[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:02:29 pm
Nedaudz esmu kaut ko palaidis garām, kāds Smiltēnam sakars ar hokeju?
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:13 pm
Nobanot varēja tikai, ja kāds atstāj komentāru tavā cibā, jeb bija kaut kāds vēl veids? Lapas kartē kaut kā nespēju ieraudzīt.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:23 am
Poll #21607 Brīvdiena
Open to: All, results viewable to: All

Vai Saeimas izsludinātā brīvdiena attiecas uz Tavu darbu?

View Answers


13 (41.9%)


15 (48.4%)

Kaut kā citādāk, paskaidrošu komentāros
3 (9.7%)

comments: 9 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Papardes Zieds
Time:01:31 pm
Ļoti specializēts jautājums, bet vai kādam, kas kādreiz darbojās Papardes Ziedā, gadījumā nav saglabājušās koka loceklīšu bildes? Varbūt kāds, kas bijis Papardes Zieda vienaudžu izglītības programmā, pamanījās vienu nofočēt? Asking for a friend.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:27 pm
Sapnī kāda sieviete man stāstīja par savu dzīvi. Runāja viņa tik klusi, ka man bija grūti saprast, bet bija kauns ko pārprasīt. Un piepeši viņa teica tā:
- Cilvēki vienmēr mīl tos, kas nokļuvuši nelaimē. Tos, kuriem viss kārtībā, mīl daudz mazāk.
Jā, sasodīts, es apstulbusi nodomāju. Tieši tā.
comments: 33 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Mēness meitiņas no medijiem :)
Time:11:49 pm
Lai kā arī es ar samērā vieglu smīniņu uzlūkotu Lapsas kungu, bet tās delfi intervijas ar topošajiem prezidenta kandidātiem kārtējo reizi bija ļoti labi sataisītas tā, lai nekādi nevarētu nepamanīt, kas ir viņu kandidāts nr.1 :) un abi pārējie ir pilnīgi mēsli salīdzinot ar šo supertruper politikas pilāru :)
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:06:56 pm
Dārgā dienasgrāmatiņa,
esmu nomirusi un nonākusi paradīzē. Jau varu iztēloties jūsu skeptiskās sejas - aha, šitā, un paradīzē, sasapņojusies, bet kā lai citādāk izskaidro to, ka man beidzot ir brīva nedēļas nogale? Un es to iesāku ar čilošanu ļoti stilīgā ballītē ar mīlīgiem un saprātīgiem cilvēkiem pie [info]mala? Un šodien man pat nebija aizpampušas acis no koka kolas litra. Un es esmu izgulējusies. Un nevienam neko no manis nevajag!!! Jā, neticami un neiespējami, tā vispār nenotiek, bet fakts.
// varētu pat ieviest lietotājbildi ar mazākiem riņķiem zem acīm. Par akmeņiem ap acīm pat nerunājot //
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Atvaļinājums vaig
Time:01:36 pm
Darbiņā no sienas nokritusi māksla, 1 gab. Es tikai apcerīgi paskatos uz izolentes gabalu pie sienas un nodomāju: "Ir gan tā mūsdienu māksla jocīga! Bet kaut kas jau tur ir..."
Par laimi, citi funkcionē drusku labāk, un drīz māksla - ne makgaiverene - atkal ir tur, kur tai jābūt.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:darbiņš muzejā
Time:11:14 am
Mīļie dārgie draugi!
Meklēju sev darbinieku - eksponātu uzraugu, kurš var strādāt arī ar kasi un var izturēt reizēm dispičera-kasiera maiņas, kas ir 12h 7:00-19:00 (par to pienāksies piemaksa attiecīgi)
teikšu godīgi - šo var strādāt tikai, ja ir kādi papildus ienākumi - pensija, pabalsts, frīlanss, bet vairāk diemžēl nav dots.
Varbūt jums ir zināmi kādi aktīvi pensionāri, kas meklē piepelnīšanās veidus?

sīkāk:
https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/351037946
comments: 8 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:AI transcription LV
Time:02:38 pm
Vai kāds ir lietojis online mašīntranskripcijas servisus video/audio latviešu valodā, un var ko ieteikt?

Es skatos, ir, piemēram, tāds simonsays.com , bet nav ne jausmas, cik labi transkribē LV.
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Koncertu mēnesis
Time:09:35 pm
Teiksim tā, katrs pasākums, kur ir mūzika, ir man kā koncerts :)

Mēneša sākumā bijām Londonā uz mūziklu "Oklahoma" iekš Wyndham's Theatre. Viena no labākajām šāda veida pieredzēma manā dzīvē. Lasot aprakstus nedaudz jau sāku sabīties, ka priekš tāda lauķa kā es būs pārāk moderni, bet laikam katram ir sava mērlapiņa attiecībā pret šādām izrādēm. Viena no lietām, kas pārsteidza bija skaņa, viss bija saprotams, un pat tāds nepārāk labi angļu valodu saprotoš cilvēks niansēs, kā es varēju izbaudīt un saprast, kas ir kas. Izrādes sākumā viena kundze gados smējās par visu, kas notika uz skatuves un man iesākumā likās, ka saprotu angļu valodu, bet laikam tik niansētu humoru neuztvēru, pēc kādām 15min jau sāku smaidīt kopā ar viņas smiekliem :) Izrāde lieliska, iespējams tāpēc ka uzņemta pēc šāda paša nosaukuma mūziklfilmas, kuru labi gan, ka bijām pirms tam noskatījušies, jo uz skatuves, kur vispār nebija dekorāciju, būtu pagrūti saprast sižetu :) Londonai došu noteikti vēlvienu iespēju mūziklu ziņā, jo gribu aiziet uz "Les miserables".

Otrais pasākums bija Hocico Melnejā piektdienā. Lielisks pasākums EBM un Dark Electro faniem, tā ir tā mūzika, kur "tucāra" biedri jūtās lieki un metāla biedri arī jūtās lieki. Un tad tādi dīvaiņi kā es vienkārši dievina to mūziku. Draudzene pieteicās nākt līdzām, jo gribēja paskatīties, ko tad dīvainais viņas draugs tā iefano. Beigās viņa bija ļoti pārsteigta par super daudzīgajiem smaidīgajiem cilvēciņiem, kas ir pilngi no citas pasaules. Katras dejo un ņemās savā mazajā pasaulē, kurš nu apēdis kaut ko veselību uzlabojošu, kurš nu vienkārši priecīgs, ka ir šāds mūzikas pasākums. Mans vērtējums 10/10, jo esmu nolēmis, ka uz Somiju jādodas novembrī uz šada paša tipa industrijas festu :)


Trešais pasākums dienu atpakaļ Rammstein Viļnas Vingis Park estrādē. Izrādās iepriekšējā reizē, kad es viņus dzīvajā redzēju bija 22 gadus atpakaļ, pēc tam atmiņā iespiedušies visi dzīvie koncerti, kas tika izdoti video formātā, un tagad tika sagaidīts tieši tas pats, kad es biju tik pat jauns un arī viņi tik pat jauni. Protams šobrīd man bija sajūta, ka skaņa, ne tāda, ka džeki ne tik jaudīgi.

Izbraucām svētdien, šoreiz es paņēmu busā kaut kādas "biznesa klases" sēdvietas, ja mans finansu menedžeris būtu to pieķēris, es dabūtu zilu aci. Bet takā viņas maksāja nedaudz dārgāka par parastajām, tad tika notestētas. Es personīgi pārāk lielu starpību nejutu, jo man tiešām riebjas braukt ar busu vairāk par 2h.
Ierodoties Viļņā es biju izdomāji, ka negribu pēc busa staigāties 30min ar kājām pēc google domām, bet izmantos Viļņas sabiedrisko satiksmi. Sen nebiju redzējis tos vecos kantainos trolejbusus, tāda reāla iepazīšanās ar pagātni, kas gan izraisīja pārdomas, vai mums ir vajadzīgi mūsu super truper dārgie trolejbusi, kamēr mums nav ceļa pa kuru braukt.
Ierodamies viesnīcā ap 17iem, recepcijā piedāvā aliņu nopirkt pie viņiem, jo citādi leišos alu netirgo svētdienās pēc 14iem, paņēmu vienu. Tajā brīdī es vēl nezināju, ka leišiem nevajadzētu dzert vispār.
Iekārtojamies viesnīcā, nedaudz pastaigājamies pa centru un ietestējam meksikāņu ēdienus. Meitene Meksikāņu restorānā jauki apskaidro, kas ir tur klāt un kā tam vajadzētu garšot, lai nu ko - pārdot visu leiši māk :)
Ēdiens salīdzinoši ass un ļoti garšīgs.

Koncerta dienā pamostos ap 5iem, jo izrādās viesnīcā, kas ir norādīta kā ļoti klusa, blakus sākās būvdarbi. Ņemot vērā, ka pārsti ceļos brīvdienās sešos, tad apēdu līdzpaņemto bulku pabakstu telefonu un tad līdz 9iem atkal iesnaužos. 10os ir plānots apmeklēt modernās mākslas muzeju, kas atrodās akurāt blakus viesnīcai. Modernās mākslas muzejs Viļņā ir tiešām ļoti labs, tāda sajūta atkal rodās, ka mēs esam vienkārši atpakaļrāpuļi :(

Aizdodamies paēst, nedaudz atpūsties un dodamies uz koncertu.

Koncerta sākums 20:00, bet iesildītāji mani pārāk neuzrunā. Divas meitenes, kas spēlē Rammstein gabalus uz divām klavierēm, jebkurā citā laikā padomātu, ka būtu vērts dzirdēt, bet ne šodien. Izstāvam gigantisku iekšā laišanas rindu un esam tikuši iekšā. Mierīgā garā aizdodamies uz labierīcībām, un dodamies skatuves virzienā, lai ieņemtu vietas no kurām kaut ko varētu puslīdz labi redzēt. Tajā brīdī es noprotu, ka leišiem nevajadzētu pirkt alko, divas blondīnas, kas nav īsti tajā vecumā, kad viss ir vienalga, dodas tualešu virzienā, un tad izdomā, ka tualetes būs pārāk tālu - 30m attālumā un rindu nav, novelk biksas un sāk čurāt - es atkal esmu realitātē - es esmu Lietuvā :)

Padīdamies un drīzumā sākās koncerts. Pie pirmās dziesmas man ir sajūta, ka skaņu nav pagriezuši skaļāk, pēc Mein Herz Brent ir sajūtams kārtīgs siltums sirsniņā, ka koncerts neatkarīgi no visa būs labs. Ņemot vērā, ka es vispār pēc pirmajiem trim albūmiem uzskatu, ka tikai reta dziesma no nākamajiem albūmiem ir laba, tad izbaudu koncertu ar divejādām izjūtām, bet leiši sarīko nākamo triku, lai viss kļūtu interesantāks.

Viens frukts pacēlis uz pleciem meiteni, kas īsti tur pārāk neturās, bet pēc tam savācās un sēž uz sava ēzeļa samērā taisni. Pēc brīža viens idivīds kaut ko piepeld viņiem priekšā, un kaut ko smaidīgs klārē, čalis ar takā noklausās un visi laimīgi škirās. Ejot apkārt čalim, man vismaz izskatījās, ka mēģināja pļēgurs pa muguru uzšaut čalim, bet iespējams izdomāja, ka meičei pa pakaļu var papliķēt. Rezultātā čalis, ar meiteni uz pleciem nesās pakaļ tam alkānam, konflikta beigās meitene aizlido pa gaisu un čalis dauza pa ķobi otram fruktam. Es tik biju apstulbis visā šajā, ka skatījos un brīnijos.

Koncerta noslēgumā ievēroju ļoti jaudīgu sirmu opi, kas tā plosās pie visām Rammstein dziesmām kā es 20 gadus apakļām. Principā koncerts iespaidīgs, precīzs, bet nu nav vispār jūtams rokenrols un dzīvība.

P.S.
Vai nu es mainos, vai mūzika mainās, vai visa pasaule mainās.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:56 pm
Šodien māsa mani aizveda uz meikapa meistarklasi. Respektīvi, vispirms ar ļoti piemīlīgu stilisti pusstundu parunājāmies par saviem paradumiem, micelāro ūdeņu ļaunumu un tonika nepieciešamību, un pēc tam 2 stundas ziedām sev uz sejas (vai kakla) visu pēc kārtas - praimeri, tonālo, konsīleri, pūderi, bronzeri, izgaismotāju, vaigu sārtumu, atkal bronzeri un izgaismotāju, šoreiz uz plakstiņiem, uzacu krāsu, skropstu tušu, lūpu zīmuli, lūpu krāsu, atkal konsīleri, lai notušētu to, kas sagājis šreijā, un beigās mūs vēl nopūta ar kosmētikas fiksatoru. Rezultāts, bez šaubām, ļoti iespaidīgs.
Lūpu krāsu es tāpat ļoti ātri apēdu tuvākajā "Ezītī" kopā ar keskadilju un saviesīgām pļāpām par to, ka, piemēram, vecākus nevajag salīdzināt - ne savstarpēji, ne ar citiem vecākiem. Bērnus taču nedrīkst salīdzināt, ne? Nevajag, tas nav pedagoģiski. Ar vecākiem vajadzētu būt tāpat. Un vēl mēs drusku fantazējām par to, cik labi būtu arī vecākus vismaz reizi gadā atrādīt kādam kompetentam ārstam un pakonsultēties: "Dakter, manējie vislaik diktē, ko man vilkt - vai tas ir normāli? Vai šajā vecumā tā jābūt? Un, sakiet, vai manējais gadienā pārāk daudz nedzer? Vai zobu skaits ir atbilstošs vecumam? utt" Un, tad dakteris, teiksim, pagrozītu galvu un teiktu: "Bet ko tad jūs gribat, kas jums mugurā, pilnīgs ārprāts - kā lai te nedzer".
Vārdu sakot, es joprojām esmu absolūti izsmēlusies, bet šī bija laba diena, paldies, māsa.
comments: 11 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:25 pm
telts vai guļamtīkls? kādas ir priekšrocības? personiskā pieredze ar nakšņošanu tīklā?

Ceļotājā visam 40% atlaide, bet tas, ko gribēju, nav manā izmērā...
Nē, nenopirku tīklu.
comments: 43 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:19 pm
Tas īsais relax mirklītis, kad tulkojums ir ne tikai pabeigts, bet arī pašizlasīts un nosūtīts redaktorei.
Šoreiz pārsteidzoši tīrs, lai arī tulkots lielākoties kaut kādos dīvainos apstākļos. Bet varbūt žanrs vieglāks (kvalitatīvs čiklits).
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:57 pm
Noskatījos ļoti jauku video par to, kā kaķi uztverot saimnieka prombūtni.
Kaķi, protams, nedomā, ka cilvēki iet uz darbu. Kaķuprāt, saimnieki iet medīt. Tāpēc arī kaķi pieprasa barošanu uzreiz pēc atgriešanās - jo tu taču kaut ko noķēri, padalies! Tāpat viņi ir priecīgi, ka viņa hjumānus Bīstamajā Ārpasaulē nav apēdis kāds lielāks plēsējs.
Aizdomājos, ka Gizmo, piemēram, nekad neprasa ēst Lauvam, lai gan Lauva mājās atgriežas ātrāk. Acīmredzot, jaunākā "brāļa" medību prasmes viņš sevišķi augstu viss nevērtē...
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Pilnīgi vienaldzīgs pasākums
Time:12:34 pm
Lasot tos gaudulīgos komentārus par hokeja izlases spēļu biļešu cenām, nez kāpēc rodas sajūta, ka tā ir spiesta lieta iet un to hokeju skatīties.

Nevari atļauties skatīties hokeju, sēdi mājās, nevari atļauties skatīties kādas operas primadonas izrādi Nacionālajā operā, sēdi mājās, nevari atļauties skatīties boksu, sēdi mājās. Nesaprotu, ka paŗ pēdējiem diviem neviens tik ļoti nečīkstēja, ka nevarēja aiziet paskatīties kopā ar visu ģimeni.

Man jau liekas, ka tās tomēr ir prioritātes. Tērē 400eur aiziet ar visu ģimeni uz hokeju vai arī aizbrauc ar ģimeni nedēļas nogalē uz Maltu atpūsties :)
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:40 am
Nav svarīgi, cik man gadu. Rītos es vienmēr izskatos uz visiem 100!
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:50 pm
Atdodu vienu biļeti uz LNSO SEZONAS NOSLĒGUMA KONCERTS |ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS
Rīt, 18. maijā. pl 19.00
Lielā ģilde
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:14 pm
Tāpēc, ka es neļauju sēdēt sev uz kakla, Šerlok!
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:8-i
Time:07:37 am
Kāds var ieteikt, kur Rīgā tagad normālas cenas brillēm, tieši uz stikliem? Jo interesē tikai nomainīt stiklus esošajiem rāmjiem. Vision Express un Fielmann šķita diezgan padārgi.

UPD. Paldies, paskatīšos ieteiktajās vietās.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries