[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:09:56 pm
Aizdomājos nupat, ka jānopērk Baileys, lai svētku laikā rītus var sākt ar nedaudz garšīgāku kafiju...un priecīgāku prātu! :D
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Viss tik pēdīgs
Time:08:07 pm
Work hard, play harder!
Trešdien viss sākās ar darba Ziemassvētku pasākumu, kas bija ļoti foršs un omulīgs; promejot visi dabūja dāvanu, kas izrādījās dāvanu karte no piedarba gadžetu un elektronikas veiča - piemetu arī savu piķi un nopirku ārējo cieto disku foto un video glabāšanai, lai ir ko vecumdienās rādīt saviem desmit suņiem. Ceturtdien atkal kopā ar tuvāko kolēģi un priekšnieci gājām atvadu vakariņās uz tuvējo restorānbāru, kur es reāli žūrfiksoju, jo sākumā saplēsu glāzi un pēc tam arī švecturi. Savukārt šodien man bija pēdējo aliņu saskandināšana ar džekiem, beibēm, apskāvieni, labi vārdi, trīsbuču bučas, bet, pats galvenais - pēdējie ping-pongi un mēs rāvām vaļā riktīgi pa nopietno - visi elsa un pūta un neticēja, ka es pa kluso netrenējos. Bet nu talantu jau nenodzersi.
Tagad mazgāju pēdējās netīrās drēbes, lai paspētu aizskriet visu izžāvēt; soma sakrāmēta, bet kaut kā pārāk liela izskatās, lai gan ļoti ceru, ka ierakstīsies 23 kilogramos un nebūs nekas prom jāsviež.
Savukārt rīt mans dienas grandiozais plāns ir paspēt uz visiem vilcieniem un tad atlikušo dienu pavadīt zvaigznītē, mēnestiņā, svecītē un vēl visādi citādi viesnīcas dubultgultā, noskatīties visus kanālus pa TV un, pats galvenais, noskūt kājas. Un tad. Tad svētdien sēdīšos gulbītī, kaut nu turētos gaisā un pārāk nekratītos.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Current Music:Little Mix - Word Up
Time:07:30 pm
Šodien esmu bizojusi tā, it kā man sviltu zem astes. No rīta braucu uz centru, pa ceļam nopirku Lauvam divas pidžamas un ilgi skatījos uz milzīgu plīša pandu (bērnībā manai māsai ļ. patika sēdēt klēpī milzīgam lācim... Un Lauvam patīk pandas... Bet šo es pirktu tikai ar paša Lauvas akceptu, jo pirkt MILZĪGU pandu par 50 eiro uz dullo būtu pilnīgs neprāts), aizbraucu uz centra bibliotēku, nodevu grāmatas, aizgāju uz Zvaigznes grāmatnīcu, piecu minūšu laikā nopirku divas grāmatas brālim (dzimšanas un vārda dienā) un trīs - Lauvam, apmierināti paklapēju sev pa plecu par lielisku plānošanu, aizbraucu atpakaļ uz Ķengaragu, apmaldījos (es nevienā citā rajonā tik bieži neapmaldos; mana rajona ģeogrāfija nebeidz mani pārsteigt atkal un atkal), visbeidzot atradu Ķengaraga bibliotēku, paņēmu pasūtītās grāmatas, paēdu Krievu Lido, pa ceļam uz mājām nopirku simboliskas dāvanas ģimenei (nerakstīšu, jo ģimene var izlasīt, bet atkal apmierinati klapēju sev pa plecu, atjozu mājās un aizmigu (šī droši vien bija vislaimīgākā dienas daļa, lai gan es nesūdzos par pārējām). Pēc nepilnām divām stundām pamodos, joprojām laimīga, aizgāju uz pastu, izņēmu paciņu, pajokoju ar tantiņu rindā ("kas pēdējais? - "es!" - "nē, tagad jau es!"), paņēmu bērnu no bērnudārza; pagonkojām pa āru, pagonkojām māju (patiešām gonkojām - mums abiem bija stūres, mēs skrējām un izdvesām dažādus "rrrrrrr"), sakrāmēju bērnam somu, atdevu tēvam un pamāju abiem "atā-atā".
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Dāvana, ko nesaņemšu
Time:03:17 pm
Biju nolēmusi sevi vārda dienā iepriecināt ar tetovētām uzacīm.
Ieplānoju budžetu un tā...
Vakar izkrita plombe, kas piespieda mainīt plānus un budžeta pozīcijas.
Viena plombe = viena uzacs.
Tā kā ar vienu kaut kā stulbi būs, padomāju un pasūtīju kilogramu ikru.
Plombe un kilograms ikri ir laba vārda dienas dāvana, man domāt.
comments: 11 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:32 pm
mērkaķauditorija
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Kā pielīmēt sniegpārslas
Time:01:39 pm
Kā vislabāk un visskaistāk piestiprināt papīra sniegpārslas vai kādu citu papīra ornamentu pie stikla? Klīsterim ir kāda labākā proporcija, vai vnk var taisīt pēc intuīcijas un grūti greizi nošaut? Vai procesā ir kādi triki? (piem, vai ar līmi smērē stiklu vai sniegpārslu, jāuzgaida vai jālīmē cik vien ātri var?)

Paldies par padalīšanos pieredzē un priecīgus svētkus!
comments: 12 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:matracis - mēs meklējam viens otru!
Time:01:29 pm
varbūt tieši tu esi dzirdējis, ka kādu šajā gada nogalē drūmu dara fakts, ka nav kur likt nevajadzīgu vienguļamo matraci?
esmu gatava ņemt paspārnē praktiski jebko, kas vēl ir cilvēcīgi guļams, Rīgas ietvaros savācams, kā arī samaksāt nelielas naudiņas, ja neceļās roka mest pakaļ tāpat vien!

ja zini kādu variantu - uzšauj komentāros, cheers!
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:04 pm
Vienmēr esmu uzskatījusi, ka esmu vairāk Ēzelis, bet tā kā jau kārtējo reizi "gadījās" apēst kādam nopirkto Ziemassvētku dāvanu, tad laikam jau tomēr arī nedaudz Pūks :D
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Vajag gaišu padomu, kā ātri un lēti uztaisīt galdu
Time:12:19 pm
Man ir tāda problēmiņa. Jāuztaisa pasākums ar cepeša ēšanu 11 cilvēkiem, bet nav galda. Tā nu es esmu secinājusi, ka priekš "galda virsmas" varētu nopirkt vnk vienu plāksni finiera, bet nerodu idejas, ko lai pastutē apakšā galda kāju vietā. Varbūt kāds no jums kādreiz ir kko līdzīgu darījis un var padalīties ar idejām?
comments: 20 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:41 am
Lauvas eglītes aizvadītas godam; grūti spriest par bērnudārza eglīti, bet mana darba egle Lauvam patika daudz labāk par Leļļu teātri - visiem lielie kostīmi, iespaidīga dziedāšana, bises, vingrošana un runāšana pa telefonu, vārdu sakot, visi vajadzīgie elementi jaunam melomānam; mēs gan sabaidījāmies un apsēdāmies pašā malā, tāpēc redzamība nebija tā labāka, varēja droši sēsties arī vidū, bet to jau iepriekš nekad nevar zināt. Toties, kad tika izziņots signāls saņemt dāvaniņas, skats pārspēja jebkuru Stokmana Trako dienu atklāšanu - savi 100 bērni vecumā līdz 12 gadiem mežonīgi raujas pēc paciņām...
Es, protams, šausmīgi noguru, tādos pasākumos nekad nevaru normāli noorganizēties, bērns, bērns, kas neko neredz, bērns klēpī, bērns uz spilvena, bērns uz spilvena klēpī, bērns sper blakus sēdētājai pa balles kleitu, bērns uz rokām, pilnīgi nevajadzīga žakete, soma ar visiem pilnīgi nevajadzīgiem loriņiem, mājās nonācu galīgi sasvīdusi, necilvēcīgas skaņas dvešot un bez darba caurlaides. Toties Lauva atzinās mīlestībā un gādīgi sabaroja ar savu pirmo dāvaniņu - paša bērnudārzā ceptajām piparkūkām. Drusku melnas, bet auuuuuu, cik mīīļi!
comments: 8 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:16 am
Pie aizkaru stangas pakārtajā kaltētajā hortenzijā kaut kas čabinājās un kustējās. Palika bail un iznesu uz lodžijas. Cerams, naktī neklauvēs, lai laiž atpakaļ istabā :)
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:16 pm
Current Mood:tas nav nopietni
Es zinu, kur problēma! Atceraties, ka 90.gados, kad latviski neizdeva vēl nekādu ezotēriku, visu tāda veida literatūru varēja lasīt krievu valodā, jo viņiem tur tas jau sen bija populāri - lasīt un ticēt plazmām, citplanētiešu ikvakara apciemojumiem, Rietumu valdību slepenajiem prāta kontroles ieročiem un galu galā vispasaules konspirācijas teorijai, ka visu vada mistiski 5 žīdi. Tiešām nav jābrīnās, ka ieradums ticēt pārdabiskām muļķībām, nevis kritiski izvērtēt lasīto, nekur nepazūd...
P.S. kā nekā ir divi teicieni - vienam putni galvā, citam - tarakāni... Tarakāni ir nesmuki un riebīgi, bet putni ir smuki un izgaiņājami ;)
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:48 pm
Vai kādam ir nevajadzīgs ledusskapis, vēlams ar saldētavu?
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:es vienmēr saules stariņš, reti, reti mākonītis
Time:09:23 pm
es šodien pieredzēju Lūcijas ohohō mākoņu dienu. long story short, es viņu pirmo reizi mūžā atstāju bļaujošu vārtoties pa grīdu bērnu dārza garderobē (un tā nebija pirmā scēna šajā dienā). pati braucu uz Jūrmalu nogurusi, dusmīga, slima un asaras rīdama. vēlāk no grupiņas audzinātājas dabūju zināt, ka Lūce vienkārši esot vēlējusies pati noģērbties... nopūta. žests.

citās ziņās Alvim šodien ir dzimšanas diena, ko mēs atzīmējām pasūtot uz mājām sušī. jo jebkurš iemesls ir labs, lai pasūtītu uz mājām sušī.

tagad man ir jāuzmeistaro rūķa cepure. atlikt vairs nevar vajag jau rīt.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:05:42 pm
Dažu darvas karošu dēļ latviešiem turpmāk būs grūtāk piesaistīt saviem start-upiem tādus pro sportistus kā Stīvs Pīts: http://singletrackworld.com/2014/12/brum-brum-zum-zum/

Stīvs Pīts, kura tvītiem seko vairāk kā 50k: https://twitter.com/StevePeat/status/544111279573438464

Latvian business.
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Portrets ielu mākslā
Time:04:50 pm
Labdien!

Maģistra darba vajadzībām lūdzu atsaukties ielu māksliniekus, kuri savos darbos radījuši portretus.
Tehnika nav no svara, būtiski, lai tā būtu jaunrade, t.i., piemēram, stencili no gatavas Boba Mārlija un Borata bildes neder.
Vēlētos rakstiski nointervēt, daži jautājumi. Ļoti arī vajadzētu darba foto, bez tā nevar, ja dzīvē vēl darbs redzams, varu arī pati nobildēt. Personu dati netiks ievākti, maģistra darbā tiks uzrādīts mākslinieka pseidonīms un darbu foto, kā arī, protams, intervijas saturs.

Ja Tu zini kādu, kurš atbilstu meklētajam, lūdzu, padod ziņu viņam/viņai un man, lai varam sakomunicēt.
Ja kas, varam sarakstīties epastā, mans ir digninja at gmail.

Paldies!
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:04:57 pm
Vajag Mišimas "Zelta templi" ļoti drīz!
Ja kādam ir lieks eksemplārs, labprāt nopirktu, pieskrietu klāt.
monkiki@inbox.lv
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:04:17 pm
Ja joks nav bijis smieklīgs, tad tā ir ironija izrādās :) Nahuj tādiem inteliģentiem ar lāpstu pa purnu!
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Veļas mašīna
Time:04:17 pm
Jā, lūdzu, ja kādam vajag veļu pirms jaunā gada izmazgāt:
http://klab.lv/community/paardod/264806.html

(Tie netīrumi ap to vadības paneli ir zem tāda plastikāta - nevaru iztīrīt un to plastikāta gabalu noņemt neprotu.)
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:03:20 pm
Te nu būs tas kultūru robežu (ne)pārvarēšanas piemērs, kad nesaprotu, kā visādi citādi sakarīgi cilvēki Rietumos fano par Putinu un uzskata, ka Krievija, nabaga Krievija ir ļaunās ASV upuris... Un seko Russia Today ziņām. Un nesaprot Austrumeiropas un Baltijas vēstures pieredzē balstītās bailes. Tik tiešām informācijas karš :(
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries