram-kontu-jeb-ka-expo-skerdeta-valsts-nauda-14084973

O jā, Bankovski, kāds nesasniedza mērķi, kur par instagram kontu ar 177 sekotājiem vajadzēja iekāst 34 487 eiro. http://instagram.com/latviaexpo2015/

Jā, nez kāpēc Bankovskis uzrakstīja tādu aizvainojuma pilnu rakstiņu satori?

Iespējams, tāpēc, ka satori pieder "Ascendum", bet "Ascendum" sponsoru saraksts ir copy paste no "Kabatas attīstībai" (Juris Pūce vada Kabatas attīstību, bet viņa sieva Zaiga - Ascendum) sponsoru saraksta un tāpēc, ka Juris Pūce bija viens no tiem, kurš parakstīja līgumu ar komandītsabiedrību Expo 2015. Valdība jau ir sapiķojusi gandrīz miljonu par ieguldīto "darbu" - piemēram, dažiem labiem, kuri ir saistīti ar Kabatas attīstību. Bet tā kā projektu apturēja, protams, ka bija jākviec augstos toņos, jo siles paliek tukšas un kāpēc gan neiekviekt arī kādā intelektuālā sortālī, ja jau ir vajadzīgie "gali" un striķi, aiz kuriem pavilkt. Viens liels potenciālais striķa raustītājs ir Ainārs Ščipčinskis, kuram pastarpināti pieder McCann Rīga (viens no uzņēmumiem, kas ietilpst komandītsabiedrības Expo 2015 - man atgādināt, ka to līgumu no valsts puses par labu čomakam Ščipčinskim parakstīja arī Juris Pūce un to, ka gan Pūce, gan Ščipčinskis abi ir Kabtas attīstībā?) - Ščipčinskis ir arī viens no "Kabatas attīstības" dibinātājiem, plus ir arī ziedojis "Ascendum" (šķiet, ka tie bija 20 tūkstoši latu, esmu iepriekš publicējusi tabulu). Plus nevajag aizmirst, kurš no satori galvgaļa ir tajā McCann strādājis.

Tā kā satori var beigt izlikties par savu netkarību un patstāvīgo domu.

Upd. Ak nē, Pūcem tomēr piltene netika dota, viņš tikai kā EM sekretutka līgumam apkārt vien grozījies, bet ar tāmi iepazinies neesot. Kā tad tā, tāds vienmēr zinošs cilvēks, gluži kā ar mākslīgo intelektu apveltīts, bet pilnīgi neko nav zinājis.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:04:30 pm
šonedēļ esam gatavojuši vakariņas mājās tikai 2x, šodien sanāk trešā. un vispār šonedēļ sanāk daudz vistas, bet šonedēļ bija/ir plānā

jau pieminētā chicken cacciatora
salātu taco ar malto gaļu
tītargaļas kotletītes, ceptas krāsnī

un brīvdienu plāns ir
tortiļjas ar vistu un ģenerāļa co cālis
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries