Viesmīl - vienu depresiju lūdzu. @ 04:00 pm
| | Add to Memories | Tell A Friend
Zaļā vārna ir un paliek zaļā vārna |
|
|
September 14th, 2009Commentspazīmes:
At least 5 of the following, during the same 2-week period, representing a change from previous functioning; must include either (a) or (b): (a) Depressed mood (b) Diminished interest or pleasure (c) Significant weight loss or gain (d) Insomnia or hypersomnia (e) Psychomotor agitation or retardation (f) Fatigue or loss of energy (g) Feelings of worthlessness (h) Diminished ability to think or concentrate; indecisiveness (i) Recurrent thoughts of death, suicidal ideation, suicide attempt, or specific plan for suicide P.S. pamēģini iemīlēties, nebūs drūmo domu : )
(Reply to this)
(Thread)
man jau liekas,ka pēc vajadzības varu piemeklēt visus sindromus. Retardation man bija piektdien/sestdien izteikti :D
Labi, iešu iemīlēties, brīvprātīgos lūdzu pieteikties :D Es skatos, ka tavā pasaulē iemīlēšanās atrisina vairākas problēmas uzreiz :D ziemā silti, ārstē depresiju :D
protams ne jau gluži atrisina, bet ļauj palūkoties uz lietām mazliet citādāk pavisam noteikti : )
(kaut kas līdzīgs placebo efektam) "mazliet citādāk" nebūt obligāti neapzīmē "labāk" ;)
lielākā daļa man zināmo tiešām depresīvo cilvēku mokās, kad iemīlas. ja ne sākumā, tad dodiet dažus mēnešus. arī tad, ja no malas viss šķiet ļoti veiksmīgi un labi. patiesībā, īpaši tad, ja viss ir baigi labi un jauki.
(Reply to this)
(Parent)
kā tas ir iemīlēties depresīvam cilvēkam ? Skaistāk, jo viņš ir skeptiskāks, un tiek izglābts no bēdām, vai galīgi pretēji ?
tas, savukārt, ir atkarīgs no konkrētās diagnozes (un dažām diagnozēm atkarīgs no konkrētās fāzes, kurā viņš/viņa tajā brīdī ir). depresija nav nemaz tik vienkārši - ir pietiekoši daudz paveidu, kuri patiesībā spēj izteikti atšķirties.
Tad skaidrs ir viens, ka viss atkarīgs no depresijas, un tikai tad var būt skaidra mīlestības pakāpe. Bet pati depresija var būt dažādās pakāpēs, bet nebija viena no manjakālās depresijas pazīmēm saasinātas emocijas, kas var būt arī mīlestība ? Vai arī es te galīgi jaucos.
ja tu domā bipolāros disorderus, tad ir iespējamas iemīlēšanās līdzīga sajūta, kad ir eiforiskajā (vai kā nu tur to augšas fāzi pareizi sauc) fāzē. šī sajūta momentāli pāriet, kad iestājas depresīvā fāze, un tai nav nekāda sakara ar iemīlēšanos kā tādu. :)
un es nejau par pakāpi. bet par to, ka ir iespējamas situācijas, kurās depresīvajam cilvēkam tāda iemīlēšanās ir kāreiz vēl viens grūdiens dziļāk bedrē. der atcerēties, ka cilvēks, kuram ir depresija, lietas uztver savādāk, negatīvāk, bieži pievērš uzmanību pavisam citiem situāciju aspektiem utt. tāpēc apgalvojums, ka iemīlēšanās palīdzēs tikt galā ar negatīvajām sajūtām, ir ļoti riskants.
(Reply to this)
(Parent)
|
Powered by Sviesta Ciba |